sala #3

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala #3 - Page 5 Empty sala #3

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:52 pm

    First topic message reminder :

    sala #3 - Page 5 Tumblr_mdb5lwyEbs1qh3c9yo1_500
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by casper williams Pon Sie 31, 2015 8:53 pm

    casper jak widać zareagował bardzo niedobrze na wieść, że przespała się z jego najlepszym kumplem. miał teraz pogruchotane kości w prawej dłoni, lekki wstrząs mózgu, a tylko dlatego że miał ochotę zabić ich dwoje xd zamknął laptopa jak weszła do sali - proszę proszę, kogo my tutaj mamy... - mruknął niezadowolony.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by kylie williams Pon Sie 31, 2015 8:59 pm

    dobrze, że nie wiedział, że do tego notorycznie rucha neila ;o miała nadzieję, że ten sobie poradził wczoraj z essie i nie wygada niczego casprowi. - jak się czujesz? - zapytała, przyglądając się mu. było jej głupio, a do tego za karę pewnie nadal miała kaca po tym winie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by casper williams Pon Sie 31, 2015 9:02 pm

    neila już jej może wybaczy, z resztą będzie mu wszystko jedno w tym momencie. najgorsze było dla niego to, że to był jego najlepszy kumpel, a na dodatek że miał dziewczynę z którą się też przyjaźnił. postukał się po gipsie - nieźle, dostałem sporo leków, jutro zapewne wyjdę bo nie będą mnie trzymać tutaj w nieskończoność. - wzruszył ramionami - mam pytanie kylie... pomyślałaś w ogóle o tym jakie będą tego konsekwencje, że wyruchałaś mojego najlepszego kumpla? - zapytał wprost. - zapewne nie wiedziałaś o tym, że miał dziewczynę, prawda? - dodał szybko.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by kylie williams Pon Sie 31, 2015 9:12 pm

    przeniosła wzrok na jego gips, bo trudno było jej mu patrzyć prosto w oczy. wiedziała, że źle zrobiła i nie była aż taką suką, żeby mieć na to wylane. - to dobrze - mruknęła w odpowiedzi na to, że go wypuszczą. zaraz jednak podniosła głowę i zmarszczyła brwi. - skąd miałam wiedzieć, że ma dziewczynę? - rozłożyła ręce. z tym akurat nie kłamała, bo nie interesowało ją kto z kim się spotyka. zresztą nie była aż tak blisko z leo, żeby miał się jej tym chwalić. nawet jak casper jej o tym mówił to i tak nie słuchała go porządnie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by casper williams Pon Sie 31, 2015 9:16 pm

    - no to teraz już wiesz. rozjebałaś jeden związek i moją przyjaźń, jesteś z siebie dumna siostrzyczko? - zapytał zdenerwowany. był pierwszy raz porządnie wkurzony na swoją siostrę. na leo bywał obrażony wielokrotnie, ale z nim mu było najłatwiej się po kłótni dogadać. westchnął cicho i napił się wody z kubeczka - wiesz, w sumie to teraz powinno być mi wszystko jedno co robisz i z kim robisz. powinienem powiedzieć, że jest mi to obojętne czy to jest mój przyjaciel czy nie. ale do cholery, kylie, krzywdzisz ludzi! - podniósł na nią głos, aż go głowa znowu rozbolała.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by kylie williams Pon Sie 31, 2015 9:29 pm

    nic przez chwile nie mówiła, ale w końcu musiała się odezwać, żeby powiedzieć coś na swoją obronę. - nie, nie jestem z tego dumna, ale dlaczego tylko na mnie się wyżywasz? - zacisnęła piąstki. - nie zrobiłam tego bez jego zgody, więc nie obwiniaj tylko mnie! byłam pijana i to on zaciągnął mnie do kibla - zacisnęła usta. musiała się jakoś wybronić, więc była gotowa zgonić winę na leo jak tylko się dało.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by casper williams Pon Sie 31, 2015 9:32 pm

