st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    zoo - Page 10 Empty zoo

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:34 pm

    First topic message reminder :

    zoo - Page 10 Rsz_1new_sign
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by samuel berenson Nie Gru 12, 2021 7:45 pm

    pochylił się do chloe - jeśli chcecie zobaczyć wszystkie zwierzątka świata to musicie pojechać do zoo do londynu - zdradził dziewczynce, a przy okazji wkopał tristana w kolejną wycieczkę - mhm - wskazał stronę w którą mogą iść - ostatnio często zajmujesz się rodzeństwem? - zapytał z ciekawości. nie znał harmonogramu tristana, ale podziwiał go że ma takie podejście do dzieciaków. samuel pewnie często czuł się wokół nich jednak nieswojo.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by tristan kay Nie Gru 12, 2021 7:47 pm

    dziewczynka się ucieszyła jak małe dziecko, oczywiście prosząc brata o to, żeby pojechał z nią do londynu - dzięki sam - pokazał mu język rozbawiony - nie, dzisiaj mam tylko dyżur, rodzice poszli na kolację i chcieli być sami, no to wiadomo, że nie zabiorą ze sobą dzieciaków, prawda? to tak jak ja na każdą randkę bym je miał zabierać - zażartował.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by samuel berenson Nie Gru 12, 2021 8:02 pm

    - polecam się - odparł rozbawiony widząc podjaranie dziewczynki wycieczką do londynu. nie wkopał go specjalnie! - myślę, że chloe i cosmo byliby ciekawym wyzwaniem i testem na randce - zażartował. spoglądając na dzieciaki, a potem na tristana - mogliby też oceniać czy twoja randka jest odpowiednia dla ciebie - już wymyślał im role.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by tristan kay Nie Gru 12, 2021 8:04 pm

    - jezu nie, błagam cię, moja randka by przestała być moją randką jakbym przytargał ze sobą dwójkę dzieciaków. na szczęście są tylko moim rodzeństwem, a nie moimi dzieciakami, ale tak czy inaczej nie skończyłoby się to dobrze - zaśmiał się - a ty co, kiedy ostatnio byłeś na randce? może chciałbyś zabrać na nią moich testerów? - zażartował.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by samuel berenson Nie Gru 12, 2021 8:28 pm

    - jeśli twoja randka zniechęciłaby się przez tą dwójkę to jest nie warta twojej uwagi - zauważył. przecież prędzej czy później randka tristana musiałaby poznać jego rodzeństwo. może trzeba od zastosować terapie szokową - nie mam ostatnio szczęscia do randek - zaśmiał się. chciałby na taką zabrać rafe'ego, ale ten traktował go trochę jak śmiecia - myślę, że nawet testerzy by mi nie pomogli - przyznał ciągle śmieszkując z tego.
    tristan kay

    tristan kay

    st albans
    informatyka
    heart of glass
    23

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by tristan kay Nie Gru 12, 2021 8:34 pm

    wow 24 minuty xd myślałam, że już nie odpiszesz xd
    - z resztą, moje rodzeństwo szybko sie nudzi. musiałbym zapewnić im rozrywkę na cały wieczór a tego nie chcę. nie mógłbym zainteresować się nikim poza dzieciakami - zaśmiał się - jak chcesz, mogę cię kiedyś zabrać na randkę. ale bez nich. obiecuję dobrą zabawę, drinki i może trochę tańca jak sobie życzysz - dzieciaki i tak nie kumały o czym rozmawiali więc miał spokój.
    otwórz mi karte noaha pls! nie na już oczywiście xd
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by samuel berenson Nie Gru 12, 2021 8:53 pm

    hahahaha, sorry. musiałam rozwiesić pranie i nie ogarniam! plus telefony mi wydzwaniają!
    - przynajmniej nie byłoby nudno - przyznał wyobrażając sobie jak dzieciaki marudzą i jak trzeba być kreatywnym na każdym kroku! - mozemy się tak umówić - przyznał myśląc, że tristan nie mówi tak na serio z tą randką. połazili jeszcze, a potem rozstali się przy wejściu do zoo!
    zaraz ci otworzę i zaraz zacznę kimś innym!
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Wto Sty 04, 2022 9:33 pm

    poszli z valentino do zoo i jarali się zwierzakami. przy każdym robili sobie milion selfiaczków. może dorothy szukała nowych zwierzaczków do domu xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    25

