pomnik

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    pomnik - Page 7 Empty pomnik

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:45 pm

    First topic message reminder :

    pomnik - Page 7 St-Albans-War-memorial-001
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by wendy eyre Pon Sie 17, 2015 2:39 pm

    czy ja wiem. czasami sama się nie spodziewam tego, co napiszę xd
    - już prędzej wpadłabym na wakacje do londynu. - skomentowała, bo tam się wychowywała. wiadomo jednak, że studia w st. albans były bardziej prestiżowe niż w londynie i nie miała wyjścia, tylko zamieszkać tutaj. - to idź się całować z kimś innym. - zabrała mu loda i zaczęła go z chęcią zajadać, co oznaczało, że majk już na pewno go nie odzyska.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by mike whittemore Pon Sie 17, 2015 2:43 pm

    to musisz mieć jakieś rozdwojenie jaźni xd
    - londyn jest przereklamowany - zaśmiał się - nieznane miejsca są najfajniejsze - on jakby gdzieś jechał to do miejsca ktorego nikt nie zna ;x ale na razie się nigdzie nie wybierał i sobie tylko marzył o tym - ja mam się z kim całować, a ty? - zapytał żeby jej dopiec i wystawił język.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by wendy eyre Pon Sie 17, 2015 2:46 pm

    przynajmniej jest ciekawie.
    - nie wiem, mi tam się nie chce nigdzie ruszać. - marudziła jak zawsze. wystarczyło jej już, że wylądowała gdzieś pośrodku lasu pod namiotami. - z kim ty się znowu całujesz, mike? - pokręciła głową z dezaprobatą dla jego podbojów. na jego pytanie nie odpowiedziała, bo od czasu przebudzenia się obok ralfiego myślała, że się z nim przeruchała.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by mike whittemore Pon Sie 17, 2015 2:48 pm

    no nie wątpie xd
    - jesteś leniwa - podsumował jej słowa. pewnie zaraz jakiś azjata podszedł do nich i zaczał coś mówić w swoim dziwnym języku. majk się tylko zaśmiał jak debil bo nie wiedział co ten gość od niego chce xd - a co ty się tak zainteresowałaś? - zaśmiał się - ważne, że mam z kim - zafalował brewkami. biedny ralfie prawiczek, nawet on nie wiedział o tym że ponoć wyruchał wendy xd
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by wendy eyre Pon Sie 17, 2015 2:54 pm

    - i dobrze mi z tym. - potwierdziła. - naucz się angielskiego! - nakazała azjacie. czuła się bezkarna, bo myślała, że ten ich nie rozumie. nie myślała o tym, że angielski to aktualnie uniwersalny język, rozumiany i używany przez ludzi na całym świecie. - ale jesteś! - obraziła się. - nic mi nie chcesz mówić. ja ci wszystko opowiadam. nawet ci się przyznałam, że spałam z tym okularnikiem. - skrzyżowała ręce na piersi. zaraz wszyscy będą wiedzieć oprócz ralfiego xd
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by mike whittemore Pon Sie 17, 2015 2:58 pm

    azjata pewnie znakomicie znał angielski, dlatego zaraz coś odpowiedział wendy. pewnie nawet cos nieladnego! pstryknął jej fleszem w ryj i uciekł xd - cooooooo - aż mu szczena opadła - przecież sie z niego śmiałaś, jakim cudem wylądowałaś z nim w jednym łóżku? poślizgnęłaś się? - zapytał głupkowato - po co ci mam opowiadać skoro nawet nie znasz tej dziewczyny - wzruszył ramionami.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by wendy eyre Pon Sie 17, 2015 3:02 pm

    wendy tylko pokazała faki azjacie, oczywiście jak ten już odwrócił się do niej plecami. taka odważna! majk w ogóle nie słuchał wendy, skoro już mu to wcześniej opowiadała i teraz tylko mu o tym przypomniała, żeby zmusić go do własnych wyznań. pewnie byli bardzo napierdoleni, jak o tym gadali. tak jak wtedy, kiedy wendy wylądowała w namiocie ralfiego. majk nie pamiętał jej historii, a wendy nie pamiętała co się wydarzyło. proste.
    - oscar dał mi jakieś lewe proszki. - pacnęła majka w głowę, żeby zakończył temat. - może powinnam ją poznać i ocenić, hmmm? nie pomyślałeś o tym? - przyglądała mu się. taaak, wendy zdecydowanie lubiła oceniać ludzi. już ona się do tego nadawała!
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by mike whittemore Pon Sie 17, 2015 3:06 pm

