l4l morgan & astrid

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty l4l morgan & astrid

    Pisanie by st. albans Sro Paź 15, 2014 1:01 pm

    First topic message reminder :

    l4l morgan & astrid - Page 6 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Nie Lis 09, 2014 8:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 9:15 pm

    morgan dopiero dzisiaj się przyturlała do akademika po dwu dniowej imprezie. trzasnęła drzwiami i rzuciła się na łóżko, twarzą prosto w poduszkę. chwilę tak leżała, ale zaraz się ocknęła i odwróciła na bok. - gdzie idziesz? - astrid chwalipięta na pewno się pochwaliła już kiedyś, ale zapomniała, ups.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 9:17 pm

    astrid zdążyła się już przyzwyczaić, że ostatnimi czasy morgan w pokoju zupełnie nie ma. ciągle gdzieś imprezowała, a nawet jeśli nie, to mijały się, kiedy astrid chodziła do pracy. o balu zdążyła się pochwalić, chociaż nie wiem czy zdradziła jej swój szantaż. w końcu ta informacja psuła całą bańkę mydlaną.
    - tylko przymierzam, idę jutro. na bal do pałacu. mówiłam ci już tysiąc razy. - zachichotała. była w doskonałym humorze. trudno jej się dziwić!
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 9:22 pm

    morgan by była pod większym wrażeniem gdyby wiedziała o szantażu. zresztą nawet jak o tym wspomniała to i tak tego nie pamiętała. narkotyki pewnie powoli jej zaczynają zupełni wyżerać mózg ;x ups. - a no tak - mruknęła pod nosem. nie była aż pod takim wrażeniem jak astrid, bo nie obchodziło jej to zupełnie. ojciec pewnie zabierał ją od czasu do czasu na jakieś poważne imprezy z pracy, na których musiała wyglądać jak mała księżniczka i nigdy tego nie lubiła.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 9:28 pm

    może jej powiedziała. morgan przecież wiedziała, jak bardzo nie znoszą się z alojzym, więc nie wierzyła w jego nagłą odmianę serca. astrid zdradziła jej, że go podeszła, ale nie powiedziała, jakiego miała na niego haka. w końcu gdyby morgan przekazała to dalej i wszystko by się wydało, jej cały misterny plan ległby w gruzach. morgan trzeba wysłać na odwyk i to raz, dwa.
    - szkoda, że też się nie wybierasz. - astrid za to żałowała nieobecności przyjaciółki.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 9:33 pm

    nie zdradziłaby jej sekretu jeśli o to by ją poprosiła. była tylko fałszywa przy ludziach, których nie lubiła. albo rozgadywała tylko rzeczy, które nie dotyczyły jej przyjaciół. całą resztę miała w dupie. potrzeba i mamy już nawet z ewką na to plan! pójdzie razem z elsą, hehe.
    - e tam, nudziłoby mi się - wzruszyła ramionami. pewnie jude rozsypałby te prochy, a ona wciągnęła trochę, bo by pomyliła to ze swoją kokainą xd i wysłaliby ją do lochów elki albo na tortury i wtedy by dopiero było. - ale wiesz kto za to idzie? - usiadła aż.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 9:39 pm

    alojzy nie był przyjacielem morgan, więc może by to rozgadała? samą astrid świerzbiło, żeby rozgadać. ale nie po to tak się natrudziła z warunkami szantażu, żeby przez jej głupotę wszystko zostało zaprzepaszczone. czytałam coś i że hurdowie będą się nimi opiekować. to prawda, że faceci znajdują sobie dziewczyny na wizerunek swojej matki xdd
    - niemożliwe, będzie cudownie! - zapewniła ją. uwielbiała tego typu wydarzenia, więc wiadomo, że byla zachwycona i podekscytowana. jude i morgan zdecydowanie wygraliby bal xd najlepsza para xd - hm, kto? - wymruczała, odwracając się do lustra plecami i odpinając suwak sukienki, żeby się przebrać i jej przypadkiem nie wybrudzić tuż przed balem.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 9:48 pm

