food truck

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    food truck - Page 4 Empty food truck

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:12 pm

    First topic message reminder :

    food truck - Page 4 Kabobmenu
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by daniel roosevelt Czw Lip 16, 2015 7:31 pm

    nawet lena nie mogła obrażać ralfiego... pewnie dlatego, że nie umiała.
    - dziękuję, że przyznajesz, że dobrze mi wychodzi rządzenie ludźmi. będziesz mogła sobie to przypomnieć, kiedy zostanę premierem. - mówił dalej swoje, ciągle z jednokącikowym uśmieszkiem. jego zdaniem zaczepki edie były niedorzeczne i żałosne. opowie potem o tym ralfiemu i będzie się z tego śmiał. zaraz zamówił dla nich burgery i wrócił do ukochanego.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 6:19 pm

    jako, że później planowała iść na imprezę to teraz nażerała się jakimiś tłustymi rzeczami żeby się nie schlać po kilku kieliszkach...
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 6:24 pm

    nażerała się tu z morgan, która miała w planach iść na imprezę razem z nią. długo trzeźwa nie pobyła, ale skoro jude i tak jej nie chciał, to co innego miała zrobić. - dzisiaj idziemy na całego - zapowiedziała jej. tak jakby podczas lżejszych imprez i tak nie szły na całego ;x
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 6:26 pm

    zaśmiała się na jej słowa. - ja wczoraj poszłam na całego i chyba się to nie skończyło dobrze. - powiedziała marszcząc nosek. - co prawda obudziłam się w mieszkaniu swoim, ale nie mam pojęcia jak się tam dostałam a po za tym był ze mną brat juda... - opowiedziała jej bo pewnie jeszcze nie zdążyła tego zrobić.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 6:31 pm

    - bo nie byłaś ze mną i dlatego nie skończyło się to dobrze - popukała się w czoło na znak, że jest głupia, że jej nie zabrała! wzięła kęsa burito czy co tam żarła i prawie co się cała nie opluła jak usłyszała streszczenie jej szalonego wieczoru. - który? - zaśmiała się i wytarła chusteczką usta.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 6:34 pm

    - pewnie masz rację, nie miał mnie kto pilnować.- zaśmiała się. - po za tym dzwoniłam do ciebie ale nie odbierałaś... - pokręciła głową bo stu procentowo do niej dzwoniła. napiła się łyka coli i zmrużyła oczy widząc jej reakcję na tę szaloną opowieść. - z tym takim uroczym... - mruknęła bo pewnie w tym momencie nie mogła sobie przypomnieć imienia więc chwilę milczała i przetrząsała głowę w jego poszukiwaniu. - jeremy! - wystrzeliła palcem w jej stronę. - no właśnie.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 6:40 pm

    - no właśnie - pokiwała głową, przyznając jej rację. nie była to i tak prawda, bo morgan raczej nie była dobrą opiekunką. ale co zrobić, w dwójkę zawsze raźniej. i się bawić i cierpieć z powodu moralnego i fizycznego kaca. bo na pewno bardzo rzadko kiedy budziły się na drugi dzień zdrowe. - uroczym? - zamyśliła się. tylko pewnie raz czy dwa widziała braci juda, więc też tak nie ogarniała. - i co robiliście? - poruszyła śmiesznie brwiami, czekając na jakieś szczegóły. skoro pamiętała jego imię to nie było z nią aż tak źle, żeby nie zapamiętać innych rzeczy.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 6:47 pm

    może i nie była najlepszą opiekunką no i co z tego... ale zawsze lepiej jest szaleć we dwójkę i robić różne głupie rzeczy we dwie a nie osobno. przynajmniej lepiej było potem narzekać. - no taaak.... - powiedziała niepewnie ale jeremy był uroczy nie ma co się kłócić. może i nie znała za bardzo braci juda ale na pewno ogarniała który jest który xd - jezu nic... - zmarszczyła nosek. - przynajmniej tak mi się wydaje, nie wiem.... nic się nie działo, nie pamiętam. - powiedziała zamyślona bo w sumie to nie pamiętała nic z wczorajszego dnia.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 6:50 pm

