• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

pizza metro

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

pizza metro - Page 12 Empty pizza metro

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 10:52 am

First topic message reminder :

pizza metro - Page 12 KHY
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Czw Mar 24, 2022 10:17 pm

to dlatego, że dawno nie piła, a nie że się starzała. jak ja xd
- przykro mi, ale nigdy nie docenię ananasa - pokazała kciuk w dół i zaczęła analizować menu - gadałeś z hanną ostatnio? - zaczęła dopytywać zerkając na niego znad menu. próbowała wysondować co u niej, a valentino mógł być źródłem informacji!
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Czw Mar 24, 2022 10:30 pm

hehe xd
- powinnas - poruszyl brwiami sugerujac, ze ma cos specyficznego na mysli. moze dlatego on tak go lubil xd - nie, dlaczego? - wyjrzal zza menu by spojrzec na jo. nie chcial wspominac ich ostatniego spotkania bo pewnie nie widzieli sie we dwoje od czasu degustacji ciasta.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Czw Mar 24, 2022 10:32 pm

- booo? - zafalowała brewkami jak on nie rozumiejąc o co chodzi - nie próbuj mi wmówić, że to jakiś naturalny afrodyzjak - zaśmiała się - nic, tak dopytuję - wzruszyła ramionami, ale długo nie trwało zanim odłożyła menu i westchnęła - nie rozmawiamy ze sobą - przyznała się w końcu. to jej bardzo ciążyło!
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Czw Mar 24, 2022 10:56 pm

- bo? - zapytal zszokowany. - powiedz mi, ze tylko udajesz, ze nie wiesz - polozyl rece na stole i przejechal po nim wyciagajac je w jej strone. - nie afrodyzjak - zastanowil sie i zasmial. - chyba, ze to akurat by cie zachecilo - spojrzal na nia majac nadzieje, ze w koncu sie skapnie o co mu chodzi. znowu chwycil swoje menu zeby z nie spojrzec, ale zaraz znowu wyjrzal zza niego. - jak to? - odlozyl karte na stolik. tak mu sie wygodniej patrzylo.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Czw Mar 24, 2022 11:03 pm

- oczywiście, że wiem - zaśmiała się - po prostu nie chcę o tym myśleć - wyguglowała jednak szybko artykuł o spermach i ananasach po czym pokazała to valentino xd mi się tylko to kojarzy więc i jej też - tadam! - zamachała telefonem przed nosem chłopaka - jesteśmy pokłócone więc nie rozmawiamy, nie rozmawiamy bo hanna jest totalną egoistką - zrzuciła na nią wine xd
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Czw Mar 24, 2022 11:09 pm

zerknal na artykul i pokiwal glowa. jemu tez o to chodzilo xd - rozumiem, zapominamy o ananasie - zasmial sie konczac ten temat. - jest egoistka bo? - instynktownie byl po stronie jo bo besties, ale musial sie zainteresowac tez wersja hanki.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Czw Mar 24, 2022 11:20 pm

proste rzeczy z ananasem xd każdy to zna hahahahaha - kończymy z ananasem - zasmiała się. zdecydowanie nie chciała rozmawiać o spermie. nie była na to gotowa jeszcze xd - no booooo..... - zaczeła się miotać, ale na szczęscie zaraz przyszedł kelner odebrac zamówienie więc mogła pomiędzy zamówieniami mimochodem nadmienić - nie pozwalała mi się spotykać z takim chłopakiem - tak, nazwała thomasa chłopakiem xd
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Czw Mar 24, 2022 11:27 pm

hehe xd - no dobrze - zasmial sie razem z nim. chcial dopowiedziec cos o soku z zurawiny dla niej, ale sie powstrzymal skoro nie chciala o tym rozmawiac. - boo? - zapytal niecierpliwie, ale kelner im przeszkodzil. zerkal co chwile na nia, co chwile na niego. haha thomas chlopak xd - z kim sie spotykasz? - zapytal prawie z wyrzutem, ze mu nie opowiedziala o tym chlopaku. - i dlaczego nie pozwala ci sie z nim spotykac? - dodal.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Czw Mar 24, 2022 11:35 pm

nie znam niczego o soku z żurawiny, nie wiem skąd ty wyciągasz takie ciekawostki xddddddd
valentino bardziej się przejął tym, że mu nie powiedziała, że z kimś się spotyka aniżeli że nie gada z hanką i się biją xd - a ty z kim się spotykasz? - odbiła piłeczkę, ale widząc jego zniecierpliwioną minę uległa. thomas chłopak xd - jest ode mnie trochę starszy - zaczeła opowiadać - bardzo miły i opiekuńczy - owijała w bawełnę - teoretycznie jest trochę spokrewniony z hanną w tym problem - nie chciała doprowadzić rozmowy do brzegu xd
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Czw Mar 24, 2022 11:52 pm

