• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

pizza metro

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

pizza metro - Page 11 Empty pizza metro

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:52 am

First topic message reminder :

pizza metro - Page 11 KHY
isaac frost

isaac frost

los angeles
oceanografia
not your type of guy
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by isaac frost Nie Sty 30, 2022 8:36 pm

wpadł tu na pizzę, bo nie miał co jeść w domu xd a nie chciał kraść od hani.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by hanna haworth Nie Sty 30, 2022 8:43 pm

przechodziła tędy i zobaczyła w oknie isaaca.
- hej! przyniesiesz też trochę na wynos do domu? - spytała podchodząc do niego.
isaac frost

isaac frost

los angeles
oceanografia
not your type of guy
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by isaac frost Nie Sty 30, 2022 8:44 pm

- a co, też nie masz co jeść? - zapytał rozbawiony bo właśnie przyszedł tutaj się najeść sam - zamówię drugą na wynos, dużą, żebyśmy mieli na drugi dzień, co ty na to? - zaproponował wspaniałomyślnie. był mimo wszystko dobroduszny, skoro takie rzeczy proponował.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by hanna haworth Nie Sty 30, 2022 8:52 pm

- jedyny powód, dla którego nie miałabym co jeść byłby taki, że mój współlokator wyjadł moje zapasy - zmierzyła go wzrokiem, który miał być groźny, ale wyszedł bardziej uroczo niż cokolwiek. - to wolę jutro zamówić na świeżo - zadecydowała. - myślałam, że dobrodusznie przyniesiesz mi ostatni niezjedzony kawałek na dzisiejszy wieczór - dodała z rozbawieniem.
isaac frost

isaac frost

los angeles
oceanografia
not your type of guy
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by isaac frost Nie Sty 30, 2022 8:57 pm

- no przecież tak zamierzałem zrobić. ale zamierzałem też jakąś dodatkową atrakcję przynieść, może jakieś paluszki serowe, czy coś - wzruszył ramionami - oj hanna, ja ci niczego nie wyjadałem! jak myślisz, dlaczego tutaj właściwie jestem? - pokazał jej język a potem się roześmiał - co chcesz jeść w takim razie na kolację? ja stawiam - zaproponował.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by hanna haworth Nie Sty 30, 2022 9:26 pm

- jasne, jasne, teraz nie probuj mi mydlić oczu - zaśmiała się. - może jeszcze zaraz będziesz próbować mi wmówić, że odkurzyłeś mieszkanie? - nabijała się z niego. nie było jej cały dzień w domu, wiec nie wiedziała czy wykonał swoje obowiązki, o które go prosiła. hanka pewnie zrobiła koło obowiązków domowych i co tydzień kręcili sprawdzając kto jest za co odpowiedzialny w danym tygodniu. - a zamierzasz to wszystko zjeść? - wskazała na jego pizzę, którą już miał na stole, a której jeszcze jej nie zaproponowal.
isaac frost

isaac frost

los angeles
oceanografia
not your type of guy
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by isaac frost Nie Sty 30, 2022 9:30 pm

podsunął jej talerz z pizzą, żeby wzięła sobie kawałek. on też wrócił do jej jedzenia, smakowało mu. na szczęście jeszcze nie całkiem wystygła! o tyle dobrze - odkurzyłem. od czego mamy w końcu robota sprzątającego, no proszę cię, hanna - wywrócił oczami a potem się roześmiał - nawet włączyłem funkcję mopującą i opróżniłem pojemnik z kurzem - pochwalił się jej zadowolony - częstuj się słoneczko najukochańsze - puścił do niej buziaczka w powietrzu.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by hanna haworth Nie Sty 30, 2022 9:43 pm

- czasem ciężko ci nawet włączyć ten jeden przycisk, misiaku - zaśmiała się. - a po tym wszystkim wyniosłeś też śmieci? - wypytywała go dalej odhaczając w głowie wszystkie obowiązki jakimi isaac miał się zająć w tym tygodniu. ciekawe czy podlewał jej roślinki tak jak prosiła podczas wyjazdu. przypominała mu o tym i wysyłała instrukcje jak z jakim kwiatem się obchodzić, ale potem podczas śnieżycy nie było zasięgu, więc mógł coś skopać. np. na zapas podlać wszystkie, w tym te, których miał nie podlewać, bo muszą przezimować. - och, dziękuję, jesteś taki miły i kochany, nie wiem czym sobie na to zasłużyłam - zaszczebiotała i chwyciła kawałek pizzy.
isaac frost

isaac frost

los angeles
oceanografia
not your type of guy
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by isaac frost Nie Sty 30, 2022 9:47 pm

- mam sparowaną apkę w telefonie z naszą roombą więc nie marudź. naciskam przycisk i zadziałała magia - pokazał jej język znów. była czasem nieznośna, ale nie wyobrażał sobie innej współlokatorki niż hania. była jedyną dziewczyną, którą szanował na tyle, żeby nie zaciągnąć jej do łóżka i nie próbował poderwać - tak - pokiwał głową na te śmieci które miał wynieść - bo mi przywiozłaś pamiątkę z wyjazdu, tym się zasłużyłaś - zaśmiał się. pewnie jakąś duperelę, ale zawsze coś.
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by hanna haworth Nie Sty 30, 2022 9:52 pm

hanka też sypiała z większością kolegów, ale nie z nim xd
- mam nadzieję, że twoja wdzięczność zostanie na dłużej - poklepała go po policzku. dojedli pizzę i wrócili razem na chatę.
isaac frost

isaac frost

los angeles
oceanografia
not your type of guy
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by isaac frost Nie Sty 30, 2022 10:00 pm

