ogródek

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ogródek - Page 9 Empty ogródek

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:39 pm

    First topic message reminder :

    ogródek - Page 9 200
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by ruby fletcher Czw Mar 21, 2024 7:08 pm

    bedzie zachwycona jak sciagna koszulki. - to nie dla mnie - odlozyla transparent na ziemie I szybko uciekla zanim zaczna robic zdjecia do szkolnej gazety.
    lena eriksen

    lena eriksen

    trochę szwecja, trochę afryka
    ratownictwo medyczne
    long live all the magic we made
    24

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by lena eriksen Czw Mar 21, 2024 7:20 pm

    a lena w koncu zdjęła koszulkę xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by robin wilson Wto Kwi 09, 2024 7:42 pm

    korzystał z ładnej pogody, więc leżał w trawie i łączył się z naturą. nawet buty ściągnął! nie zauważył, że jak przymknął oko, to jacyś żartownisie mu je ukradli. scotty polował na nowe laczki xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by patrick bowman Wto Kwi 09, 2024 7:47 pm

    tylko scotty nie studiował i unikał terenu uczelni bo jeszcze zaraziłby się wiedzą, może to summer skonfiskowała xd
    patrick też korzystał z pogody, ale po to żeby wyjść i zapalić. spacerując natknął się na robina - okradną cię - stwierdził widząc jak frywolnie tu leży. przyzwyczaił się do tego że pingwiny nie kradną xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by robin wilson Wto Kwi 09, 2024 8:03 pm

    scotty zawsze mógł się tu pojawić przypadkiem xd
    otworzył oko i lekko się podniósł.
    - największym bogactwem jest natura, a tego nie mogą mi ukraść - stwierdził filozoficznie. no chyba że ludzie nie będą dbać o środowisko i okradną społeczność z natury xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by patrick bowman Wto Kwi 09, 2024 8:07 pm

    tylko przypadek mógł go tu zaprowadzić, bo nie rozum.
    - idealista - zaśmiał się - butów już nie masz więc jesteś coraz bliżej natury - zauważył, że nigdzie nie było butów. patrick wiedział że studenci tutaj są nieobliczalni!
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by robin wilson Wto Kwi 09, 2024 8:13 pm

    spojrzał naokoło i zamachał palcami u stóp.
    - skąd wiesz, że nie przyszedłem tu boso? - zaśmiał się, choć jego rozglądanie się zdradziło, że jednak czegoś mu brakuje. ale nie przejął się! czymże są dobra materialne wobec wszechobecności natury xd - a ty wpędziłeś mnie ostatnio w kłopoty - wskazał na niego, ale nie mówił tego z wyrzutem, tylko rozbawieniem. podniósł się, żeby znaleźć się na poziomie wzroku patricka. - wiedziałeś, jakie z naszych sióstr są plotkary? naprawdę trzeba przy nich uważać - właściwie to oni wychodzili na największych plotkarzy xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by patrick bowman Wto Kwi 09, 2024 8:25 pm

    - bo dziekan by cie zabił gdybyś przyszedł na bosaka na zajęcia? - alec to stary dziad więc wyznawał bardziej tradycyjne podejście i nie raz zderzał się z odpałami młodych wykładowców. musiał jednak trzymać ich w ryzach xd - jestem niewinny - uniósł ręce w geście niewinności i zaśmiał się - zagadały cię do znudzenia na temat dramek z ich życia? - doświadczył tego już z tiffy - ja nie odpowiadam za swoją siostrę - od razu się wyparł w razie gdyby zrobiła coś głupiego xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by robin wilson Wto Kwi 09, 2024 8:33 pm

    - czy ja wiem, wydaje się równym gościem - dziekan pozostawał pod jego urokiem, więc może puściłby mu to płazem xd robin i tak wolał się łączyć z naturą niż prowadzić wykłady. zaśmiał się pod nosem, bo najlepiej wiedział, że patrick właśnie w tej sytuacji nie jest niewinny, ale nie zdradził tego nikomu, nawet samemu zainteresowanemu. za to zdążył się już przekonać, jak to jest z ich dramkami. - mają naprawdę dużo dramek w życiu, czyż nie? - popatrzył na niego, szukając zrozumienia. tylko patrick i nate mogli to zrozumieć xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by patrick bowman Wto Kwi 09, 2024 8:37 pm

    - poczekaj aż każe ci wziąć dodatkowe konsultacje bo nie będzie wyrabiać z grafikiem - może młodzi wykładowcy mieli swoją grupę na messengerze i tam ludwig się na ten temat żalił haha xd
    patrick może i nie był niewinny, ale na pewno nikogo świadomie nie wkopywał. nie wiedział, że będzie z tego taka wielka dramka, nie przywykł do takich xd - miałyby ich zdecydowanie mniej gdyby umawiały się na randki z kolegami z roku - to mogło dotyczyć i tiffy i jo xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by robin wilson Wto Kwi 09, 2024 8:45 pm

    - jestem tu tylko na zleceniu, nie zrobi ze mnie pełnoetatowego wykładowcy - stwierdził od razu. więcej godzin spędzał w zoo, tu pojawiał się tylko na parę godzin w tygodniu. nikt nie spodziewał się wielkiej dramki, ale zielone dziewczyny jak zwykle robiły z igły widły xd westchnął na słowa patricka. nie był zaznajomiony z dramkami tiffy, więc myślał, że dalej dyskutują o jo. - prawda?! - odpowiedział z namaszczeniem. - a jak próbujemy im pomóc, to każą nam się zajmować własnymi narzeczonymi - ponownie mogło się to odnosić do obu sytuacji.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by patrick bowman Wto Kwi 09, 2024 8:52 pm

    - nigdy nie wiesz kiedy złapie cię w swoje sidła - demonizował aleca trochę specjalnie i w formie żartu, bo w sumie on nie miał raczej z nim na pieńku xd zielone kręciły dramki na poziomie dorotki! każdy myślał, że mówili o swoich sprawach, niedomówienia xd - przecież nasze związki są idealne - bo z jego z nejtem rozkwitał - młodsze siostry... - westchnął - nie da się ich upilnować - to był trochę śmiech rozpaczy, ale jednak! zaraz mu się skończyła przerwa więc dopalił papieroska i uciekł na zajęcia!

    Sponsored content

    ogródek - Page 9 Empty Re: ogródek

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 10:46 am