heh sok z zurawiny z sokiem z ananasa xd raczej cie nie zaskocze jak powiem tiktok xd
uznal, ze bitwe pomiedzy nia a hanna da sie latwo zalatwic xd gorzej, ze mu nie powiedziala, ze sie z kims spotyka! powinien takie rzeczy wiedzie w razie jakby zaginela znowu xd - nie mowimy teraz o mnie - zagrozil jej palcem. zbyt skomplikowane pytanie xd oczywiscie moglby o sobie gadac, ale teraz byl czas jo. - mhm - sluchal uwaznie. - spokrewniony? co znaczy teorytycznie? - zainteresowal sie.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Czw Mar 24, 2022 11:58 pm

raczej nie hahaha xd
tak, interesował się tym w razie gdyby zaginęła, a nie dla ploteczek. jasne xd
łatwo mu sie udało wykpić z pytania jo - ale kiedyś pomówimy i nie ominie cię to - też mu zagroziła. niech nie myśli, że może czuć się bezpiecznie. w sumie troche kręcił z hanną, jo powinna o tym wiedzieć - teoretycznie mają zbliżone dna, prawdopodobnie tą samą grupę krwi - zaczęła mówić dalej naokoło, aż w końcu położyła zrezygnowana głowę na stoliku - jest jej ojcem - mruknęła średnio zrozumiale do stolika.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Pią Mar 25, 2022 12:11 am

hehe xd
obydwa powody byly wazne xd
- wiem - zamachal raka bo teraz byly wazniejsze rzeczy do omowienia. - yhym - pokiwal glowa i probowal zrozumiec o co jej chodzi, ale jo zaraz go oswiecila. - kim?! - wymsknelo mu sie za glosno. myslal, ze mu sie przeslyszalo. pochylil sie do niej. musiala powtorzyc znowu xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Pią Mar 25, 2022 12:13 am

niech bedzie xd
teraz były ważniejsze, ale następnym razem skupią się na relacjach valentino! już sobie to notowała w głowie i na pewno mu nie odpuści - ciiiiii - zamachała rękoma kiedy się uniósł i spojrzła na niego niepewnie - jej ojcem - powtórzyła jeszcze raz - ale zaczęłam się z nim spotykać zanim okazało sie, że są rodziną! - dodała dla wyjaśnienia i klaryfikacji!
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Pią Mar 25, 2022 12:16 am

moze do tego czasu bednie mniej wiecej wiedzial o co chodzi xd chwycil wode i umoczyl w niej usta, ale nie byl w stanie przelknac lyka. - chyba ominelo mnie kilka rozdzialow - nie rozumial jak do tego doszlo. jeszcze sie obrazi za to, ze go nie informuje na biezaco xd
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Pią Mar 25, 2022 12:20 am

może xd ale wątpliwe!
- nie rozmawiałam z nikim o tym za bardzo - wyjaśniła mając przepraszający wzrok. jo generalnie trzymała swoje życie prywatne w sekrecie więc tym bardziej przy czymś takim nie chodziła i nie chwaliła się - nie wiem na czym stoję w tej relacji i z nim i z hanna okej? to skomplikowane - i tak mu powiedziała więcej niż innym xd
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Pią Mar 25, 2022 12:23 am

moze miec nadzieje xd
- rozumiem - pokiwal glowa. nie chcial zeby pomyslala, ze ma jej cos za zle, ale nie potrafil ukryc tego jak zaskoczyly go jej newsy. - jak do tego doszlo? - musial zapytac bo trudno mu bylo sobie to wszystko wyobrazic.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by jo wilson Pią Mar 25, 2022 12:31 am

nadzieja matka głupich xd
dobrze że jej nie krytykował bo od wielu osób usłyszała już krytykę w tej kwestii. to i tak by nie pomogło skoro dalej inwestowała w ta znajomość - zaczęło się od.... - i opowiedziała mi jako pierwszemu (wow) wszystko skrupulatnie i bez ściemy! to była długa historia i mógł zadawać pytania xd na koniec poprosiła żeby przy najbliższej okazji spróbował podprogowo przemówić hance do rozumu xd
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by valentino eyre Pią Mar 25, 2022 12:35 am

obiecal pomoc skoro tak sie przed nim obazyla uczuciowo xd
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by marcus hurd Pon Kwi 04, 2022 7:26 pm

zabral ming na pizze, wow! mama pewnie przeslala kieszonkowe, ktore straci w jeden dzien. czekali na jedzenie i siedzieli obok siebie zeby mogl ja troche pomacac pod stolem.
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by perry scavo Pon Kwi 04, 2022 7:29 pm

