• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

nude tin can gallery

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

nude tin can gallery - Page 4 Empty nude tin can gallery

Pisanie by st. albans Pią Mar 26, 2021 11:17 pm

First topic message reminder :

nude tin can gallery - Page 4 IRj234a
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by romy luddington Wto Lis 09, 2021 9:47 pm

romy pewnie zagapiła się na jakąś rzeźbę i zostawiła ten plecak. dobrze, że nie wywołała alarmu bombowego. niezbyt interesował ją ten rodzaj sztuki, ale postanowiła rozszerzać horyzonty - to moje - zaśmiała się cicho i wyminęła mateo. rozejrzała się wokół czy nikt nie patrzy na nią podejrzanie i chwyciła plecak, po czym go otworzyła i zaczęła w nim grzebać szukając czegoś.
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by mateo catalano Wto Lis 09, 2021 9:49 pm

uniósł brwi kiedy otworzyła plecak i zaczęła w nim grzebać.
- jaką mam pewność, że to twoje i że nie jesteś złodziejką, która wywęszyła okazję i teraz szuka portfela? - skrzyzował ręce obserwując ją. - czuję się odpowiedzialny za ten plecak. obserwowałem go od pięciu minut myśląc, że to część wystawy. - dodał.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by romy luddington Wto Lis 09, 2021 9:51 pm

romy nie pomyślała o tym, że wyglądało to podejrzanie. zaczerwieniła się i odwróciła do niego przyciskajac plecak - sprawdź mnie! - wyjęła portfel i podała mu - w środkowej kieszonce jest moje id, możesz mnie przepytać - zaproponowała rozwiązanie tej sytuacji skoro czuł się tak odpowiedzialny za ten plecak!
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by mateo catalano Wto Lis 09, 2021 9:55 pm

zmierzył ją wzrokiem kiedy się tak przejęła. był prawie jak książę w kopciuszku sprawdzający czy będzie na nia pasował pantofelek. 
- nie jestem policjantem, żeby cię legitymować. - stwierdził i nawet nie dotknął jej portfela. romy w ogóle się nie przejęła, że mógł stosować reverse psychology i sam uciec z jej portfelem xd - ale możesz wymienić trzy rzeczy, które są w plecaku i sprawdze czy to prawda - zaproponował inną formę zabawy i wskazał na plecak.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by romy luddington Wto Lis 09, 2021 9:58 pm

może jakby to był ted, albo andy to byłby jej księciem, a ona kopciuszkiem. mateo raczej nim nie był. tylko dla rosie he he.
romy była zbyt głupia i zbyt ufna, żeby pomyśleć o tym, że mateo mógłby ją okraść. poza tym nie wyglądał na złodzieja. dobrze mu z oczu patrzyło! - okej - pokiwała głową - notes w jednorożce, breloczek z króliczą łapką i pierwszą cześć harry'ego pottera - którego czytała po raz pierwszy!
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by mateo catalano Wto Lis 09, 2021 10:03 pm

nie zapominaj o arthurze, który był prawdziwym księciem xd
najwyraźniej jej dobrze z oczu nie patrzyło skoro ją sprawdzał hehe. albo już zaczęli tę prowokację i ją kontynuował. to była kolejna gierka w jego wykonaniu jak udawanie męża rosie czy wspólne wybieranie kanapy z eve. mateo przy nikim nie pokazywał prawdziwej twarzy i zasłaniał się jakimiś maskami i szopkami! co za odkrycie!
przejął plecak, który otworzył, zajrzał do środka i zaśmiał się, bo nawet bez przerzucania rzeczy w środku (szanował jej własność) zdołał zobaczyć kolorowe jednorożce czy harry'ego pottera.
- wyszedłem na dupka, co? - zaśmiał się. - na swoją obronę powiem, że twój plecak świetnie się wpasował jako dzieło sztuki współczesnej. - oddał jej własność.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by romy luddington Wto Lis 09, 2021 10:10 pm

on ją onieśmielał i przez niego wydawała się zboczona xd
mateo jak niedostępny książe. udaje, że jest nieczuły i chłodny, a tak na prawdę jest wrażliwy i kochany hehehhehe. chociaż nie, on od razu wyglądał na wrażliwego i kochanego, możliwe że w rzeczywistości był nieczuły i chłodny!
- dziękuje - mruknęła cicho i chwyciła plecak. zasunęła go i narzuciła na plecy. wyglądała jak uroczy dzieciak! - tylko odrobinkę - pokazała palcami tą odrobinkę i zaśmiała się - tematem wystawy są druty i pałki, myślałeś że plecak to jakiś wybryk? - wytknęła mu, ale bez złośliwości.
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by mateo catalano Wto Lis 09, 2021 10:16 pm

