gentelman club

    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    gentelman club - Page 3 Empty gentelman club

    Pisanie by lester fitts Nie Lis 09, 2014 7:48 pm

    First topic message reminder :

    gentelman club - Page 3 DSC_0443_5
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by mike whittemore Pią Lut 27, 2015 6:05 pm

    pewnie wszyscy chcieli ją tutaj wyruchać, ale ochroniarze jej pilnie strzegli. i tak stwierdziłam, że ta wpadka która ją jednak ominęła mogłaby być dzieciakiem majka, majkela znaczy jezu ha ha ha - jeszcze nie - odparł popijając drinka którego przyniosła mu kelnerka - liczyłem na coś więcej - zażartował zaraz - o niee, jęknął uderzając dłonią o stolik - najlepsze mnie ominie bo też muszę iść do pracy - pociągnął noskiem udając smutnego.
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by angela barlow Pią Lut 27, 2015 6:10 pm

    była jak królowa pszczół, a gentelman club był jej ulem. całkiem możliwe, że jakby wpadła to z nim, skoro się bzykali, a musieli w takim razie dosyć często, bo angy się zawsze zabezpieczała. i nigdy o tym nie zapominała tak jak aggie. - tak mi przykro, że nie zaspokoiłyśmy twoich oczekiwań - zrobiła udawaną smutną minkę i poklepała go po kolanku. - zawsze możesz się na chwilę urwać - zaśmiała się.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by mike whittemore Pią Lut 27, 2015 6:20 pm

    jakie porównanie, hahahaha. angela jak queen bee. tak, to na pewno byłoby dziecko majkela. przeczuwał, że coś mógł zmajstrować dlatego uciekł! i odczep się od aggie, raz się jej zdarzyło i teraz każdy będzie wypominał, chamówa normalnie! - też mi przykro z tego powodu - udał zrozpaczonego, zaraz potem roześmiał się jednak - urwać? - zmarszczył czoło - och nie, nie mogę. moje fanki sie zapłaczą, jeśli punktualnie nie pojawię się na scenie - wyjaśnił z nieukrywanym zadowoleniem.
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by angela barlow Pią Lut 27, 2015 6:32 pm

    to mike jest chamem. nie to co harry, nie zostawił aggie jak zaciążyła. i się nie odczepię od niej, bo to sztuka za pierwszym razem zajść w ciążę. - o nie - dalej go macała po tym kolanku, ale zaraz zabrała dłoń i się roześmiała. - o tak, w to nie wątpię - sama na pewno go odwiedzała, żeby sobie popatrzeć jak wywija na parkiecie, więc się nie dziwiła, że laski za nim piszczą i od razu mają mokro w gaciach na samo wspomnienie o nim.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by mike whittemore Pią Lut 27, 2015 6:39 pm

    majkel, a nie majk halo. oj tam chamem, nic nie wiedział. może jakby wiedział to by został? kto wie! albo przynajmniej dałby jej kasę na usunięcie ;oooo harry teraz aggie olał bo już nie miała dzieciaka ha ha. e tam, przecież to nie był jej pierwszy raz, tylko pierwszy raz z harrym wiec to chyba nie jest jakaś mega sztuka. tak mi się wydaje, nie wiem w sumie... w ciąży nie byłam xd - może to ty powinnaś odpuścic sobie dziś pracę i wpaść popatrzeć na mnie co? - zamrugał milion razy oczyskami - to miła odmiana zobaczyć jakąś ładną dziewczynę pośród tłumu grubasek - zaśmiał się, bo pewnie większość takich lasek tam przychodziło żeby się dowartościować xd
    angela barlow

    angela barlow

    st albans
    striptizerka
    -
    32

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by angela barlow Pią Lut 27, 2015 7:03 pm

    majk majkel, jedno i to samo. tak samo jak jedno i to samo czy to był aggie pierwszy pierwszy raz czy z harrym pierwszy. idę, więc endżi zawinęła dupę i poszła dalej tańczyć.
    peggy lee

    peggy lee

    texas
    -
    królowa śniegu
    30

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by peggy lee Sro Mar 25, 2015 10:07 pm

