• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

handmade store

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

handmade store - Page 7 Empty handmade store

Pisanie by st. albans Czw Lip 14, 2022 10:15 pm

First topic message reminder :

handmade store - Page 7 Grey-street-artisan-shop-bcn
ruth roosevelt

ruth roosevelt

londyn
przedsiębiorcza roosveltówna
you'll never find another like me
26

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 10, 2023 8:24 pm

stefka miała dziś zamykać, a ruth wpadła tu niespodziewanie bo musiała coś zabrać. wpadła na zaplecze i zdziwiła się widokiem przerabiającej ciuchy dziewczyny - prowadzisz nielegalną szwalnię w moim sklepie? - zażartowała. nie miała z tym problemu!
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Pon Lip 10, 2023 8:27 pm

przy drzwiach był dzwoneczek obwieszczający wejście klientów, więc słysząc to, stephanie zaczęła odkładać na bok bluzkę i materiały, ale ruth była szybka jak błyskawica i przyłapała ją na gorącym uczynku. zrobiła się cała czerwona, słysząc oskarżenia szefowej.
- nie, przysięgam! to tylko hobby! nie było klientów, wszystko posprzątałam i poukładałam - zaczeła wyrzucać z siebie pospiesznie.
ruth roosevelt

ruth roosevelt

londyn
przedsiębiorcza roosveltówna
you'll never find another like me
26

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 10, 2023 8:32 pm

faktycznie musiała być szybka jak struś pędziwiatr!
nie chciała triggerować stefki, ale wysłuchała ją do końca - to był żart - skomentowała śmiejąc się lekko i podeszła żeby przyjrzeć się bluzce - cekiny wyglądają ekstra - pochwaliła ją. ruth to jej najlepsza motywatorka!
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Pon Lip 10, 2023 8:37 pm

albo stephanie mozolna, bo zaplątała się w nitce i włóczce.
zamrugała, patrząc na ruth i jej wyluzowaną postawę. nagle zaczęła się niekontrolowanie śmiać, robiła to na siłę.
- przecież wiem! ja też żartuję - powiedziała lekkim tonem. - to znaczy wcale nie, naprawdę zrobiłam wszystko, co było do zrobienia w sklepie - poprawiła się poważniejszym tonem, bo nie chciała, żeby to jej się odbiło. - tak myślisz? - popatrzyła na bluzkę krytycznie. miała kryzys tożsamości i jej się nie podobały. - nie byłaby lepsza z naszywkami? - wskazała na leżące z boku naszywki, które zdążyła już naszyć i rozpruć. miała produktywny dzień.
ruth roosevelt

ruth roosevelt

londyn
przedsiębiorcza roosveltówna
you'll never find another like me
26

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 10, 2023 8:43 pm

też była na to szansa.
to że czasami stefka wybuchała niekontrolowanym śmiechem było creepy, dobrze że była słodka i drobna to nikt nie brał ją za socjopatkę xd
- widze, że wszystko jest w porządku - nie miała zastrzeżeń do pracy stephanie, wiedziała że nie zastanie tu nieporządku - myslę, że jak zarzuciłabym na tą bluzkę marynarkę to mogłabym iść na spotkanie biznesowe, a wieczorem mogłabym zdjąć marynarkę i pójść do klubu potańczyć - pochwaliła jej wielofunkcyjność.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Pon Lip 10, 2023 8:48 pm

może miała coś z rodziców i wyjdą na jaw patologiczne geny.
- ufff, dobrze - wyraźnie jej ulżyło. - to znaczy, no jasne, przecież wszystkiego pilnuję i czemu nie miałoby być w porządku? - teraz już zaczynała się zachowywać podejrzanie, jakby jednak ukradła banknoty z kasy albo zbiła całą serię wazonów. oczy jej się zaświeciły, gdy ruth interesowała się bluzką. - oczywiście, ze mogłabyś tak zrobić! w końcu to bluzka dla ciebie! - nie było takiego planu, ale teraz już wciskała jej niedokończoną bluzkę do rąk.
ruth roosevelt

ruth roosevelt

londyn
przedsiębiorcza roosveltówna
you'll never find another like me
26

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by ruth roosevelt Pon Lip 10, 2023 8:55 pm