co za awek valentino powyżej xd
perry chyba się zgubił i dlatego przyszedł do tego miejsca dla biedaków xd albo wyczytał, że mają tu nawet niezłą pizzę i postanowił skorzystać. w każdym bądź razie wszedł, od razu jakaś laska która go rozpoznała zemdlała, ale on zwrócił uwagę tylko na marcusa. myślał, że tam siedzi z jakąś egzotyczną siostrą czy coś, dlatego jak gdyby nigdy nic usiadł na przeciwko nich i już przypadkiem smyrnął go kolanem - cześć - uśmiechnął się - polecasz tu coś? - zapytał wbijając w niego wzrok i traktując ming jak powietrze.
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by ming li-hurd Pon Kwi 04, 2022 7:34 pm

valentino stylowy xd
ming była zajarana, że magia nadal trwa pomimo że byli starym dobrym małżeństwem i że marcus zabiera ją na słodkie randki. dla niej pizza to było orientalne jedzenie xd
rozdziawiła usteczka widząc tego młodego boga, który się do nich dosiadł. może go kojarzyła go z jakiś chińskich stronek typu 'najprzystojniejsi biali chłopcy' gdzie wrzucali zdjęcia celebrytów, więc wiedziała jak wygląda bez koszulki i już mogła sobie to wyobrażać.
- tak, pizzy - wypaliła.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by marcus hurd Pon Kwi 04, 2022 7:47 pm

musial pokazac, ze potrafi tez pracowac z patternami, a nie samym brokatem xd
haha wiedzial jak o nia zadbac xd nastepnym razem zabierze ja na frytki z ryba albo hotdogi. moze juz mu zbrzydly brzydko pachnace dania ming i musial sie troche wykosztowac zeby zjesc cos innego. - siema - skinal glowa. - meatfeast - pokazal w menu pozycje, ktora lubil najbardziej, a druga dlon przesunal wyzej na udo ming bo zauwazyl, ze sie jej oczy za bardzo swiecily na widok perryego. nie wzrocil uwagi na to, ze ten wykorzystywal kazda okazje by go smyrac bo byl przekonany, ze musi przed nim bronic swoja dziewczyne.
perry scavo

perry scavo

palm springs
-
i'm so golden
27

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by perry scavo Pon Kwi 04, 2022 7:52 pm

piękny kombinezon!
marcus nie skumał, że walka odbędzie się pomiędzy perrym, a ming o jego zainteresowanie. jak zawsze nieogarnięty!
ming na awku już jak łobuziara, pewnie chce z hurdem wypróbować seksu w przymierzalni xd - brzmi intrygująco - spojrzał w menu, a potem zaśmiał się patrząc na nich oboje. zdecydowanie ta pizza brzmiała sztampowo i plebejsko, ale byłby w stanie zjeść kawałek - zatem niech będzie - już zamawiał drugą do ich stolika i jak widać wprosił się na ich randkę - to twoja siostra? - wskazał na ming i już szukał podobieństwa pomiędzy. natomiast sam majtał nogą pod stołem specjalnie co jakiś czas szturchając marcusa. może chciał żeby przypadkiem jego dłoń omsknęła się na jego kolano xd
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by ming li-hurd Pon Kwi 04, 2022 7:59 pm

tu każdy z każdym walczył o zainteresowanie trzeciej osoby xd wiele układów heh.
co innego ming pozostało xd na pewno miała listę rzeczy do zrobienia w anglii i seks w przymierzalni został dopisany xd
uścisnęła dłoń marcusa na swoim udzie, bo już jej się głupio zrobiło, że tak zareagowała w obecności perry'ego skoro hurd był jedną i jedyną prawdziwą miłością. musiała sobie o tym przypomniec jak pierwsze wrażenie opadło xd będzie musiała marcusowi potem zrobić loda z poczucia winy.
- znasz sioster marikusa? - jak zwykle nie skumała o co chodzi i raczej podejrzewała, że perry jest wysłannikiem dani, żeby ich rozdzielić. jakby taki random powiedział, że jest prawnikiem od rozwodów to by mu uwierzyła, dani nie musiała się porywać na zatrudnianie prawdziwych.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by marcus hurd Pon Kwi 04, 2022 8:09 pm

zyl w swoim swiecie, w ktorym wszystko wygladalo troche inaczej.
powinna pokazac marcusowi ta liste poki sa malzenstwem. z przyjemnoscia spelni jej marzenia o seksie w przymierzalni. nie wiedzial, ze byla taka freaky xd
jak tak reagowala przez poczucie winny to bedzie ja czesciej zabieral na miasto zeby mogla popatrzec na wiecej przystojniakow.
uznal, ze perry zadaje takie pytania by zobaczyc czy moze poderwac ming. - to moja dziewczyna - zarzucil ramie na oparcie krzesla ming zeby zaznaczyc swoje terytorium. szkoda tylko, ze w tym samym momencie wyciagnal nogi i zetknal sie z nogami perryego. nie odsunal ich wiec wysylal mu sprzeczne sygnaly xd

Sponsored content

pizza metro - Page 12 Empty Re: pizza metro

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 2:14 pm