    - przestań pierdolić. alkohol nie jest żadną wymówką, kylie - powiedział poważnie, bo taka była prawda. on też przecież był najebany na imprezie w trzy dupy, ale nie leciał do pierwszej lepszej laski, żeby się z nią ruchać. no cóż, był wściekły i na nią i na niego, szkoda było mu niny, która chyba z tego wszystkiego była w najgorszej sytuacji. - tłumaczy się tylko winny. sorry siostrzyczko, nie wiem jak to teraz naprawisz albo odkręcisz, ale musisz to zrobić - polecił jej.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by kylie williams Pon Sie 31, 2015 9:39 pm

    było jej przykro, ale casper ją zdenerwował. rozumiała, że jest zły bo miał do tego prawo, ale to nie zmieniało faktu, że kylie nie miała zamiaru brać wszystkiego na siebie. - dlaczego ja mam to niby naprawiać? - zmierzyła go wzrokiem. - to w połowie moja wina, ale sam przed chwilą powiedziałeś, że podobno alkohol niczego nie tłumaczy, więc dlaczego ja mam też naprawiać błędy leo, który sam zdecydował, żeby zdradzić swoją dziewczynę i ciebie - skrzyżowała ręce na wysokości cycków.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by casper williams Pon Sie 31, 2015 9:42 pm

    - to razem to teraz naprawiajcie. nie wiem jak, nie interesuje mnie to, ale ma być wszystko w porządku. jakim trzeba być debilem, żeby zdradzać swoją dziewczynę. a ty też jesteś kompletnie nieodpowiedzialna, mogłaś go od siebie odepchnąć, cokolwiek... zawiązał ci oczy, ze nie zauważyłaś, że to mój kumpel? kylie, noo - jęknął nieszczęśliwie - leo to palant. tyle. zjebaliście i jestem na was wściekły. nie mówiąc już o ninie, która chyba chce cię zabić - dodał.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by kylie williams Pon Sie 31, 2015 9:52 pm

    westchnęła bo nie wiedziała jak ma to niby naprawić i go udobruchać. nie pomyślała o tym wczoraj jak dała się wyruchać leo, ups. - jasne, najlepiej wyżyć się na mnie - mruknęła. nie chciało jej się już o to kłócić, więc pożegnała się z nim i zwiała do siebie. next
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by casper williams Pon Sie 31, 2015 9:54 pm

    no cóż, sie rucha leo, to się potem nie myśli o konsekwencjach xd casper dostał leki i zasnął jak małe dziecko.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by john singleton Sro Wrz 23, 2015 8:43 pm

    miał wszystkie kończyny i nawet nie umarł he he.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by eleanor carden Sro Wrz 23, 2015 8:45 pm

    łał xd elka za to jak tylko dowiedziała się o wybuchu a potem jak dowiedziała się o johnie to od razu poleciała do szpitala. jak dobrze, że mogła wykorzystać to, że ma raka to lekarze jej wszystko mówili o jego stanie zdrowia. siedziała teraz na jego łóżku i obierała mu pomarańczkę.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by john singleton Sro Wrz 23, 2015 8:49 pm

    pewnie ze dwa dni leżał nieprzytomny jak warzywo jakieś. zrobili mu pare operacji i teraz nawet trzymał się nieźle. chociaż ciągle był dość poważnie poobijany i uszkodzony - dziękuje - chwycił kawałek pomarańczki którą od razu zeżarł. ciągle nie gadał z leną bo teraz się jej trochę bał xd
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by eleanor carden Sro Wrz 23, 2015 8:52 pm

    - muszę w końcu o ciebie dbać i nadrobić za wszystkie te czasy kiedy to ty mi pomagałeś. jedz jedz, na zdrowie - pogładziła go delikatnie po policzku. jej to było wszystko jedno co robi lena, byleby się nie zbliżała aż tak bardzo do niej samej a tym bardziej do johna. nie życzyła jej śmierci, co to to nie ale i tak jej nie trawiła ;x - nie martw się, niedługo będziemy w domu - pocałowała go w usta.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by john singleton Sro Wrz 23, 2015 8:57 pm

    - nie musisz mi aż tak bardzo pomagać - wyjaśnił zaraz podnosząc się z lekka na łóżku. chciał jej pokazać że jest zaradny i wcale nie musi go niańczyć jak pięciolatka. on za to bardzo się o lene martwił i wiedział że prędzej czy później ja zobaczy i będa gadać. choć może ta zacznie go unikać, kto wie - tak myślisz? - dopytał. bo jak na razie lekarze nic nie mówili o ty że go wypuszczą ;c
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by eleanor carden Sro Wrz 23, 2015 9:02 pm

