#4 |alex|

    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty #4 |alex|

    Pisanie by Gość Czw Lut 09, 2012 9:16 pm

    First topic message reminder :

    no więc przyszli do niego. a na razie mieszkał sam! ależ fajna sprawa. Weszli a lily ściągnęła trochę mokrych rzeczy i wskoczyła na łóżko. miękkie i fajne. Zaraz rozebrała się do bielizny i rozłożyła ubrania na kaloryferze po czym wskoczyła pod kołderkę.
    - no to co z tą czekoladą? - zapytała z rozbawieniem.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:15 pm

    no to rzeczywiście smutne! poza tym jeszcze smutniejsze jest to, że alex z nikim o tym nie gadał, bo jak to tak miałby gadać np. z theo o minnie o tym, że być może mógłby czuć do niej coś więcej niż czysta, braterska wręcz.. przyjaźń? dla niego samego to było głupie, a jednak nie mógł już spokojnie spać, myśląc wciąż o minnie! przeczesał swoje seksi włoski i wstał żeby otworzyć jej drzwi - cześć, minnie - otworzył drzwi na oścież, gapiąc się na nią z uśmiechem, takim trochę głupawym, ale nawet nie miał pojęcia, że tak się uśmiecha, to pewnie wina alkoholu czy coś. ale jak ją zobaczył, to czuł radość z życia, ale to chyba zawsze tak z nimi było! bo minnie oznaczała dobrą zabawę! wpuścił ją do środka i jak weszli, usiadł na brzegu łóżku w takim rozkroku, opierając ręce o uda, no wieesz jak.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:22 pm

    minnie się wygadała renesme, bo była pijana, a poza tym tamta też miała słabość do blond czuprynki theo, no a lily wiedziala o niej wszystko. chociaż według minnie gadanie o tym było taaakie głupie! ale to minnie, ona nie potrafi nie gadać, musiała komuś wyrzucić te wszystkie swoje przemyślenia, które kłębiły się w jej główce. uśmiechnęła się również na widok alexa, jakby wszystkie jej poprzednie wątpliwości nagle się rozmyły i stwierdziła, że to niedorzeczne, że w ogóle bała się tu przyjść. przecież to był alex! nie miała czego się bać.
    - hej. - powiedziała i pewnie byli tacy nieogarnięci, że nie potrafili się przywitać, jedno z nich chciało tradycyjnego całusa w policzek, drugie się przytulić i w końcu tylko zaśmiali się głupio i usiedli na łóżku. - no taaaak.... - zaczęła, drapiąc się po głowie i rozglądając po pokoju.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:28 pm

    właśnie, zupełne przeciwieństwo alexa, który takie sprawy chował głęboko w sobie. uważał, ze to takie słabe rozmawiać o takich sprawach i niemęskie, a przecież chciał być jak najbardziej stuprocentowym mężczyzną. czasem aż za bardzo. i raczej jeszcze daleko mu brakowało do dojrzałości, ale kogo to obchodzi! miał pod łóżkiem butelkę wódki, tym razem pełną i zastanawiał się, czy po prostu jej nie wyjąć. ale uznał, że może jednak powinni to ogarnąć na trzeźwo, w miarę możliwości, bo alex przecież już coś tam pił. - no tak. - powtórzył za nią, zerkając na nią kątem oka. westchnął jeszcze, bo nie wiedział kompletnie jak z nią gadać o tym. - nie wiem co mam ci mówić, minnie. to chyba głupie, że tak wyszło. nie chciałbym stracić najlepszej przyjaciółki... - bo teraz, właśnie w tej chwili stwierdził, że przecież teraz ich przyjaźń może się zakończyć. bo może ona uznał, że on najzwyczajniej w życiu chce ją znów przelecieć.... no, miał wiele, różnych i dziwnych myśli w głowie i nie wiedział, których miał słuchać, a których nie. albo które byly dobre, a które złe.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:38 pm

