staw

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    staw - Page 3 Empty staw

    Pisanie by st. albans Sob Sie 12, 2023 11:57 pm

    First topic message reminder :

    staw - Page 3 F12-backyard-pond-ideas-v2
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 7:19 pm

    Luca widzial ja w zupelnie innym swietle. nawet w dresie by mu sie podobala. a kiedy widzial ja mokra w wodzie to nie potrafil sie powstrzymac.
    nie przejal sie gdy sie odsunela. byl w stanie zaakceptowac, ze troche go ponioslo xd - Luca - przedstawil sie z rozbawieniem I wyciagnal do niej reke.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 7:28 pm

    a nawet nie ściągnęła sukienki i nie zaprezentowała swojego okazałego biustu xd
    - sarah - coś ją tknęło i przedstawiła się pełnym imieniem, tak jakby chciała przyjąć przy nim zupełnie inną tożsamość i przez chwilę udawać kogoś innego. ponownie: nie miała go nigdy więcej zobaczyć, więc co była za szkoda w tym, że przez chwilę poczuje się wolna i beztroska? złapała go za dłoń, ale gdy ją ścisnęła, to pociągnęła go w dół, żeby oboje zanurkowali pod wodą i zaraz się wynurzyła.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 7:32 pm

    moze mial rentgen w oczach I widzial co sie kruse pod jej sukienka xd
    - milo mi cie poznac Sarah - powiedzial z usmiechem. skoro juz sie znali to nie bylo wiecej przeszkod xd nie mial zamiaru powtarzac akcji bo widzial, ze ja to speszylo. - zasluzylem na to - zasmial sie kiedy sie wynurzyl.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 7:52 pm

    odwzajemniła uśmiech. jej też miło było poznać sarę, jej beztroskie alter ego xd nie oznaczało to jednak, że zamierzała teraz się na niego rzucać z pocałunkami.
    - mówiłam, żeby mnie nie nie doceniać - odparła zaczepnie. powinna wiedzieć, że ta znajomość może być dla niej niebezpieczna, ale podobało jej się to, jak się w tej chwili przy nim czuła. nawet jeśli był playerem i była dla niego jedną z wielu dziewczyn, z którymi flirtował. a może właśnie dlatego. wiedziała, że nic poważnego z tego nie będzie xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 8:06 pm

    szkoda dla niego, ze jej alter ego nie bylo bardziej szalone xd no ale rozumialby I sam by sie nie rzucal z pocalunkami gdyby wiedzial, ze ma meza.
    - teraz juz wiem - usmiechnal sie. podobaly mu sie zaczepki nawet jesli do niczego nie prowadzily. - wiec.. czym mnie jeszcze zaskoczysz? - polozyl sie na plecach na wodzie.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 8:19 pm

    jej alter ego dopiero się rozkręcało. będzie przejmować nad nią kontrolę jak hyde nad jekyllem xd
    - nie mogę ci zdradzać niespodzianki - stwierdziła. lepiej, żeby nie dowiadywał się, jakie kryje niespodzianki i sekrety xd podpłynęła do brzegu, żeby sięgnąć po butelkę i napić się piwa. sarah tego potrzebowała xd a że była dobrą mamusią dbającą o innych, to złapała też drugą butelkę i podpłynęła do chłopaka, żeby mu podać. mogła wykorzystać okazję, żeby uciec ze stawu, a zamiast tego została z nim i jeszcze go upijała xd - więc co jeszcze można tu robić oprócz pływania w stawie? - nie miała na myśli całowania z lokalsami xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 8:26 pm

    haha xd
    - teraz bede caly czas o tym myslal - zazartowal. mial nadzieje, ze Sarah sie troche rozkreci I beda sie widywac czesto dopoki nie wyjedzie xd - dzieki - chwycil butelke I stanal z powrotem zeby sie napic. - mam u siebie konie jesli chcialabys pojezdzic - zapraszal ja do siebie. bez podtekstow. na razie xd
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 09, 2023 8:34 pm

