• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

psychiatryk

vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

psychiatryk - Page 5 Empty psychiatryk

Pisanie by vicky anderson Wto Wrz 28, 2021 9:36 pm

First topic message reminder :

psychiatryk - Page 5 We_dlV
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 5:55 pm

byl lunch wiec zajal miejsce dla siebie i tiffy. zwinal dodatkowy kartonik soku jablkowego zeby sie podzielic.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 6:04 pm

słodziak!
utknęła gdzieś z tyłu kolejki, więc dotarła do blake'a dopiero po chwili.
- cześć! nie widziałam cię cały poranek - usiadła obok. mieli różne terapie grupowe xd
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 6:11 pm

- czesc - usmiechnal sie na jej widok. - chris wyciagnal mnie dzisiaj na przymusowy spacer - wytlumaczyl sie, ze to nie bylo z jego wlasnej woli xd - a ty co robilas? - zaczal mieszac w talerzu. zbrzydlo mu juz to jedzenie i musial sie przygotowac psychicznie, zeby je zjesc xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 6:14 pm

- i jak było? - dopytywala martwiąc się o jego samopoczucie - robiliśmy jesienne dekoracje - wskazała na okna, które były wyklejone krzywymi liśćmi. czyli tiffy znowu wylądowała na zajęciach artystycznych, tylko tym razem bez blake'a. a przecież dla niego tu była, ups xd
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 6:21 pm

- przewietrzylem sie - powiedzial z usmiechem probujac ukryc to, ze wcale nie podobaly my sie te spacery. wolalby siedziec w lozku i ogladac kreskowki. - ladnie wygladaja - spojrzal na dekoracje. dobrze, ze nie widywali sie rzadziej niz jakby zostala na wolnosci xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 6:25 pm

- to dobrze? - zabrzmiało to pytająco, więc zaraz się poprawiła: - to dobrze - chciała przekazać trochę swojej siły jemu skoro wcześniej on to robił dla niej. - wolałam nasze prace z domu kultury - stwierdziła. hahaha byłby przypał jakby ich zupełnie rozdzielili.
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 6:29 pm

- dobrze - zgodzil sie z nia, ale chrisowi pewnie marudzil zeby go nie zmuszal do chodzenia na spacery. ta strategia nie dzialala wiec chyba bedzie musial przed wszystkimi udawac, ze sie dobrze czuje. - niedlugo bedziemy mogli tam wrocic - staral sie myslec pozytywnie.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 6:36 pm

czyli nadal nie przyznawał się tiffy co czuje tak naprawdę. pewnie udawał, że jest lepiej, żeby się nie martwiła i żeby się wypisała. odwrotność tego co chciała osiągnąć swoim pobytem xd
- tak myślisz? - ożywiła się kiedy o tym wspomniał. - czy to znaczy, że już niedługo będziesz gotowy? - nie pytała wprost 'czy się dobrze czujesz', bo psychiatra też nauczył ją, żeby tak nie robić. ciekawe czy poświęcała swoje sesje z psychiatrą na gadanie o sobie czy blake'u xddd
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 6:40 pm

raz sie jej pozalil i wyladowala tutaj xd docenial jej pomoc, ale nie chcial zeby byla tutaj przez niego. spedzila tu juz wystarczajaco duzo czasu. jemu nie polepszy sie szybko.
- mam taka nadzieje - usmiechnal sie. nie chcial nic obiecywac, ale staral sie. zreszta zyl z depresja juz przez dlugi czas wiec byl przyzwyczajony. nie mial nadziei na to, ze jego stan mentalny sie poprawi wiec byl gotowy wrocic do normalnego zycia w kazdym momencie. haha moze dlatego ja zatrzymali na tyle jesli gadala o blake'u zamiast probowac przerobic swoje problemy xd
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 6:49 pm