nosi w sobie piętno xd
- no nie? - podłapała jej niepokój i podejrzane zachowanie. zaczęła też się jej przyglądać bardziej. stefka sama sobie robiła kłopoty! - to nie mój kolor, wolę zielony - nie chciała niedokończonej bluzki - daj ja komuś na kim ci zależy - na przykład romy za to że jest wspaniałą przyjaciółką halo xd wrzuciła coś tam po co przyszła do torebki - pamiętaj żeby po zamknięciu wystawić rzeczy z nowej kolekcji - przyjęła postawę szefowej skoro stefka była podejrzana, a potem pobiegła dalej!
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Pon Lip 10, 2023 8:59 pm

zrobiło jej się przykro, że ruth nie wzięla bluzki, co oznaczało, że jej pochwały to były puste słowa. dlatego wyrzuciła bluzkę do śmieci i upewniła się, że nie powinna iść na studia modowe xd skupiła się na ogarnianiu sklepu.
dulcie berube

dulcie berube

St Albans
school girl
meanie
17

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by dulcie berube Sob Wrz 09, 2023 8:45 pm

powiedziala mamie dzisiaj cos brzydkiego I miala wyrzuty sumienia xd przyszla obejrzec co tu maja. chciala kupic cos handmade I udawac, ze sama zrobila na przeprosiny xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Sob Wrz 09, 2023 8:53 pm

stephanie jako idealna pracownica podeszła do potencjalnej klientki, żeby jej pomóc w zakupach.
- czy mogę w czymś doradzić? - uśmiechnęła się wyuczonym uśmiechem.
dulcie berube

dulcie berube

St Albans
school girl
meanie
17

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by dulcie berube Sob Wrz 09, 2023 9:02 pm

nie lubila kiedy ja zaczepiali wiec spojrzala na stefke z niezadowolona mina. - czy pytalam o pomoc? - nie wziela pod uwage tego, ze to praca Stephanie I musiala zapytac. chwile sie jeszcze przygladala, ale nic jej nie przypadlo do gustu. - macie cos co mowi 'przepraszam, ze cie nazwalam leniwa stara jedza'? - bree jej nie chciala gdzies podwiezc pewnie xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Sob Wrz 09, 2023 9:06 pm

- przepraszam - zmieszała się, bo zwykle klienci sklepu byli dla niej milsi. wycofała się o kilka kroków, żeby udawać, że coś przestawia na półkach. haha dulcie słodka jak imię wskazuje xd jej pytanie zaskoczyło stefkę, przede wszystkim tym, że jednak oczekiwała pomocy, a poza tym całym przekazem. - nasze kubki cieszą się dużą popularnością - zaimprowizowała i wskazała półkę, przy której stała.
dulcie berube

dulcie berube

St Albans
school girl
meanie
17

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by dulcie berube Sob Wrz 09, 2023 9:10 pm

haha tak xd
nie przejela sie stefka. wedlug niej byla zbyt nachalna I nie doceniala jej checi pomocy. obrywalo jej sie dodatkowo przez to, ze byla wkurzona na matke. - chce ten z napisem 'najlepsza mama' - pokazala palcem, o ktory jej chodzilo.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Sob Wrz 09, 2023 9:25 pm

jeszcze bardziej przejęła się tekstem o jędzy, gdy okazało się, że chodziło o mamę dulcie. stefka nigdy by się tak nie odezwała do swojej mamy, gdyby ją miała xd
- świetny wybór - pochwaliła klientkę, żeby poczuła lepszy shopping experience xd - może coś jeszcze do zestawu? - wskazała na inne naczynia.
dulcie berube

dulcie berube

St Albans
school girl
meanie
17

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by dulcie berube Sob Wrz 09, 2023 9:28 pm

biedna stefka xd dulcie nigdy nie czula sie porzucona wiec nie czula presji zeby szanowac swoich rodzicow. ich wina, ze ja rozpiescili xd
- wiem - nie przyjela jej komplementow. nie potrzebowala ich! - nie potrzebuje tego wiec nie musisz mi wciskac wiecej rzeczy - otworzyla torebke zeby poszukac portfela. - moze wroce po to jak bridget znowu mnie bedzie wkurzac - mowila do mamy po imieniu jak ja zdenerwowala xd
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Sob Wrz 09, 2023 9:33 pm