    ale astrid była więc by jej tego nie zrobiła! przynajmniej w tym momencie. kto wie co się z nią będzie działo przy takim stylu życia. za niedługo stworzy sobie swój własny świat i już w ogóle nie będzie ogarniać. hahhahahahahaha, tak! dlatego oni muszą je uratować tak jak frank. najlepiej też od razu ślub, dzieci i już nie będą miały innego wyjścia niż w miarę normalne życie xd - i tak nie idę, więc nie próbuj zmienić mojego zdania. no chyba, że masz zamiar mnie jakoś tam przemycić - zażartowała z rozbawieniem. tak, królowa sama by ich ukoronowała jako zwycięzców xd uśmiechnęła się już sobie wyobrażając jej minę jak jej powie. - jude - oznajmiła jej ze śmiechem. kochała go, ale ją samą to bawiło, bo już prędzej ona by tam lepiej pasowała. trochę mu też współczuła nawet.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 9:54 pm

    morgan nie można było ufać, skoro wiecznie chodziła naćpana. połowy rzeczy nie pamiętała, więc mogła zapomnieć, że miała nikomu nic nie mówić i byłby problem. uroczo bardzo! czyli jeremy kręci z elsą? serio jestem do tyłu, serio myślałam, że on z hanią. ech. szipuję zawsze nie to co trzeba.
    - jestem za słabym detektywem i nie mam więcej asów w rękawie. - rozłożyła bezradnie ręce, bo tylko szantażem umiała się wkręcić na bal. królowa na pewno byłaby zachwycona swoim wyborem zaproszonych... - ktoś go zaprosił? mówiłas, że jednak nie ma dziewczyny. - zmarszczyła czoło. wyskoczyła z sukienki i latała teraz w samej bieliźnie po pokoju, żeby odłożyć sukienkę, której nic nie mogło się stać.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 10:00 pm

    tego by nie zapomniała. już prędzej zapomniałaby o czym była mowa, a skoro by to już pamiętała to i pamiętałaby, że nie miała o tym paplać. on kręcił z hanią, ale teraz pojawiła się elsa, więc będzie kręcił z obiema i wyjdzie z kim mu pójdzie lepiej xd - no więc właśnie - nawet jej to było na rękę, bo przynajmniej odeśpi. pewnie też przez dwa tygodnie nie spała po tych prochach jak moja koleżanka xd - tak, zaprosił - pokiwała głową, po czym wstała, żeby sobie nalać trochę soku. - królowa go zaprosiła - wzięła łyka, obserwując ją. pewnie super się poczuła z faktem, że jude był najwyraźniej lepszy od niej i bardziej zasługiwał na zaproszenie niż ona.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 10:06 pm

    już tak jej nie broń, nie wiadomo co naćpani ludzie robią xd hahaha, jeremy jaki szalony! niech obie zapładnia, tak a propos naszej wcześniejszej rozmowy. ty to masz koleżanki xd
    - coo - aż stanęła z wrażenia. - jude'a? tego jude'a, z którym byłaś? tego jude'a, który złamał penisa podczas pierwszego razu? tego? tego samego? - nie mogła wyjść z wrażenia. zaraz stwierdziła, że może robienie tyle zachodu o wkręcenie się na bal nie było go warte, skoro mają tam być osoby takiego pokroju.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 10:13 pm

    w tym będę ją bronić, w niczym innym nie xd i będzie z tą, która prędzej zaciąży xd gorzej jak obydwie będą takie płodne i wtedy będzie musiał płacić na jedno alimenty, a drugie wychowywać. albo na oboje, bo żadna z nim nie będzie po takim czymś być. szalone, ale co tam xd mam więcej fajniejszych historii. w sumie to może powinnam się nimi zacząć inspirować, bo są lepsze niż niektóre które my wymyślamy. - tak, tego juda, z którym byłam - potwierdziła, że mają na myśli tego samego gamonia. nie podobało jej się tylko, że przypominała jej o tym złamanym penisie, ale tym razem zignorowała to i poszła z powrotem usiąść.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 10:20 pm

