|4| lizzie & regina

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty |4| lizzie & regina

    Pisanie by st. albans Nie Lis 28, 2021 6:10 pm

    First topic message reminder :

    |4| lizzie & regina - Page 9 Paty_1


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sob Lis 26, 2022 10:44 pm, w całości zmieniany 8 razy
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty Re: |4| lizzie & regina

    Pisanie by lizzie foster Sro Sty 10, 2024 8:46 pm

    nie podobaly jej sie grozby fatin. jej mam miala wystarczajaco ciezko, zalamie sie jak dostanie rachunek za zniszczenia. - to nie moja wina! to byl wypadek - bronila sie. nie pamietala nawet jak do tego doszlo bo byla pod wplywem nie tylko alkoholu pewnie.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty Re: |4| lizzie & regina

    Pisanie by fatin saidi Sro Sty 10, 2024 8:53 pm

    to nie były groźby, to były stwierdzenia faktu. fatin nawet nie próbowała być groźna, lizzie mogłaby powalić ją jedną ręką. ale wtedy wywaliliby ją nie tylko z akademika, ale też z uczelni.
    - ile już było takich wypadków, hmm? - spytała poważnie. - przykro mi, ale nie możemy dłużej tolerować twojego zachowania. masz pięć dni na wyprowadzkę. położyłam ci powiadomienie na biurku - skrzyżowała ręce.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty Re: |4| lizzie & regina

    Pisanie by lizzie foster Sro Sty 10, 2024 8:57 pm

    nie miala zamiaru sie mscic, ale byla przekonana, ze fatin robi jej na zlosc dlatego, ze jej nie lubi. - tylko kilka - nie liczyla I nie bylo to dla niej wazne. wypadki sie zdarzaly! - co? nie mozecie mnie wyrzucic! - nie spodziewala sie takich konsekwencji. podeszla do biurka zobaczyc list.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty Re: |4| lizzie & regina

    Pisanie by fatin saidi Sro Sty 10, 2024 9:02 pm

    gdyby fatin wyrzucała tych, których nie lubi, to ashley już dawno nie byłoby w akademiku.
    - przykro mi - powtórzyła, choć była stanowcza. - otrzymałam różne skargi na twoje zachowanie oraz dowody łamania regulaminu - wyjaśniła. - to dzieło przeważyło nad decyzją - wskazała na łazienkę. miała nadzieję, że lizzie zrozumie swoje przewinienia i to, że jej akcje mają konsekwencje.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty Re: |4| lizzie & regina

    Pisanie by lizzie foster Sro Sty 10, 2024 9:11 pm

    nie pomyslala o tym, ze gdyby ich wyrzucila jak byla z aleciem to on by ja przygarnal xd
    - skargi? od kogo? - wkurzyla sie. bedzie teraz sie zastanawiac kto mogl na nia doniesc. jesli chciala pomoc reggie to w ten sposob jej sie to na pewno nie uda.
    fatin saidi

    fatin saidi

    maroko
    doktorat z historii
    crazy old lady
    28

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty Re: |4| lizzie & regina

    Pisanie by fatin saidi Sro Sty 10, 2024 9:13 pm

    fatin myślała, że jedna przybłęda mu w domu wystarczy.
    - od innych mieszkańców akademika - odpowiedziała, nie zdradzając nic nawet mrugnięciem. - masz pięć dni - podkreśliła i poszła, zostawiając lizzie z majstrami.

    Sponsored content

    |4| lizzie & regina - Page 9 Empty Re: |4| lizzie & regina

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 06, 2024 10:03 pm