Ławka pod drzewem

    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Sob Lut 11, 2012 11:28 pm

    First topic message reminder :

    Pablo wiedział, że nie uda mu się szybko zasnąć tej nocy, więc wybrał się na spacer. To był jeden z tych dni, kiedy prześladowały go ponure myśli, których nie potrafił w żaden sposób wygonić ze swego umysłu. Wybrał się więc na spacer, świeże, zimne powietrze zawsze działało na niego jakoś tak kojąco. Od dłuższego czasu siedział na ławce, paląc któregoś już z rzędu papierosa, przyglądając się ciemnemu niebu, na którym zdawał się szukac odpowiedzi na pytania, które go dręczyły. Ale nie potrafił nawet czytać przyszłości z gwiazd, co dopiero doszukiwać się tam jakichkolwiek odpowiedzi.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 10, 2012 6:21 pm

    - Hej, bo zgłoszę cię za takie molestowanie, nie powinieneś mi robić zdjęć, jak jestem taka spocona i rozchełstana! - Zauważyła, chociaż rzecz jasna wcale nie była spocona, bo miała przednią kondycję, i tak tylko zmyślała, zwłaszcza że na zdjęciach w jakiejkolwiek sytuacji wyglądała cudownie. - Wyginanie się daje bardzo dużo! Zwłaszcza jak chce się być wybornym kochankiem! - Poradziła mu. Słynęła z rad żywcem wyjętych z chińskich ciasteczek z wróżbą.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Wto Kwi 10, 2012 6:29 pm

    - Nie wiedziałem, że przy tym można się spocić - zaśmiał się po raz kolejny, po czym odłożył aparat. - Czemu ja na to nie wpadłem? - pokręcił głową z lekkim niedowierzaniem. Mógł zapisać na jogę Lily, ale ona i tak pewnie i bez tego dobrze się wyginała. Spojrzał na nią i wyszczerzył się.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 10, 2012 6:32 pm

    - Nie wiem, Robert, najwidocziej jesteś skończonym głupkiem - uśmiechnęła się do niego miło, a potem sięgnęła po butelkę wody ze swojej torby. Upiła spory łyk i butelkę odłożyła z powrotem na bok, odchylając się nieco do tyłu. - Jak leci? - Spytała, zerkając na niego katem oka, potem wracając do kontemplowania nieba, które było całkiem przejrzyste i ładne.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Wto Kwi 10, 2012 6:38 pm

    - tak, pewnie właśnie tak jest - wzruszył ramionami, z lekkim uśmiechem. Obserwował ją przez chwilę, a potem podążył za jej wzrokiem i również spojrzał w niebo. Nie widział jednak w nim nic nadzwyczaj interesującego, więc przeniósł spojrzenie na ludzi w oddali. - Jakoś. Nie chce mi się wracać z powrotem do szkoły - mruknął niezadowolony.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 10, 2012 6:46 pm

    - Nie tylko tobie! Mi się w ogóle nic nie chce, najchętniej zostałabym przynajmniej do końca tygodnia w łóżku - wyznała mu i pokręciła głową, bo w sumie wstyd było się do tego przyznawać, że jest takim śmierdzącym leniwcem. Podrapała się po czole, a potem oblizała swoje usta i przymknęła oczy, przysuwając się do Roberta, by oprzeć głowę na jego ramieniu, bo zrobiło jej się sennie!
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Wto Kwi 10, 2012 6:52 pm

    - Nie tylko ty. Też wolałbym leżeć w łóżku i się lenić niż siedzieć w ławce i słuchać tych nudnych wywodów - westchnął. Też był leniwy, ale chciał coś w życiu osiągnąć, więc niestety musiał się uczyć. Leżeniem w łóżku nic nie zdziała. Oparł policzek na czubku jej głowy. - Chcę wakacje - mruknął.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 10, 2012 6:55 pm

    - Och, dokładnie! Ja też pragnę wakacji.. Ale w sumie to już niedługo - bo pewnie miała niedługo egzaminy i jak je zda będzie miała masę wolnego czasu, na którego spożytkowanie nie będzie miała pomysłu, ale to już drugorzędna sprawa. Oblizała usta, uznając, że byś coś zjadła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Wto Kwi 10, 2012 7:01 pm

    - W sumie to chyba nie. Jakoś wytrzymamy - wzruszył ramionami. On też za niedługo miał mieć egzaminy, więc będzie miał spokój. Zresztą oni chyba nawet na tym samym roku są. W każdym razie on sam nie wiedział czy ma się cieszyć z tego, że skończy wcześniej. Egzaminy były stresujące, a on jednak wolał stresujące sytuacje omijać.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 10, 2012 7:08 pm

