parking

    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty parking

    Pisanie by arnold waddingham Pon Lut 14, 2022 9:09 pm

    First topic message reminder :

    parking - Page 2 Parking-car
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by thomas conway Sro Maj 25, 2022 8:27 pm

    zmruzyl oczy I zmierzyl go wzrokiem. nie podobal mu sie jego ton. wolal kiedy sie go bal xd zaciagnal sie zastanawiajac sie jak dobrac slowa. nie chcial zeby poniosly go emocje.
    - czy te spotkania jej pomagaja? widzisz jakies zmiany? - zapytal juz spokojniej. bylo mu ciezko schowac dume do kieszeni, ale bardziej zalezalo mu na jo.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by arnold waddingham Sro Maj 25, 2022 8:35 pm

    jakby stanęli z alexandrem przeciw niemu to by się bał, ale tak to był w stanie wykrzesać w sobie trochę więcej pewności siebie. tym bardziej, że to on się całował z dziewczyną, z którą thomas zaczynał wieczór xd arnold myślał, że to zwycięstwo xd
    - jasne, pamiętam jaka była na początku - odpowiedział bez namysłu. na początku kiedy tylko przytulali się z jej ptactwem xd - a teraz... była naprawdę podekscytowana wyjściem - wzruszył ramionami. mówił łagodnie, bo podświadomie czuł, że thomas pyta z troski. im obojgu zależało na jo, choć w inny sposób.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by thomas conway Sro Maj 25, 2022 8:39 pm

    haha arnold zamiast przejmowac sie losem jo to cieszyl sie, ze calowal sie z dziewczyna, z ktora przyszedl Thomas po tym jak on sie calowal z nia tego wieczoru przerwszy xd
    pokiwal glowa I odwrocil wzrok probujac zdusic w sobie poczucie zazdrosci jakie teraz czul. - jesli bedziesz cos probowal pearce sie od razu o tym dowie - zagrozil mu I poszedl skoro uslyszal to co chcial.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by arnold waddingham Sro Maj 25, 2022 8:44 pm

    szukał zwycięstw tam gdzie były xd
    - nie będzie o czym - mruknął na pożegnanie. spalił jeszcze kolejnego papierosa przy samochodzie, żeby zeszły z niego stres i emocje ze spotkania i pojechał do domu.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by lilibet windsor Nie Cze 26, 2022 7:34 pm

    miała w plecy jakieś zaliczenia przez imprezy więc ogarniała je w weekend. wiadomo księżniczka miała przywileje xd pośpiesznie wracała teraz do auta, które stało po drugiej stronie kampusu. generalnie niezbyt się rozglądała i była zamyslona.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by philip lore Nie Cze 26, 2022 7:45 pm

    jechał na desce przez parking jak pirat drogowy, więc prawie wjechał w lilibet i w ostatniej chwili się zatrzymał. nie ruszył się i czekał na jej reakcję. nie unikał konfrontacji xd jego twarz nadal nosiła na sobie oznaki bójki.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by lilibet windsor Nie Cze 26, 2022 7:52 pm

    była na tyle zamyślona, że miała stuprocentowe przekonanie, że specjalnie na nią wpadł i chciał pogadać czy coś.
    zatrzymała się i zmierzyła go wzrokiem. oczywiście dostrzegła siniaki - nie chce z tobą rozmawiać - oznajmiła myśląc, że serio to on chciał ha ha.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by philip lore Nie Cze 26, 2022 7:55 pm

    - jasne, łatwiej nasłać na mnie swoich chłoptasiów - mruknął. tak jakby on faktycznie chciał rozmawiać i był zdolny do poważnej rozmowy. mógłby jej powiedzieć, że spierdolił wszystko, bo przestraszył się swoich uczuć do niej, ale teraz nigdy się tego nie dowie.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by lilibet windsor Nie Cze 26, 2022 8:02 pm