    wiadomo. przynajmniej się nie zgubią ani nie ukradnie nikt żadnej. bierzesz jedną, masz drugą w prezencie ;x zaśmiała się, bo elsa nie miała w zwyczaju tak określać kolesi, z którymi się spotykała. pewnie tak jak faceci oceniały swoich partnerów od 1 do 10 i tak ustalały czy warty jest poderwania. - jak to nic? - zdziwiła się. - byliście razem u ciebie i nic nie robiliście? co się z tobą dzieje? - nabijała się z elsy tak jak ona pewnie z niej gdy poznała juda ;x
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 6:55 pm

    no na pewno tak oceniały facetów, bo nie spotykały się z byle kim.... facet musiał mieć 10 żeby warto było się z nim umówić więcej niż raz i powyżej 5, żeby się z nim przespać xd myśle, że tak to właśnie wyglądało xd nie miała bo się z takimi facetami nie spotykała. zazwyczaj spotykała się z takimi skurwysynkami... - weź przestań, nie wiem o co ci chodzi. - wywróciła oczami. - nie pamiętam nic z wczorajszego dnia. nie wiem jak na niego wpadłam, nie wiem jak mnie doprowadził do domu co się działo... ale obudziłam się w tym w czym wyszłam, więc nie mogło do niczego dojść. - wzruszyła ramionami.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 7:00 pm

    koniecznie. pewnie brały się i tak tylko za solidne ósemki minimum xd na dodatek wypytywały inne koleżanki i jeżeli jakaś powiedziała im coś niefajnego na ich temat to nawet z ósemką nie spały xd takie wybredne są. - no ładnie - pokręciła głową. - byłaś pijana i go nie wykorzystałaś? - podparła się na łokciach. - spodobał ci się? - dalej zalewała ją pytaniami.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 7:04 pm

    taak to też całkiem prawdopodobne xd w końcu one nie mogły się spotykać z byle kim. musiały mieć najlepszych. - byłam zbyt pijana.... to dlatego. - wzruszyła ramionami. chociaż w sumie to wątpię, żeby kiedykolwiek jej to przeszkadzało.... na pewno się nie broniła kiedy facet chciał ja przelecieć. bo w takim stanie jak była wczoraj to raczej sama nie szalała za bardzo. - co to ma do rzeczy? - zdziwiła się. - przystojny jest owszem. - pokiwała głową bo nie wiedziała o co morgan chodzi i dlaczego tak wypytuje o niego. o innych pewnie tak nie wypytywała..
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 7:09 pm

    jeszcze by się okazało, że ma jakąś chorobę weneryczną i co wtedy. same by się musiały leczyć, a tak wiedzą na zapas i nie ma problemu. - od kiedy to ci stoi na przeszkodzie? - upiła kilka łyków napoju przez słomkę. gdyby trafiła na dylana to pewnie wyruchał by ją nawet w takim stanie xd - nie ważne skoro i tak nie ogarniałaś - machnęła ręką. - wymieniliście się chociaż numerami czy coś?
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 7:13 pm

    no właśnie. a nie mogły sobie na to pozwolić. w końcu w stanie do którego się doprowadzały mogły czasem zapomnieć o tym, że wypadałoby się zabezpieczyć. - nie stoi mi to na przeszkodzie... jezu o co ci chodzi. - wywróciła oczami bo morgan strasznie ją o wszystko wypytywała a jak miała jej odpowiadać jak nic nie pamiętała... tak.. dylan na pewno by to zrobił xd - eee nie? po co? - uniosła brew. - to, że był tak miły i odprowadził mnie do domu nie znaczy jeszcze, że będę teraz do niego wydzwaniała z podziękowaniami... - mruknęła mrużąc oczy i napiła się
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 7:23 pm

    dobrze, że chociaż pamiętały o tabletkach i nie zaszły jeszcze ;x żadna się nie nadawała na mamuśkę. tym bardziej gdyby tatusiem miał zostać przypadkowy koleś. - nic, po prostu jestem zdziwiona, że miałaś u siebie w domu faceta, a nic z nim nie zrobiłaś - wzruszyła ramionami. najwyraźniej hurdowie mieli w sobie moc zmieniania ludzi na lepsze xd no poza dylanem. - nie masz wydzwaniać z podziękowaniami. zawsze możesz się z nim po prostu spotkać skoro ci się spodobał - znowu zajęła się jedzeniem, żeby jej nie wystygło.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 7:25 pm