    - a i tak zdarzy się to wtedy, gdy nie będziesz się spodziewać - zamachała brewkami żartobliwie. dobrze mu wyszło zagadywanie pierwszej lepszej osoby i już się przywiązał do idei sary xd - w takim razie może cię odwiedzę i znów się zobaczymy - oznajmiła, choć nie pytała o to, który to dom, bo nie planowała iść tak naprawdę. pilnowała się xd wróciła do brzegu i wyłoniła się ze stawu, więc mógł podziwiać jej tyłek, do którego przykleiła się mokra sukienka. machnęła na pożegnanie, zabrała sandały i poszła do domu, bo zrobiło się zimno i nie mogła przyznać, ze miał rację co do lodowatej wody xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by luca ackerman Sob Wrz 09, 2023 8:42 pm

    - nie watpie w to - przyjrzal jej sie z usmiechem. wzial do serca rady tiffy I zaangazowal sie w poznawanie nowych ludzi xd odmachal I obserwowal jak odchodzi, a potem tez poszedl szukac innych znajomych.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by regina carlson Pon Wrz 11, 2023 8:33 pm

    psikała się sprayem na komary i przypadkiem obsikała rosie niszcząc zapach jej perfum xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by rosie anderson Pon Wrz 11, 2023 8:38 pm

    zniewaga xd
    - ugh! uwazaj co robisz! - od razu sie na nia wydarla. szybko zaczela szukac w torbie baby wipes zeby zetrzec z siebie zapach sprayu.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by regina carlson Pon Wrz 11, 2023 8:46 pm

    - to nie było specjalnie! - nie chciała mieć na pieńku z rosie i wyjść na sabotażystkę - poza tym nie pachnie ta źle, prawie jak naturalne perfumy - ze stresu psiknęła na bluzkę sobie.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by rosie anderson Pon Wrz 11, 2023 8:51 pm

    - prawie robi wielka roznice - zaczela sie szybko wycierac zanim zapach wsiaknie w jej skore. chwycila swoje perfumy i zaczela sie psikac. - boze, ale z ciebie dziwak - spojrzala na nia z politowaniem. nic dziwnego, ze chlopacy na nia nie lecieli xd
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by regina carlson Pon Wrz 11, 2023 8:56 pm

    lecieli na nią lepsi faceci niż na rosie, nie liczy się ilość, ale jakość xd
    - mówi się ekscentryk - poprawiło ją, o dziwo się postawiła trochę. może ansel przeprowadzał z nią coachingowe rozmowy i stąd taka postawa.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by rosie anderson Pon Wrz 11, 2023 9:00 pm

    nie wiem czy oscar to taka dobra partia xd rosie tez miala dobrych chlopcow, ktorzy na nia lecieli.
    - to opakujesz to w ladne slowo nie zmieni tego, ze jestes dziwna - prychnela. zawsze starala sie byc milsza, ale reggie wyprowadzila ja z rownowagi. a skoro chciala ja poprawiac to rosie byla gotowa na klotnie.
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by regina carlson Pon Wrz 11, 2023 9:05 pm

    rosie puszczala się z edenem więc jest spalona xd
    - żeby coś opakować w ładne słowo to trzeba najpierw je znać - najwyrazniej złe traktowanie rosie to było coś co i reggie wyprowadzało w równowagi. a może było to też połączone ze złością na hurda? oczywiście nie była taka pewna siebie i mówiąc to mietosila spray w rękach i patrzyła na swoje buty xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by rosie anderson Pon Wrz 11, 2023 9:15 pm

    haha xd
    zmruzyla oczy i ze zlascia swidrowala reggie wzrokiem. - taka jestes madra? - scisnela piesci. - to radz sobie sama z tymi glupimi, dziecinnymi bluzkami dla pieciolatkow. nigdy nie zdobedziesz chlopaka - prychnela i poszla sie zrelaksowac patrzeniem na robina xd moze regina ja zmotywuje do studiow zeby udowodnic, ze nie jest glupia xd
    regina carlson

    regina carlson

    st. albans
    weterynaria
    sweet creature
    22

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by regina carlson Pon Wrz 11, 2023 9:24 pm

    każda motywacja dobra xd miała jednak wpływ na zdanie reggie bo zastanawiała się czy te bluzki będą odpowiednie xd potem będzie miała overdress na jakimś evencie xd

    Sponsored content

    staw - Page 3 Empty Re: staw

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Staw
      » Staw
      » staw
      » staw
      » staw

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 11:28 pm