#4 |alex|

    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty #4 |alex|

    Pisanie by Gość Czw Lut 09, 2012 9:16 pm

    First topic message reminder :

    no więc przyszli do niego. a na razie mieszkał sam! ależ fajna sprawa. Weszli a lily ściągnęła trochę mokrych rzeczy i wskoczyła na łóżko. miękkie i fajne. Zaraz rozebrała się do bielizny i rozłożyła ubrania na kaloryferze po czym wskoczyła pod kołderkę.
    - no to co z tą czekoladą? - zapytała z rozbawieniem.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 9:37 pm

    haha.
    - możesz się chwalić swojemu bratu! on to na pewno doceni. - wymyśliła i podciągnęła kolana pod brodę i ułożyła na nich głowę, cały czas patrząc na alexa uważnie. nie wiem, czy była lepsza, skoro miała takie niewielkie doświadczenie! xd i uświadomila sobie też, że nie chce słuchać o jego podbojach, bo sama jakby nie patrzeć jest jednym z nich i czuła się przez to strasznie głupio, była jedną z tych wszystkich jego lasek. - może właśnie mi się podoba. jakbyś był jakimś głupim romantykiem i spotkał miłość swojego życia, to byś zapomniał o mnie. wolę cię mieć przy sobie! - stwierdziła.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 9:43 pm

    - no nie wiem - mruknął - theo znalazł sobie dziewczynę......... - w sumie to nie znaczy, że nie może słuchać o jego podbojach, ale chciał się pożalić xd no i dla niego na pewno byłaby lepsza, tak mi się wydaje no, bo tak to myślał tylko o zaspokojeniu seksualnym z tymi wszystkimi lachami xd no doooobra. ja już lepiej nic nie piszę xd - no właśnie, widzisz - uśmiechnął się, bo chciał by i ona się uśmiechnęła! cholernie nie lubił kiedy na jej ustach nie widniał uśmiech. minnie bez uśmiechu albo nie zanosząca się śmiechem to nie minnie! - ale nigdy mnie to nie kręciło. ale może powinno - zastanowił się, patrząc na przykład brata - skoro theo sobie kogoś znalazł.... - no nie chciał być gorszy po prostu, nie oszukujmy się! xd
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 9:51 pm

    - naprawdę? nic mi nie powiedział! - zdziwiła się. theo też był jej bff, ale alex i tak był jej z braci johnson bliższy. minnie mogla być lepsza dlatego, że nie była właśnie taką głupią, napaloną laską, której zależało tylko na seksie i niczym więcej. minnie była tamtej nocy po prostu... jego pijaną najlepszą przyjaciółką. xd i oczywiście kiedy on się uśmiechnął, tak to na nią podziałało, że też od razu na jej twarzy pojawił się uśmiech. - pewnie tak mówisz tylko dlatego, że się boisz, że on teraz kogoś sobie znalazł i będzie z tobą spędzał mniej czasu czy coś. no bo nie wiem, alex, myślisz, że to coś dla ciebie? - przyjrzała mu się dokładnie, jakby chciała go zanalizować. chociaż ona też zawsze była przekonana, że miłość nie jest dla niej, a potem się zakochała! chociaż po wyjeździe gabrysia znowu tak zaczęła myśleć i postanowiła się więcej w związku nie angażować. wolała na przykład pić z alexem! a gdyby on miał dziewczynę, to nie mogliby już tego tak często robić. pewnie dlatego mu teraz tak mówiła! bo tak naprawdę nie chciała, żeby kogoś sobie znalazł i zostawił ją samą........
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 9:59 pm

    - w sumie to nie wiem czy komuś to mówił, może nie.... dlatego nie mów nikomu, jakby co ja ci nie mówiłem - położył palec na ustach nawet, żeby siedziała cicho. uśmiechnął się jeszcze szerzej widząc jej uśmiech. była taka słodka i kochana, że miał ochotę ją przytulić. przecież zawsze to robił. dlatego roześmiał się i raz dwa miał ją w ramionach. cały uchachany jakby dostał jakiś prezent, o którym zawsze marzył, na gwiazdkę. - wcale nie. ja się niczego nie boję, przecież - mruknął rozbawiony. - nigdy nie miałem szczęścia w....... - bał się chyba wymówić to słowo! - miłości - przełknął ślinę. no, bo zakochał się w bee kiedy ta już była z innym, no wiec... xd ale to stare dzieje, pewnie już nie pamiętał tego.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:10 pm