hahaha była jak pranki winstona, too small albo too big, nie było nic pomiędzy xd
- och! - wydobyła z siebie - bardzo mnie to cieszy - uśmiechnęła się szczerze. - bo wiesz... właściwie to chyba to już czas na to, żebym stąd wyszła... to nie przez ciebie, tylko przeze mnie - dłubała w jedzeniu i mówiła jakby z nim zrywała - już zaczynają się zajęcia i powinnam wrócić na studia, miałam rok przerwy - tłumaczyła się jakby czuła się winna, ze ma życie, do którego powinna wracać. myślała, że dobrze się czuje i że dzięki rozmowom z psychiatrami może lepiej zrozumieć blake'a, a oni ją trzymali, bo uważali, że się zamknęła w sobie i żyła w zaprzeczeniu co do swoich problemów xd
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 7:09 pm

haha tak xd
- och - powtorzyl po niej. wymsknelo mu sie. chcial zeby wyszla, ale nie wiedzial, ze bedzie sie czul troche zawiedziony. milo bylo tu z nia posiedziec mimo wszystko xd - to dobry pomysl, nie powinnas omijac zajec - dodal szybko zeby nie poczula sie zle z tym, ze chce odejsc. - twoje kolezanki na pewno sie uciesza - usmiechnal sie. - a ja bede czekal az bedziesz mi mogla wszystko opowiedziec - zachecal ja.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 7:18 pm

- aleee... chciałabym ci o tym opowiadać w kawiarni - przekrzywiła głowę i przyglądała mu się. nie rozumiała jak długo będzie się użerać z tym co go gniecie i że tak naprawdę nigdy z tego nie wyjdzie. miała nadzieję, że naprawdę czuje się lepiej i że wkrótce też dołączy do prawdziwego świata. - bo jeśli nie to nie chcę cię zostawiać - wyznała niepewnie. nie rozumiała dlaczego tak jest, ale czuła, że musi/chce być przy nim!
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 7:25 pm

- na pewno niedlugo bedziesz miala do tego okazje - zapewnil ja. uwazal, ze dobrze robi znowu nie mowiac jej calej prawdy. robil to dla jej dobra. pomagala mu swoja obecnoscia, ale nie chcial zeby zycie ja omijalo przez niego. - ciesze sie, ze tu jestes. ale jesli wyjdziesz to bede mial wieksza motywacje zeby sie starac zebym mogl cie zobaczyc - posunal dlon w jej strone, ale nie dotknal jej.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 7:36 pm

- obiecujesz? - popatrzyła na niego z nadzieją. jak zrobią pinky swear to nie będzie mógł się wywinąć i nieważne jak beznadziejnie będzie się czuł, będzie musiał się pojawić w tej kawiarni. uśmiechnęła się po jego słowach. był jej motywacją, aww. nie wiem tylko jak by zareagowała na to, że nie mówi jej całej prawdy. w aktualnym momencie to lepiej, że nie wiedziała, że wcale nie czuje takiej poprawy jak ona by tego od niego oczekiwała. za wysokie oczekiwania ups. - nie możesz się do niczego zmuszać - położyła dłoń na jego jakby to było naturalne. dla niej chyba było.
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 7:49 pm

- obiecuje - powiedzial to glownie dlatego, ze chciala to uslyszec. nie przemyslal, ze bedzie musial sie naprawde bardzo starac skoro zlozyl obietnice xd moze mu to cos da.
postawila go w dziwnej sytuacji. nie chcial zeby siedziala tu dluzej przez niego wiec nie czul, ze moze byc z nia do konca szczery. co ogolnie trudno mu przychodzilo. ostatnio jak udawal, ze bylo dobrze to przez jakis czas dzialalo. - chce zeby mi sie polepszylo - chwycil jej dlon pewniej skoro nie przeszkadzal jej ten dotyk.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 8:00 pm

wkopał się, teraz się nie wywinie. no chyba że będzie miał bardzo dobry powód jak wyląduje na innym świecie xd tiffy byłoby przykro, że tak bardzo nie chciał się z nią spotkać xd
nie rozumiała, że postawiła go w dziwnej sytuacji. myślała, że naprawdę jest wśród specjalistów, którzy mu pomagają, chociaż faktycznie poznała tu wiele osób zamkniętych już na zawsze. uważała, że w porównaniu z nimi z blake'm jest wszystko ok xd 
popatrzyła na ich dłonie. kiedyś bała się dotyku, ale teraz dłoń blake'a była znajoma i przyjemna.
- co mogę zrobić, żeby się polepszyło? - spytała podnosząc wzrok. naprawdę chciała pomóc. jeśli nie będzie przy nim w psychiatryku to będzie czuła się bezczynnie.
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 8:07 pm