    - słucham? - zapytała oburzonym głosem. teraz mogła zabrzmieć jak księżniczka xd przystanęła z nogi na nogę - może to florence pobiła cię podczas seksu i nie zauwazyłeś - powiedziała kąśliwie. nowy poziom przyjemności xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by philip lore Nie Cze 26, 2022 8:09 pm

    zabrzmiała jak księżniczka i aż go ten głos przeszył. ale niczego innego się nie spodziewał po ich interakcji. jak wyskoczyła z florence to od razu wyciągnął papierosa i wsadził sobie do gęby.
    - jak tak bardzo chcesz to też mi przywal i będziemy mieli to z głowy - wzruszył ramionami.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by lilibet windsor Nie Cze 26, 2022 8:19 pm

    miała to w krwi, a teraz nie próbowała przy nim nawet udawać, że jest inaczej. nie zależało jej, a raczej to sobie wmawiała.
    - jeśli sądzisz, że zniżę sie do poziomu rękoczynów to tak na prawdę nie masz pojęcia jaką osobą jestem - zarzuciła mu że tak na prawdę jej nie znał.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by philip lore Nie Cze 26, 2022 8:22 pm

    zaśmiał się bezczelnie pod nosem na jej komentarz.
    - masz rację, wychodzi na to, że cały czas byłaś księżniczką, która wyręcza się innymi - zapalił papierosa - i nie umie sama o siebie walczyć - dokończył. najwyraźniej wolałby dostać wpierdol od dziewczyny niż od obcego gościa.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by lilibet windsor Nie Cze 26, 2022 8:32 pm

    zaśmiała się równie bezczelnie co on.
    - nie sądzę żeby ktoś taki jak ty mógł mnie oceniać, teraz lub kiedykolwiek - nie był w pozycji do robienia tego! - szczególnie ktoś kto tak bardzo boi się czuć cokolwiek, że woli niszczyć ludzkie życia aniżeli dać się ponieść - skrytykowała go. nie miała zamiaru się płaszczyć.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by philip lore Nie Cze 26, 2022 8:47 pm

    ups, philip nie powiedział na głos, że bał się uczuć i dlatego ją zranił. dopiero teraz uświadomił sobie, że wcale nie był taki skomplikowany w swoim zachowaniu i tak naprawdę ona doskonale wiedziała co w nim siedziało.
    - nigdy nic do ciebie nie czułem - wycedził przez zęby. musiał skłamać, żeby zachować swoją maskę twardziela i dupka, ale jednocześnie nie chciał, żeby przyłapała go na tym kłamstwie, więc odjechał na desce.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by lilibet windsor Nie Cze 26, 2022 8:52 pm

    lilibet jak zawsze spostrzegawcza - jasne - odprowadziła go wzrokiem, a potem otrząsnęła się i ruszyła do samochodu żeby uciec stąd.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by arnold waddingham Sob Lis 12, 2022 8:17 pm

    zostawił swojego rzęcha u mechanika i teraz jeździł rowerem do pracy, dlatego właśnie odpinał łańcuch przy postoju z rowerami.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by mira agolli Sob Lis 12, 2022 8:22 pm

    wybiegała z uczelni żeby zdążyć na próbę z annie i dziewczynkami. nie była przyzwyczajona do pracy i napiętego trybu życia więc nie do końca się odnajdywala i była wkurwiona prawie all the time xd jakby normalnie tak nie było. wyleciała jak poparzona skracając drogę przez parking. działo się to tak szybko że nie zauważyła jak arnie odpina i wycofuje rower więc wpadła w ramę roweru i ubrudziła sobie spodnie smarem z łańcucha - uważaj! - naskoczyła od razu na niego.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by arnold waddingham Sob Lis 12, 2022 8:25 pm

    - to ty uważaj! - od razu się zdenerwował, już dopisując sobie w głowie historie, że mira jest tak skupiona na sobie, że nie zauważa nic wokół i myśli, że to świat musi się dostosowywać do niej, a nie odwrotnie. więc tak... był do niej bojowo nastawiony.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by mira agolli Sob Lis 12, 2022 8:36 pm

    zdziwiłby się jakby dowiedział się, że nie chodzi o nią tylko o to, że wreszcie w coś się wkręciła i czymś się stara. ale cóż, nie dowie się skoro skaczą sobie do gardeł na 'dzień dobry'.
    - czy nie powinieneś się rozejrzeć zanim wyjedziesz tym składakiem?! - obrażała i jego orientację w terenie i rower.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by arnold waddingham Sob Lis 12, 2022 8:42 pm

    jak mieli dobrą relację to też nie chciała mu mówić o tym, że zaangażowała się w studia, więc teraz tym bardziej się niczego nie dowie.
    - rozejrzałem się i widziałem, że jakaś dziewczyna biegnie jak poparzona, ale myślałem, że ma na tyle rozumu w głowie, że mnie ominie - powiedział spokojnie, ale dobitnie - ale ty wpadasz jak huragan i nigdy nie patrzysz na to, co niszczysz na swojej drodze, nie? - wymsknęło mu się.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by mira agolli Sob Lis 12, 2022 8:49 pm