    minnie też się okazała strasznie kiepska w takich rozmowach, więc następnym razem chyba już nikomu nic nie powie. chociaż ona nie potrafi trzymać buzi na kłódkę! ale stwierdziła, że jeśli ma kolejny raz rozmawiać z lily, która zacznie jej bez sensu wmawiać, że powinna być z alexem i gadać, jakby sama lepiej od niej wiedziała, jakimi uczuciami minnie darzy alexa, to chyba aż postara się zdusić wszystko w sobie. i jak tak siedzieli, to minnie też zachciało się pić. pewnie on tak na nią działał, bo nigdy nie siedzieli o suchym pysku. ale teraz sprawa była nadzwyczajna.
    - masz rację. to było głupie. - odparła i spuściła wzrok. - wiedziałam, że to się tak skończy. - dodała niepewnie. wkurzyła się w duchu na lily, która nagadała jej tych wszystkich rzeczy, a powinna była wiedzieć od początku, że to ona sama ma rację z tym, że są tylko najlepszymi przyjaciółmi i nic więcej. to dlaczego tak się zmartwiła jego słowami i dlaczego od kiedy go zobaczyła miała cholerną ochotę pocałować go jeszcze raz?!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:49 pm

    niech go pocałuje! bo on teraz myśli, że ona naprawdę myśli, że to było głupie. bo on pewnie wcale tak nie myśli, ale musiał tak powiedzieć, bo ona tak myślała xd wg niego. trochę poplątane, ale to cały alex! nie potrafił chyba w tym momencie racjonalnie myśleć. zagapił się w podłogę. by potem zerknąć na minnie. - tak, to znaczy jak? - zapytał, bo nie zrozumiał xd a był ciekawy o co jej chodzi xd i bał się, że może to rzeczywiście koniec ich przyjaźni! wtedy chyba by się zabił!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:59 pm

    jacy oni są nieogarnięci, o jaaaaaacie. xd ona potwierdziła, że to było głupie, bo musiała tak powiedzieć, skoro on uważał, że to było głupie, chociaż tak naprawdę tak nie uważał, tylko tak powiedział, bo myślał, że ona tak uważa, wcale nie jest to skomplikowane.;d i ona nie mogłaby pozwolić na koniec ich przyjaźni! albo w ogóle znajomości. bo teraz już nie wiedziala, co między nimi jest. ach, najwyraźniej tylko przyjaźń! wbiła w niego wzrok.
    - tak, że znowu będziemy udawać, że nic się nie stało! - odparła szybko, podnosząc trochę głos. - a ja nie wiem, czy ja tak mogę! cholera, alex, wiem, że to chore, ale mam straszną ochotę pocałować cię jeszcze raz! - wyrzuciła z siebie i sama nie wiedziała, dlaczego to powiedziała. teraz na pewno go straci.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:02 pm

    jestem ciekawa czy kiedyś się ogarną w ogóle xd chyba nie xd no tak, póki same się w tym łapiemy to nie jest! odobra, może jednak się ogarną xd
    - och - wydobył z siebie tylko i popatrzył jej w oczy, patrzył w nie tak z dobrą minutę. albo trochę mniej. ale długo w każdym razie! - minnie - wymruczał, przysuwając się do niej. cały czas patrzyl jej w oczy! serce mu zaczęło szybciej bić. - naprawdę? - spytał wzruszony xd
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:10 pm

    hahaha, widzę, że też odpisujesz, zanim przeczyytasz wszystko. xd
    patrzyła na niego niepewnie, czekając na jakieś "musisz wyjść", ale nic takiego nie usłyszała. zamiast tego alex patrzył jej w oczy tak, jak jeszcze nigdy, a ona też czuła jakieś dziwne rzeczy w swoim wnętrzu, których nie potrafiła zidentyfikować, bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie czuła przy alexie. nie odpowiedziała na jego pytanie, tylko wpiła się swoimi ustami w jego, by po chwili odsunąć się o kilka milimetrów i powiedzieć. - naprawdę.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:22 pm

    no xd
    - och - mruknął po raz drugi, kiedy wpiła się w jego usta, nie spodziewał się tego! i kto plusikuje? xd ale zaraz się ogarnął, z lekkim uśmiechem na twarzy i odwzajemnił tego buziaka, dłoń zanurzając w jej ładnych włoskach. pocałował ją dosyć czule i nie za długo. i nie wiedział co powiedzieć, bo tak go zatkało ich zachowanie!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:24 pm