    siedziała tutaj popijając szkocką. dziś wyjątkowo miała dzień wolny od klientów więc relaksowała się w swoim naturalnym środowisku, czyli miejscu wypełnionym facetami.
    zachary hartwell

    zachary hartwell

    denver
    fizyka kwantowa
    badass
    31

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by zachary hartwell Sro Mar 25, 2015 10:11 pm

    najwidoczniej siedział tutaj też zachary, który nie miał niczego innego do roboty niż popijanie whisky i palenie cygar. gadał z innymi facetami o polityce i biznesie, chciał udawać że jest ważny.
    peggy lee

    peggy lee

    texas
    -
    królowa śniegu
    30

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by peggy lee Sro Mar 25, 2015 10:18 pm

    fantastycznie, zak chciał być ważny, a jego kumpli od polityki bardziej interesowała peggy ubrana w obcisłą kobaltową sukienkę, z długimi do nieba nogami. popijała whisky i patrzyła pewnym wzrokiem przed siebie, lustrując wszystkie stoliki w zasięgu wzroku. oczywiście dostrzegła stolik przy którym siedzieli chłopaki i zachary, pewnie puściła im tam oczko, a chłopaki zaczęli się ślinić he he.
    zachary hartwell

    zachary hartwell

    denver
    fizyka kwantowa
    badass
    31

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by zachary hartwell Sro Mar 25, 2015 10:25 pm

    oczywiście, że panowie zaczęli się ślinić ale to zachary przejął inicjatywę i podszedł do niej jako pierwszy. usiadł na przeciwko niej, popił whisky na rozluźnienie - jesteś tutaj sama wśród tych wszystkich facetów? kto cię tutaj w ogóle wkręcił? - zapytał zainteresowany.
    peggy lee

    peggy lee

    texas
    -
    królowa śniegu
    30

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by peggy lee Sro Mar 25, 2015 10:30 pm

    - na prawdę sądzisz że potrzebuje czyjejś pomocy żeby tu wejść? - rozesmiała się bezczelnie bo pewność siebie zacharyego ją rozbawiła na dodatek nie był wystarczająco dobry żeby z nią gadać, idę xd
    zachary hartwell

    zachary hartwell

    denver
    fizyka kwantowa
    badass
    31

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by zachary hartwell Sro Mar 25, 2015 10:30 pm

    wrócił do chłopaków, bo i tak nie chce mi się grać. smutek zayn :c
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by harper carden Pon Sie 03, 2015 6:37 pm

    wyciągnęła od tatuśka pieniądze na prywatnego detektywa, który wyśledził ethana. dobrze wiedziała gdzie pracuje, mieszka i mniej więcej w których godzinach się tu pojawia. poprosiła elkę, żeby przyszła do niej posiedzieć chwilę z dziećmi i udała się tu. wmówiła ochroniarzom, że jest jakąś striptizerką, którą zatrudnił ethan i umówił się z nią dzisiaj na spotkanie dotyczącej pracy. zatrzepotała rzęsami, uśmiechnęła się słodko i wpuścili ją do środka bez problemu. jeszcze nie było otwarte i wszyscy się szykowali, więc usiadła sobie na fotelu i spokojnie czekała.
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Pon Sie 03, 2015 6:40 pm

    ethan właśnie tutaj wpadł. był lekko spóźniony a jeszcze musiał porozkazywać ludziom i wytknąć im wszystkie ich błędy. wszedł, zobaczył harper, obrócił się na pięcie i uciekał. liczył na to, że go nie zauważyła i będzie mógł uciec na koniec świata.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by harper carden Pon Sie 03, 2015 6:44 pm

    nie zauważyła go i czekała na niego pół wieczoru. hehe, żartowałam. oczywiście, że jej bystre oko go dostrzegło! szybko się podniosła i poleciała za nim. wyprzedziła go, uniemożliwiając mu dalszą ucieczkę. - cześć skarbie - uśmiechnęła się sztucznie. - dawno cię nie widziałam - zmierzyła go wzrokiem.
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Pon Sie 03, 2015 6:48 pm

    heh to by była najszybsza gra świata. - aaaaa! - krzyknął jak wyrosła nagle znikąd przed nim. - jezu harper, jak ty strasznie wyglądasz. - mruknął mierząc ją wzrokiem.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by harper carden Pon Sie 03, 2015 6:54 pm