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by valentino eyre Wto Sty 04, 2022 9:48 pm

    andy by sie juz w ogole zalamal gdyby przywlokla do domu jakiegos pingiwna czy inne dziwne zwierze xd albo krokodyla, ktorego by musial wyprowadzac na smyczy po zmroku xd
    - teraz z tygrysami! - chwycil ja za reke i pociagnal w strone kotow. - szkoda, ze nie mozemy z nimi zapozowac jak w tiger kingu - powiedzial rozbawiony i odsunal sie od ogrodzenia kiedy tygrys podszedl blizej.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Wto Sty 04, 2022 10:05 pm

    spałaby z krokodylem w łóżku jak z przytulanką xd
    - może jak ładnie poprosimy to nam pozwolą - wymyśliła i zaczęła się rozglądać za pracownikami zoo, ale valentino już przestał być odważny jak tygrys się zbliżył xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    25

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by valentino eyre Wto Sty 04, 2022 10:12 pm

    spuscilby tego krokodyla w kiblu xd
    valentino tylko podobala sie wizja tego, ze mogl sie poprzytulac to puchatego tygrysa xd kiedy zobaczyl go z bliska przypomnial sobie, ze to dzikie zwierze, a nie przytulanka. - watpie, ze nam pozwola. to powinno wystarczyc - ustawil ja obok tygrysa.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Wto Sty 04, 2022 10:16 pm

    powodzenia xd
    dorothy za to przez te kilka sekund zdążyła już się nastawić na ten pomysł i teraz była bardzo zawiedziona, dlatego zamiast ładnie się uśmiechać to krzywiła się do zdjęcia.
    - ktoś tu na pewno mógłby nam asystować i pilnować podczas głaskania tygrysa. o wiele więcej nie proszę - powiedziała tak jakby to była malutka prośba.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    25

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by valentino eyre Wto Sty 04, 2022 10:30 pm

    westchnal i opuscil telefon. - no nie wiem dorothy.. co jak ten tygrys odgryzie ci reke? lewa bedzie ci trudniej robic zdjecia - probowal ja przekonac, ze to nie najlepszy pomysl. spojrzal na zwierzaka i probowal ocenic czy wyglada na wystarczajaco lagodnego.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Wto Sty 04, 2022 10:39 pm

    westchnęła i obróciła się, żeby popatrzeć na zwierzaka i ocenić czy bardziej będzie zawiedziona jeśli nie będzie miała okazji pogłaskać tygrysa czy jeśli ten odgryzie jej rękę. ciężki wybór!
    - nieważne. chodźmy już do domu - obraziła się na świat skoro nie mogła zrealizować żadnej opcji.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    25

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by valentino eyre Wto Sty 04, 2022 10:47 pm

    zdziwil sie jak sie obrazila. nie zdazyl jej jeszcze poznac wystarczajaco by wiedziec o jej humorkach. - jeszcze nie obejrzelismy polowy zwierzat! - marudzil. - moze dadza nam potrzymac surykatki.. - podskoczyl do niej i objal ja, probujac ja zatrzymac. - albo pajaka - probowal znow ja zainteresowac.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Wto Sty 04, 2022 10:51 pm

    - fuj, pająki - wzdrygnęła się. na szczęście valentino był na tyle uroczy, że szybko jej przeszło obrażanie się, bo już miała przed oczami wizję surykatek. jeszcze jej dobrze nie znał, ale już umiał ją obsługiwać xd - albo pozwolą nakarmić pelikany! - oczy jej rozbłysły.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    25