    / JA!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:28 pm

    hahaha, lilka znowu plusikuje, a któżby inny ;dd
    patrzyła na niego i zamrugała kilka razy. nagle odsunęła się i wstała, odchodząc kilka kroków od łóżka. pewnie musiała odejść, żeby się powstrzymać od pocałowania go znowu.
    - cholera, alex. co tu się dzieje. - powiedziała. żądała wyjaśnień! chociaż to ona zaczęła. och.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:33 pm

    tak myślałam xd <3
    chciałam napisać, że po raz trzeci wydobył z siebie och, ale wtedy to byłaby już przesada! bo to było takie........gejowskie? a chociaż on musiał stać na straży męskości w rodzinie johnsonów! boże, jakby sie dowiedział o theo i florku to chyba by się powiesił. w ogóle florek musi go kiedyś pomylić z theo xd chociaż pewnie się nie zgodzicie! ale może jednak xd
    spojrzał na nią trochę.....przestraszony albo bardziej pasuje tu słowo zdezorientowany. bo to ona zaczyna go całować i każe mu mówić co się dzieje? - kurwa - mruknął, bo nie potrafił się powstrzymać. to był jego nałóg, przeklinanie w sensie. - nie wiem - zmierzwił czuprynkę. - to ty mi powiedz! - też żądał wyjaśnień, bo to ona zaczęła. dzisiaj przynajmniej!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:38 pm

    hahaha, żebyś nie żałowała, że to proponujesz... ;d i widzę, że jednak marne szanse, żeby się ogarnęli, hahaha. lilka pewnie zawiedziona, zaraz będzie minusikować!
    patrzyła na niego ze zmarszczonym czołem, bo wcale z nią nie współpracował. powinien powiedzieć coś pierwszy, wyjaśnić jej, co się dzieje, bo ona nie wiedziała!
    - no cóż. - zmarszczyła zabawnie nosek, intensywnie myśląc. - sama nie wiem. powiedziałeś, że to głupie i chyba masz rację, ale jak coś tak niewłaściwego może być jednocześnie tak...właściwe. - jaka ona mądra, pewnie sama siebie nie zrozumiała.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:44 pm

    / jasne że będę jak zaraz nie będą razem!!!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:50 pm

    no nie, ale alex musi się jakoś dowiedzieć xd a theo przecież mu raczej nie powie!
    była dla niego zbyt mądra, bo jej nie zrozumiał. no i był głupi, ledwo zdawał komisy xd z matmy na bank i z czegoś tak oczywistego i łatwego, jak np, angielski. bo z matmy to pewnie nie tylko on był taki głupi! - minnie - zamruczał i chwycił jej łapkę i kciukiem pogładził jej skórę czule! - chyba to właśnie to jest właściwe. znaczy nie wiem, ale........ kiedy cię caluję to nic innego oprócz ciebie się nie liczy, cały świat staje do góry nogami - wymruczał, gapiąc się w jej oczka.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 11:55 pm

    ona też była głupia, więc sama nie wiedziała co mówi. w dodatku na trzeźwo! może u niej wszystko było przestawione, nie myślała i pieprzyła głupoty na trzeźwo, a po pijaku była normalna.
    - och. - tym razem ona to powiedziała! spojrzała mu w oczy i tak gapili się na siebie, a ona nadal nie ogarniała, co się właśnie dzieje. - ja właśnie też tak czuję..... - odparła, podchodząc krok bliżej, jakby przestała się bać. - wiem, że jesteśmy przyjaciółmi, ale od kiedy po raz pierwszy się pocałowaliśmy, nie mogę przestać o tym myśleć i chcieć tego powtórzyć jeszcze raz i jeszcze raz...... nie wiem dlaczego, ale tak jest. - wyjaśniła.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:06 am

    no to możliwe!
    uśmiechnął się minimalnie szerzej, przejeżdżając dłońmi z jej ramion przez całą długość jej rąk, by złapać ją za dłonie mocno i nie puszczać teraz. - też nie mogę przestać o tym myśleć. i dziwnie mi z tym. ale zarazem fajnie - pokiwał głową, i sory, ale on i tak za mądrze się wypowiada jak na siebie, muszę chyba ograniczyć jego zasób słów ;d
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:11 am