    na pewno się spili i majk nie pamiętał ;c zupełnie jak wtedy kiedy wendy pomyliła namioty i wydawało jej się że ruchała sie z ralfem - może i lewe, ale za to chłopak przeżył najlepszą noc swojego życia - szturchnął ją łokciem i zaśmiał się - i może jeszcze zadecydujesz czy się dla mnie nadaje czy nie? - spojrzał na nią - nie dzięki - bo nie postawi rosalie przed obliczem wendy.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by wendy eyre Pon Sie 17, 2015 3:11 pm

    tak. właśnie to napisałam.
    - oby nie najlepszą, bo nie chcę, żeby to rozpowiadał. - mruknęła. ona mogła opowiedzieć o całym zajściu swojemu najlepszemu przyjacielowi, ale wolałaby, żeby ralf nie dzielił się swoimi przeżyciami z nikim. tym bardziej, że nawet nie pamietała całego zajścia i nie wiedziała, czy było im dobrze ;x wendy zmierzyła majka wzrokiem. - coś jest nie tak. - wymamrotała i wskazała na niego palcem. - aha! - dźgnęła go w nos. - zależy ci na niej! - głośno wygłosiła swoje odkrycie. - zawsze pozwalałeś mi obczajać swoje laseczki i nie przejmowałeś się tym, co o nich myślę! - przypomniała mu.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by mike whittemore Pon Sie 17, 2015 3:27 pm

    wiem, ale lubie się powtarzać ;x
    ralfie nawet nie wiedział że ponoć miał o czym rozpowiadać, to dopiero smutek. nie ogarniać że ponoć przeżyło sie właśnie swój pierwszy raz ;x - nie jest cycatą, głupią blondyną więc nie będziesz się miała z czego pośmiać tym razem - podniósł tyłek - zajmij się lepiej sobą i swoim chłoptasiem - wyszczerzył kiełki i poszedł sobie dalej spacerować. zaczne zaraz.
    wendy eyre

    wendy eyre

    afryka/londyn
    medycyna sądowa
    dzikuska
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by wendy eyre Pon Sie 17, 2015 3:32 pm

    pokazała mu fakerki jak się odwrócił tak samo jak tamtemu azjacie xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by nina miller Nie Paź 25, 2015 8:29 pm

    ostatnio wszystko, dosłownie wszystko było dla niej tylko i wyłącznie przygodą, to wzięła tym razem blue na spacer. szli razem powolutku, bo mopsik niestety za nią nie nadążał. ona zajadała się jakimiś zagranicznymi cukierkami i słuchała nowej płyty jakiegoś mało znanego zespołu.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 25, 2015 8:39 pm

    co w ogóle z tym ich zoo?
    jechał sobie na desce do domu. zauważył ninę to podjechał do niej i się zatrzymał. - cześć - uśmiechnął się szeroko i kucnął żeby przywitać się też psiakiem.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by nina miller Nie Paź 25, 2015 8:41 pm

    no jest istnieje i ma się dobrze xd pewnie wynajęli mnóstwo ludzi, żeby pracowali za nich jak oni nie mogli.
    nina musiała się dobrze skupić, żeby przypomnieć sobie jak on ma właściwie na imię i który to z bliźniaków jest. posłała mu przyjazny uśmiech a jak już sobie przypomniała to sama się ucieszyła, że tym razem jej szybciej poszło. - cześć cody. - przywitała się również. - wracasz do domu? - zapytała z czystej ciekawości.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 25, 2015 8:52 pm

    to dobrze. bo ja nie ogarniam ogólnie co się dzieję więc spoko xd
    ucieszony podniósł na nią wzrok. - idzie ci coraz lepiej - pochwalił ją zadowolony, że zgadła jego imię. dużo osób ich nadal myliło, więc to duży sukces dla niny. - dokładnie tak. a ty gdzie się wybierasz? - poklepał blue po głowie.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by nina miller Nie Paź 25, 2015 8:57 pm

    przynajmniej mogą się tym pochwalić, że mają wspólny biznes xd
    - wiem, też się właśnie bardzo cieszę, że w końcu powoli was rozpoznaję i że w ogóle znam wasze imiona. - była z siebie dumna, więc lekko wypięła pierś do przodu. poczęstowała go cukierkami, a no i właściwie to wcześniej też wyłączyła muzykę, bo zapomniałam napisać. przygryzła wargę. - wyszłam na chwilę z domu, bo blue się nudziło i latał w koło stolika. może wpadnę jeszcze na babeczki do kawiarni, nie wiem. a potem do domu. - wzruszyła ramionami. - nie mam konkretnych planów na dzisiejszy wieczór. na jutro też z resztą nie. a właśnie, w domu wszystko dobrze u was? - dopytywała. pewnie mieli pustą lodówkę i burdel skoro się wyprowadziła xd
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 25, 2015 9:07 pm

