wspólny pokój

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    wspólny pokój - Page 12 Empty wspólny pokój

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:40 pm

    First topic message reminder :

    wspólny pokój - Page 12 Lincoln_College_-_Senior_Common_Room
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by philip lore Pon Mar 18, 2024 8:41 pm

    wiadomo, benek żył swoim najlepszym życiem xd
    nie wiedział, że lizzie zdążyła się zniechęcić do jego siostry. wyczuł rywalizację, choć podejrzewał, że lizzie nie jest typem osoby, która dałaby się poderwać dziewczynie, a w dodatku jego siostrze. już miała uraz do jednego lore'a, starczy xd
    - hmm, czy ja cię podrywam? - udał, że się zastanawia. i udał, że to nieprawda xd a wiadomo, że nadal go ciągnęło do lizzie! - chyba widzisz tylko to, co byś chciała - zafalował brewkami.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by lizzie foster Pon Mar 18, 2024 8:51 pm

    haha tak xd
    nie potrzebowala sie pakowac w kolejna toksyczna znajomosc z innym lorem xd gdyby chociaz miala pewnosc, ze philip bedzie zazdrosny. nie oplacalo jej sie.
    - wiec co, jestesmy przyjaciolmi i dlatego teraz rozmawiamy? - napila sie z butelki. nie chciala sie przyznac, ze najbardziej ja bolalo to, ze dobrze sie razem bawili, a po seksie wszystko sie zmienilo i byla kolejna idiotka na jego liscie. myslala, ze sa szanse na to zeby nic sie nie zmienialo.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by philip lore Pon Mar 18, 2024 8:56 pm

    nie wiedziała, że mogła uderzać do perry'ego, to by mocno uwierało philipa xd
    - nie, rozmawiamy, bo masz nadzieję, że zmienię zdanie i znowu wylądujemy w łóżku - popatrzył na nią przeciągle, w taki sposób, że nie było wiadomo, czy chodzi mu po głowie zmiana zdania. on też się dobrze z nią bawił i w tym był cały problem. możliwe, że żałował, że się z nią przespał, bo potem nie mógł się mocniej angażować w ich relację.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by lizzie foster Pon Mar 18, 2024 9:05 pm

    nie poznala jeszcze calej rodzinki xd
    zasmiala sie na jego slowa. - bo to ja cie zaczepilam - wbila w niego wzrok, po czym wstala i podeszla blizej zeby spojrzec na niego tak jak on gdy sie przywital. to bylo trudniejsze niz myslala. nakrecila sie podczas rozmowy i potrzebowala uzyc calej silnej woli zeby nie pozwolic swojemu cialu rzucic sie na niego.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by philip lore Pon Mar 18, 2024 9:08 pm

    może kiedyś będzie miała zaszczyt uczestniczyć w porąbanym rodzinnym obiedzie xd
    kącik jego ust drgnął w uśmiechu i podtrzymywał spojrzenie, gdy lizzie była tak blisko. też był nakręcony, ale powstrzymywał się przed działaniami, żeby nie pokazać jej, że naprawdę, całym swoim jestestwem, chce ją pocałować.
    - przekonaj mnie - prowokował ją.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by lizzie foster Pon Mar 18, 2024 9:20 pm

    haha daleko w przyszlosci moze xd
    - prosisz mnie o to zebym sie poswiecila i udawala, ze potrzeba cie przekonac zebys zmienil zdanie bo tak bardzo zalezy ci na powtorce, ale nie potrafisz zlamac swoich glupich zasad, czy zebym cie uswiadomila, ze to ty nie mozesz sie powstrzymac przed rozmowa ze mna? - twardo sie trzymala. droczenie sie z nim ja ekscytowalo.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by philip lore Pon Mar 18, 2024 9:22 pm

    prędzej przypadkiem się tam zaplącze xd
    - za dużo gadasz, za mało działasz - skomentował, bo monolog lizzie był za długi i mógł się w nim pogubić, szczególnie gdy zatapiał się w jej oczach i wyczuwał jej oddech na swoich ustach. a poza tym nie mógł się przyznać, że miała rację! każde zwalało na to drugie, a oboje już ledwo mogli się powstrzymać.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by lizzie foster Pon Mar 18, 2024 9:33 pm

    to na pewno xd
    - nie wiem czy chce ci dac ta satysfakcje - starala sie nie przerywac kontaktu wzrokowego i nie pozwolic zeby jej wzrok powedrowal na jego usta. wtedy nie tylko wydaloby sie, ze jedyne o czym mysli to pocalowanie go, ale tez trudniej byloby jej sie powstrzymac.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by philip lore Pon Mar 18, 2024 9:35 pm

    nachylił się do jej ucha, jeszcze bardziej minimalizując odległość między nimi.
    - a co, jeśli dalibyśmy sobie nawzajem tę satysfakcję? - wymruczał seksownym tonem i lizzie już mogła sobie wyobrażać, jak philip znowu zabierze ją w kosmos, a to byłoby baaardzo satysfakcjonujące xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by lizzie foster Pon Mar 18, 2024 9:43 pm

    myslala, ze nie moze byc jeszcze bardziej na niego napalona, ale udowodnil, ze sie mylila. chwycila go za koszulke zeby nie odsuwal sie od niej i zblizyla sie jakby chciala go pocalowac. - moze nastepnym razem - wymruczala do niego. wyobrazala sobie wiele rzeczy, ale niesamowita wycieczka w kosmos bedzie musiala poczekac xd odwrocila sie i wyszla na dwor zeby byc jak najdalej od niego i opanowac emocje.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by philip lore Pon Mar 18, 2024 9:46 pm