    - w porządku. będę udawać zaskoczoną, kiedy mi powie! - zaśmiała się krótko, a potem też go objęła ze śmiechem, nawet nie wiedząc, czemu się przytulają, ani czemu się śmieją! ale uwielbiała go przytulać i uwielbiała się z nim śmiać, więc niespecjalnie potrzebowali do tego powodu. miała nos w jego loczkach i pewnie używał jakiejś fajnie pachnącego szamponu, w końcu całe jego włosy były takie fajne! - to tym bardziej bez sensu jest teraz szukać kogoś na siłę. musisz poczekać, aż miłość sama się pojawi! - stwierdziła, chociaż na miłości się wcale nie znała. poza tym nie chciała, żeby zaliczał wszystkie laski i jednocześnie nie chciała, żeby miał dziewczynę... co się z nią działo?!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:17 pm

    położył się na plecach, pociągając ze sobą minnie i potargał, chociaż bardziej pogłaskał jej włoski. już nawet nie chciało mu się pić wódki, której jeszcze trochę zostało w butelce. to było coś dziwnego! - zrobię jak zechcesz - mruknął bez zastanowienia, bo myślał teraz o czymś zupełnie innym, gapiąc się w sufit. a mianowicie o tym, że nic nie rozumie i nie ogarnia całego swojego dotychczasowego życia xd filozof się znalazł! ale w sumie to nie pierwszy raz z tym nieogarnięciem, bo przecież on ma tak zawsze. no ale dzisiaj to już wybitnie nie ogarniał, jak nigdy w życiu!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:24 pm

    położyła mu głowę na torsie i rękę na brzuchu, uroczo. patrzyła jeszcze na jego twarz tak zadzierając główkę, to w ogóle słodko.
    - nie masz robić co ja chcę, tylko co ty chcesz! przecież to chodzi o ciebie i twoją wielką miłość, która gdzieś tam jest i na ciebie czeka, a przynajmniej tak ludzie mówią. - zmarszczyła nos. - ja nie mam na nią żadnego wpływu. - dodała, bo co ona mogła! nie mogła mu przeciez powiedzieć, ze ma głupie pomysły i nie powinien się zakochiwać. w ogóle też nie ogarniała swojego życia, a raczej siebie, bo nie wiedziała, dlaczego tak myślała. powinna chcieć tego dla niego, powinna chcieć jego szczęścia! na przykład cieszyła się, że theo sobie kogoś znalazł. ale z niezrozumiałych powodów nie mogła dopuścić do siebie myśli, że i alex mógłby sobie kogoś znaleźć.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:30 pm

    westchnął, trzymając teraz dłoń na jej ramieniu i ją tam miział, bo tak jakoś wyszło, nie miał co zrobić z palcami chyba. prychnął pod nosem - słyszysz co ty w ogóle mówisz, minnie? - spojrzał na nią z góry. - przecież i tak żadna mnie nie zechce. wiem jaką mam reputację. raczej żadna porządna dziewczyna nie zainteresowałaby się chłopakiem, który lubi bić po mordach i hm - nie chciał już się tak wulgarnie wyrażać przy minnie, jeśli chodzilo o dziewczyny - no wiesz, zmieniać dziewczyny jak rękawiczki - ale się rzucił na metaforę xd teraz to dopiero złapał doła, bo doszło to do niego, że nie ma dziewczyny, bo żadna go takiego nie zechce!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:36 pm

    a ona mu bębniła palcami po brzuchu, też tak z braku laku.
    - jesteś nienormalny! - stwierdziła od razu i teraz go w ten brzuch walnęła, ale lekko, tylko po to, żeby podkreślić swoje słowa. - theo i florian ostatnio znaleźli dziewczyny, a oboje są tacy jak ty. na razie nie masz dziewczyny, bo po prostu żadna nie zasługuje na to, żeby z tobą być. jesteś za fajny! nie mógłbyś być z byle kim. - rzuciła mu kazanie. - poza tym nie mów, że żadna cię nie zechce, skoro wszystkie dziewczyny wręcz pchają ci się do łóżka. - zaśmiała się, chociaż to nie było zabawne. ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:41 pm

    - ała- jęknął chociaż nic go to nie zabolało. ale tak jakoś, nie chciał żeby go biła . xd ale nic więcej ku temu nie robił. - taaaaaak, właśnie pchają się do łóżka. ale żadna nie wytrzymuje ze mną więcej niż jednej nocy - mruknął z niezadowoleniem. - oprócz ciebie - dodał po chwili, jakby go olśniło. - tzn. nie chodzi mi o seks, wiesz... - chociaż nie sposób wyrzucić z pamięci tej nocy, której paradoksalnie żadne z nich nie pamiętało. chyba, że minnie się nie przyznawała, a tak naprawdę to była jej najbardziej upojna noc w życiu! roześmiał się - ale jesteś przy mnie i jakoś nie narzekasz - uśmiechnął się. bo to oznaczało, że jeszcze nie jest z nim tak źle, skoro się z nim przyjaźniła i leżała tu teraz z nim
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:49 pm

