st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    zoo - Page 5 Empty zoo

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:34 pm

    First topic message reminder :

    zoo - Page 5 Rsz_1new_sign
    lucien arnaud

    lucien arnaud

    genewa
    socjologia
    i'm not crazy?
    23

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by lucien arnaud Pon Lip 12, 2021 8:27 pm

    mamusie gorzkich takie dobre.
    - masz dobrą pamięć - popukał ją po czole i spojrzał na telefon, konkretnie sprawdzając godzine. pewnie musiał meldować mamie jeśli miałby wracać bardzo późno xd - okej, ale zamiast soku pijemy piwo - zaproponował, ale widząc nietęgą minę deli spasował - bezalkoholowe chociaż - pociągnął ją za rękę i polecieli do niej, ale w połowie filmu lucka zaczęło wszystko rozpraszać i uciekł do domu. next! wybierz xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 7:42 pm

    byla tu z rodzinka, ale sie od nich oddalila i przygladala sie teraz zyrafie.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 7:50 pm

    przyszedł do zoo, bo słyszał, że rozbudowali wybieg dla nosorożców i musiał to sprawdzić, bo inaczej będzie składać skargi do urzędu miasta, że zwierzęta są tu źle traktowane. ale skoro już tu był to stanął przy żyrafach i im też się przyglądał.
    - myślisz, że są tu szczęśliwe? - zagadał randomową osobę obok siebie, którą była właśnie nari.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 7:54 pm

    spojrzala na niego gdy zaczal gadac zeby ocenic czy jest wystarczajaco przystojny by mogla sie do niego odezwac. - w klatce? watpie - przeniosla wzrok z powrotem na zyrafy. ona tez sie czula jak w klatce przy swojej rodzince wiec znala sie na tym.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 7:59 pm

    czyżby przeszedł test i był godny jej odezwania się do niego? xd
    - takie zwierzęta powinny biegać wolno na sawannie. - mruknął, wpatrując się w żyrafy, które zajadały się trawą i nie wyglądały jakby coś im nie pasowało w życiu. - poza tym nikt nie czułby się dobrze w klatce. - dodał, spoglądając teraz na swoją przypadkową rozmówczynię.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 8:08 pm

    wyglada na to, ze tak xd
    - moze i tak - wzruszyla ramionami. nie za bardzo interesowala sie losem zwierzat. mozliwe nawet, ze byla jedna z tych osob, ktore uwazaly, ze zwierzaki sa na ziemi po to by ludzie mogli z nimi robic co im sie podoba. - taki juz ich los - stwiedzila, patrzac na zyrafy.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 8:12 pm

    skoro nari nie przejmowała się losem zwierząt to wybrał kiepską sojuszniczkę. ale to wciąż lepsze niż jakby zagadał jakiegoś dzieciaka, który jarał się żyrafami, robił zdjęcia i krzyczał, że kocha zoo.
    - taki ich los, bo ludzie tak zadecydowali. - pokręcił głową niezadowolony z działań rasy ludzkiej. - przepraszam, smęcę totalnej nieznajomej. - zaśmiał się, żeby uznała go za czarującego i mu wybaczyła.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 8:24 pm

    nari przynajmniej byla w stanie sie z nim zgodzic.
    - ludzie decyduja o wszystkim - wzruszyla ramionami. w koncu byli ponad wszyskie gatunki wiec mogli robic co chca. przeniosla wzrok na mateo. - nari - przedstawila mu sie. najwyrazniej ona rowniez wolala rozmawiac z nim niz ze swoim dzieciakiem.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 8:27 pm

    - to całkowicie inna debata i chyba na inny raz. - uśmiechnął się jednokącikowo, bo mógłby długo mówić o tym jak ludzie niszczą wszystko, ale to raczej nie były te klimaty na zagadywanie nieznajomych w zoo. - mateo, miło poznać. - wyciągnął w jej stronę dłoń. lol, nari musiała naprawdę nie chcieć spędzać czasu ze swoim dzieckiem xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 8:32 pm

    cale szczescie, ze nie zaczal o tym gadac bo od razu by sobie poszla. miala wyrabane w ekologie i tym podobne wiec nie bylaby dobra osoba do debaty na ten temat. usmiechnela sie i uscisnela jego dlon. - skoro nie lubisz zoo to po co tu jestes? - zapytala. byly wakacje wiec potrzebowala od niej przerwy xd
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 8:35 pm

    mateo za to okazuje się freakiem pod tym względem xd ale przynajmniej wiedział kiedy podejmować rozmowy o tym, a kiedy nie jest na to czas.
    - to takie oczywiste? - zaśmiał się. - przyznaję się do winy. ale chciałem sprawdzić nowy wybieg dla nosorożców, bo go rozbudowali i powiedzmy, że żyje im się trochę lepiej. przynajmniej na tyle na ile mogą w tych warunkach. - rozłożył ręce. przy okazji kupując bilet wsparł biznes znęcania się nad zwierzętami, brawo mateo xd wakacje od dziecka, idealnie xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 8:45 pm

