#4 |alex|

    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty #4 |alex|

    Pisanie by Gość Czw Lut 09, 2012 9:16 pm

    First topic message reminder :

    no więc przyszli do niego. a na razie mieszkał sam! ależ fajna sprawa. Weszli a lily ściągnęła trochę mokrych rzeczy i wskoczyła na łóżko. miękkie i fajne. Zaraz rozebrała się do bielizny i rozłożyła ubrania na kaloryferze po czym wskoczyła pod kołderkę.
    - no to co z tą czekoladą? - zapytała z rozbawieniem.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sro Mar 14, 2012 7:52 pm

    Lily przyleciała do niego z szerokim uśmiechem bo miała naprawdę dobry humor. dostała jakąś piątkę z czegoś tam i w ogóle. i była dzisiaj z alexem! tak dawno się oboje nie widzieli,a alex tak jej marudził że chciałby się spotkać z wujkiem robertem, że nie miała serca go tu nie wziąć. teraz to mały pukał do jego drzwi i krzyczał żeby otworzył.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sro Mar 14, 2012 7:58 pm

    Robert właśnie się uczył, albo udawał, że to robi i zamiast tego oglądał telewizję. Zmarszczył brwi, kiedy usłyszał jakieś krzyki dziecka i od razu wstał, żeby otworzyć drzwi.
    - Alex! - powiedział radośnie i uniósł malucha w górę i tak nim potrząsnął nad swoją głową. - Cześć skarbie - ucałował Lily.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sro Mar 14, 2012 8:10 pm

    Alex od razu zaczął się wydzierać z radością i przytulił się do niego mocno. od razu zaczął mu opowiadać o swoim super życiu i co to ostatnio dzialo się w przedszkolu bo dla niego to było przecież najważniejsze. lily się roześmiała i weszła do środka. - mardził mi od tak dawna że się z tobą nie widział, że musiałam go w końcu wziąć. mam nadzieję, że nie przeszkadzamy. - uśmiechnęła się.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sro Mar 14, 2012 8:16 pm

    Robert cały czas robił takie wielkie oczy i zdziwioną minę, kiedy Alex mu tak o wszystkim opowiadał. Nawet weszli na jakiś bardzo ważny dla niego temat. Na przykład o tym, że dziewczynki są niefajne i że trzeba się dzielić zabawkami z innymi. Usadził chłopca na łóżku.
    - Nie, co ty. Nie byłem jakoś specjalnie zajęty - uśmiechnął się do Lily, po czym pochylił się nad alexem. - Mam coś dla ciebie - poszedł gdzieś do szafek i wyciągnął z niej samochodzik, który dał mu.
    a ja teraz musze iść, bedę potem
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sro Mar 14, 2012 8:22 pm

    Lily śmiała się z tego o czym opowiadali bo jako jedyna dziewczyna w towarzystwie była ciągle przez nich obgadywana! ale nie obrażała się bo wiedziała, że oboje ją kochają. lily usiadła na łóżku alexa wygodnie i przyglądała im się bo siedzieli na przeciwko niej.
    - to super, bałam się że będę ci przeszkadzała. - zaśmiała się cicho. - a alex nie chciał mi odpuścić teraz. - westchnęła z uśmiechem.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sro Mar 14, 2012 10:30 pm

    Sory, długo wyszło xd
    Obgadywali ją, ale oczywiście kochali ją całym sercem! Najbardziej na świecie. Siedział jeszcze chwilę przy alexie i mówił mu coś na uszko, śmiejąc się przy tym. Pewnie znowu mu coś obiecywał, a on zawsze dotrzymuje obietnic, więc znowu za niedługo go gdzieś zabierze, a lily będzie musiała słuchać jak marudzi, kiedy w końcu przyjdzie dzień, na który się umówili xd.
    - Nie przesadzaj, nigdy mi nie przeszkadzasz - podszedł do niej i dał jej całusa. - Właściwie to stęskniłem się i miałem już do ciebie pisać - zaśmiał się.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:22 pm

