stare miasto

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stare miasto - Page 7 Empty stare miasto

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 8:24 pm

    First topic message reminder :

    stare miasto - Page 7 Sheffield_Old_Town_Hall
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by casper williams Wto Sie 11, 2015 10:28 pm

    casper nigdy by swojej siostrzyczki nie zrzucił pleców, nawet jeżeli ważyła swoje a on przecież jest chudy jak szczapa. wyrobił się na noszeniu essie na rękach widocznie xd - do domu idę. właściwie to nie mam innych planów na wieczór niż siedzenie przed telewizorem i oglądanie głupot. rozumiem, że idziemy razem? - liczył na to, że się zgodzi. oni to dopiero musieli być fajnym, zabawnym rodzeństwem. przynajmniej starał się ją rozśmieszać!
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by kylie williams Wto Sie 11, 2015 10:32 pm

    jaki dobry z niego brat, aww. jak widać w takim razie na jej korzyść był ten jego związek, skoro teraz i ją nosił przez essie xd ale z drugiej strony nie była jakaś wielka, więc pewnie wcale nie było mu aż tak ciężko. - tak, właśnie tak - zgodziła się. - co za głupoty będziesz znowu oglądał? - westchnęła. akurat takich bezsensownych programów fanką nie była, ale co zrobić.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by casper williams Wto Sie 11, 2015 10:35 pm

    nosił ją, essie i leosia, głównie tylko dlatego, że po prostu zazwyczaj zasypali mu w ramionach albo na niego wskakiwali radośnie. wyrobi sobie mięśnie przynajmniej i zostanie ich bohaterem życia - nie wiem co będę oglądał. możemy obejrzeć tym razem co ty będziesz chciała, ja chętnie popatrzę na coś mądrego. ukulturalnię się, poudaję, że nie jestem aż taki głupi - zażartował. przynajmniej w przeciwieństwie do niektórych to faktycznie robił za inteligencika.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by kylie williams Wto Sie 11, 2015 10:40 pm

    uroczo. dobrze, że nie wskakiwali na niego wszyscy razem, bo wtedy pewnie by już nie miał tyle siły, żeby ich utrzymać i by się złamał w pół. - nie widziałam jeszcze tego filmu z marylin monroe - przypomniało się jej. nie była taka głupia, ale też nie przepadała za oglądaniem jakiś mega inteligentych rzeczy, przy których musiała bardzo wytężać mózg. casper chociaż udawał hehe
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by casper williams Wto Sie 11, 2015 10:43 pm

    caspra by nie było xd nie no, casper nie był kompletnym idiotą. w końcu ogarniał jak założyć swój własny biznes i jak go rozkręcić. brakowało im tylko z leosiem nazwy kawiarni, to się jednak wybierze później - w takim razie będziemy oglądać marylin monroe - zarządził - do jedzenia oczywiście coś zdrowego jak mniemam? to musimy wstąpić do sklepu w takim razie - znał swoją siostrę i wiedział, że pizzy to ona nie tknie xd
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by kylie williams Wto Sie 11, 2015 10:50 pm

    dobrze, że chociaż on myślał. za leo pewnie też musiał, bo ten zbyt inteligentny to raczej nie był. - świetnie - jedną ręką poczochrała mu fryzurę. - mam ochotę na jakąś sałatkę - wymyśliła. było już późno i w sumie nie powinna jeść, ale może raz zrobić wyjątek. gdyby się pizzą obżerała o tej godzinie szczególnie to by już jej nie mógł nosić na plecach bo by się spasła xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by casper williams Wto Sie 11, 2015 10:53 pm

    ciągnąłby ją wtedy po ziemi, żeby mu było łatwiej. albo wysyłałby ją na siłownię, żeby schudła. dobrze, że jadła w miarę normalnie i nie wymyślała jakichś glupich diet fast foodowych. - nie ma problemu, będzie sałatka. jak znajdziemy w sklepie jakieś dobre w miarę owoce to do tego zrobię pyszne smoothie, takie jak lubisz - poklepał ją po udzie. dobry z niego brat, nie ma co.
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by kylie williams Wto Sie 11, 2015 10:57 pm

    kupił by taczkę i by ją tak woził. poszli na te zakupy i potem obejrzeli film, sobie pożartowali i poszli spać. a ja też spadam, papa.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 6:13 pm

