staw

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    staw - Page 2 Empty staw

    Pisanie by st. albans Sob Sie 12, 2023 11:57 pm

    First topic message reminder :

    staw - Page 2 F12-backyard-pond-ideas-v2
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by marty singleton Czw Sie 31, 2023 9:10 pm

    nie wystarczało im przytulanek najwyraźniej!
    - one też doskonale przytulają, potwierdzam - pewnie kiedyś wszyscy razem zasnęli na kanapie po imprezie więc wiedział z doświadczenia.
    - w porządku, roztacza aure bycia dziwakiem - poprawił się skoro tiffy go broniła. jeden prawdziwy przyjaciel dużo. niektórzy w mieście nie mogą liczyć na prawdziwego przyjaciela więc brawo blake! - skoro jesteś jego przyjaciółka to chyba powinnaś jego o to zapytać a nie mnie? - napił się piwka, ale prawił mądre rzeczy.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by tiffany bowman Czw Sie 31, 2023 9:20 pm

    byli jak trojaczki syjamskie, zawsze musieli być połączeni.
    - a która najlepiej? - podpuszczała go i trzepotała rzęsami, żeby ten tytuł przypadł właśnie jej. - wcale nie! - upierała się. przyzwyczaiła się do blake'a i nie zauważała już jego dziwactw. - gdybyś go poznał lepiej, to byś tak o nim nie mówił i zobaczyłbyś, jaką jest ciepłą osobą - od razu broniła chłopaka. - pytam o twoje obserwacje - też napiła się piwa i przyjrzała się marty'emu. zaraz obróciła się na krzesełku tak, żeby usiąść bardziej bokiem, przez co cała składana konstrukcja się zachwiała. - może przygarniecie go do wspólnej zabawy? fajnie by było, gdyby poznał więcej osób... - już knuła. biedny blake xd - tylko obchodźcie się z nim delikatnie - poprosiła, bo wiedziała, że do blake'a trzeba mieć specjalnie podejście. szkoda tylko, że wysyłała najmniej delikatne osoby do rozkręcania go xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by marty singleton Czw Sie 31, 2023 9:27 pm

    - wszystkie - chciał być sprawiedliwy - ale leila się ślini przez sen - zdradził tajemnicę, jeśli tiffany jej nie znała! - ale go nie znam, bo nawet go nam nie przedstawiłaś - zauważył, że sama izolowała blejka, a mógł się doskonale bawić z nimi hehe - moje obserwacje są takie że wygląda ja przestraszona, zabłąkana, lekko koślawa sarenka - znowu trafnie? - flynn dziś zrzucił mnie z góry stodoły na stertę siana, nie jesteśmy delikatni - jakby ich nie znała. swoją drogą za ten uczynek flynna spotkała kara, ups. - więc jeśli mamy go przygarnąć to na naszych warunkach - kolejna gra do dopisania xd marty anderson blake xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by tiffany bowman Czw Sie 31, 2023 9:35 pm

    - mam nadzieję, że o mnie nic nie rozgadujesz! - szturchnęła go lekko na te komentarze o leili, ale cały czas się śmiała. - byliście zajęci - znalazła wymówkę. może chciała przedstawić wszystkim blake'a, ale to on się przestraszył i odizolował, zostając u boku babci. - a ty wyglądasz jak rozbiegany, wiecznie głodny i niezdający sobie sprawy ze swojej wielkości labrador - odwdzięczyła mu się porównaniem. mówiła to z rozbawieniem, bo chciała odciągnąć myśli i niepochlebne komentarze marty'ego od postawy blake'a, który wiadomo, że był nieco specyficzny. - po prostu zapoznajcie się z nim i zaproponujcie piwo? - poprosiła o minimum wysiłku z ich strony, żeby nie przesadzili w drugą stronę, bo nie chciała, żeby go uszkodzili xd tak się kręciła na tym krzesełku, że się złożyło z nią w środku, więc zaraz skupili się na tym i marty musiał ją wyciągać, no chyba że tak bardzo się z niej śmiał, że utknęła na zawsze xd
    marty singleton

    marty singleton

    londyn
    inżynieria
    puppy eyes
    25

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by marty singleton Czw Sie 31, 2023 9:40 pm