    przyszedł smutny do alexa bo nie chciał się z nim kłócić w dodatku miał nadzieje, że tu będzie minnie. florian był w szpitalu, jego matki nie było w st albans, a jemu nikt nic nie chciał mówić ani go wpuścić do niego na salę i był przerażony! potrzebował jakiegoś wsparcia i w obecnej sytuacji alex byłby ostatnia osobą do której by przyszedł, ale potrzebował go! więc kupił flaszkę, zioło i przylazł. zapukał.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:27 pm

    w ogole mają ikonki z tej samej sesji, coś mi się zdaje :d
    pewnie go przekupi, bo alex taki był, przekupny w sensie, zwłaszcza na takie używki... myślał, że to minnie przyszła zrobić mu niespodziankę i zabrać go w jakieś fajne miejsce, w którym mogliby się kochać, ale nie to niestety jego brat. otworzył drzwi i zdziwił się ogromnie, co widać było na jego twarzy. - co ty tutaj robisz? - mruknął, całkiem miło jak na niego, widział tę flaszkę to był trochę milszy xd
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:30 pm

    no xd
    - przyszedłem. - mruknął i wepchał się do środka bo nie miał zamiaru rozmawiać z nim nawet jeśli na zewnątrz tego chorego akademika. - nie chcę się z tobą kłócić, alex. - mruknął odwracając się do niego i wzdychając ciężko.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:36 pm

    haha, słysząc to jego przyszedłem, zachcialo mu się śmiać, ale się powstrzymał. bo w sumie wcale mu się nie podobało, że tak się nieciekawie porobiło pomiędzy nimi. w końcu byli braćmi, w dodatku bliźniakami, tak nie mogło być, że się do siebie nie odzywali, po prostu alexowi trochę go brakowało. chociażby chlania wódy do rana razem z nim! - widzę. - mruknął więc tylko, zamykajac szybko drzwi, bo nadal jakoś się go wstydził trochę. - taaaaa - podrapał się po karku, gapiąc się na niego, zastanawiał się czy zaraz nie wpadnie tu florek i go nie zgwałcą, bał się trochę xd
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:39 pm

    głupi jest jednak alex xddd faza. usiadł na łóżku i wyciągnął przed siebie nogi i skrzyżował w kostkach. - nie masz nic do powiedzenia? - uniósł brew i spojrzał na niego trochę rozkojarzony. liczył na jakieś "chcę by było jak wcześniej" czy coś takiego!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:44 pm

    jednak? i dlaczego xd on miał wychodzić z taką inicjatywą? nigdy! nawet jeśli to on się obraził, ale w sumie to theo to wszystko wywołał, więc i tak wina była jego! - jaa? a dlaczego miałbym mieć ci coś do powiedzenia? - zapytał, głośno wzdychając. chciałby żeby było normalnie, ale on nie chciał tego powiedzieć, bo miał jakiś wewnętrzny opór przed tym.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:53 pm

    jezu grałam w coś głupiego gdzie nie dało się nawet strzałkami kierować! ;x - może dlatego że kurwa nie wiem! - krzyknął w jego stronę obrażony i zrobił smutną minę. bo było mu przykro! - masz zamiar nienawidzić mnie już całe życie za to że jestem szczęśliwy?! - zapytał go z wyrzutem.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 6:56 pm

    i nie odpowiedziałaś na moje pytanie :c haha, okej xd to w co ty grasz? - a jesteś? - odparł z lekkim obrzydzeniem na twarzy, bo niestety, ale tak z dnia na dzień nie przedzie mu obrzydzenie do gejow :c - kurwa, theo, nie musisz na mnie krzyczeć - teraz to i on podniósł trochę głos, ale nie chciał by sąsiad zza ściany ich usłyszał, bo jeszcze by sobie coś pomyślał, a alex miał teraz jakąś obsesję na tym punkcie, bo zwykle miał gdzieś co myślą ludzie.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 7:00 pm