a mi się wydawało, że mateo udaje luzaka, a tak naprawdę jest wewnętrznie skonfliktowany xd co nie zmienia faktu, że jest wrażliwy i kochany!
- z tyloma - pokazał tyle co ona - jestem w stanie żyć. - podsumował. - czy chcesz mi powiedzieć, że te puste kieliszki też nie są częścią wystawy? - wskazał na kieliszki robiąc minę jakby był bardzo zawiedziony. a może naprawdę był zawiedziony, bo wychodziło na to, że absolutnie nie łapał sztuki. wolał architekturę od rzeźb.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by romy luddington Wto Lis 09, 2021 10:22 pm

skonfliktowany bo? xd czy być luzakiem czy chujkiem? xd
- ufff - położyła dłonie w okolicach serca udając że odetchnęła z ulgą na to, że mateo może z tym żyć. spojrzała na kieliszki i zaśmiała się - nie wydaje mi się - przeniosła wzrok na mateo - ta ilość kieliszków to chyba znak że ta wystawa nie jest zbyt dobra - zauważyła. ludzie też się troszkę chwiali przy tych eksponatach. romy też nie łapała sztuki, byli w tym razem.
nude tin can gallery - Page 4 Were-all-in-this-together-high-school-musical
mateo catalano

mateo catalano

neapol
handel międzynarodowy
loyal brave true
24

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by mateo catalano Wto Lis 09, 2021 10:29 pm

bo miał mroczną historię halo, nie mógł od niej uciec pomimo swoich wysiłków!
roześmiał się na jej podsumowanie. 
- wszyscy liczą na to, że po alkoholu wejdą na wyższy poziom świadomości i zrozumieją ukryty sens - stwierdził i rozejrzał się, ale niestety nic nie pił i nie był na tym poziomie analizy. - twój plecak był najciekawszym elementem wystawy - powiedział nachylając się do niej tak jakby zdradzał jej tajemnicę, puścił jej oczko na pożegnanie i zniknął, bo nic tu po nim.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 7:56 pm

mieli nowa wastawe. stanela przy oknie zeby ocenic czy ja interesowala.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by francois joyce Sob Kwi 02, 2022 8:03 pm

zainteresował się również tą wystawą i franek. podszedł do ruby i stał tak przez chwilę w milczeniu. obserwował co ona obserwowała - i co tam widzisz? - zapytał zaciekawiony.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 8:14 pm

tak sie zapatrzyla, ze w pierwszej chwili nie zauwazyla franka. dopiero kiedy sie odezwal wyrwal ja z zamyslenia. - jeszcze nic ciekawego, ale moze w srodku beda lepsze prace - pokazala palcem na wejscie.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by francois joyce Sob Kwi 02, 2022 8:19 pm

jaka ruby na awku!
- chcesz tam wejść? to możemy wejść razem i spojrzeć na to co tam mają. też mnie ta wystawa zaciekawiła, czytałem o niej w internecie - przyznał sie jej zadowolony - ma całkiem dobre oceny - pokiwał lekko głową - co u ciebie? - pytał jak zwykle grzecznościowo jak wszyscy ostatnio xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 8:30 pm

hehe.
- I co wyczytales? - zainteresowala sie I ruszyla w strone wejscia. - skoro maja dobre oceny to moze nam tez sie cos spodoba - miala nadzieje. zaczela sie rozgladac w poszukiwanie czegos co zwroci jej uwage. - wszystko dobrze - powiedziala bardziej ucieszona niz normalnie. - a u ciebie? - przeniosla na niego wzrok.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by francois joyce Sob Kwi 02, 2022 8:35 pm

- że bardzo dobrze się prezentuje całość, artysta był bardzo ale to bardzo chwalony za to co tu wystawił - podążył za nią żeby wejść do środka. podeszli do pierwszego lepszego dzieła - dobrze, dziękuję - położył dłoń na karku - właściwie to możesz mi coś poradzić? - zapytał spoglądając na nią.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 8:49 pm