    - dziękuje za komplement - nazwanie go labroadorem w jego odczuciu było miłe xd babcia tiffy to bezpieczna przystań dla blejka! - dobra noooooooo - zgodził się na warunki tiffy i zaraz ją ratował z morderczego krzesełka. dobry kolega!
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 4:57 pm

    posluchal tiffy I byl na misji poznawania nowych znajomych. mial kilka piwek I mial zamiar zagadac do pierwszej osoby, ktora zwroci na niego uwage.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 5:02 pm

    sally też była na misji wyluzowania. przyszła nad staw z własnym piwkiem i uśmiechnęła się szeroko do chłopaka, ale bez zamiaru zagadywania go. bardziej jako przyjazny uśmiech, który miał oznaczać "widzę, że tu jesteś, ja będę pić tu obok".
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 5:07 pm

    nie wyczul, ze sally chciala posiedziec w ciszy I od razu ja zagadal. - siemka, mam caly zapas - poklepal piwka, ktore lezaly obok. - tez przyjechalas z ekipa? - nie zeby ja ocenial, ale wygladala dojrzalej niz inne zielone laski. moze byla jakas kuzynka, ktora pierwszy raz odwiedzala babcie I dlatego jej nie kojarzyl.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 5:18 pm

    sally zaczęła sobie uświadamiać, że jej małżeństwo się rozpada, więc może i chciała chwilę samotności, ale to, czego tak naprawdę potrzebowała, to popłynąć z melanżem i ludźmi, żeby nie zastanawiać się nad swoim życiem. bardzo zdrowo i dojrzale xd
    - przygotowałeś się lepiej niż ja - podniosła swoją wypitą do połowy butelkę. myślała, że się chwali, a nie proponuje się podzielić xd - tak - kiwnęła głową. - dużo tu osób, chyba nie widziałam cię wcześniej - myślała, że też przyjechał z nimi.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 5:22 pm

    haha zamiast porozmawiac z mezem wolala balowac. czyli jednak poziom dojrzalosci godny zielonej xd
    - zawsze jestem przygotowany - zasmial sie. byl zmeczony po pracy I nie chcialo mu sie chodzic z powrotem do domu. - dopiero do was dolaczylem. mieszkam niedaleko - napil sie piwka.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 5:33 pm

    czuła się, jakby przez dziesięć lat miała wciśnięty przycisk "pauzy", więc teraz wróciła do tego etapu dziesięć lat temu i zachowywała się niedojrzale xd
    - to się chwali - pochwaliła go z rozbawieniem i pociągnęła ze swojej butelki. jak widać ona nie była tak przygotowana. była bardziej nauczona, żeby zawsze nosić cukierki dla dzieci w torebce, a nie piwo dla siebie. - aaa, czyli przyciągnęła cię impreza - zaśmiała się.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 5:54 pm

    zasluzyla na wakacje xd
    teraz miala chwile zeby myslec tylko o sobie. - tak, od razu wyczulem, ze cos sie dzieje. zwykle slychac tylko muczenie krow, a nie glosna muzyke - zasmial sie I podal jej piwo.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 6:00 pm

    dlatego korzystała! i myślała, że w tych okolicznościach nikt się nie będzie jej czepiać.
    - mam nadzieję, że nie zakłócamy spokojnej wiejskiej codzienności? - było w niej trochę odpowiedzialności, skoro jako jedyna z zielonych o tym pomyślała. - dzięki - przyjęła piwo i przez chwilę stała z dwiema butelkami, więc szybko dopiła resztę zawartości pierwszej i ją odłożyła na trawę.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 6:04 pm

    nikt sie nie czepial! hanka powinna zrobic zdjecie widoku I uchwycic sally xd
    - stary Franklin troche narzekal, ale przeszlo mu jak przynioslem mu mieso z ogniska - powiedzial z rozbawieniem. jemu to absolutnie nie przeszkadzalo. cieszyl sie kiedy cos dzialo sie w okolicy.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 6:13 pm

    hahaha plot twist.
    - w imieniu wszystkich dziękujemy - pokłoniła się dla żartu. - czyli znasz tutaj wszystkich - zaczęła myśleć na głos. - i pewnie wiesz wszystko - kontynuowała i podeszła bliżej brzegu stawu. - więc możesz mi powiedzieć, czy tu można pływać - ale nie czekała na odpowiedź, tylko już odłożyła drugą butelkę i ściągała sandały.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 6:23 pm