    wracał z próby z chłopakami. miał gitarę na plecach i fajkę w buzi ;x
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 6:19 pm

    stała sobie gdzieś i odpalała fajkę, bo ostatnio kupiła sobie całą paczkę, żeby się nauczyć palić i przekonać, czy to takie fajne. w końcu wszystkie cool kids tak robiły. a ona musiała próbować nowych rzeczy i adaptować się do świata st. albans!
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 6:24 pm

    pewnie tedi ją zaraz dostrzegł. chciał się przywitać, to pewne! ale wtedy zobaczył, że wkłada fajkę do ust i szczena mu opadła ze zdziwienia. obwiniał się już, że to przez niego bo sam ją kiedyś poczęstował. podszedł jednak szybko i wyjął jej papierosa z ust. dobrze, że ten którego palił wypadł mu z buzi kiedy szczena mu opadła - zgłupiałaś? - mruknął. haha, miał syndrom starszego braciszka, słodkie!
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 6:28 pm

    oczywiście, że to przez niego! to on poczęstował ją fajką i powiedział jej, że pali na okrągło. chciała się pewnie do niego upodobnić. dobrze, że teddy nie wiedział, że wczoraj pomyliła papierosa ze skrętem i jarała trawkę, w dodatku z jego kumplem cody'm! ach te bliźniaki! zdradzają teddy'ego na wszystkich możliwych frontach.
    - co ty robisz? - jej też szczena opadła, że zabiera jej papierosa. - to ty możesz palić, a ja nie? - skrzyżowała ręce.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 6:31 pm

    dlatego biedak już miał wyrzuty sumienia! on mógł palić, halo! był starszy, palił już jakiś czas i tak dalej. a ona by tylko sobie tym życie psuła. patrz jak się martwił! no jasne, bliźniaki to tacy kumple że tylko bałamucą jego laski ech - dokładnie tak - wystawił rękę żeby oddała mu tą paczkę, bo podejrzewał że takową ma - no dawaj - pośpieszył ją.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 6:39 pm

    sam dał jej spróbować, a teraz nie pozwalał jej podjąć własnej dorosłej decyzji i palić! jakby się nauczyła wcześniej po kryjomu palić, to też miałaby argument, że pali już od jakiegoś czasu.
    - nie ma mowy. - wsadziła paczkę do kieszeni. wiesz ile swoich oszczędności niepotrzebnie wyrzuciła w błoto na kupno paczki? nie zamierzała jej oddawać! - kim jestes, żeby decydować, co mogę, a czego nie mogę robić? - rzuciła głupio.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 6:44 pm

    oczywiście, że nie pozwalał bo była jeszcze dzieckiem! przynajmniej dla niego! i tak gdyby już wcześnej paliła to by mu to nie przeszkadzało, ale w takiej sytuacji nie chciał żeby uzależniła się od nikotyny! - oddawaj - powtórzył raz jeszcze i westchnał. mógł jej oddać hajs skoro tak bardzo sie tym przejmowała. sam spaliłby tą paczkę - jak to kim, twoim bratem. twoim starszym bratem a teraz oddawaj - machnął ręką.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 7:00 pm

    bo wyglądała jak dziecko? heheh. była starsza od jego siostrzyczek, chociaż może traktował ją jak małą siostrę, bo tak ją zapamiętał z przeszłości. nie widział jak dorastała.
    - to nie znaczy, że możesz decydować o tym, czy mogę palić. - zaczęła się trochę denerwować. pierwsza braterska kłótnia, ups. - sam mi dałeś pierwszego papierosa do spróbowania, a teraz po prostu chcesz mi ukraść paczkę. - wymyśliła niezadowolona.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 7:19 pm

    sama mnie prowokujesz żebym sie o jej wyglad czepiała ;x ale jesteś!! pewnie tak bylo, pamiętał ją jako małą tracy i teraz też taka dla niego była!
    - dalem ci go do spróbowania, a nie żebyś potem chodziła cały czas z fajką w ustach - wyjaśnił przewracając oczami. ich pierwsza kłótnia, ach te pierwsze razy he he - nie zgadzam się na to żebyś paliła - odparł stawiając sprawę jasno.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 7:26 pm