    już na samym wejściu ją obraził. cham! ale czego się mogła po nim spodziewać. dobrze, że wczoraj poderwała finna i wiedziała, że nadal jest na tyle ładna, to się nie przejęła. - ty za to wyglądasz zniewalająco. biznes się dobrze kręci? - rozejrzała się dookoła. dobrze wiedziała, że nie mógł narzekać na brak kasy. - chyba wiesz po co tu przyszłam? - skrzyżowała ręce na wysokości piersi.
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Pon Sie 03, 2015 6:56 pm

    każdy może poderwać finna, nie powinna się za bardzo cieszyć z tego faktu xd - wiem, dzięki. - wyszczerzył się. słabo mu się aż zrobiło jak zapytała o biznes. - ooo niee.... jest źle, okropnie wręcz! uwierzysz, że faceci nie chcą przychodzić na striptiz? - pokręcił głową. musiał kręcić bo nie chciał jej dawać kasy! - nie... po co przyszłaś? - udał idiotę. - bo nic dla ciebie nie mam. - dodał szybko.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by harper carden Pon Sie 03, 2015 7:04 pm

    nie wiedziała o tym, więc i tak się cieszyła xd nie była wcale brzydka, więc gdyby faceci nie widzieli ją z dziećmi, to na pewno częściej by ją podrywali. zaśmiała się krótko widząc jak się próbuje wymigać. - dobrze, wiem że to nie jest prawda, ethan - wywróciła oczami. - a ty dobrze wiesz, że wisisz mi pieniądze na dzieci - przypomniała mu, skoro był takim sklerotykiem.
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Pon Sie 03, 2015 7:09 pm

    - jezu harper naprawdę! jest przejebane, no mówię ci. gorzej nigdy nie było! ledwo co jestem w stanie zapłacić za czynsz... - powiedział robiąc wielkie oczy. aha.... podejrzewam, że jeden dzień pracy i miał pokryty czynsz bez żadnego problemu ;x i to nawet nie jego pracy! tylko wszystkich dookoła.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by harper carden Pon Sie 03, 2015 7:16 pm

    - jasne - mruknęła poirytowana. - twoje dzieci się za tobą stęskniły, więc miło by było gdybyś z łaski swojej je odwiedził - zaczęła grzebać w torebce. - a po drugie, lepiej przelej mi tą kasę jak najprędziej, albo inaczej spotkamy się w sądzie - zagroziła mu. wyciągnęła karteczkę, na której był zapisany jej numer telefonu, adres i inne ważne informacje. - zachowaj się jak prawdziwy facet i weź odpowiedzialność za swoje czyny - wręczyła mu kartkę, po czym odwróciła się i wyszła. next, teraz ty wymyśl ;x
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Pon Sie 03, 2015 7:18 pm

    cały dzień miał zjebany to się darł na wszystkich wokół.
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Sro Sie 19, 2015 2:22 pm

    jako dobry pracodawca od samego rana siedział w robocie i pilnował, żeby wszystko było dobrze.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by rudy berube Sro Sie 19, 2015 2:25 pm

    rudy jako stały bywalec klubu pojawił się tu już wczesnym popołudniem, żeby niczego nie przegapić! może po prostu się już nabiegał i teraz mu się nudziło, więc postanowił odwiedzić swojego kumpla.
    - jak dobrze mieć całe miejsce tylko dla siebie! - zaśmiał się na wejściu i od razu rozgościł w największym fotelu.
    ethan cooper

    ethan cooper

    nebraska
    -
    wild horses
    36

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by ethan cooper Sro Sie 19, 2015 2:28 pm

    wszyscy go już tutaj pewnie znali, więc niezależnie od tego czy było otwarte czy nie to z pewnością wchodził jak do siebie. ethan odwrócił się słysząc jego głos. - nie masz co robić? - zapytał uśmiechając sie lekko i zaraz zapodał mu szklaneczkę whisky. sobie z resztą też bo mu się przyda.

    Sponsored content

    gentelman club - Page 3 Empty Re: gentelman club

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 4:23 pm