haha tiffy nawet jego unalive by wziela personalnie xd
skoro myslala, ze z blakiem jest ok to pobyt tutaj chyba nie byl najlepszym pomyslem xd chociaz jak widzial swirow, ktorzy juz stad nie wyjda to czasami go motywowalo zeby chodzic na zajecia. - mozesz cieszyc sie zyciem na zewnatrz zebym sie stesknil i zaczal ci zazdroscic - zasmial sie.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 8:12 pm

to by było bardzo personalne. jak plaskacz xd
za dużo widziała xd była świruską tak jak pozostali to nie rozróżniała już z kim jest ok xd
- powinniśmy zaplanować co będziemy robić jak wyjdziesz - wymyśliła - żeby cię zmotywować - wyjaśniła. oby nie skończyło się jak w stranger things kiedy para się na coś umawia xd
blake cooper

blake cooper

St Albans
performer
happy sad
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by blake cooper Pon Wrz 12, 2022 8:25 pm

ups xd
- to dobry pomysl - pochwalil ja. spodobalo mu sie nawet bo moze bedzie mial faktycznie wiecej motywacji. blake zaginie w upside down, a tiffy bedzie miala do niego zal, ze ja zostawil xd wymyslili kilka zajec, a potem skonczyl sie lunch i musieli sie rozejsc w swoje strony.
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Pon Wrz 12, 2022 8:31 pm

zachęcona tą rozmową i motywacją blake'a poszła się od razu wypisać, ale powiedzieli jej, że nie mogą jej wypuścić, bo jeszcze nie jest przystosowana do prawdziwego świata i jednak musiała jeszcze zostać ups xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by samuel berenson Czw Gru 01, 2022 8:42 pm

czekał aż rafe go odbierze z terapii bo najwyraźniej na takową teraz chodził. ale tak na prawdę na sesjach przesiadywał nic nie mówiąc!
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Czw Gru 01, 2022 8:46 pm

potrzebowała jeszcze donieść jakieś zaświadczenie na studia, więc przyszła tu i zobaczyła sama.
- hej? - zdziwiła się na jego widok. - najlepsze miejsce spotkań - zażartowała niezręcznie, bo chciała rozładować atmosferę.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by samuel berenson Czw Gru 01, 2022 8:53 pm

głównie zieloni tu przychodzili xd
siedział ze wzrokiem wbitym w podłogę, ale poznał znajomy, ciepły głos - hej - przywitał się z trochę wymuszonym uśmieszkiem - chyba tak, skoro ciebie spotkałem - zaśmiał się krótko, ale faktycznie było czuć niezręczność w powietrzu - też przyszłaś do doktora stinsona? - dopytał. może ten doktor był popularny!
tiffany bowman

tiffany bowman

st. albans
stomatologia
i should have been an unicorn
24

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by tiffany bowman Czw Gru 01, 2022 9:01 pm

miejscówka dobra jak każda xd
- tak - potwierdziła. popularny, bo w st. albans było za mało psychiatrów jak na fakt, że wszyscy mieszkańcy wymagali opieki psychiatrycznej - ale tylko na chwilę, nie będę go zatrzymywać - dodała jeszcze, bo samuel wyglądał jakby dopiero czekał na swoją wizytę. widziała, że sama coś gniecie, ale nie chciała dopytywać i być nachalna jak w przypadku blake'a, bo to backfired.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by samuel berenson Czw Gru 01, 2022 9:10 pm

nie tak dobra jak miejsca dramek xd
nikt się nie spodziewał, że w takiej mieścinie będzie tyle osób wymagających psychiatrycznej pomocy xd
- byłem jego ostatnim pacjentem więc w zasadzie jeśli coś chcesz to teraz jest dobry moment - wskazał na drzwi. sama gniotło wiele rzeczy faktycznie i możliwe że był w tym momencie nawet w gorszym stanie niż tiffy? zerknął na nią, ale zestresowało go to więc wbił wzrok w podłogę.

Sponsored content

psychiatryk - Page 5 Empty Re: psychiatryk

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 6:45 pm