    - no właśnie, ja z tobą wytrzymałam bardzo wiele nocy! - odparła z pewnym rozbawieniem i w pierwszej chwili nie pomyślała o tym ich seksie, ale zaraz on jej o tym przypomniał, jakby pstryknął palcami i przywołał te wspomnienia. chociaż jej wspomnienia były bardzo mgliste i tak naprawdę najbardziej pamiętała to uczucie rano, kiedy była na siebie wkurzona, że to w ogóle się stało! w każdym razie kiedy o tym pomyślała, to zamilkła na chwilę i zagapiła się na ten jego brzuch. jak się już ocknęła, to podniosła na niego wzrok i powiedziała: - przecież nie mam na co narzekać! jesteś najfajniejszym chłopakiem na świecie. i jeżeli te wszystkie laski tego nie widzą, to są zwykłymi idiotkami. kiedyś pojawi się taka, co to zauważy! - odparła z pewnym przekonaniem. póki co to właśnie minnie to zauważała!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 10:56 pm

    - naprawdę? - zerwał się, tak, że teraz siedział. ale uważał na minnie by jej nie wybić zębów czy coś. zrobiło mu się naprawdę miło na serduszku, słysząc słowa minnie. uchwycił jej twarz w dłonie i gapił się w jej oczy. i sam nie wiedział dlaczego, ale miał cholerną ochotę ją pocałować. w usta. i nie tylko cmoknąć, ale normalnie, taka czułość się w nim teraz wezbrała, że nie wiedział co się dzieje!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:02 pm

    nie zdążyła potwierdzić, a on już trzymał jej twarz w swoich dłoniach i nie wiedziała co się dzieje. miała trochę spóźnione myślenie przez alkohol, tak jak ja teraz. też patrzyła mu w oczy, bo w takiej pozycji nie miała innej możliwości. zobaczyła w ogóle jakieś szaleństwo w tych jego oczach! jakby coś w niego wstąpiło. chociaż wiedziała, że wstąpiło, przez tą całą gadkę o miłości. zresztą przez tą gadkę jej się przypomniała ich wspólna noc i teraz byli tak blisko, że w ogóle przypomniała sobie, jak całowała te jego usta i nie wiedziała, czemu o tym myśli, przecież nie powinna, to było bez znaczenia!
    - naprawdę. - powiedziała cicho, bo nie wiedziała, co się dzieje!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:05 pm

    przełknął ślinę i pocałował jej słodkie, malinowe usta! ale nie był aż tak pijany jak wtedy, to na plus. ale nie był też trzeźwy, to na minus. po chwili oderwał się od niej, otwierając oczy i puszczając ją. ale patrzył na nią z uśmiechem, bo wcale tego nie żałował. ojaaaaaaaaa.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:13 pm

    cicho, dałam plusika. bo to słodkie! xd
    ona była zaskoczona tym pocałunkiem, ale wcale mu się nie opierała, tylko odwzajemniła go! i też nie była pijana, właściwie pomimo że wypili całkiem sporo tej wódki, to myślała aktualnie całkiem trzeźwo. bo nieważne, ile by sobie wmawiała, że nie powinna tego robić, teraz myślała tylko o tym, że... jej się to podoba! kiedy się od siebie oderwali, spojrzała na niego, ciągle zaskoczona.
    - co my robimy? - spytała, marszcząc czoło. bała się, że znowu nic dobrego z tego nie wyniknie!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:18 pm

    ach, a zastanawiałam się właśnie czy to ty czy ktoś z zewnątrz xd
    potarł swoje czoło, kiedy zadała to beznadziejne pytanie! bo sam nie znał na nie odpowiedzi, więc w swoim stylu odpowiedział - chyba właśnie się całowaliśmy - odparł z uśmieszkiem, którego nie mógł opanować. podrapał się w kąciku ust. - nie wiem czy to dobrze czy źle? - pytał się jej, bo sam nie wiedział. tzn. wiedziałby gdyby znał jej myśli! bo jemu bardzo się podobało. ale no nie znał jej zdania, chociaż jak go odwzajemniła to powinien się skapnąć. ale był głupi.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:21 pm

    ja też dałam bo to cudowne!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:27 pm