    a jakie było pytanie? xddddddddd nie wiem jakiś gang mi bartek puścił xd
    - jestem! jestem zajebiście szczęśliwy chociaż z drugiej strony szlak mnie trafia, że tak się między nami podziało. jesteśmy kurwa rodziną alex! nasrało ci się coś we łbie? - prychnął na niego i odkręcił sobie tą wódę i ją chlusnął sobie bo nie miał siły przez te wszystkie problemy.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pon Mar 26, 2012 7:09 pm

    nooo to ale z ciebie gangster xd dlaczego alex jest głupi, bo nie wiem czy chodziło o ogół czy o coś szczególnego, ale pewnie już nie pamiętasz xd to ok.
    kiedy otworzył butelkę wódki, coś w nim pękło xd ale nie zabrał mu tej flaszki, co normalnie by zrobił. - to naprawdę dziwne, theo. nigdy w życiu nie spodziewałbym się tego po tobie.... - pokręcił głową z bólem na twarzy, bo bolało go to, że tak się porobiło! - mi się nasrało? popatrz na siebie! jesteś pierdolonym gejkiem! - krzyknął, bo nie potrafił się powstrzymać. -kurwa, przepraszam. ale tak jest - mruknał ściszonym głosem. nie chciał sie z nim już kłócić, ale nie mógł go też zrozumieć. ale chciał, to juz jakis postęp. no i powiedzmy, że w połowie się pogodzili, theo został u niego i sobie pili i ogólnie fajnie było. ale alex i tak do końca mu nie wybaczył i jeszcze będzie go maglował, skąd mu się to wzięło itd. bo chciał to zrozumieć, bo na razie za bardzo nie rozumiał zachowania brata.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 5:58 pm

    widział się z minnie, ale ta robiła sobie jakąś posiadówę z samymi koleżankami i musiał iść. nie miał gdzie iść, więc wrócił prosto do akademika, mając nadzieję, że spotka tam robercika i rozkręcą jakąś imprezę! bo jak to tak w sobotę się nudzić... skąd miał wiedzieć, że chyba już nie jest z lilką, to mógł nie mieć ochoty albo wręcz przeciwnie, może właśnie miał ochotę się upić, to alex chętnie mu potowarzyszy!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 6:12 pm

    to alex miał szczęście, bo robert akurat siedział w pokoju i nie miał planów na dzisiejszy wieczór. widział się też wczoraj z lily i dość źle czuł się po tym spotkaniu. głównie dlatego nie miał dzisiaj zamiaru być trzeźwym. musiał się trochę rozluźnić i zapomnieć chociaż na chwilę o problemach. leżał akurat na łóżku, kiedy alex pojawił się w pokoju. leniwie uniósł głowę, żeby zobaczyć kto przyszedł. - cześć - powiedział, po czym znowu się położył.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 6:24 pm

    - siema stary - mruknął, jakoś bez entuzjazmu, bo w ogóle czuł się głupio w takim położeniu. bo na pewno wiedział już o jego rozstaniu z lily. minnie mu na pewno opowiedziała, jesli sam robert mu nie powiedział. no i w ogóle, głupio, bo alex miał nadzieję, że to wszystko skończy się jakimś głupim hepi endem, tak jak w tych komediach romantycznych, które oglądał po pijaku albo po kryjomu, albo to i to razem. westchnął, zamykając za sobą po cichu drzwi, co zdarzało mu się bardzo rzadko. usiadł na swoim łóżku, rozstawiając nogi i oparł łokcie o kolana. nie potrafił pocieszać kumpli po stracie dziewczyn, ale wiedział, że najlepszym lekarstwem była wódka! myślał tak sobie jeszcze chwilę, a potem zerknął na roberta, prostując się. - napijemy się? - zapytał. miał nadzieję, że nie zasnął przez ten moment!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 6:31 pm