    bardzo dobrze się wypowiada. ;c
    trzymała go mocno za ręce, żeby przypadkiem teraz nigdzie jej nie uciekł. cały czas patrzyła w jego oczka, teraz przekrzywiając trochę głowę i patrząc na niego z innej perspektywy. ach, z tej perspektywy wciąż wyglądał tak, że miała ochotę go pocałować.
    - myślisz, że my.............? - spytała, jej też ograniczę zasób słów, bo ona sama nie ogarnia i nie wie co mówić.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:17 am

    no właśnie aż za dobrze jak na niego xd ale ogólnie, nie tylko teraz
    przełknął ślinę, ale zaraz się uśmiechnął przyjaźnie. roześmiał sie nawet cicho - to dziwne. - przyjrzał się jej - ale.....wydaje mi się, że tak - nie przestawał się uśmiechać i cmoknął ją w usta, splatając ich palce ze sobą i podczas pocałunku zginając ręce w łokciach i przyciągając ją do siebie.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:25 am

    lilka przestań wszystko plusikować, ty szpiegu! xdddddddddddd
    również się do niego uśmiechnęła po tych słowach, a kiedy ją pocałował, zarzuciła mu ręce na szyję i jedną z dłoni zatopiła w jego włosach. zawsze robiła to, żeby go po przyjacielsku roztrzepać, a teraz? co oni najlepszego wyprawiali? taka właśnie myśl przeszła jej przez głowę. ale w odpowiedzi na nią tylko oderwała się na chwilę od niego i zachichotała. - wariat! - powiedziała, chociaż stwierdziła, że oboje są nienormalni, ale jej się to podobało, więc powróciła do słodkich pocałunków.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:33 am

    odwzajemniał jej pocałunki - wariatka! - przedrzeźniał ją, śmiejąc się przy tym. nadal będą przyjaciółmi i nadal będą się dobrze bawić, tylko oprócz tego alex będzie zazdrosny o wszystkich jej kolegów, coś mi się zdaje. już jakiś czas temu poczuł wibracje telefonu, który miał w kieszeni, ale nie chciał przerywać. ale telefon nie dawał mu spokoju, wiec oderwał się od ust minnie i spojrzał na smsa od florka - o kurwa..... - mruknął tylko.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:38 am

    też się śmiała, a jednocześnie go całowała, pewnie to już tak zawsze będzie u nich wyglądać! i masz rację, nadal będą najlepszymi przyjaciółmi, którzy będą chlać do nieprzytomności i robić głupie rzeczy, ale będą przy tym mogli lądować w łóżku nie tylko po pijaku i alex nie będzie już mógł opowiadać minnie o swoich podbojach. i zapomniałam, że patka mi kazała ci powiedzieć, że alex ma smsa. xddd spojrzała kątem oka na jego telefon. - hmmm? - wymruczała pytająco. kto śmiał im teraz przerywać!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:43 am

    sama mogła mi napisać! no ale ogarnęłam xd
    - theo będzie miał dzieciaka.................................. - zamrugał oczami milion razy - no kurwa szlag by go trafił. czy on nie może się w końcu ogarnąć!? - był chyba bardziej nieogarnięty niż alex :c - najpierw areszt, teraz to. boooże, minnie, powiedz co takiego zrobiłem, że ukarano mnie takim bratem..... - westchnął, szukając w jej oczach pocieszenia.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:55 am

    /no co xd taka prawda!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Mar 03, 2012 12:57 am

    brawka. xd
    - coooooooooooooooo?! - ta wiadomość była dla niej jeszcze większym szokiem, niż to, co przed chwilą stało się między nimi. i oboje bliźniacy byli bardzo nieogarnięci, musieli się tego nauczyć jeszcze w brzuchu swojej mamy. nakopali sobie wzajemnie w głowy i mamy efekt. - ty nic nie zrobiłeś, to wszystko jego wina. co za idiota, powinien się wreszcie nauczyć. - zmarszczyła nosek. theo miał wyjątkowy talent do wpadania w kłopoty i wszystko było jego winą, aha!

    Sponsored content

    #4 |alex| - Page 5 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » #4 |alex|
      » alex
      » alex
      » alex
      » alex

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 5:34 pm