ogródek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ogródek - Page 8 Empty ogródek

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:39 pm

    First topic message reminder :

    ogródek - Page 8 200
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by rafe hollywood Pią Sty 05, 2024 4:43 pm

    wracał z treningu z torbą sportową na ramieniu. standard.
    - hej, ash! - uśmiechnął się na jej widok i podszedł. nie znali się za dobrze, ale już się przyzwyczaił do jej obecności w życiu tatusia. - brakowało nam ciebie na korfu - rzucił beztrosko. to była tylko forma zagadania, bo alexander nic nie wspominał o ashley podczas wyjazdu. rafe nie był na bieząco z plotkami.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 05, 2024 4:48 pm

    - hej - usmiechnela sie do niego od niechcenia. nie miala do niego nic, ale nie miala humoru od czasu zerwania. - byles na korfu? - zdziwilo ja to. Alec sie nie pochwalil, ze nie polecial sam. - watpie, ze Alec tez tak czul, nie dostalam zaproszenia - wlozyla skreta do ust I odpalila go.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by rafe hollywood Pią Sty 05, 2024 4:53 pm

    - tak, nie wiedziałaś? - zmarszczył czoło, zdziwiony, że alexander ukrył ten fakt przed ashley, zupełnie jakby rafe był jego sekretnym kochankiem. nie chciał się przyznawać, że kocha synusia bardziej niż dziewczynę! rafe'owi zrobiło się trochę głupio, że z tym wypalił, a ashley nic nie wiedziała. - myślałem, że nie mogłaś lecieć i dlatego załapałem się na dodatkowy bilet - odparł.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 05, 2024 4:59 pm

    - nie moglam leciec bo nie wiedzialam, ze jest taka mozliwosc. ten bilet byl pewnie dla ciebie - byla wkurzona, ale na Alexandra. - najwyrazniej Alec planowal ze mna zerwac wczesniej niz to sie stalo - dopowiadala sobie. zaciagnela sie I wyciagnela skreta w strone rafe. moze wiecej wygada jesli by zapalil xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by rafe hollywood Pią Sty 05, 2024 5:02 pm

    widział, że była wkurzona, więc zaczął żałować, że w ogóle próbował wchodzić z nią w interakcje poza domem pearce'a. przecież tak naprawdę nie byli znajomymi.
    - kurde, sorry... nie wiedziałem, że zerwaliście - zdziwił się i od razu usiadł na ławce obok niej, jakby już oczekiwał więcej informacji. radar ploteczkowy mu się włączył, a tatuś nie raczył go poinformować o zmianach w swoim życiu! - nie palę - był grzecznym sportowcem, no chyba że akurat pił do rana.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 05, 2024 5:08 pm

    nie byli znajomymi, ale pomimo tego, ze byla wkurzona to nie zalowala, ze z nim rozmawia. dowiedziala sie czegos ciekawego. miala kolejny powod do denerwowania sie na aleca.
    - zerwalismy bo nie szanuje moich decyzji. dowiedzialam sie o nim czegos nowego - zaczela mu opowiadac skoro sie przysiadl. - musi wszystko kontrolowac - zamachala skretem, po czym ponownie wziela bucha. oczywiscie widziala sprawe tylko ze swojej perspektywy.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by rafe hollywood Pią Sty 05, 2024 5:13 pm

    alexander nie przedstawił mu wcześniej swojej perspektywy, więc teraz chłonął słowa ashley, kiwając głową i już zastanawiając się, o co mogło pójść.
    - wiem, że czasami bywa... mało elastyczny - zastanowił się nad odpowiednim słowem. - ale wcale nie jest taki kontrolujący. powinnaś widzieć mojego prawdziwego ojca - rafe na to patrzył oczywiście z perspektywy syna, a nie partnera.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 05, 2024 5:29 pm

    Alec sie nie zwierzal to nie mogl sie teraz bronic. - ta - prychnela. byla tak w niego zapatrzona, ze nie wziela pod uwage tego jaki staroswiecki moze byc. - czyli oficjalnie cie adoptowal? - rozbawilo ja jak to ujal. szukala negatywow Alexandra I jego ojcowska rola teraz byla jednym z nich.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by rafe hollywood Pią Sty 05, 2024 5:35 pm

