Kuchnia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Kuchnia - Page 3 Empty Kuchnia

    Pisanie by st. albans Nie Mar 12, 2023 11:40 pm

    First topic message reminder :

    Kuchnia - Page 3 Bespoke-kitchen-with-handle-less-slab-cabinet-doros-scaled
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Nie Mar 19, 2023 10:13 pm

    zbladl gdy Annie nim tak potrzasala. - ide po dani - musial jej wszystko powiedziec, ale nie dal rady bo jego mozg sie przegrzal od nadmiaru informacji I zemdlal xd przynajmniej mogli sie skupic na ratowaniu go.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 9:16 pm

    przyłapała kyle'a jak miał gastro i wyjadał kurczaka z lodówki ansela, dobrze że ugotowanego! - tam masz przekąski! - wskazała na stolik, na którym zostały resztki, których annie nie zdążyła zjeść.
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by kyle smith Pon Mar 20, 2023 9:24 pm

    stal przy otwartej lodowce. nie przejal sie, ze ktos go opieprzyl. - ale ja kocham kurczaka - poinformowal ja. odwrocil sie w strone romy, dalej sie zajadajac. nie wygladala jak osoba, ktorej sie powinien bac.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 9:26 pm

    zabrała mu kurczaka z buzi. broniła jedzenia kuzyna xd - to jedzenie na jutrzejszego kaca, jak kochasz kurczaka to idź do kfc, jest trzy ulice stąd - pewnie za daleko dla kyle'a w takim stanie xd mogła już mu tego nadgryzionego kurczaka odpuścić - wes was nie nakarmił przed wyjściem? - nie dbał o kolegów xd
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by kyle smith Pon Mar 20, 2023 9:33 pm

    - hej! - silowal sie z nia I pewnie kurczak polecal gdzies. teraz nikt nie bedzie sie mogl nim cieszyc. chyba, ze romy umyje go xd - to bylo o pietnastej - powiedzial z mina wtf. potrzebowal jesc cos co chwile xd byl za pijany zeby isc po jedzenie. nawet kfc go nie przekona.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 9:36 pm

    kurczak trafił marcusa w łeb i tak na prawdę przez to zemdlał, a nie przez wieści nico hehe.
    - a tu były przekąski i pizza - nie wiedziała, że kyle'a nie przekona pizza. nie był vicky! widziała jego zawiedzioną minę więc postanowiła poszukać kompromisu - dam ci kawałek jak pomożesz mi sprzatać - powodzenia xd
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by kyle smith Pon Mar 20, 2023 9:43 pm

    haha moze.
    - ale nie bylo nawet nuggetsow - zlozyl complaina na ansela. nie przygotowal sie dobrze! nie wzial pod uwage, ze beda tu duze dzieci I potrzeba bylo przygotowac cos dla nich. sajgonki byly zbyt fancy. a pizza pewnie bez kurczaka wiec nie dla kyle'a! - co mam sprzatac? - musial wiedziec czy sie oplaca.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 9:45 pm

    plot twist!
    - nuggetsy są zbyt pachnące i wszystko śmierdziałoby kurczakiem - jak kyle, jego perfumy to perfumy kurczakowe xd - możesz zacząc od tego - wskazała na górę naczyń, to nie było jedyne co posprząta za kurczaka hehe. chciała go wykorzystać, ale nie w taki sposób jakiego kyle by chciał xd
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by kyle smith Pon Mar 20, 2023 9:47 pm

    - by tu pachnialo o wiele ladniej! - oburzyl sie. kurczak to najlepszy zapach, wiadomo. powinien wyprodukowac swoj prywatny perfum kfc xd
    skrzywil sie widzac naczynia. - jak mam sprzatac skoro nie najadlem sie I nie mam sily? - targowal sie.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 10:02 pm

    - najładniej pachniałoby tu drzewo sandałowe - może romy chodziła i rozstawiała zapachy żeby nie było czuć rzygów i rozlanego piwa. kto mi powie, że nie wygrywała jako lepsza kuzynka hehe. widzę tą perfumową kolaborację z kfc - normalnie, musisz zapracować na to żeby zjeść - już dokleiła mu łatkę sługusa i niewolnika xd nie wierzyła w to że był głodny skoro przekąski były wymiecione.
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by kyle smith Pon Mar 20, 2023 10:07 pm

    - jak pozbierasz wszystkie buty to moze zrobisz z nich drzewo - zarechotal ze swojego zartu. nie wiedzial co to za drewo, ale skoro sandalowe to wyobrazil sobie klapki. haha, punkt dla romy. - skad moge wiedziec, ze mnie nie oszukasz? - nie ufal jej. on by zjadl kurczaka I ja olal wiec podejrzewal ja, ze moze go wrobic.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 10:14 pm

    suchar tej imprezy to ten żart kyle'a xd
    - jeden but jest na dachu, mozesz się nim zając jak chcesz - nie skumała jego żartu, był za głupi. ale wiedziała, ze but scotty'ego czeka na ratunek xd - będę trzymać tego kurczaka na widoku zeby cię zmotywować - obiecała. będzie machać talerzem z kurczakiem nad nim xd to będzie jak kij z marchewką dla osła hehe. pasowałoby w sumie xd
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by kyle smith Pon Mar 20, 2023 10:18 pm

    haha xd
    - to samo powiedzial scotty, ale moze go sam siegac - nie zgodzil sie pomoc. niepotrzebnie oszukiwal. - I tylko ja mam pracowac? - nie podobalo mu sie. wolalby zeby robili razem I wtedy on by sie mogl opierdzielac.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 10:29 pm

    - skoro możecie go ściągnąć to dlaczego nadal tam jest? - psuł widok na dach xd - jak będziesz myć naczynia to ja poskładam to - wskazała na kubeczki po napojach które po prostu trzeba było wrzucić do kosza - i podgrzeję ci kurczaka w mikrofalówce - zachęcała go xd
    kyle smith

    kyle smith

    St Albans

    class clown
    19

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by kyle smith Pon Mar 20, 2023 10:32 pm

    - szybciej pojdzie jak zamowie na just eat - poddal sie I pogodzil, ze nie dokonczy kurczaka. poszedl zamowic kurczaka.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by romy luddington Pon Mar 20, 2023 10:35 pm

    musiała zaciągnąć kogoś innego do zmywania xd

    Sponsored content

    Kuchnia - Page 3 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 12:11 pm