    - hej, musimy sobie pomagać. jesteśmy razem, kocham cię i chcę zawsze być przy tobie w tych chwilach, kiedy mnie potrzebujesz. a teraz stanowczo mnie potrzebujesz - złapała go za łapkę i delikatnie ją zaczęła gładzić. nie wiedziała jak poprawić mu humor. położyła się obok niego i przytuliła się do jego ramienia - tak myślę. jeszcze musisz wytrzymać tylko kilka dni. potem wrócisz do domu, będzie okej - próbowała go pocieszyć. w duchu i tak myślala, że mają strasznego pecha. jak nie ona ma raka to on przeżył zamach bombowy czy co wyście tam wymyśliły ;x strasznie było jej źle, ale przecież nie będzie mu pokazywać, że też płacze w poduszkę, prawda?
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by john singleton Sro Wrz 23, 2015 9:05 pm

    - i tak juz teraz jest lepiej i nie potrzebuje aż tyle twojej pomocy - oznajmił dumnie bo jeszcze dwa dni temu nie mógł jej przytulić bo wszystko go bolało a teraz nawet dawał radę to zrobić kiedy kładła się obok niego. zaraz wtulił się w jej cycki i westchnął - pewnie w domu będę jeszcze leżał bezczynnie z tydzień - a przecież zaczęły się zajęcia i jakaś praca też na niego czekała xd nie wiem to chyba zamach był, dagna spontanicznie wymysliła bo miałyśmy dramowe combo.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by eleanor carden Sro Wrz 23, 2015 9:11 pm

    ona też przecież musiała wrócić do tej swojej roboty, bo pamiętam, że jakąś miała xd wykorzystywała to, że ostatnio dużo przeszła, a pracodawca ją uwielbiał to miała spokój. ale zapewne w przyszłym tygodniu znowu wróci do kierowania projektem. z resztą mniejsza o to, gładziła go po głowie, skoro dla niego te cycki to była bezpieczna przystań xd - nie zabronisz mi chyba tego, żebym o ciebie dbała? - zachichotała i pocałowała go w nos - musisz odpocząć, przeżyłeś bardzo dużo ostatnio. teraz będzie już dużo lepiej, zobaczysz. w końcu miłość działa cuda - starała się jak mogła, ale i tak chuj z tego. eh, mogłyście wymyślić coś innego.......
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by john singleton Sro Wrz 23, 2015 9:13 pm

    nie przyjmujemy reklamacji co do dram xd
    zasnął zaraz wtulony w jej cycki to faktycznie czuł się tam bezpiecznie xd zacznij niną.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by eleanor carden Sro Wrz 23, 2015 9:15 pm

    no czasu nie cofnę, to fakt. ale i tak uważam, że to żal.
    zasnęła też.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Czw Paź 29, 2015 11:45 am

    leżał od tygodnia w szpitalu, zabandażowany od stóp do głów, tylko z otworem na twarz. miał wszystkie nogi i ręce wiszące na temblakach. xd
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by skylar colins Czw Paź 29, 2015 11:48 am

    skye pewnie od tygodnia go już szukała i nigdzie nie mogła znaleźć, więc wypytała jego ziomków co się z nim dzieje i kiedy jej wszystko wyśpiewali poleciała przerażona do szpitala. - dżuuuudeee! - pisnęła zmartwiona wpadając do sali. ale okazało się, że w tej sali nie leży, więc przeszła do następnej i ponowiła swój zmartwiony pisk i tym razem trafiła. - matko boska co się stało!? - złapała się za głowę i podleciała do jego łóżka.
    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by jude hurd Czw Paź 29, 2015 11:51 am

    słyszał jak ktoś go wołał w innej sali, ale nie mógł wstać i tam pobiec. na szczęście skylar w końcu go odnalazła. on w przeciwieństwie do niej cały się rozpromienił na jej widok.
    - nic takiego, tylko się połamałem cały. - powiedział całkiem beztrosko xd co to dla niego!
    skylar colins

    skylar colins

    cork
    literatura angielska
    sweety
    28

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by skylar colins Czw Paź 29, 2015 11:53 am

    skylar po porostu popsuł się gps nastawiony na juda, albo ona po prostu tego nie ogarniała i skręciła nie tam gdzie powinna. cóż, zdarza się najlepszym.
    - tylko!? ile już tak leżysz? - zapytała i usiadła na brzegu łóżka. chciała go pogłaskać, ale pewnie tylko oczy i usta miał po za gipsem to w sumie trochę słabo jakby go smyrała po powiekach....

    Sponsored content

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 4:30 pm