    no tak. elsa by chyba wpadła w najcięższą depresję w życiu gdyby miała zostać matką. albo po prostu by usunęła ciążę, pewnie nie miałaby żadnych wyrzutów sumienia. - aa przesadzasz. - zmarszczyła nosek. w końcu nie za każdym razem musiała sypiać z facetem. chociaż zazwyczaj tak to się kończyło xd - a skąd wiesz że mi się spodobał? to, że byłam zbyt pijana, żeby się z nim przespać jeszcze nie znaczy, że od razu się zakochałam - wywróciła oczami.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 7:32 pm

    morgan by poszła z nią do kliniki, żeby podtrzymać ją na duchy przed aborcją ;x nawet gdyby zaszła z judem i chciałby on zostawić dziecko, to pewnie musiałaby to porządnie przemyśleć. jej spotkania z facetami też się jak kończyły, więc miała prawo się dziwić xd - nie mówię o zakochaniu - wywróciła oczami. - to, że ci się spodobał, to nie znaczy, że macie od razu zostać parą - pewnie ją tak namawiała, bo chciała żeby zostały naprawdę siostrami xd chodziłyby na podwójne randki i spędzały razem święta, aww.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 7:35 pm

    a jakby morgan wpadła to elsa pewnie by ją namawiała, żeby zostawiła judowi dziecko skoro ten tak bardzo je chce a sama powinna uciec na koniec świata.... - no ja właśnie nie wiem o czym ty mówisz bo to wszystko wydaje się cholernie dziwne. - mruknęła. nie wierzyła z resztą w miłość i żadne komedie romantyczne czy nawet morgan zakochana w judzie tego nie zmieni. - a skąd wiesz, że mi się spodobał? powiedziałam tylko, że jest przystojny. - westchnęła.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by morgan butler Sro Lip 29, 2015 7:40 pm

    rozważała by ucieczkę na pewno, ale z drugiej strony to ona by musiała się z tym męczyć. utyłaby, pewnie dostała rozstępów, czułaby się jak wieloryb i ledwo by chodziła. nie mówiąc już nic o porodzie..
    - nie ważne - poddała się. już się nacieszyła nabijaniem się z niej, więc nie czuła potrzeby dalszego ciągnięcia tematu. - wspomniałaś też, że był uroczy - przypomniała jej.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by elsa ayers Sro Lip 29, 2015 7:42 pm

    - a czy to czasem nie to samo co przystojny? - zdziwiła się. najadły się i poszły pić. a ja się chyba powoli zbieram ;x
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by ralphie davenport Sob Sie 15, 2015 5:42 pm

    kupił wielkiego hamburgera i jadł, pewnie całą koszulkę sobie upaćkał, ups.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by ariana wyatt Sob Sie 15, 2015 5:45 pm

    nie można zapominać, że ariana też była człowiekiem i czasem coś zjeść potrzebowała. dlatego właśnie po jednej ze swoich wspinaczek na dach, znalazła się tutaj. zamówiła sobie hamburgera i frytki, do tego jakąś dużą colę i czekała aż to dostanie. zobaczyła ralfiego, ale widziała też, że on jej nie zauważył, więc postanowiła mu nie przeszkadzać.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by ralphie davenport Sob Sie 15, 2015 5:51 pm

    jednak nie była cyborgiem ;x ralf próbował powycierać jakoś koszulkę ale tylko bardziej się rozmazał. miał minę jakby zaraz miał się rozpłakać i prawie to zrobił xd jednak wcześniej chciał sprawdzić ile ludzi jest wokół i zobaczył arianę. znowu wyglądał przy niej jak fajtłapa więc się zawstydził i zaczerwienił.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by ariana wyatt Sob Sie 15, 2015 5:54 pm

    zaśmiała się kiedy ją zobaczył i się zaczerwienił a kiedy dostała już swoje jedzenie to do niego podeszła. - troszkę się ubrudziłeś... - powiedziała spostrzegawczo i wskazała na jego koszulkę uśmiechając się przy tym lekko. pociągnęła łyka coli i rozsiadła się wygodnie na przeciwko ralpha.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by ralphie davenport Sob Sie 15, 2015 6:01 pm

    - troszkę? - zaśmiał się spoglądając na nią, a potem bezradnie na koszulkę. odłożył swoje żarcie bo nie miał ochoty się bardziej pobrudzić i jeść też nie miał ochoty - tylko się nie ubrudź - odparł kiedy zaczęła jeść i wskazał na swoją koszulkę.

    Sponsored content

    food truck - Page 4 Empty Re: food truck

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 7:45 pm