- dobrze sie zapowiada - pokiwala glowa. zaczela analizowac pierwszy obraz, ale Francois bardziej ja zainteresowal. - jasne, co sie stalo? - zapytala troche zmartwiona bo juz zaczela sobie wyobrazac, ze to cos negatywnego.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by francois joyce Sob Kwi 02, 2022 8:58 pm

- jakbyś miała wybierać życie w paryżu z daleka od dramatycznej rodzinki i studia na sorbonie na wydziale prawa a studia w albans, pracę i dramatyczną rodzinkę to co byś wybrała? - teoretyzował spoglądając na to co przed nimi wisiało, czyli całkiem kolorowy bohomaz.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 9:10 pm

- szczerze? - zastanowila sie, ale musiala dlugo myslec by znac odpowiedz. byli w podobnej sytuacji wiec nawet nie musiala sie za bardzo starac by sie postawic w jego miejscu. - wybralabym paryz - dlugo miala ochote wyjechac jak najdalej od rodziny! - ale potem bym pewnie zalowala, ze zostawilam tu przyjaciol - dodala.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by francois joyce Sob Kwi 02, 2022 9:15 pm

zastanowił się nad jej słowami. no tak, faktycznie byli w podobnej sytuacji, ona miała siostrę której się nie spodziewała, a to on w jej przypadku był tym bratem niespodzianką, którego do tej pory niewiele osób w rodzinie zaakceptowało. westchnął cicho - widzisz, problem polega na tym, że jeżeli pojawiłaby się okazja do wyjazdu, na pewno bym wyjechał bo... bo nic ani nikt mnie tu nie trzyma. nie utrzymuję kontaktów z ojcem, nie takich jakich bym się spodziewał, z annie tym bardziej a o nico nie wspominając - skrzyżował ręce na torsie - więc, sądzisz, że paryż i sorbona byłoby spoko? - zapytał poważnie.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 9:24 pm

moze powinien porozmawiac na ten tema z ming, ktora tez nie do konca zostala przez ruby zaakceptowana do rodziny. mieliby bonding. - mysle, ze ta decyzja powinna zalezec od ciebie - dzgnela go delikatnie palcem. nie chciala miec zadnej odpowiedzialnosci w razie jesli by mu sie nie udalo w paryzu. ona by popelnila blad wyjezdzajac.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by francois joyce Sob Kwi 02, 2022 9:40 pm

na pewno z ming miałby wielki bonding, poza tym, że nie zrozumiałby co do niego mówi xd ale to nie jest taki głupi pomysł, żeby pogadał z jej siostrą na ten temat co ona sądzi. roześmiał się kiedy go dźgnęła palcem - ej, a to za co! - pokazał jej język - wiem, że do mnie. po prostu zastanawiam się na głos co by było gdyby - pociągnął ją w kierunku drugiego obrazu.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 9:48 pm

ruby by poszla z nimi I robila za tlumaczke xd co dwie glowy to nie jedna, moze by szybciej odszyfrowali o co jej chodzi xd
- za to zebys sie pozadnie zastanowil - zasmiala sie przechodzac do kolejnego obrazu. - moze pojedz tam na kilka dni I zobacz jak ci sie podoba? I zastanow czy naprawde warto wszystko rzucac by sie tam przeniesc - zaproponowala. jej ucieczkowa wycieczka do hiszpanii pomogla.
francois joyce

francois joyce

paryż
prawo
troublemaker
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by francois joyce Sob Kwi 02, 2022 9:52 pm

hahah, to by było spotkanie na szczycie xd
- to nie jest takie głupie, żeby pojechać tam na jakiś czas i zastanowić się nad tym co będzie dalej - zgodził się z nią - akurat będę miał chwilę czasu dla siebie, porozglądam się po uczelni, zobaczę jakie tam mają warunki, przy okazji odwiedzę mamę i siostrę - nie zapominajmy, że franek ma rodzoną siostrę! i ojczyma zapewne również miał jakiegoś - dzięki ruby, fajnie, że na ciebie zawsze można liczyć - uściskał ją.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by ruby fletcher Sob Kwi 02, 2022 10:05 pm

haha tak xd
- to dobry plan - pochwalila go I zasmiala sie, odwzajemniajac usmiech. - ciesze sie, ze moglam pomoc - powiedziala szczerze. obejrzeli wystawe, a potem poszli w swoje strony. jesli cos chcesz jeszcze to mozesz zaczac.

Sponsored content

nude tin can gallery - Page 4 Empty Re: nude tin can gallery

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 10:01 pm