shisha club

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    shisha club - Page 9 Empty shisha club

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:29 pm

    First topic message reminder :

    shisha club - Page 9 B13ea48d510a4a7ca46b7a206ef7a4ad
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by aurora kirichenko Sob Cze 13, 2015 7:49 pm

    no tak, przed nockami to wiadomo. ja i tak nie ogarniam twojego harmonogramu, to sobie gadam. z rosalie to było tak, że nie nadawała się wcale na imprezowy i szalony typ. co innego elsa razem z gigi. te dwie rozumiały się bez słów.
    - żyję. - wzruszyła ramionami. - myślałam, że to ty chcesz się wygadać na temat wszystkiego, skoro potrzebujesz wsparcia duchowego. - podniosła na nią wzrok. - wiśniowy może być? - spytała zaraz jak gdyby nigdy nic, odkładając kartę smaków i skinęła na kelnerkę.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Sob Cze 13, 2015 7:54 pm

    ja w sumie czasem też nie ogarniam. no na razie to się zdecydowanie nie nadawała.... ale skąd wiadomo czy nie kryje się gdzieś bardzo głęboko w niej szalona duszyczka jak gigi z elsą.... może coś się da z niej zrobić.
    - no co ty.... wiesz jak ja uwielbiam się rozgadywać. - machnęła ręką. chodziło jej pewnie o wsparcie duchowe takie że ktoś znajomy po prostu sobie z nią siedzi i gadają o bzdurach i takie tam.... - i liczyłam na jakieś szczegóły raczej z twojej strony a nie... - pokręciła głową. - może, może. - zgodziła się bez zastanowienia bo jej to było obojętne.
    aurora kirichenko

    aurora kirichenko

    petersburg
    charakteryzacja sceniczna
    who's that girl
    32

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by aurora kirichenko Sob Cze 13, 2015 8:01 pm

    a kiedy zaczynasz urlop? za tydzień, tak? jeżeli w rosalie naprawdę kryje się szalona dusza... to na pewno chcę to zobaczyć.
    gigi chyba też nie lubiła się rozgadywać, wolała się droczyć albo poznawać mroczne tajemnice innych. nie nadawała się chyba do gadania o bzdurach, bo zamiast wspierania innych, bywała raczej destrukcyjna dla wszystkich wokół, ze sobą włącznie.
    - jakie szczegóły? nie będę ci opowiadać o wszystkim, co robię w łóżku. zajmij się sobą. - roześmiała się. zaraz kelnerka przyniosła im tę wiśniową sziszę, to gigi zajęła się rozpalaniem.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Sob Cze 13, 2015 8:04 pm

    no w piątek o szóstej wychodzę i wracam w niedzielę na wieczór dopiero. calusieńki tydzień w domu z kociakami. każdy chce xd
    no cóż. chyba elsa była jednak bardziej rozgadana od gigi. - całe dnie spędzasz w łóżku? - uniosła brew i zaśmiała się. pogadały, schlały się i w ogóle szał był pewnie i potem coś tam się działo dalej i tyle.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by casper williams Sro Lip 08, 2015 10:26 pm

    wyrwał bree na shishę, bo co im w końcu szkodzi, prawda?
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by bridget kay Sro Lip 08, 2015 10:30 pm

    nic im nie szkodzi, tym bardziej, że bridget musiała korzystać póki nie dostała szlabanu do końca życia. dmuchała właśnie dymem w caspra i chichotała, bo uważała, że to taaakie śmieszne!
    - zrób mi zdjęcie! - wcisnęła mu swój telefon, żeby dokonać rytuału.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by casper williams Sro Lip 08, 2015 10:33 pm