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by valentino eyre Wto Sty 04, 2022 11:06 pm

    - to byloby dobre zdjecie - zauwazyl. tez nie lubil pajakow, ale dla dobrego instagrama byl w stanie sie poswiecic. chyba! okazaloby sie gdyby faktycznie mial potrzymac pajaka. to bylo przeznaczenie xd - jak ich ladnie poprosimy - ucieszyl sie, ze jej tak szybko przeszlo. chyba powinien sie zmartwic ale sam byl obrazalski xd
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by dorothy harris Wto Sty 04, 2022 11:25 pm

    - ja nie robię tego zdjęcia - zastrzegła od razu. potem biegali dalej po zoo i udało im się jakieś ładne fotki porobić, więc dorothy już się nie obrażała.
    peter lawford

    peter lawford

    londyn
    pielęgniarstwo
    fuckboy
    24

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by peter lawford Czw Sty 27, 2022 7:45 pm

    lubił tu chodzić więc przyszedł pooglądać zwierzaki.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by gigi abbott Czw Sty 27, 2022 7:54 pm

    patrzyla jak pracownik karmi hiene I kombinowala jak go przekonac zeby jej pozwolil tez ja pokarmic. to byly jedne z jej ulubionych zwierzat.
    peter lawford

    peter lawford

    londyn
    pielęgniarstwo
    fuckboy
    24

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by peter lawford Czw Sty 27, 2022 7:59 pm

    podszedł do swojej ulubionej koleżanki - cześć mała - przywitał się z nią, chociaż wiedział jak bardzo nie lubi tak być nazywana. czasem się lubił z nią drażnić - co robimy? - zapytał zaciekawiony.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by gigi abbott Czw Sty 27, 2022 8:10 pm

    zmierzyla go wzrokiem I zasyczala na niego kiedy nazwal ja mala. za dlugo przebywala ze zwierzetami to sie wczula w role xd. - myslimy jak zabrac mu jedzenie - pokazala na pracownika zoo. - zeby nakarmic je - przesunela reke w kierunku zwierzat.
    peter lawford

    peter lawford

    londyn
    pielęgniarstwo
    fuckboy
    24

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by peter lawford Czw Sty 27, 2022 8:13 pm

    za dużo przebywała ze studentami którzy podczas lockdownu zezwierzęceli, taki na pewno był powód. zaśmiał się z tego jak na niego nasyczała - to żaden problem. wystarczy, że najpierw spacyfikujemy tego gościa, żeby podejść do tych kochanych zwierzaków - zauważył - ale nie wiem kto właściwie będzie na tyle odważny, żeby kolesia na chwilę rozproszyć - spojrzał na gościa.
    gigi abbott

    gigi abbott

    maryland
    stomatologia
    bully
    22

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by gigi abbott Czw Sty 27, 2022 8:19 pm

    spojrzala na chwile I myslala nad jego pomyslem. - latwiej by bylo sie przebrac I udawac, ze tu pracujemy - skrytykowala jego pomysl chociaz wcale nie uwazala, ze byl zly. - ty rozpraszasz bo ja chce karmic - zdecydowala.
    peter lawford

    peter lawford

    londyn
    pielęgniarstwo
    fuckboy
    24

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by peter lawford Czw Sty 27, 2022 8:21 pm

    - dobra, w takim razie pójdę go zagadać, ty zgarnij w międzyczasie jakieś ciuchy z tej kanciapki co tu jest i będziesz karmiła zwierzaki - zaproponował i tak faktycznie zrobił, poszedł gadać z kolesiem! z gigi robił najwyraźniej same złe i powalone rzeczy ale mu to nie przeszkadzało.

    Sponsored content

    zoo - Page 10 Empty Re: zoo

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 23, 2024 3:36 pm