    - zaczepiles mnie by rozmawiac o tym jakie nieszczesliwe sa zwierzata, ktore tu mieszkaja - przypomniala mu z rozbawieniem. - to zawsze cos - zauwazyla. nie ma to jak byz przeciwko zoo i im placic xd chciala byc dobra mama wiec musiala miec od czasu do czasu przerwe xd inaczej mogloby sie zrobic toksycznie.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 8:48 pm

    - no cóż, może byłem troszeczkę oczywisty... - zaśmiał się znowu, kładąc nacisk na słowo "troszeczkę" i pokazując przy tym palcami co to znaczy "troszeczkę". - tak. ale zgaduję, że ty lubisz zoo skoro tu przyszłaś i zastanawiasz się czemu jakiś nieznajomy psuje ci zabawę. - dodał, przyglądając się jej. nie widział, żeby kręciły się wokół niej dzieci, więc myślał, że przyszła tu jako dorosła osoba z własnej woli i chęci. dobra mamusia z tej nari!
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 8:54 pm

    - troszeczke - powtorzyla po nim i sie zasmiala. - przyszlam tu z rodzina, ale moja siostra za dlugo patrzyla sie na lwy wiec postanowilam zaczac zwiedzac w samotnosci - wyjasnila mu dlaczego stoi tu sama. najlepsza!
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 8:57 pm

    - czy skoro chciałaś zwiedzać w samotności to znaczy, że ja ci teraz przeszkadzam? - dopytał. nie chciał się narzucać, tym bardziej, że jeśli mieliby zacząć spacerować wspólnie, to komentowałby jeszcze więcej na temat cierpienia słoni itp. nie nadawał się na towarzysza do miłego wieczoru w zoo.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    27

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nari yoon Sob Sie 21, 2021 9:02 pm

    - mowiac w samotnosci mialam na mysli bez mojej rodziny - wyjasnila. najwyrazniej brakowalo jej kontaktu z ludzmi skoro byla w stanie sie poswiecic i sluchac gadania na tematy, ktore wcale jej nie obchodzily. albo wydal sie jej na tyle przystojny by sie mogla poswiecic.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by mateo catalano Sob Sie 21, 2021 9:04 pm

    - w takim razie pozwolę sobie ci potowarzyszyć. - podsumował i spędzili razem wieczór w zoo, a mateo nawet nie był nadmiernie krytyczny! next, zacznę!
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by zoe williams Pon Wrz 13, 2021 8:23 pm

    przyszła tu z natem na randeczkę czy coś takiego albo na spacer i teraz stali gdzieś pod drzewem i się całowali.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    28

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by patrick bowman Pon Wrz 13, 2021 8:26 pm

    patrick przyszedł tu karmić kozy i osiołki dla relaksu, a jak już skończył to wracał alejką do domu. dostrzegł zoe i jakiegoś całującego się typa. nie poznał od razu kto to! dlatego ruszył w jej kierunku i postanowił ją trochę zawstydzić - już mnie zdradzasz? - przywitał się śmiejąc się przy tym.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nate berube Pon Wrz 13, 2021 8:32 pm

    hehe najwyraźniej dobrze im wczoraj poszło skoro nate nie uciekł i liczył dzisiaj na powtórkę. oderwał się od zoe słysząc znajomy głos.
    - eee no wiesz... - odpowiedział zakłopotany, bo myślał, że ten tekst to do niego. ups.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by zoe williams Pon Wrz 13, 2021 8:34 pm

    - cześć patrick - odkleiła się od nejta na moment ale wcale się nie zawstydziła - tak jakby może troszeczkę cię zdradzam - zażartowała - ale wy to się chyba znacie... - odchrząknęła niezręcznie a potem się zamknęła bo pierwszy raz nie wiedziala co ma powiedzieć.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    28