    złapał za telefon i napstrykał im mnóstwo zdjęć za jednym razem, żeby mieli co wstawiać na instagrama razem. dmuchnął jej też w twarz, skoro ona jemu tak zrobiła i objął ją ramieniem. nagle cały świat wydawał mu się przyjemniejszy - bree, mówiłem ci, że musisz częściej do mnie dzwonić a nie tylko wysyłać snapy? - zauważył.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by bridget kay Sro Lip 08, 2015 10:41 pm

    na pewno porobili sobie całą sesyjkę, żeby bridget miała zdjęcia z dymem, bez dymu, z casprem i bez caspra.
    - a ja mówiłam ci, żebyś częściej wchodził ze mną w interakcje na twitterze. - wywróciła oczami, bo było tyyle możliwości komunikowania się, a casper jeszcze nie korzystał ze wszystkich i marudził!
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by casper williams Sro Lip 08, 2015 10:45 pm

    od razu połowę wstawili na insta, żeby móc się pochwalić swoim wyjściem na miasto. casper robił co tylko chciał, bo essie nie była taka, żeby mu czegokolwiek zakazywać. fajną miał dziewczynę przynajmniej - na twitterze? mam specjalnie odpisywać ci na wszystkie zaczepki? to ja już wolę tego snapa - machnął ręką.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by bridget kay Sro Lip 08, 2015 10:47 pm

    na pewno tak było! wstawili na insta, na facebooka, wysłali snapy i jeszcze zameldowali się na facebooku i napisali parę słów na twitterze. nie wiem jakie tam portale jeszcze istnieją, ale na pewno ze wszystkich skorzystali. alfons też pozwalał bridget robić wszystko co chciała, pewnie dlatego, że nie chciał się zniżac do jej poziomu i robić to z nią.
    - to po co masz twittera, jeżeli nie chcesz odpisywać na zaczepki? - pokręciła głową. - musisz nadrobić do XXI wieku, bo jesteś w tyle. - stwierdziła.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by casper williams Sro Lip 08, 2015 10:51 pm

    pokazał jej język, jak się tak wymądrzała. bree powysyłała ich zdjęcia dosłownie wszędzie z głupimi podpisami, jemu to kompletnie nie przeszkadzało. a ile lajków zebrali znając życie za takie zdjęcia! mnóstwo! w końcu mieli sporą grupę znajomych - bree, dobra, obiecuję, że od dzisiaj będę odpowiadał na wszystkie twoje zaczepki, może być? - przyrzekł jej. zamówił im po kolorowym drinku.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    26

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by bridget kay Sro Lip 08, 2015 11:00 pm

    bridget się wymądrzała na temat portali społecznościowych, bo w tym jednym była prawdziwym ekspertem. używała ich wszystkich obsesyjnie.
    - na zaczepki na facebooku też? - roześmiała się i od razu zaczepiła go na fb, bo i tak akurat robiła coś tam jeszcze na telefonie. w końcu wiecznie miala go przyklejonego do ręki. skończyli zaraz tę dyskusję, bo zatracili się w drinkach i sziszy i było super.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Nie Sie 02, 2015 2:55 pm

    zaczął się kolejny szalony dzień dla elsy także wyszykowała się i siedziała w barze popijając wódkę piwem i paliła sobie sziszę ze znajomymi.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by morgan butler Nie Sie 02, 2015 3:09 pm

    siedziała tutaj z morgan, która robiła dokładnie to samo co ona. - zróbmy coś szaloneego - zaczęła marudzić elsie, bo nudziły się już jej te ciągłe wyprawy do klubów, upijanie się i czołganie do domu.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Nie Sie 02, 2015 3:11 pm

    zaśmiała się na jej propozycję. - w takim razie co według ciebie możemy zrobić? - zapytała unosząc brew. - wątpię, żeby latanie nago po mieście się liczyło, a tylko to mi wpadło do głowy... - stwierdziła marszcząc nosek.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by morgan butler Nie Sie 02, 2015 3:18 pm