    Liu pewnie zwiała robić matmę, bo ja właśnie robię matmę i przestałam ogarniać bo gram na za dużo postaci ;_;
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 8:15 pm

    Moja męska wena nadal leży, tak ostrzegam. Jasper przyszedł i usiadł sobie na ich ławce. Obracał w dłoniach telefon i patrzył na niego w skupieniu, czekając na Ruby.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 8:27 pm

    ja już ci rozbudzę męską wenkę xd może chcesz ich usunąć i zrobić nowych? xd ruby bała się bardzo tego spotkania. nie wiedziała, czego się po nim spodziewać i sądziła, ze nieważne jak bardzo by tego nie chcieli, to i tak będzie niezręcznie. długo wybierała to, w co się ubrać, bo ostatnio zauważyła jak to jest ważne. poza tym trochę traktowała to spotkanie jako randkę, na której tak naprawdę nigdy nie byli. - hej. - powiedziała cicho dochodząc do ławeczki, na której w końcu usiadła. patrzyła na niego i nic więcej nie robiła. pocałowałaby go, ale za bardzo się bała, że ją odepchnie. w ogóle była jakimś wielkim tchórzem przy nim.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 8:32 pm

    Nie, dzięki xd. I powodzenia! Na jej widok Jasper uśmiechnął się lekko. W ogóle wyglądał genialnie, tak chciałam zaznaczyć;d.
    - Cześć Ruby - powiedział i pocałował ją w policzek na powitanie. Schował telefon do kieszeni, po czym oparł się wygodnie na ławce i zmierzył ją dyskretnie wzrokiem. Naprawdę dyskretnie!
    - Ładnie wyglądasz - dodał.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 8:36 pm

    nie umyła dzisiaj włosów więc splotła je w jakiegoś niedbałego kłosa, który zdecyowanie był uroczy i słodki. przymknęła oczy na tego buziaka i próbowała sobie ułożyć w głowie, o czym z nim chce rozmawiać. - tak myślisz? - zapytała rozbawiona i przesunęła dłonią po swoim serduszkowym sweterku, wsuniętym w szorty. - dziękuję. ty też niczego sobie. - poprawiła mu nawet kołnierzyk koszuli i zaraz ułożyła rączki na kolanach, jak przystało na grzeczną dziewczynkę. - więc... - zaczęła niepewnie zerkając w jego stronę. w tej chwili przemknęło jej przez myśl, że mogła się powstrzymać przed tym spotkaniem i odsunąć je. a nie tak wyskoczyć, że mają już dziś się zobaczyć. - co powiesz? - zapytała zupełnie bezsensu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 8:56 pm

    - Tak myślę - odparł z rozbawieniem, obserwując ją cały czas. Strasznie się za nią stęsknił! Chyba mu w jakimś stopniu przeszło to całe zakochanie, przynajmniej powierzchownie. Ale brakowało mu jej, jako przyjaciółki.
    - Co powiem... - powtórzył, patrząc na nią tymi swoimi oczątkami. Była przeurocza, kiedy tak się stresowała.
    - Mam przegrzany mózg od nauki - powiedział marszcząc zabawnie nos - Ale już niedługo koniec. Lepiej ty opowiedz, jak tam twoja kariera - dodał z uśmiechem.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 9:06 pm

    on się odkochał a ona uświadomiła sobie, że to może było jednak poważniejsze niż sądziła i ten brendon to jedynie zabawa a jasper to jej jedyny! i co teraz? będzie miała złamane serduszko. super! - to się już tyle nie ucz. i tak zdasz wszystko najlepiej na świecie. - zawsze w niego wierzyła, tym bardziej, że był takim inteligentnym facetem! - kariera? - zagryzła wargę. nie nazywała tak tego jeszcze. dalej nie dochodziło do niej to że niedługo zacznie nagrywanie płyty i faktycznie stanie się sławna. o ile jej kariera nie przejdzie bez żadnego echa i po prostu będzie kolejną tą, która próbowała ale jej nie wyszło... chociaż tam u nich to trochę inaczej niż w polsce. tam oni faktycznie robią karierę. takie one direction... ; d - wszystko w porządku. na razie się rozkręca. - powiedziała z błyskiem w oku.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 9:19 pm

