aula

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    aula - Page 13 Empty aula

    Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:36 am

    First topic message reminder :

    aula - Page 13 Giphy
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by valentino eyre Sro Lis 29, 2023 9:57 pm

    valentino nie mial pojecia o przeszlosci erica, ale nic go nie powstrzymuje przed wygooglowaniem go. moze to zrobi jesli eric bedzie sobie za dobrze radzil xd
    - albo przeznaczenie - zasmial sie. - tak, powinienes sie przylaczyc - zapraszal go zeby sie zapisal do ich grupy skoro wykazywal zainteresowanie.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by eric heo Sro Lis 29, 2023 10:05 pm

    to się zdziwi xd
    trochę się opierał, ale wypytał valentino jeszcze o działalność grupy i ostatecznie postanowił zaryzykować. na tej scenie pierwszy raz od dawna poczuł się żywy! może potrzebował poudawać kogoś innego, żeby nie myśleć o swojej nowej roli ojca xd
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by samuel berenson Sob Kwi 06, 2024 8:18 pm

    było tu jakie przedstawienie i najwyraźniej nawet charlotte się tu pojawiła. pewnie robiła dobrą minę do złej gry jak zawsze, ale sam może dostrzegł jakiś cień zamyślenia czy coś. podszedł do niej i położył jej dłoń na ramieniu. w ramach powitania, wsparcia i tak dalej! - cześć - uśmiechnął się.
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by charlotte windsor Sob Kwi 06, 2024 8:59 pm

    - cześć - przywitała się przelotnie, nawet nie spojrzała na niego za dobrze i udawała, że skupia się na przedstawieniu. tak naprawdę wcale nie chciała tu być.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by samuel berenson Sob Kwi 06, 2024 9:02 pm

    nie chciała, ale musiała udawać że chce najgorzej! wyczuwał że coś jest nie tak, sam najlepszy przyjaciel czy tam kumpel!
    - chcesz usiąść razem? - zaproponował. rafe pewnie wyciskał na treningu więc nie musiał się swojego misia trzymać xd
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by charlotte windsor Sob Kwi 06, 2024 9:04 pm

    - muszę siedzieć w pierwszym rzędzie w wyznaczonym miejscu - wywróciła oczami, bo wiedziała, że będą jej dziękować za obecność, a ona będzie musiała się szeroko uśmiechać i udawać, że wszystko jest w porządku. przez ostatnie wydarzenia takie udawanie stawało się coraz trudniejsze.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by samuel berenson Sob Kwi 06, 2024 9:13 pm

    - och - zapomniał trochę że z charlotte wszystko było bardziej skomplikowane - mógłbym usiąść z tobą, jeśli chcesz. będziemy sie wymieniać spojrzeniami jeśli przedstawienie będzie nudne - sam był prostym chłopakiem, po prostu chciał ją trochę pocieszyć/rozweselić. nie myslał o tym, że siedzenie obok księżniczki nie było takie łatwwe!
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by charlotte windsor Sob Kwi 06, 2024 9:15 pm

    - mam lepszy pomysł - oznajmiła. - ty zajmiesz moje miejsce i powiesz wszystkim, że jesteś moim asystentem i że bardzo żałuję, że nie mogłam stawić się osobiście, a przedstawienie jest wspaniałe - opracowywała plan ucieczki i na samą myśl potarła się pod nosem.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by samuel berenson Sob Kwi 06, 2024 9:23 pm

    - hm - rozważał nawet tą propozycję, ale raczej nie był tak śmiały jeśli chodzi o ludzi i jakiekolwiek wystąpienia więc rozmyślał nad innym sposobem - a nie możemy zostawić jego? - wskazał na ochroniarza - i pójść razem? znam fajne miejsce z pizzą na kawałki niedaleko - proponował jej normalne zajęcia, normalnych ludzi xd
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by charlotte windsor Sob Kwi 06, 2024 9:26 pm

    - on nie pozwala mi się nigdzie ruszać - spojrzała na ochroniarza wzrokiem, który mógłby zabijać, ale on dalej stał niewzruszony. był przyzwyczajony. - czemu myślisz, że chciałabym jeść pizzę na kawałki? - zmierzyla samuela wzrokiem. od razu jej się wkręciło, że silas mu coś nagadał, że próbowała życia zwykłych ludzi.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by samuel berenson Sob Kwi 06, 2024 9:36 pm

    - a to nie tak, że ty mu rozkazujesz? - w końcu to ona była rojalsem hehe. jej wzrok go zestresował i przestąpił z nogi na nogę śmiejąc się niepewnie - bo jest pyszna, tłusta i to doskonałe jedzenie na pocieszenie? - wypalił na jednym wydechu bo to jedyne co przyszło mu do głowy!
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by charlotte windsor Sob Kwi 06, 2024 9:41 pm

    - nie wiesz? to mi rozkazują ochroniarze i asystenci, i oczywiście dziennikarze - kogo ona chciała oszukać, zdecydowanie nie czuła się w porządku. jak zwykle przy samuelu miękła! - i muszę jeść jedzenie na pocieszenie, bo moja mama jest chora i jestem taka biedna? - naskoczyła na niego. użył nieodpowiedniego słowa, to było słowo-wytrych.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by samuel berenson Sob Kwi 06, 2024 9:49 pm

    - mogą mówić co masz robić tylko, w niektórych aspektach, ale na końcu to ty decydujesz jaka chcesz być próbował to przekuć w coś bardziej optymistycznego, ale wiedział że z charlotte będzie ciężko! - nie o to mi chodziło... - zmieszał się kiedy w tak oczywisty sposób to nazwała - ale możesz spróbować je zjeść dla poprawy własnego samopoczucia - dodał bo widział że zdecydowanie nie było ok!
    charlotte windsor

    charlotte windsor

    londyn
    historia sztuki
    royal mess
    25

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by charlotte windsor Sob Kwi 06, 2024 9:55 pm

    roześmiała się na jego słowa, bo dla niej brzmiały niedorzecznie, skoro całe jej życie było zbudowane na tym, jaka musiała być przed innymi.
    - przekaż silasowi, żeby nie posługiwał się tobą jako mediatorem - skomentowała ostrym tonem, bo była teraz zbyt wyczulona i odbierała te słowa jako włożone do ust samuela przez silasa. - sama wiem, co jest dla mnie najlepsze - wkurzyła się już zupełnie i wyszła z auli. ochroniarz nakłamał organizatorom, że musiała wrócić do rodziny, więc wszyscy ojojkowali, a on poleciał jej szukać.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by samuel berenson Sob Kwi 06, 2024 10:04 pm

    był zdziwiony, że wywołała silasa. potem dopyta go o co chodzi xd

    Sponsored content

    aula - Page 13 Empty Re: aula

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » aula
      » aula
      » aula
      » Aula
      » aula

      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 9:54 pm