    i będą się tak kręcić w kółko xd witamy w st. albans!
    - myślałam, że zanim nazwiesz mnie głupią to przynajmniej zapytasz 'co tam', ale widzę że przechodzisz do konkretów - tak, teraz sobie uroiła jeszcze bardziej że uważa się za lepszego i mądrzejszego! nakręcała się oczywiście - czy to dotyczy tego momentu czy jest to przytyk personalny? - już się zacietrzewiała. ona go nie obrażała! tylko jego rower xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by arnold waddingham Sob Lis 12, 2022 8:57 pm

    skazani na nieporozumienia xd
    był zbyt zgorzkniały, że nie udało mu się poruchać, musiał się czepiać od razu xddd i oczywiście w świecie niedopowiedzeń w st. albans, arnold myślał, że to mira uważa się za lepszą od niego i dlatego się nim tak od samego początku bawiła. 
    - nie nazwałem cię głupią, tylko nieuważną - poprawił ją, co mogło znowu wyglądać, jakby się wywyższał nad nią i dobierał lepsze słowa. - nieważne - wycofał się z tego, bo uświadomił sobie, że robi jej wąty o ich relację, która dla niej na pewno nie miała znaczenia i mira już pewnie nie pamięta, co między nimi się wydarzyło.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by mira agolli Sob Lis 12, 2022 9:00 pm

    ta xd
    czyli typowy facet, niezadowolony bo nie poruchał xd
    - a teraz mnie poprawiasz bo jestem według ciebie głupsza co? - zaśmiała się z niedowierzaniem kiedy miał jeszcze czelność robić jej poprawki. ta ją irytowało i to powodowało, że uważała że się wywyższa. jakby nie mogli sobie normalnie wyjaśnić rzeczy xd - skoro jesteś taki oczytany i elokwentny to proszę, powiedz co miałeś na myśli - podkurwiała go już i prowokowała - skoro już dwa razy uznałeś mnie za głupią to chyba gorzej być nie może? - jakby nazwał ją szmatą to byłoby jak komplement xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by arnold waddingham Sob Lis 12, 2022 9:23 pm

    napalił się kilka razy i został z niczym xd
    - poprawiam, bo wiem lepiej, co miałem na myśli. resztę sobie dopowiedziałaś - arnold chyba próbował coś wyjaśnić, ale pokrętnie mu to szło, skoro od razu zmieniło się w wyrzuty. on przy niej nigdy nie wiedział co miała na myśli i musiał się domyślać, zazwyczaj błędnie, jak wiadomo. on oczywiście po swojemu odczytywał jej przytyki do jego bycia inteligentnym, to znaczy do tego, że był wykładowcą i była obrazona, że nie dał się uwieść na swoich zajęciach xd - sama się kreujesz na głupią, jeśli tak się zachowujesz! lubisz, kiedy inni postrzegają cię tylko jako głupią ładną twarz, bo wtedy nie musisz się starać i nie ponosisz konsekwencji! - wyrzucił jej. już kiedyś ją oskarżył o bycie szmatą i też się wtedy zdenerwowała xd
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by mira agolli Sob Lis 12, 2022 9:31 pm

    takie jego przeznaczenie xd
    - dopowiadam sobie, bo wiem jakie masz o mnie mniemanie - tak, uważała że czyta mu w myślach i że uważa ją za głupią i niewyedukowaną nad którą może się wywyższać bo przeczytał więcej książek i spędzał czas na uczelni. ona sama nie wiedziała czasami o co jej chodzi i zachowywała się irracjonalnie (grunt, że pewności siebie jej nie brakowało), dlatego nie dziwię się że mógł jej nie rozumieć - skąd możesz wiedzieć czy nie ponoszę konsekwencji lub czy się nie staram skoro tylko kiedy coś nie idzie po twojej myśli to wycofujesz się - zarzuciła mu bycie tchórzem i to że tak na prawdę jej nie znał - i zgadza się, moja twarz jest ładna, dziękuje - uznała to za komplement i wymusiła.

    Sponsored content

    parking - Page 2 Empty Re: parking

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 6:56 am