    - nie, to nie tak, nie miałem na myśli, że alexander jest moim ojcem - zaśmiał się głupawo, żeby ukryć to, że za bardzo pozwolił swojej misiowatej stronie się ukazać przed jakąś prawie przypadkową dziewczyną. ostatnio był zbyt happy i stracił czujność. - więc to oficjalnie koniec? - wrócił do pierwszego tematu.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 05, 2024 5:38 pm

    - mhm - nie wtracala sie do tego bo to juz nie byla jej sprawa I nie obchodzilo ja by was faktycznie zostal ojcem rafe. - tak, zerwal ze mna przez telefon - prychnela. niepotrzebnie dzwonila do niego wtedy, ale chciala uslyszec jego glos I nie wziela pod uwage, ze tak to sie moze skonczyc.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by rafe hollywood Pią Sty 05, 2024 5:44 pm

    - cóż, to było dupkowate zagranie - przyznał. będzie musiał się rozmówić z tatuśkiem, że tak się nie traktuje dziewczyn. szczególnie że widział, że ashley naprawdę go uszczęśliwiała. no ale nie wiedział, co się między nimi wydarzyło i nie zamierzał bawić się w mediatora. - jakbyś chciała kiedyś wyskoczyć na piwo, to nadal jestem dostępny - dał jej do zrozumienia, że nie bierze strony alexandra, chociaż to był kolejny pusty tekst, skoro tak naprawdę nigdy nie spędzali z ash czasu oprócz mijania się w mieszkaniu. pożegnał się i poszedł do domu. pewnie chciał wypytać o wszystko aleca!
    albie hewlett

    albie hewlett

    canterbury
    lubi kwiatki
    sunflower
    34

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by albie hewlett Czw Lut 22, 2024 7:10 pm

    przekopywał ogródek xd
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vivien fontaine Czw Lut 22, 2024 7:14 pm

    wziela jakies zarcie na wynos i przyszla do albiego. - hej przystojniaku - oparla sie tylkiem o murek i przygladala sie jak kopie.
    albie hewlett

    albie hewlett

    canterbury
    lubi kwiatki
    sunflower
    34

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by albie hewlett Czw Lut 22, 2024 7:17 pm

    był brudny, spocony i kopał, a viv mimo to latała do niego - cześć - przywitał się przestając na chwile kopać i uśmiechnął się niezręcznie widząc jak viv usadawia się tu na dobre - tam masz lepsze miejsce żeby zjeść i lepszy widok - wskazał na ławeczkę.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vivien fontaine Czw Lut 22, 2024 7:25 pm

    moze ja to krecilo. sama sie w zyciu nie napracowala i wolala sie przygladac xd - tutaj mi wygodnie - usmiechnela sie. - i widok tez mi sie podoba - zmierzyla go wzrokiem. - pewnie zglodniales przez ta prace - otworzyla pudelko z jedzeniem i podsunela mu zeby sie poczestowal frytka.
    albie hewlett

    albie hewlett

    canterbury
    lubi kwiatki
    sunflower
    34

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by albie hewlett Czw Lut 22, 2024 7:29 pm

    nie napracowała sie, ale też pachniała specyficznie, czyli garkuchnią xd
    - na pewno? możesz podłożyć sobie moją kurtkę żeby nie siedzieć na murku - ogólnie był troskliwy więc czemu nie miałby być w stosunku do niej? odchrząknął i uciekł wzrokiem słysząc jej komentarze bo go krępowały mimo, że chciał wypaść mało niezręcznie i sympatycznie - może jednego - chwycił frytka. nie był bogaty, ale praca w pałacu go rozpuściła na tyle że plebejskie jedzenie nie było dla niego atrakcyjne xd
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vivien fontaine Czw Lut 22, 2024 7:38 pm