czyli byli kompatybilni pod tym względem xd
a nazajutrz isaac zjadł tą drugą pizzę, którą zamówił jednak na zaś dla siebie.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by noah moore Sob Lut 05, 2022 10:00 pm

przyszedł na pizzę i zajadał się nią tutaj.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by nari yoon Sob Lut 05, 2022 10:13 pm

chciala szybko odebrac pizze i uciec zanim noah ja zauwazy, ale z tego pospiechu jedzenie wylecialo jej z rak i pizza wyladowala na podlodze.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by noah moore Sob Lut 05, 2022 10:16 pm

jeżeli chciała, żeby jej nie zauważył, no to za późno było na to xd zrobiła raban na cały lokal, próbując się ogarnąć. wstał od stolika i do niej podszedł - cześć nari. pomogę ci - zaczął ogarniać wszystko za nią. może i się rozstali w beznadziejnych okolicznościach ale to nie była jego wina!
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by nari yoon Sob Lut 05, 2022 10:26 pm

wyszlo odwrotnie jak chciala. byla na siebie zla, ale nie potrafila sie pozbierac zanim do niej potrzedl. - czesc - zerknela na niego. - dzieki, poradze sobie sama - mruknela troche niezadowolona. nie byla juz na niego zla, ale czula sie troche niezrecznie w jego towarzystwie.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by noah moore Sob Lut 05, 2022 10:32 pm

to prawda, było między nimi dziwnie i niezręcznie - aż tak bardzo mnie nienawidzisz nari? - zapytał wprost odsuwając się od niej - masz to szczęście, że jutro wyjeżdżam na stypendium zagraniczne, więc nie będziesz mnie już tu więcej spotykać - poinformował ją, jakby to ją interesowało ale może interesowało bo byli przecież blisko.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by nari yoon Sob Lut 05, 2022 10:47 pm

- to ze nie mam ochoty z toba rozmawiac nie znaczy, ze cie nienawidze - skrzywila sie. nie uwazala zeby powiedziala cos przez co mogly ja oskarzac o nienawisc. - stypendium? - zainteresowala sie jednak. miala troche mieszane uczucia po tym jak go teraz zobaczyla. lepiej bylo kiedy sie nie spotykali i nie myslala o nim.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by noah moore Sob Lut 05, 2022 10:51 pm

- owszem, stypendium. nie wiem czy wrócę do albans, zobaczę jeszcze. ale mam stypendium na pół roku w jednej z najlepszych uczelni w lizbonie - wzruszył ramionami. nie zamierzał już jej teraz pomagać więc stał tam i się na nią gapił - nie wiem dlaczego tak naprawdę to się wszystko skończyło tak bez sensu i nagle. no ale to już z perspektywy czasu nie ma żadnego znaczenia - dla niego już nie miało.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by nari yoon Sob Lut 05, 2022 11:06 pm

- na twoim miejscu bym juz nie wracala - mruknela niemilo. nie miala zamiaru sie z nim klocic, ale poirytowal ja. wsadzila ostatni kawalek pizzy do kartonu i wstala. - jesli dla ciebie moj stres po tym jak porwali mi siostre byl bez sensu to zaluje, ze w ogole cos miedzy nami bylo - zmierzyla go wzrokiem i wrzucila pizze do smieci.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by noah moore Sob Lut 05, 2022 11:11 pm

- naprawdę? w takim razie z miłą chęcią nie wrócę. nic mnie tutaj nie trzyma. ani ty ani nikt inny - wzruszył ramionami - nie, twoje zachowanie wobec mnie było bez sensu. nie zrobiłem niczego złego. nie skrzywdziłem ani ciebie ani twoją siostrę. przykro mi, że tak ma wyglądać nasza ostatnia rozmowa - westchnął ciężko.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by nari yoon Sob Lut 05, 2022 11:28 pm

- swietnie, mam nadzieje, ze cie juz nigdy nie spotkam - warknela na niego. prychnela kiedy zwalal wine na nia. w jej oczach to wygladalo zupelnie inaczej. - nie rob z siebie ofiary losu - wkurzal ja coraz bardziej. - do zobaczenia nigdy - odwrocila sie i poszla. z tego wszystkiego przeszedl jej apetyt.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by noah moore Sob Lut 05, 2022 11:30 pm

- do zobaczenia nigdy - mruknął niezadowolony i następnego dnia wyjechał z albans na to stypendium i nigdy tu nie wrócił.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Czw Mar 24, 2022 9:58 pm

umowil sie z jo na spacer i przechadzali sie po miescie. - nie jestes glodna? - spojrzal na nia z nadzieja bo zaczelo mu burczec w brzuchu, a nie chcial jej do niczego zmuszac.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Czw Mar 24, 2022 10:03 pm

jo była pierwszy raz na spacerze od czasu kaca, który był pewnie ciężki i dwudniowy ups!
staneła na przeciwko lokalu - pytasz specjalnie kiedy jesteśmy przy tym miejscu prawda? - wskazała rozbawiona na szyld - okej, ale bez żadnych wynalazków z ananasem - pchnęła drzwi i weszli do środka zajmując miejsce przy oknie.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Czw Mar 24, 2022 10:15 pm

ups! wczesnie wchodzila w czas dwudniowych kacy xd
- to zbieg okolicznosci - zapewnil ja z rozbawieniem. ucieszyl sie kiedy sie zgodzila i nawet z radosci popedzil w podskokach do drzwi zeby je dla niej przytrzymac. - nie doceniasz ananasa - westchnal i podsunal jej karte, po czym spojrzal w swoja.

Sponsored content

pizza metro - Page 11 Empty Re: pizza metro

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 2:59 am