    okej, wierzę ci, ale morgan nie mogła tak się sprzedać astrid i ta wcale jej nie wierzyła. albo przynajmniej w jakiś dziwny sposób chciała dotrzymać słowa danego alojzemu. hahaha, dobry sposób na wybranie! kolejny z przypadkowym dzieckiem, coś ci hurdowie mają za dobre plemniki. tylko dżuda są takie, że się przewracają po drodze. podziel się historiami i zaraz coś się na dramki wykorzysta.
    - to dziwne. - skomentowała, bo nie miała nawet słów na to, czego właśnie się dowiedziała. usiadła też na łóżku, w samej bieliźnie, bo już nie miała sił się ubierać.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 10:27 pm

    w takim razie zasługiwała na to, żeby ją ktoś wydał. juda jakby już dopłynęły, toz jego pechem pewnie spłodziłby od razu trojaczki. które byłyby oplątane pępowiną i pierwsze wyszłyby nogi zamiast główki. co ta morgan z nim by miała ;x od czego mam zacząć xd dziś chyba dowiedziałam się o prawdziwej morgan, bo moja przyjaciółka zna laskę, która bzykała się z trzema kolesiami w jednym czasie i urodziła któremuś dziecko. - spotkacie się tam, pozdrów go ode mnie - zaśmiała. bawiła ją mina astrid, a że nie miała nic teraz do roboty, to pewnie miała w planach ją trochę pomęczyć.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 10:41 pm

    ale jesteś xd z pechem jude'a na pewno coś w tym stylu by się zdarzyło. nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. mam więc nadzieję, że odwidziało ci się zaciążanie morgan i rodzenie trojaczków xd najlepsze było jak ty mówiłaś, że zmieniasz się w morgan xd
    - wybacz, ale nie zamierzam marnować czasu u królowej na rozmawianie z twoim chłopakiem. - mruknęła. miała na to wystarczająco dużo czasu jak kiedyś wlazła mu do łazienki podczas szczania, bo nie zamknął drzwi.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 10:47 pm

    to prawda xd kogoś może i tak zaciążę, ale nie wiem kogo xd jakby to się jej przytrafiło, to i tak by usunęła albo straciła. żartowałam z tym dzieckiem. hahahah, wiem xd chodziło mi o życiowe nieogarnięcie! chociaż kiedyś imprezowałam podobnie ;x tylko bez tych narkotyków mocnych i ruchania z kim popadnie xd - ale jesteś - zaśmiała się. położyła się na brzuchu, tak żeby jeszcze przy okazji ją widzieć. - co tak w ogóle będziecie robić oprócz tańczenia i bezsensownych rozmów? - może miała jakiś plan. jak na przykład zarąbanie czegoś albo włamanie się do jakiegoś zamkniętego pokoju. ona pewnie by tak zrobiła.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 10:51 pm

    znowu będzie baby boom, skoro carly jest w ciąży. zawsze tak jest xd nie tłumacz się teraz xd ja to mam czasami życiowe ogarnięcie na poziomie dżuda.
    - będziemy pić drogiego szampana, a ja będę mogła się pokazać w towarzystwie. pochwalić sukienką i wrócić na szczyt. aloise musi mnie adorować cały wieczór. - wyjaśniła jej. taka byla umowa. książę musiał pokazać, że się z nią dobrze bawi. wierzyła, ze dzięki temu powróci do st. albańskiej elity. nawet jeśli tylko na jeden dzień.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 11:02 pm

    od kogoś trzeba zacząć xd ale jeszcze nie postanowiłam, więc nie koniecznie będę brać też w tym udział. już jedno dziecko straciłam i tak xd aha, to dzięki, że tak teraz o mnie myślisz xd nie złam tylko penisa.
    - och, brzmi świetnie - powiedziała z udawanym zachwytem. dla niej to nie było nic świetnego, ale każdy się lubił bawić w inny sposób. - ciekawe czy królowa też was zaszczyci obecnością - chwyciła wszystkie swoje poduszki i podłożyła sobie je pod brodę.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 11:08 pm