    teraz jest nawet bardziej do niego podobna z rysów twarzy i w ogóle.
    - to po co miałam próbować? ty cały czas chodzisz z fajką w ustach. - wytknęła mu. nie podobało jej się, że tak jej rozkazuje. miała już dość zakazów po rządach zakonnic, teraz chciała próbować wszystkiego i żyć pełnią życia. - nie zgadzam się, żebyś mi rozkazywał. - odparła od razu.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 7:29 pm

    mówisz? nie widzę bo ryj ma daleko na awku xd
    - jestem starszy i mogę - wymyślił najbardziej lamerską wymówkę na świecie. nawet nie potrafił jej wytłumaczyć że on i palenie to coś innego, aniżeli ona i palenie! skąd miał wiedzieć, że miała taką awersję do zakazów? nic o niej przecież nie wiedział! - to nie jest rozkaz tylko prośba - złagodniał - martwię się, że to przeze mnie i przez to że sam cie zachęcałem jak byłem pijany - bo na pewno pod tymi namiotami był nastukany.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 7:36 pm

    ale ma gifek. ty pewnie nawet nie widziałaś jak ona wygląda, a krytykujesz od rana hehe.
    - i co z tego? nie znamy się jeszcze na tyle, żebyś robił z siebie nadopiekuńczego starszego brata. - mruknęła, chociaż zaraz pożałowała swoich słów. przecież marzyła o bliskiej więzi i o nadopiekuńczym starszym bracie! a teraz jej się nie podobało. kobietom się nie dogodzi. - chciałam spróbować. chcę wszystkiego spróbować. nigdy nie miałam możliwości, żeby palić papierosy albo jeździć na wrotkach... - rozłożyła ręce.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 7:49 pm

    oczywiście, że nie widziałam bo byłam w pracy xd
    - to nie zmienia faktu, że jestem twoim bratem i mam prawo, albo wręcz obowiązek żeby stać na straży twoich nałogów i cnoty! - skrzyżował ręce na wysokości klaty i świdrował ja wzrokiem. kobiety takie niezdecydowane, tedi nigdy ich nie ogarnie ech - ale wrotki a palenie papierosów to dwie inne rzeczy, to tak jakbyś chciała porównać szympansa i kapibarę - westchnął.
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 7:52 pm

    to czemu narzekałaś, że smarkula? ;o
    - jeszcze miesiąc temu nie wiedziałeś, że jesteś moim bratem i nawet nie byłeś zainteresowany odnalezieniem mnie! - wykrzyknęła mu to, co jej leżało na serduszku. teraz zachowywał się jak starszy brat, a przecież to ona musiała go szukać i specjalnie tu przyjeżdżać, bo on nigdy nie zainteresował się jej losem, dorastając sobie w idealnej rodzince. - chcę spróbować wszystkiego i mam do tego prawo! mam prawo popełniać swoje błędy i robić głupoty. - tupnęła nóżką.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by teddy carlson Sro Sie 26, 2015 8:06 pm

    bo lubie narzekać xd
    zabolało go to co powiedziała! to niego jego wina że on trafił do szczęśliwej rodziny, a ona nie! poczuł się urażony i na prawdę było mu teraz przykro. choć wcale nie chciał tego pokazać dlatego też tupnął i wsadził jej ponownie fajkę w usta, tą którą przed chwilą jej zabrał - w porządku, skoro jestem taki okropny i się tobą nie interesują to rób sobie co chcesz! - uciekł od niej. next!
    tracy o'hara

    tracy o'hara

    manchester
    położnictwo
    cieszę się życiem
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by tracy o'hara Sro Sie 26, 2015 8:11 pm

    mi się od razu bardziej podoba.
    zrobiło jej się przykro, że to wszystko tak się skończyło. żałowała swoich słów, ale nie miała do niego numeru telefonu i nie mogła się z nim skontaktować (pewnie nie miała komputera i konta na fejsie, sorry), a do jego domu wstydziła się iść! spaliła całą paczkę ze stresu.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by bridget kay Sob Sie 29, 2015 2:28 pm

    szła miastem z wyciągniętą ręką z telefonem i gadała do kamerki, bo postanowiła zostać jutuberką.

    Sponsored content

    stare miasto - Page 7 Empty Re: stare miasto

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 6:53 pm