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by patrick bowman Pon Wrz 13, 2021 8:39 pm

    dopiero kiedy nate się odezwał i od niej odkleił to patrick się zczaił że to jego eks - chodziło mi o zoe - wskazał na nią słyszac słowa nejta i poklepał go po ramieniu - ale faktycznie spotkaliśmy się ostatnio w podobnych okolicznościach więc też mogłeś tak pomyśleć, poza tym zawsze jestem o ciebie zazdrosny - oczywiście śmieszkował sobie. choć możliwe, ze coś tak go kuło czasami jak go widział z innymi - to co? - wskazał na nich - wy dwoje? razem? - zapytał wprost - czy może mogę liczyć na jakiś trójkąt? - zażartował xd
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by nate berube Pon Wrz 13, 2021 8:48 pm

    jak zoe odpowiedziała patrickowi to nate'owi prawie gałki wypadły z oczu.
    - ekhm, słucham? - odchrząknął. popatrzył na niego i na nią. - o rany. czy on jest tym twoim ciasteczkiem w skórzanej kurtce? - pacnął się w czolo. - oczywiście, że jest. - wymamrotał bardziej do siebie. i tak, nate był zorientowany w tym z kim sypia zoe, chociaż teraz bardzo żałował, że posiadał tę wiedzę. - to nie jest dobry moment, żeby o tym rozmawiać - mruknął do patricka, bo poczuł teraz nową potrzebę definiowania ich relacji (typowo) i wyjaśniania sobie, że tamto nic nie znaczyło, no ale dziwność ich relacji własnie wskoczyła na jeszcze wyższy poziom. - nie, nie jesteśmy razem. - odsunął się od zoe, bo poczuł się dziwnie teraz w ich wspólnym towarzystwie. nate tak mało ruchał, a jak już poszczęściło mu się dwa razy w jednym tygodniu to musiało się okazać, że tu wszyscy ze wszystkimi xd - to nie jest zabawne - mruknął, bo nie znał się na żartach i kopnął kamyk, wbijając wzrok w swoje buty.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by zoe williams Pon Wrz 13, 2021 8:55 pm

    upsi! drama!
    - tak, dokładnie on - że też musiał zapamiętać co do niego mówiła! nie mógł zapomnieć czy coś! albo mieć gorszej pamięci! westchnęła - wy też? - wskazała na nich oboje, a potem się roześmiała - okej, wyjaśnijmy coś sobie, bo jesteśmy wszyscy troje w jakiejś mega dziwnej sytuacji i to poniekąd moja wina. więc tak, patrick, ja i nate się znamy. tak, o tym, że byliście parą dowiedziałam się od leili bo nie miałam o tym pojęcia. leila to moja kuzynka, córka mojej ciotki - próbowała nakreślić sytuację patrickowi - z patrickiem mnie nic nie łączy, przespaliśmy się raz. no dobra, dwa - zaśmiała się - a nate to mój przyjaciel z dzieciństwa a ja jestem beznadziejną przyjaciółką i przepraszam - rozłożyła bezradnie ręce - tylko błagam was, po pierwsze, nie wkurzajcie się na siebie ani na mnie a po drugie, nie mówcie nic faye o tym - miała jeden wielki mętlik w głowie i miała ochotę uciec xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    28

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by patrick bowman Pon Wrz 13, 2021 9:05 pm

    patrick czuł się w tej sytuacji najmniej niezręcznie z wszystkich! generalnie miał na bakier z emocjami więc dla niego coś takiego było bardziej normalne niż dziwne kłótnie z elka xd - aww, jestem ciasteczkiem w skórzanej kurtce? - spojrzał na nich - dzięki zoe - puścił jej zawadiacko oczko, a potem włożył dłonie w kieszenie jeansów i tak się na nich gapił z uroczym uśmieszkiem - dziękuje za przedstawienie twojego drzewa genealogicznego - skinął głową w jej stronę, a potem spojrzał na nejta, ktory chyba był najbardziej zestresowany z nich wszystkich - nie przejmuj się, to przecież tylko seks, bez zobowiązań, tak jak chciałeś - a potem spojrzał na zoe - zresztą ty też - wytknął jej śmieszkując przy tym. odwrócił się na pięcie i ruszył w kierunku w którym zmierzał - bawcie się dobrze! - zamachał im i poszedł.

    Sponsored content

    zoo - Page 5 Empty Re: zoo

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 23, 2024 1:28 pm