    tym razem zdobyła punkt, choć tak naprawdę oboje byli przegrywami w tej sytuacji xd philip wlał w siebie całe piwo na raz, bo zrobiło mu się gorąco i uświadomił sobie, jak bardzo jest nakręcony na lizzie.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by regina carlson Nie Kwi 21, 2024 7:22 pm

    miała miejsce jakaś impreza w akademiku, a że regina nie miała tu już zbytnio znajomych to przypadkiem zakręciła się w złym towarzystwie. towarzystwie, które skumało że jest dość niewinna więc dali jej ze dwa słodkie i gotowe drinki w butelce z zapewnieniem że to oranżadka. nie było w nich czuć alkoholu więc regina ochoczo je wypiła i nawet nie skumała że czuje się mniej dziwnie, niezręcznie, bardziej frywolnie i pewnie. dodatkowo dziś był motyw karaoke i regina stanęła na środku, ale zamiast śpiewać to wskazała na oscara który stał gdzieś z tyłu, ale jednak spotkali się wzrokiem ze dwa razy i wykrzyknęła do mikrofonu - oscarze romero! - zupełnie jakby się mu oświadczała - dlaczego mnie olałeś? - pewnie piosenka leciała w tle, ale regina jej nie śpiewała i nawet nie znała, ale wszystkie jej żale wyszły na wierzch, plus robiła mu siarę i trochę się chwiała xd
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by oscar romero Nie Kwi 21, 2024 7:26 pm

    oscar przyszedł na imprezę, ale nie zamierzał brać udziału w karaoke... a już na pewno nie zamierzał uczestniczyć w scence jak z komedii romantycznej, w której wielkie wyznania są prowadzone poprzez mikrofon. poczuł się jak wywołany do tablicy i wszystkie twarze skierowały się na niego, bo niestety nazwisko oscara romero było kojarzone w mieście.
    - jak chcesz pogadać, to odłóż mikrofon i tu podejdź! - zawołał do niej z końca sali i wlał w siebie resztę piwa.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by regina carlson Nie Kwi 21, 2024 7:35 pm

    nie spodziewał się tak wylewnej reginy jednak. ona sama się nie spodziewała, ale ten pyszny soczek zadziałał na nią dziwnie pobudzająco! jeszcze nie wiedziała z czym to się wiąże, nie miała nigdy alkoholu w ustach. może lucas byłby dumny xd
    - nie chciałeś ze mną gadać przez ostatnie tygodnie - powiedziała bardziej do siebie niż do niego, a potem przyłożyła mikrofon do ust - nie chciałeś ze mną rozmawiać przez ostatnie tygodnie! - zawołała głośno do mikrofonu, ale było jakieś sprzężenie i coś zapiszczało więc generalnie wyszło niezręcznie. chciała rzucić z impetem mikrofon, ale zamiast tego grzecznie go pogłaskała i odłożyła na podłogę, a potem ruszyła w kierunku oscara, ale nie zauważyła pufy więc zamiast podejść do niego to runęła tuż przed nim na podłogę i wszyscy zaczęli się śmiać xd
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by oscar romero Nie Kwi 21, 2024 7:48 pm

    wszyscy już się zastanawiali, czy to kolejna laska olana przez dupka oscara, ale jednocześnie zastanawiali się, jakim cudem zadawał się z takim dziwadłem, więc tylko uśmiechał się niezręcznie i mówił do osób w pobliżu, że to nic takiego. czuł, że musi się wytłumaczyć. a kiedy regina runęła przed nim, to oczywiście zniżył się do jej poziomu i od razu chciał pomóc jej wstać. ale nie był delikatny i troskliwy, tylko szarpnął ją mocno za ramię.
    - robisz scenę - skarcił ją. nie podobało mu się to, że wywlekała ich sprawy na forum publicznym. widział, że była pijana i że nie zachowywała się jak ona, no ale i tak się wkurzył. a może: tym bardziej, skoro nie potrafili nic wyjaśnić na trzeźwo, aż musiała się doprowadzić do takiego stanu. - idziemy na dach - zarządził. ich miejsce bondingu xd a tak naprawdę chciał uciec przed gapiami, no i dać jej się przewietrzyć.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by regina carlson Nie Kwi 21, 2024 7:57 pm

    gdyby regina wyglądała jak jasmine albo darcy to pewnie mogliby uznać, że to kolejna olana laska, ale jednak regina była zbyt dużym dziwadłem. nawet teraz miała kolorową i długą spódnicę na sobie przez którą też między innymi się potknęła! jak ją szarpnął to od razu zwiotczała ze strachu i stresu i trudniej było ją podnieść. jej ciało nie współpracowało, sorry!
    nie zrobiłaby sceny i kisiłaby wszystko, ale alkohol pozwolił jej ulać emocje! oscar powinien się martwić że była pijana, brała tyle leków że nie powinna pić xd - i co? niby mnie zmusisz żeby tam pójść? - stawiała się mu bo jednak jej wkurzenie wyzwoliło się pod wpływem alko. możesz pewnie zaczynać na dachu bo wiemy że i tak tam wylądują xd

    Sponsored content

    wspólny pokój - Page 12 Empty Re: wspólny pokój

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 03, 2024 12:19 am