biblioteka

    avatar

    Go??
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty biblioteka

    Pisanie by Go?? Pon Lut 13, 2012 4:03 pm

    First topic message reminder :

    siedział i robił zadania z matmy.
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 7:23 pm

    emily sama by na siebie nie zwróciła uwagi bo była taką szarą myszencją w tej szkole... jednak źle chwyciła sobie kubeczek papierowy i się oparzyła! pisnęła bo wszystko się rozlało a ona mocno poparzyła sobie delikatną rąsię. roztrzęsiona idąc do pani bibliotekarki potrąciła go ramieniem, przez to rozedrgała się jeszcze bardziej bo wiedziała, że to nauczyciel. - przepraszam, ja... bardzo pana przepraszam, naprawdę nie chciałam. - jęczała zmartwiona, że może zaraz dać jej jakąś beznadziejną karę czy coś takiego!
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 7:32 pm

    Szła jakoś tak cicho, że nie usłyszał jej, pewnie miała buty bez obcasów jakieś baleriny czy coś takiego.
    - Nic się nie stało. - powiedział z miłym uśmiechem. On nie leżał do tych nauczycieli, którzy za byle co krzyczą na uczniów, no i w ogóle gdyby nie zasady to pozwoliłby mówić pewnie im do siebie po imieniu.
    Odwrócił się do niej i spojrzał na czerwoną rękę.
    - Co Ci się stało. - wskazał na dłoń.
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 7:35 pm

    odetchnęła trochę z ulgą kiedy nie zaczął się na nią wydzierać i westchnęła. - oparzyłam się. - powiedziała wzdychając ciężko bo na pewno ją to bardzo piekło, a że nie umiała być twarda to pewnie już idąc po szmatkę płakała jak pięcioletnie dziecko. - muszę posprzątać i chyba to opatrzyć. - dodała ciszej bo w sumie żadna z niej pielęgniara to nie wiedziała co się robi w takich sytuacjach!
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 7:40 pm

    Na pewno musiało piec i mogła z tym od razu iść pod kran z zimna wodą a nie chodzić po bibliotece spanikowana. No ale widocznie taka była, nie znał jej, nawet na jego zajęcia nie chodziła.
    - A poradzisz sobie sama z opatrzeniem bo o tej porze już pielęgniarki nie ma? - zapytała z troską, jak nauczyciel ucznia, żeby ktoś zaraz nie był zazdrosny. On chyba wiedział co trzeba z tym robić bo jakieś tam szkolenia mieli co chwile i takie z pierwszej pomocy też.
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 7:45 pm

    podrapała się po głowie i westchnęła. - nie wiem, znaczy ja... nie wiem. - plątała się sama w tym co mówiła bo w sumie nie potrafiła się zachowywać w takich sytuacjach, bardziej stresowych i tak dalej. zawsze panikowała i najchętniej uciekała by z piskiem gdzieś gdzie może się schować przed całym światem.
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 7:49 pm

    - To się zastanów, a gdybyś potrzebowała pomocy to w razie czego będę tutaj. - powiedział ale stał w miejscu, nie wiedział czy teraz odejść, wyglądało na to, że dziewczyna tego chce, a z drugiej trony mogłaby sobie jeszcze większą krzywdę zrobić. Stali przy jakimś regale więc zrobił kilka kroków i zaczął szukać książki jakiej potrzebował.
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 8:03 pm

    westchnęła cicho i zaraz za nim podreptała. - a nie zrobiłoby to panu żadnego kłopotu? - zapytała przecierając policzek bo pewnie zabłąkała się jej tam jakaś łezka. stała niepewnie gdzieś obok niego jednak nieznacznie z tylu bo nie chciała się narzucać. a do jeana miała zbyt daleko żeby to on jej mógł pomóc.
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 8:08 pm

    Nie słyszał jej kroków w stronę wyjścia, więc pewnie stała tam dalej, on natomiast robił swoje i w końcu znalazł książkę.
    - Pewnie, że nie, przecież po to tu jestem. - chodziło mu o to, że nauczyciel też jest od tego by pomagać uczniom nawet w takich sytuacjach "urazowych".
    - To co idziemy z tym do pokoju higienistki? - zaproponował, bo nawet jak była apteczka w bibliotece to była ona za słabo wyposażona.
    avatar

    Gość
    Gość

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 8:12 pm

    pokiwała głową z przygryziona wargą. - tak. - pewnie bała się, że straci rękę czy coś podobnego więc wolała szybko to opatrzyć i mieć z głowy. - muszę tylko wytrzeć tą kałużę i pozbierać swoje rzeczy. - powiedziała marszcząc brwi. szybko więc pobiegła do pani bibliotekarki po szmatkę, wytarła, oddała jej ją, pozbierała swoje rzeczy i poszła za matthew do gabinetu pielęgniarki do którego na pewno miał klucz. mogę nawet tam zacząć.

    Sponsored content

    biblioteka - Page 6 Empty Re: biblioteka

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:56 pm