gentelman club

    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    gentelman club - Page 6 Empty gentelman club

    Pisanie by lester fitts Nie Lis 09, 2014 7:48 pm

    First topic message reminder :

    gentelman club - Page 6 DSC_0443_5
    lola cunningham

    lola cunningham

    st albans
    historia sztuki
    magnifique
    29

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by lola cunningham Sob Paź 17, 2015 5:04 pm

    to zapytaj karoli xd już ci nie każę wiedzieć nic o moich postaciach, ale żebyś o swoich nic nie wiedziała? wstyd! ha ha ha, tak penelope bedzie zimną suką jak harper! na następną generację jak znalazł ;x - to dobrze - pochwaliła zaraz jego zachowanie. lubiła kiedy to facet się o nią starał, ale w drugą stronę też jak najbardziej lubiła się starać! takie wyzwania ją hartowały! - aniołku? - zaśmiała się. daleko jej było to anioła, a bliżej do diablicy ale niech będzie - lola - przedstawiła się chwytając kieliszek z martini i uniosła go ku górze by potem upić kilka łyków.
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Sob Paź 17, 2015 5:06 pm

    no przecież już wiem! jeju.... pogadali trochę napili sie, pewnie postawił jej jeszcze kilka drinków a potem pozwolił jej dalej uwodzić swoich klientów....
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by malin van hoven Pon Paź 19, 2015 7:27 pm

    malin siedziała tutaj z jakimś księciuniem przy boku i grali w pokera, bo to była taka fajna rozrywka.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by daniel roosevelt Pon Paź 19, 2015 7:34 pm

    harry go tutaj zaciągnął albo właśnie to daniel sam się dołączył do książęcej wyprawy, bo wiadomo, że w takim miejscu można było najlepiej zdobywać nowe kontakty i załatwiać interesy. skończył właśnie przyjemną pogawędkę z kimś ważnym i zauważył malin. może nawet siedziała z harry'm, skoro tak.
    - cześć, nie spodziewałem się tu ciebie. - uśmiechnął się od razu. w końcu to klub dla dżentelmenów i striptizerek, a malin żadnym z nich nie była.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by malin van hoven Pon Paź 19, 2015 7:39 pm

    malin i harry może nie byli ultimate bff, ale zapewne mogli grać razem w pokera. ona świetnie się bawiła, popijała whisky, brylowała w towarzystwie i stosowała te wszystkie mądre słowa, które przydały się jej przy etykiecie królewskiej. poza tym, skąd daniel wiedział, czy malin nie jest striptizerką xd może była... tylko nikomu nie mówiła. aaaanyway. uśmiechnęła się na widok daniela i pocałowała go kurtuazyjnie w policzek. - a ja ciebie. sam tutaj przyszedłeś? z własnej woli? - zapytała popijając swoją whisky dalej.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by daniel roosevelt Pon Paź 19, 2015 7:56 pm

    miała reputację do utrzymania. usiadł obok nich przy stoliku do pokera. nie zaopatrzył się w żetony, może to i dobrze, bo jeszcze skończyłoby się na tym, że odkryłby w sobie żyłkę hazardzisty. zawaliłby pracę i tylko grał w pokera. wszystko jest możliwe! drinka w dłoni też nie miał, bo w takim dystyngowanym miejscu podawali tylko i wyłącznie whisky, której daniel nie tolerował.
    - niee, z harry'm - skinął na niego z uśmiechem. - dużo już wygrałaś? - zajrzał w jej karty.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by malin van hoven Pon Paź 19, 2015 8:04 pm

    taką miała reputację, że hoho. ani nie była jakoś specjalnie śliczna, za to zdążyła się już przespać z dwoma książętami. harry był wypadkiem przy pracy po pijaku a bjorn, no cóż, kolejnym pijackim wybrykiem, na który poleciała. przynajmniej sypia z kim potrzeba a nie z jakimiś bankrutami czy coś xd spojrzała się na kolegę księciunia i uniosła w jego kierunku szklaneczkę. - czy dużo już wygrałam? owszem, nie chcę się chwalić, ale całkiem sporo. a ty przyszedłeś popatrzeć tylko? - zapytała grając dalej.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by daniel roosevelt Pon Paź 19, 2015 8:14 pm

    była księżniczką, nie musiała być ładna ani nie musiała się spotykać z książętami, by mieć reputację do utrzymania.
    - oczywiście, że nie. - wyprostował się od razu i poprawił kołnierzyk u koszuli. - przyszedłem porozmawiać. - wytłumaczył jej. no cóż, chyba nie myślała, że przyszedł tu grać. - ale przy okazji mogę popatrzeć na twoją pokerową minę. - dodał z uśmiechem.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by malin van hoven Pon Paź 19, 2015 8:22 pm

    jezu leo mi się dobija do drzwi, a nie chcę go wpuszczać bo znowu nie wyjdzie przez sto lat xd poprawiła się na krzesełku i skupiła się przez chwile na grze, żeby znów w niej wygrać, miała sporo szczęścia jak widzisz. - przyszedłeś tutaj porozmawiać? o czym znowu chcesz rozmawiać mój drogi danielu? - zapytała wynurzając się zza kart. - moja pokerowa mina nie mówi zbyt wiele. - westchnęła.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by daniel roosevelt Pon Paź 19, 2015 8:34 pm

    a co ci przeszkadza, że będzie u ciebie xd kto ma szczęście w kartach, nie ma szczęścia w miłości xd może w takim razie i daniel zgarnąłby największą wygraną. zaklaskał krótko kiedy zgarnęła żetony.
    - gratulacje. nie spodziewałem się po tobie żyłki hazardzisty. - roześmiał się. - czy przyjaciel nie może dosiąść się do przyjaciela, by porozmawiać bez powodu? - spytał od razu, takim samym tonem jak ona. - zdradza wszystko! - stwierdził, ale to pewnie dlatego, że chwilę wcześniej zaglądał jej w karty.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by malin van hoven Pon Paź 19, 2015 8:39 pm

    nie przeszkadza mi to wcale, tylko po prostu się na mnie kładzie i żąda ode mnie, żebym go pogłaskała xd
    malin nigdy nie będzie miała szczęścia w miłości. ona po prostu nie jest do tego przystosowana, bo szuka wszystkiego na siłę i chce się związać z kimkolwiek, byleby z wyższych sfer. może dlatego tak cholernie wariuje jak ma przy sobie faceta. uśmiechnęła się do daniela a potem spojrzała na górę żetonów. - ja też się tego po sobie nie spodziewałam, a jednak. to co u ciebie? - zapytała. wiedziała już prawie wszystko o jego życiu, ale musiała sprawdzić jak się teraz czuje.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by daniel roosevelt Pon Paź 19, 2015 8:47 pm

    pogadali sobie o tym co u kogo słychać i daniel poszedł, bo musiał rano wcześnie wstać.

    Sponsored content

    gentelman club - Page 6 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 8:02 pm