    - jesli nie boisz sie wodorostow I ryb ocierajacych sie o nogi - upil lyka I obserwowal jak szybkuje sie zeby wskoczyc do wody. spodobalo mu sie, ze nie brzydzila sie tego, ze woda nie byla krystalicznie czysta. odlozyl piwo I poszedl w jej slady.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 6:34 pm

    - będziesz musiał wymyślić coś więcej, żeby mnie zniechęcić - zaśmiała się. nie brzydziła się wodorostów po kilku latach kupek i wymiocin swoich dzieci xd a teraz była zdeterminowana, żeby się dobrze bawić. odblokowała swoją przygodową stronę i wskoczyła do stawu w sukience.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 6:40 pm

    wyszczerzyl sie szerzej widzac, ze to jej nie zniechecilo. - woda jest lodowata - zasmial sie, ale skoro wodorosty ja nie brzydzily to zimnej wody tez sie nie bedzie bala. dobrze, ze nie wiedzial dlaczego xd sciagnal koszulke I wskoczyl zaraz za nia.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 6:43 pm

    śmiała się, gdy wylądowała w wodzie i gdy podążył za nią. woda była zimna, ale znośna.
    - wcale nie jest lodowata, okłamałeś mnie - pochlapała go w odwecie za to kłamstwo. - myślałam, że już się lepiej znamy i mogę ci zaufać - zażartowała i odgarnęła mokre włosy z twarzy.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 6:47 pm

    - nie oklamalem, po prostu mylnie zalozylem, ze twoja tolerancja bedzie mniejsze - tlumaczyl sie z rozbawieniem. - jak moge udowodnic, ze jestem godny twojego zauwafnia? - wyszczeczyl sie I podplynal blizej.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 6:52 pm

    - czyli nie doceniłeś mnie - sally miała dużą wytrzymałość, ale to znowu dotyczy historii, do których nie chciała się w tej chwili przyznawać. jego pytanie skłoniło ją do chwili zastanowienia. - musisz mi zdradzić swój sekret - i tak nigdy więcej go nie zobaczy, więc nie będzie w tym żadnej szkody. popatrzyła na niego prowokująco. w wodzie poczuła się wyzwolona xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 6:55 pm

    - mam nadzieje, ze mi to wybaczysz - przyznal sie do bledu. - moj secret.. - zastanowil sie. - jest taki, ze mi sie podobasz - nie krepowal sie. uznal, ze jest wolna skoro chetnie z nim flirtowala. byl pewny siebie I nie bal sie, ze moze go odrzucic. bylo wiecej lasek, ktore mogl przeleciec xd
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 7:00 pm

    parsknęła śmiechem na jego odpowiedź. chyba nie przyjmowała do wiadomości, że może komuś się podobać, szczególnie młodym, przystojnym chłopakom. ian i trey ją wykrzywili xd uznała, że to tylko zagrywka z jego strony.
    - niezły unik, żeby nie przyznawać się do mrocznych tajemnic, ale niech będzie, że akceptuję odpowiedź - skomentowała rozbawiona.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 7:04 pm

    nie wiedzial co ja tak rozbawilo xd
    biedna sally, nie powinna sie tak zniechecac. Ian byl dupkiem, a trey nie mial wplywu na to kto mu sie podoba. gdyby lubil laski to by na nia polecial.
    - nie wierzysz mi - zasmial sie. - udowodnie ci to - zachecila go swoim zachowaniem. chwycil ja w talii I przyciagnal do siebie, a potem krotko pocalowal. ups xd
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 7:15 pm

    już dawno nie czuła się seksowna, skoro większość czasu chodziła w dresie, a mąż tylko przewracał oczami, gdy stroiła się na wypady z koleżankami.
    zaskoczył ją, więc od razu się odsunęła. zachowała resztki zdrowego rozsądku i wiedziała, że nie powinni tego robić, nieważne, jak bardzo nie układało jej się z ianem i chciała się poczuć szalona i wyzwolona.
    - nie spytałeś mnie nawet o imię - zaśmiała się niezręcznie, udając, że dlatego tak zareagowała. uznała go za playera i że ten pocałunek nic nie znaczył. tak bedzie to sobie tłumaczyć xd

    Sponsored content

    staw - Page 2 Empty Re: staw

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Staw
      » Staw
      » staw
      » staw
      » staw

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 5:19 pm