• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

thai square

lucien arnaud

lucien arnaud

genewa
socjologia
i'm not crazy?
23

thai square - Page 5 Empty thai square

Pisanie by lucien arnaud Sro Gru 29, 2021 9:41 pm

First topic message reminder :

thai square - Page 5 Ac683ed46fc3bcfcfe9feae2b0a303bc--small-courtyards-st-albans
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by raven duffy Sob Cze 17, 2023 8:12 pm

nie potrafila odmowic ojcu. chciala z nim spedzic troche czasu, ale nie w towarzystwie emmy. skrzywila sie kiedy zaczela mowic o toaletowych wyprawach taty. - nie, to nie twoja sprawa - obrazila sie xd
emma henry

emma henry

cork
-
sekretarka od zadań specjalnych
32

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by emma henry Sob Cze 17, 2023 8:18 pm

- a właśnie, że moja. jeśli to przekazywane genetycznie, to moje dzieci też będą musiały się z tym użerać, a to stawia w perspektywie to, czy w ogóle chcesz rodzić dzieci w tym świecie, w którym tylko będą wiecznie walczyć z biegunkami i globalnym ociepleniem - paplała, dojadając resztki swojego makaronu.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by raven duffy Sob Cze 17, 2023 8:22 pm

zatkalo ja kiedy emma zaczela gadac o potencjalnym potomstwie. - moj tata ma juz mnie! nie potrzebuje wiecej dzieci! - podniosla na nia glos. nigdy sie tak nie denerwowala, ale wizja, ze bedzie miala rodzenstwo ja przerosla.
emma henry

emma henry

cork
-
sekretarka od zadań specjalnych
32

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by emma henry Sob Cze 17, 2023 8:29 pm

one pasują awkami hahaha, mamusia z córeczką xd
- też wolałabym nie mieć dzieci - przyznała. - wiesz, jak to rozrywa waginę? - skrzywiła się. - nikt nie chce mieć czegoś takiego na dole - zamachała widelcem, wskazując na swoje ciało.
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by raven duffy Sob Cze 17, 2023 8:34 pm

hahah xd
- nie chce sluchac o twojej waginie - zakryla sobie uszy jak male dziecko. emma nie przekonywala jej, ze nie chce dzieci skoro przed chwila sie zastanawiala czy odzedzicza choroby jej ojca.
emma henry

emma henry

cork
-
sekretarka od zadań specjalnych
32

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by emma henry Sob Cze 17, 2023 8:47 pm

emma nie kontrolowała tego, co wypowiada na głos. miała wiele myśli na różne tematy, których jednak nie potrafiła procesować wewnętrznym głosem.
- ktoś musi ci opowiedzieć o waginie, a nie chcesz przeprowadzać tej rozmowy z panem jelito drażliwe - odpowiedziała beztrosko. - och nie. czy muszę ci załatwić pierwszą wizytę u ginekologa? - poczuła się odpowiedzialna za raven xd
raven duffy

raven duffy

cork
-
hokus pokus
21

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by raven duffy Sob Cze 17, 2023 8:52 pm

- nie jestes moja matka! - zdenerwowala sie. wstala od stolu i uciekla bo nie mogla zniesc kolejnej sekundy w towarzystwie emmy. przerastalo ja to, ze chciala wejsc na miejsce jej mamy. tak to widziala!
emma henry

emma henry

cork
-
sekretarka od zadań specjalnych
32

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by emma henry Sob Cze 17, 2023 8:55 pm

nie wiedziała, o co ta afera, bo przecież tylko casualowo spotykała się z panem duffy xd zostali na deser, bo powiedziała, że raven miała inne plany i ojciec nie wiedział, że ta się zdenerwowała.

Sponsored content

thai square - Page 5 Empty Re: thai square

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 3:44 pm