    robert jakoś nie był ostatnio zbytnio rozmowny. szczególnie jeśli chodziło o to co stało się między nim i lily. sam pewnie jeszcze niedawno miał nadzieję, że to wszystko skończy się tak jak zawsze i będą sobie dalej żyć spokojnie. no ale niestety, życie nie jest takie kolorowe. gapił się cały czas w sufit, a kiedy alex się odezwał, usiadł od razu. - myślałem już, że będę musiał upić się w samotności - uśmiechnął się lekko. zwykle nie pił sam, ale teraz był gotowy to zrobić. nawet miał już alkohol! wstał i poszedł do szafki, po czym wyciągnął wódkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 6:37 pm

    ohohohoho, alex nie pozwoliłby mu zostać samotnym alkoholikiem! nie mógł go zostawić samego na pastwę losu, zwłaszcza w takim momencie! gdyby nie to, że lily była przyjaciółką minnie i sam miał z nią dość dobre kontakty, to na pewno znalazłby mu od razu jakąś dziewczynę. np. swoją siostrę! która znajdowała sobie samych nieodpowiednich facetów! no a gdyby nie był z minnie, to poszedłby z nim na jakieś laski! ale teraz już tak nie robił, skoro kochał ją itd! - no chyba oszalałeś! - roześmiał się głupkowato i zaraz przysiadł się do stoliczka, na którym stały kieliszki, które zaraz na pewno za sprawą roberta były pełne.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 6:50 pm

    pewnie nawet i lepiej dla roberta, że zjawił się alex i dotrzyma mu towarzystwa. tak pewnie skończyłby pijany, płaczący nad zdjęciami lily i rozważający nad sensem swojego życia. zaśmiał się razem z nim, po czym nalał im wódki do kieliszków i zaraz sięgnął po jakiś sok. chociaż w sumie jemu i tak nie będzie potrzebny. w każdym razie postawił go na stoliku i zaraz chwycił swój kieliszek. - do dna - zaśmiał się pod nosem i od razu wypił wszystko.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 6:56 pm

    a tak alex w życiu mu na to nie pozwoli! bo jak to tak, płakać przez dziewczynę, zwłaszcza tą, która zawiniła! czy jak to tam było, bo nie wiem w sumie o co się rozstali. ale to ona pieprzyła się w tej chorwacji czy gdzie to tam było, nie pamiętam xd alexowi sok też był niepotrzebny, no co on sobie myślał! że przez minnie coś mu się zmieniło i pijąc wódkę, musiał popijać ją soczkiem?:c - do dna - powtórzył za nim i sam zaraz też szybciutko opróżnił kieliszek. i nalał im po kolejnym, bo stwierdził, że tak szybciej zapomni o lily. chociaż alkohol mógł sprawić, że właśnie zacznie o niej myśleć jeszcze bardziej intensywnie i to nie byłoby dobre.. no ale alex nie pomyślał o takich konsekwencjach, no i sam chciał też jak najszybciej się upić.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 7:08 pm

    no właśnie! lily sobie pojechała do macedonii, a on się tutaj o nią zamartwiał na śmierć. i nawet nie raczyła mu dać znać, że wróciła ;c a teraz w dodatku tez filmik, na którym seksi się z kennym. tak przynajmniej nie będzie pewnie płakał przy alexie, bo jak to tak. chłopacy nie płaczą, głupio by mu było. on sam teraz nie myślał o tym, czy będzie mu lepiej, czy jeszcze gorzej. teraz miał jedynie zamiar się upić. - masz jakieś zapasy? ja myślałem, że jednak pozostanie mi picie w samotności, więc za wiele nie mam - polał im znowu. w takim tempie pewnie już prawie połowę wypili.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Maj 05, 2012 7:10 pm

    o właśnie do macedonii xd a alex oczywiście miał duże zapasy pod łóżkiem i w szafie, więc pili do rana, bo ja spadam, pa.

    Sponsored content

    #4 |alex| - Page 7 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » #4 |alex|
      » alex
      » alex
      » alex
      » alex

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 1:53 am