    / ja teeż <3
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:28 pm

    hahahaha. <3 minnie uśmiechnęła się głupio na jego odpowiedź, bo cóż innego mogła zrobić! stwierdził całkiem oczywistą oczywistość, chociaż chyba do niej to nie dotarło i dobrze, że ją jeszcze o tym poinformował. patrzyła na niego uważnie, drapiąc się za uchem z niewinnym, wręcz nieśmiałym wyrazem twarzy.
    - ja też nie wiem. - wymruczała, bo w tym momencie była nieogarnięta jak alex na codzień. - teraz wydaje się to dobre, ale nie chcę, żeby jutro było to złe! - stwierdziła po chwili zastanowienia. nie chciała znowu przeżywać tej niezręcznej sytuacji z ich przespaniem się ze sobą od nowa.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:32 pm

    <3<3<3 jak słodko się zrobiło!
    - mh - mruknął. musiał mieć trochę czasu na namyślenie się. - czemu miałoby być złe? - znów nie ogarniał. w ogóle nie widział porównania dzisiejszego wieczoru z tamtą nocą. dzisiaj wiedział co robi i robił to z pełną świadomością. a wtedy.........no to szkoda gadać. najgorsza noc w ich życiu, jeśli chodzi o wypity alkohol!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:39 pm

    wszyscy im kibicują! ;d
    spojrzała na niego głupio, bo nie znała odpowiedzi na to pytanie!
    - no nie wiem... - wymruczała, patrząc to na swoje stopy, to na jego twarz. rozglądała się naokoło, jakby szukała jakiejś odpowiedzi! - nie chcę, żeby się okazało, że całowaliśmy się w przypływie twojej chęci znalezienia sobie dziewczyny, a jutro będziemy tego żałować. - westchnęła. bała się pewnie, że tylko jej się wydaje, że jest w miarę trzeźwa i że robi to z pełną świadomością. chociaz tamtej nocy naprawdę nie ogarniali już. teraz nie było tak źle! a właściwie było zupełnie inaczej.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:43 pm

    powiedział jej, że wcale tak nie jest. ale nie musieli się spieszyć to w sumie nic nie wyszłochyba z tej ich rozmowy szczególnego. nadal nie ogarniali co to ma być no i minnie pewnie poszła albo po prostu sobie zasnęli na jego łóżku, bo zmorzył ich sen! bo ja lecę zaraz, pa!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Sob Lut 25, 2012 11:46 pm

    bo oni i tak są najmniej ogarnięci na świecie, więc na pewno tak było, ale pewnie jak wstali rano, to wcale tego nie żałowali!
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:02 pm

    byli umówieni, bo w końcu musieli ogarnąć tą dziwaczną sytuację między nimi, którą wywołał alex tamtego wieczoru. trochę miał stresa, pierwszy raz chyba przed spotkaniem z minnie.. ale myślał dużo i intensywnie nad tym pocałunkiem i w ogóle nad różnymi sprawami i chyba za dużo myślał, bo do niczego nie doszedł. ale musieli w końcu pogadać, jeszcze nie wiedział dokładnie co miał mówić, skoro nie wiedział co myśleć o tym co się stało xd nie ogarniał jeszcze bardziej niż zwykle. i był trochę wstawiony, bo nie mógł chyba przejść tej rozmowy na trzeźwo. nie był pijany, ale czuć było od niego alkohol. pod łóżkiem leżały trzy butelki piwa, w sensie puste.
    avatar

    Gość
    Gość

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Gość Pią Mar 02, 2012 10:08 pm

    to takie smutne, bo też zamierzałam napisać, że minnie myślała o tym bardzo intensywnie przez ostatnie dni, a i tak do żadnych wniosków nie doszła! tylko lilka jej nagadała głupich rzeczy jak zawsze, przez które minnie jeszcze bardziej się pogubiła. nic dziwnego, że bała się tu w ogóle przyjść. miała nadzieję, że przynajmniej alex się ogarnął trochę bardziej od niej (złudne nadzieje) i to on coś powie.... stwierdziła, że po prostu kiedy go zobaczy, to będzie wiedzieć, co powiedzieć. chociaż kiedy teraz stała przed drzwiami i pukała, to w ten pomysł zwątpiła. była całkowicie trzeźwa, bo obawiała się, że jeśli by się napiła, to znowu wylądowaliby w łóżku.

    Sponsored content

    #4 |alex| - Page 4 Empty Re: #4 |alex|

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » #4 |alex|
      » alex
      » alex
      » alex
      » alex

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 3:14 am