    ja chyba nawet nie mam kogo zaciążać. chciałam surogatkę robić jak już xd było nie mówić i nie podsuwać mi takiego obrazu! ok, będę uważać.
    dla astrid to brzmiało świetnie. jak spełnienie jej marzeń! kiedys to była codzienność, a teraz musiała podstępem walczyć, by móc mieć choć jeden taki wieczór. nic dziwnego, ze chciała, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.
    - ona nawet nie jest taka istotna w tym wszystkim - machnęła ręką, bo co ją tam królowa obchodziła.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by morgan butler Czw Lip 30, 2015 11:21 pm

    moje ciało, moje zasady, hehe xdd w sumie morgan się bawi lepiej ode mnie, więc może powinnam to przemyśleć.
    - pozdrów ją też - powiedziała i zasnęła, bo była wykończona.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Czw Lip 30, 2015 11:27 pm

    przebrała się w piżamkę i też się położyła, ale nie mogła zasnąć z podekscytowania... i knucia intryg.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by aloise amsberg Nie Sie 02, 2015 12:04 pm

    skoro już było po balu i alojzy według siebie zachowywał się zajebiście przyjacielsko, to teraz przyszedł do astrid, żeby dała mu wszystkie papiery, żeby mógł je zniszczyć!
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Nie Sie 02, 2015 12:08 pm

    była w samym ręczniczku kiedy ktoś zaczął walić do drzwi i była przekonana, że to naćpana morgan znowu nie wiedziała jak się dostać do środka. otworzyła więc drzwi szybko i zdziwiła się widokiem alojzego, mimo że wiedziała, że nie dotrzymała jeszcze wszystkich warunków umowy.
    - to ty. - mruknęła, mierząc go od stóp do głów. - nie boisz się, że ktoś cię tu zobaczy? - prychnęła.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by aloise amsberg Nie Sie 02, 2015 12:11 pm

    kiedy otworzyła mu drzwi szybko wślizgnął się do środka bez zaproszenia. - boję się.... ale mam ważniejsze rzeczy na głowie, żeby się tym przejmować. gdzie są te dokumenty? - zapytał od razu bo chciał jak najszybciej stąd uciec. w końcu nie mógł zbyt długo przebywać w akademiku. pewnie się bał, że wróci do domu z jakimiś chorobami czy innym świństwem.... nigdy nie uważał, żeby takie zbiorowiska nieokrzesanych ludzi były bezpieczne.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by astrid bachmann Nie Sie 02, 2015 12:16 pm

    wywróciła oczami i zamknęła za nim drzwi. poprawiła ręczniczek i patrzyła jak alojzy sam ze sobą walczy, żeby tu w ogóle tu przebywać.
    - jak się bawiłeś na balu? - postanowiła się z nim podroczyć, skoro nadal to ona miała władzę. - słyszałam, że znowu wskoczyłeś do łóżka dziewczynie kumpla... chyba masz to w zwyczaju, co? - zaśmiała się pod nosem, skoro z nią też się przespał jak była z brooklynem. - sam nie umiesz sobie znaleźć dziewczyny? - dalej go zaczepiała.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by aloise amsberg Nie Sie 02, 2015 12:21 pm

    walczył okropnie, powinna to docenić! ale nie... wolała go męczyć jeszcze bardziej. on nie wyjdzie z tego pokoju zdrowy na umyśle. będzie musiał chodzić do swojego terapeuty....
    - fantastycznie. - mruknął poirytowany, wcale dobrze się nie bawił to oczywiste, bo pewnie astrid wszędzie za nim latała trzymając go pod rękę. - nie twoja sprawa. - wywrócił oczami. - zajmujesz się tym, czym nie powinnaś. a teraz daj mi te papiery - wyciągnął przed siebie rękę. w sumie to chyba jednak to aggie mu wskoczyła do łóżka ale oczywiście wina zawsze leży po stronie faceta xd

    Sponsored content

    l4l morgan & astrid - Page 6 Empty Re: l4l morgan & astrid

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 9:46 am