    mala cena za to, ze moze zarabiac kase obijajac sie i krasc jedzenie xd
    - ah, jestes kochany, ze tak o mnie dbasz - machnela reka. widziala, ze wprawia go w zaklopotanie i jej sie to podobalo. - nie krepuj sie - byla chetna sie podzielic. trudno uwierzyc, ze mogli go w palacu karmic czyms innym niz plebejskim jedzeniem xd moze dawali im swoje fancy resztki xd
    albie hewlett

    albie hewlett

    canterbury
    lubi kwiatki
    sunflower
    34

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by albie hewlett Czw Lut 22, 2024 7:42 pm

    naturalne perfumy xd
    viv najwyraźniej lubiła zawstydzać innych, ze swoim synusiem na czele!
    no właśnie pomyślałam o tym, że dostawali fancy resztki haha - to tylko kurtka - starał się zarysować granicę, ale chyba w jej przypadku to nie miało sensu - dzięki - zamachał frytką, a potem włożył do buzi, ale był tak zestresowany, że kawałek frytki wpadło nie do tej dziurki co trzeba i zaczął kaszleć.
    vivien fontaine

    vivien fontaine

    leeds
    lunch lady
    freak
    37

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by vivien fontaine Czw Lut 22, 2024 7:53 pm

    pewnie bylo na to jakies psychologiczne wyjasnienie, ale nie chce mi sie go wymyslic xd
    szybko odlozyla pudelko na murek i podeszla do niego zeby poklepac go po plecach. - potrzebujesz wody? - nie chciala zeby jej sie tu udusil. szkoda by go bylo xd
    albie hewlett

    albie hewlett

    canterbury
    lubi kwiatki
    sunflower
    34

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by albie hewlett Czw Lut 22, 2024 8:04 pm

    może przy większym napływie weny ci się uda xd
    spiął się kiedy zaczęła klepać go po plecach i jeszcze bardziej zawstydził, ale faktem było że mu pomogła - potrzebuje moich grabi - odparł znienacka i wskazał na kanciapę, do której wszedł i nie wyszedł xd
    lena eriksen

    lena eriksen

    trochę szwecja, trochę afryka
    ratownictwo medyczne
    long live all the magic we made
    24

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by lena eriksen Czw Mar 21, 2024 6:48 pm

    protestowała przed ścięciem jakiegoś drzewa w ogródku, machała transparentem wraz z innymi dziwakami, których do tego namówiła xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Czw Mar 21, 2024 6:51 pm

    ruby wolala sie trzymac od dziwakow z daleka, ale zagrodzili droge. spojrzala na zegarek zeby sprawdzic czy koniecznie jej sie spieszy, po czym westchnela I ruszyla w strone protestu. - potrzebuje przejsc - oznajmila lenie.
    lena eriksen

    lena eriksen

    trochę szwecja, trochę afryka
    ratownictwo medyczne
    long live all the magic we made
    24

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by lena eriksen Czw Mar 21, 2024 6:57 pm

    obracała się wśród dziwaków i imprezowiczów, nie mogła oszukać przeznaczenia.
    lena ubzdurała sobie, że skoro podeszła to znaczy że chce pomóc - ale ekstra! - wręczyła jej transparent - a teraz machaj i krzycz - instruowała ją jak protestować xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Czw Mar 21, 2024 7:00 pm

    zostala liderka dziwiakow.
    nie planowala bondingu z siostra I zalowala, ze nie poszla okrezna droga. skrzywila sie gdy dostala transparent, po czym szybko sie rozejrzala czy nikt jej nie widzi. - nie bede krzyczec - probowala jej wcisnac z powrotem transparent.
    lena eriksen

    lena eriksen

    trochę szwecja, trochę afryka
    ratownictwo medyczne
    long live all the magic we made
    24

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by lena eriksen Czw Mar 21, 2024 7:06 pm

    niechcący xd
    lena jeszcze nie doszła do głównej części programu protestu czyli zdjęcia koszulek więc niech ruby się cieszy - dlaczego nie? to dla tego biednego drzewa - nie rozumiała czemu ruby sie ogranicza. podeszła do drzewa i przytuliła się żeby je pocieszyć xd

    Sponsored content

    ogródek - Page 8 Empty Re: ogródek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 9:38 pm