ups! choroba nate'a pewnie też się do tego przyczyniła, bo zaczęli dmuchać i chuchać na wszystkie dzieci.
sięgnęła po kubek i przeszła z nim do kasy.
- oczywiście, zapraszamy ponownie - mówiła dalej formułkami sprzedawczyni, chociaż nie chciała sugerować, że 'bridget' znowu będzie ją wkurzać.
dulcie berube

dulcie berube

St Albans
school girl
meanie
17

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by dulcie berube Sob Wrz 09, 2023 9:36 pm

pewnie tak. skoro nate mial umrzec, a Tobias sie interesowal filozofia to w niej byla nadzieja, ze dolaczy do ojca xd niewiadomo czy ostatni brat lepiej ogarnial.
zasmiala sie na jej slowa. stefce udalo sie niechcacy dotrzec do milszej strony dulcie xd - tez mysle, ze sie znowu zobaczymy - powiedziala lagodniejszym tonem. wyciagnela pieniadze I polozyla na ladzie.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Sob Wrz 09, 2023 9:41 pm

najmłodszy pewnie był przypałowy jak bree xd
stefka zawsze usilnie chciała się dostosować do rozmówcy i tym razem przypadkiem jej się to udało xd wewnętrznie cieszyła się zwycięstwem, bo po pierwszym wrażeniu wydawało jej się, ze dulcie nawet teraz nic nie kupi.
- we wtorki wykładamy nowy towar - oznajmiła, żeby zachęcić ją do ponownego odwiedzenia sklepu.
dulcie berube

dulcie berube

St Albans
school girl
meanie
17

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by dulcie berube Sob Wrz 09, 2023 9:47 pm

ups xd
- do zobaczenia we wtorek - planowala wrocic zeby na przyszlosc cos kupic. jednak jej sie spodobalo pomimo rocky startu. zaplacila za zakupy I poszla sie pogodzic z Bree.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
20

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by stephanie miranda Sob Wrz 09, 2023 9:51 pm

bree na pewno była zachwycona xd stefka też.
ruth roosevelt

ruth roosevelt

londyn
przedsiębiorcza roosveltówna
you'll never find another like me
26

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by ruth roosevelt Sob Gru 16, 2023 6:15 pm

była za sklepem, ale nie zgniatała kartonów porządnie tylko wrzucała je tak że zajmowały dużo miejsca xd
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by peggy roosevelt Sob Gru 16, 2023 6:18 pm

przyszła do ruth na pogaduszki / kontrolę i oczywiście była świadkiem tego marnotrawstwa.
- tak się tego nie robi - już ją pouczała. podeszła bliżej i zabrała jej karton, żeby go odpowiednio złożyć.
ruth roosevelt

ruth roosevelt

londyn
przedsiębiorcza roosveltówna
you'll never find another like me
26

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by ruth roosevelt Sob Gru 16, 2023 6:35 pm

raczej na to drugie xd
ruth było wszystko jedno, to był pracowity czas miała stoisku na jarmarku i sklep więc dużo się działo! - ciebie też wspaniale widzieć - usmiechneła się trochę od niechcenia i patrzyła jak siostra skrupulatnie składa karton.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by peggy roosevelt Sob Gru 16, 2023 6:37 pm

kontrolę pod pozorami siostrzanych pogaduszek.
- wiadomo, że cieszysz się na mój widok, skoro beze mnie byś sobie zupełnie nie poradziła - składała resztę kartonów i już wyręczała ruth w tym. dziwne, że siostry nie chciała zatrudnić do pomocy, sprawdziłaby się lepiej niż nieuczciwa stephanie.
ruth roosevelt

ruth roosevelt

londyn
przedsiębiorcza roosveltówna
you'll never find another like me
26

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by ruth roosevelt Sob Gru 16, 2023 6:44 pm

ech xd
ruth nie chciała mieszać pracy i relacji rodzinnych, jak widac nie udało się i może lepiej by na tym wyszła - do tej pory radziłam sobie wyśmienicie - jak na razie prowadziła sklep i to dawało radę bez pomocy peggy - akurat masz lukę w harmonogramie i odwiedziłaś mnie? - zażartowała z jej układania harmonogramów.

Sponsored content

handmade store - Page 7 Empty Re: handmade store

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 8:15 am