    Ona złamała serce jemu, to on teraz jej xd. Nie wiem, zobaczymy!
    Zaśmiał się lekko. Ale cóż, faktycznie był zdolny, nie da się ukryć. No ale skromny z niego był chłopak, więc sam tak o sobie nie myślał. Ahahahah, Ruby będzie żeńską wersją Biebera.
    - Ooo, rozkręca się mówisz - uśmiechnął się szeroko - Może jakieś szczegóły?
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 9:24 pm

    ale biber jest znany z youtuba xd więc się w sumie nie liczy. bunny miała robić biebera! ach. co za kłamczucha... przyglądała mu się z wielkim zadowoleniem. był taki radosny! zupełnie inny niż się żegnali u niego w domu. okej.. nie żegnali się. albo ona uciekła albo on kazał jej spieprzać. to były dla niej smutne chwile, do których wracała niechętnie. - będę nagrywała płytę. - wzruszyła ramionami jakby to było takie byle co. - ale jeszcze nie mam żadnego materiału, więc to naprawdę samiuteńki początek. naprawdę chcesz o tym słuchać? - zapytała niepewnie i przysunęła się do niego.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 9:38 pm

    Siadł na tej ławce tak bardziej bokiem, kładąc rękę na jej oparciu. Żeby móc ją widzieć i w ogóle. Pewnie miał dłoń zaraz za jej plecami.
    - No to świetnie. Nie znam się, ale z tego co wiem, to z materiałem nie jest najgorzej, nagrywanie najdłużej trwa - uśmiechnął się. Powiedzmy, że miał jakąś ciotkę piosenkarkę xd.
    - No pewnie, dlaczego miałbym nie chcieć? - zapytał unosząc do góry jedną brew.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 9:43 pm

    ona się nie opierała o tą ławkę, więc tak znowu nie zaraz. ale pewnie użyczy sobie jej zaraz jako zagłówek. zawsze lubiła się do niego przytulać, ale teraz jakoś się wzbraniała. biedna, biła się z tysiącem myśli w tej chwili. - o ile ma się pomysł. ja pomysły mam, całe mnóstwo ale nie wiem, czy są dobre. - posmutniała i zaraz westchnęła. - nie wiem. rety! jasper... - jęknęła poprawiając się na tej ławce. - nie wiem. - pokręciła głową i zaraz ją spuściła, jakoś smętnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 9:53 pm

    Jakby się przytuliła, to by pewnie Jasper miał mętlik w głowie, bo nie będzie wiedział czego ona w ogóle chce od niego! A słuchał ją teraz z zainteresowaniem, bo naprawdę chciał wiedzieć co się u niej dzieje.
    - Jeśli masz pomysły, to świetnie. Tylko walcz o nie, bo ci ludzie podobno nieźle potrafią je przerobić na swoje - powiedział.
    - Hej, Ruby - uśmiechnął się i tknął palcem wskazującym jej nosek - Co jest?
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 9:57 pm

    - nie wiem - jęknęła po raz kolejny i wstała na równe nogi. - rety, jasper. nie wiem. - przewróciła już oczami i usiadła znowu łapiąc go szybko za rękę. - już nic nie wiem. - powtórzyła po raz setny, ale naprawdę miała pustkę w głowie. biedna ruby. zwykle była taka mądra a ten dziwny jasper takie rzeczy z nią wywijał. w zasadzie to wszystko przez seks. był w tym zdecydowanie zbyt dobry by mogła o nim zapomnieć. dużo lepszy od tego z brendonem, o którym od tamtego felernego wieczoru nie myślała wcale.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 10:05 pm

    Spojrzał na nią marszcząc brwi. A potem na ich dłonie, a raczej jej, trzymającą jego dłoń. Ścisnął delikatnie tą jej rękę, odruchowo. Po czym spojrzał jej prosto w oczy.
    - Czego nie wiesz, Ruby? - zapytał spokojnym głosem.
    avatar

    Go??
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 10:10 pm

    - wszystkiego? nie wiem, co sobie myślałam się z tobą umawiając. chyba dalej sobie nie poukładałam tego w głowie. - przynajmniej mówiła teraz normalnie. zacisnęła oczy czując jego dotyk na sobie. - przepraszam, to jeszcze nie ten czas. zbyt wiele wciąż do ciebie czuję. - nie umiała udawać jego przyjaciółki, kiedy chciała się na niego rzucić i rozebrać a później zgwałcić. dlatego nie czekając na żadną rekację jaspera wysunęła dłoń z jego uścisku i uciekła, dosłownie! biegła przed siebie, bo była w końcu taką niedojrzałą nastolatką!
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Nie Maj 13, 2012 10:12 pm

    A on był taki zaskoczony, że się nawet nie ruszył z miejsca! Zresztą biegała tak szybko, że by jej nie dogonił. I potem poszedł.
    avatar

    Gość
    Gość

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:43 pm

    Jerome siedział na ławce i pił jakąś mrożoną kawę na odtłuszczonym mleku, oglądając swoje idealnie zadbane paznokcie.... Liczył na to, że się opali, bo akurat było trochę słońca.

    Sponsored content

    Ławka pod drzewem - Page 7 Empty Re: Ławka pod drzewem

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Ławka
      » ławka

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:31 am