    tyle dobrze xd
    - jeszcze trochę i nie będziesz miała już z tym żadnych problemów - zapewnił ją. trudno mu było sobie wyobrazić jak musiała się czuć nie pamiętając niczego. chwycił sobie cukierka i zaraz go wpakował do buzi. - to całkiem niezły plan - zaśmiał się, po czym wstał. - jakoś żyjemy - powiedział rozbawiony. na pewno tak było i w lodówce mieli same piwo zamiast żarcia xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by nina miller Nie Paź 25, 2015 9:11 pm

    i mają więcej kasy, tacy przedsiębiorczy że hoho ;x
    - jakoś żyjecie? czemu mam wrażenie, że pod tym sloganem kryje się niezły nieporządek w mieszkaniu i brak jedzenia, bo po prostu wam się nic nie chce robić? - zachichotała i złapała go za nos. spojrzała na blue, który pokornie położył się pod ich nogami i ziewał, bo jednak się zmęczył porządnie. - a właśnie, idziesz ze mną na herbatkę? - zaproponowała.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 25, 2015 9:20 pm

    cody będzie miał więcej kasy do wydania na jaranie.
    - mamy w domu do jedzenia jeszcze jakieś płatki i przeterminowane mleko, więc możemy sobie twarogiem posmarować kawałek chleba - zaśmiał się. nie przejmował się tym aż tak bardzo o przynajmniej mieli wymówkę, żeby zamawiać pizze na śniadanie. - z chęcią - chwycił deskę pod pachę.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by nina miller Nie Paź 25, 2015 9:25 pm

    no tak xd a ona więcej na podróże kasę wykorzysta
    zaczęła mu klaskać, bo właśnie tego się spodziewała. chichotała rozbawiona, nie mogła przestać aż złapał ją ból brzucha. trzymała się za ten brzuch ze śmiechu w takim razie. - wzięłam urlop dziekański, mam duuużo wolnego czasu. byłam dzisiaj w pracy w ogóle! - dźgnęła go w ramię. - przywieźli nam małą lamę, powinieneś to ogarnąć. - dodała szybko. - dobra, to gdzie wolisz iść, do mnie czy do kawiarni? w sumie już późno to może... - zawahała się.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by cody caplan Nie Paź 25, 2015 9:37 pm

    sam się zaczął śmiać skoro śmiech jest zaraźliwy. - to dobrze, przynajmniej masz teraz pełno czasu dla siebie - pokiwał głową. - w końcu! długo na nią czekaliśmy - ucieszył się bo małe lamy były urocze. - skoro już jest późno to możemy iść do ciebie. nie widziałem jeszcze jak mieszkasz - nie zastanawiał się długo nad odpowiedzią.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by nina miller Nie Paź 25, 2015 9:40 pm

    - nawet nie wiesz jakie to miasteczko jest fascynujące! tyle nowych rzeczy odkryłam, nawet już nie muszę nosić ze sobą mapy, wow, powiedz, że jesteś ze mnie dumny, pooowiedz cody - zrobiła słodkie oczka i zaczęła go prosić jakby była kotkiem. - no to idziemy do mnie - pociągnęła go za rękę, wzięła mopsa pod pachę i zacznę.
    cherry mahony

    cherry mahony

    rushden
    fotografia
    sleeping beauty
    32

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by cherry mahony Sob Lis 07, 2015 8:29 pm

    cherry robiła tutaj małe show. śpiewała i tańczyła jakąś energetyczną piosenkę świetnie się przy tym bawiąc.
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by sawyer hawk Sob Lis 07, 2015 8:37 pm

    jak tylko sawyer to zobaczyła, to od razu do niej doskoczyła i zaczęła z nią śpiewać i tańczyć, oczywiście nie kradnąc jej show, bo to byłoby niemiłe z jej strony xd
    cherry mahony

    cherry mahony

    rushden
    fotografia
    sleeping beauty
    32

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by cherry mahony Sob Lis 07, 2015 8:45 pm

    cherry ucieszyła się widząc sawyer obok siebie i zaczęła jeszcze bardziej szaleć. z takim kompanem jak ona wcale nie było o to trudno. kiedy skończyła kolejną piosenkę przyjęła dumnie oklaski, ukłoniła się nisko i zabrała sawyer na bok, żeby ją wyściskać. - aaaaaaa, trzeba było mi mówić że tu będziesz to zorganizowałabym show dwóch osób a nie tylko swoje! - powiedziała rozbawiona. - ale zaraz to nadrobimy! - zapewniła ją bo miała zamiar dać swoim "fanom" jeszcze więcej siebie jak tylko odpocznie. chociaż w sumie to z jej śpiewaniem średnio było....

    Sponsored content

    pomnik - Page 7 Empty Re: pomnik

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » pomnik
      » Pomnik
      » pomnik

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 10:58 pm