    - nie wiem no. nie chce latać nago po mieście - podparła się na łokciu i ułożyła policzek na dłoni. - pojedźmy nad morze! - wymyśliła i napiła się swojego drinka. najlepiej wyjechałaby w jakieś ciepłe kraje, ale jej ostatnia spontaniczna wycieczka tak daleko nie skończyła się dobrze. - albo w jakiś rejs - juz sobie je wyobrażała opalające się na leżakach.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Nie Sie 02, 2015 3:24 pm

    - rejs? - roześmiała się kręcąc głową. - morgan... znając życie ja zaraz wyleciałabym przypadkiem za burtę i tak by się nasz rejs skończył. - powiedziała z rozbawieniem. - w sumie wiesz.... możemy gdzieś jechać. nawet tak po prostu kupić bilet na pierwszy lepszy samolot i jechać, ale.... no nie wiem. tak same? we dwie? nie mówię, ze to zły pomysł, bo na pewno będziemy się świetnie bawić, ale wiesz... fajniej by było jechać większą paczką. - wzruszyła ramionami.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by morgan butler Nie Sie 02, 2015 3:28 pm

    chyba za szybko wyleciała z tym pomysłem.. mogła poczekać aż elsa się bardziej upije, wtedy pewnie od razu by się zgodziła ;x - a takim razie zabierzmy też ich - pokazała na znajomych, z którymi tu przyszły. - mam już dosyć tego st albans - westchnęła.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by elsa ayers Nie Sie 02, 2015 3:33 pm

    haha wtedy to od razu by poleciała na lotnisko xd - ej, a ta wycieczka pod namioty? - zaproponowała, bo wyczaiłam, że obie jadą ;x - fajnie by było, nie sądzisz? możemy też pojechać wszyscy razem. dzikie imprezy nad ogniskiem, dużo alkoholu, nie w st albans.... - proponowała, bo wydawało jej się to całkiem niezłym planem. - a jak będzie nam mało to polecimy po tej wycieczce na koniec świata albo na ten twój rejs. - wyszczerzyła się i wypiła kolejnego szota po czym popiła go piwem.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by morgan butler Nie Sie 02, 2015 3:39 pm

    - do niej jeszcze daleko - dalej marudziła. najwyżej się naćpa, nasypie piasku w łazience, usiądzie w wannie i będzie udawać, że jest na plaży xd zawsze coś. - niech będzie - odpowiedziała niezadowolona, ale zaraz się upiła i wrócił jej humor. następni bo nie chce mi się nią jednak xd
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by joy lancaster Pon Sie 17, 2015 6:56 pm

    tańczyła na barze jak w 'coyote ugly'!
    thea johanssen

    thea johanssen

    kiruna
    taniec
    dancing queen
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by thea johanssen Pon Sie 17, 2015 6:58 pm

    no to super, gratuluję xd thea tańczyła razem z nią. właściwie to nie. wróć, złapała jakąś rurę i dawała dobry pokaz panom. joy pewnie nie wiedziała, że thea coś takiego potrafi!
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by joy lancaster Pon Sie 17, 2015 7:03 pm

    i tak nie wywijała pewnie lepiej niż majk. joy do niej podeszła i klepnęła ją jeszcze w tyłek jak ta się tak gięła xd zagwizdała i panowie byli wniebowzięci. każdy z nich krzyczał i chciał postawić temu duetowi drinka!
    thea johanssen

    thea johanssen

    kiruna
    taniec
    dancing queen
    31

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by thea johanssen Pon Sie 17, 2015 7:06 pm

    sorry, ale ona jest dziewczyną, więc wywija tak samo dobrze jak majk. poza tym o nikogo się nie ociera halo, bo ma traumę po mężu. eh. thea starała się jak tylko mogła, żeby panowie klaskali i dawali jej napiwki. podeszła do joy i zaczęła się o nią ocierać, bo panowie wiadomo, lubili takie sprawy, xd
    joy lancaster

    joy lancaster

    tutejsza
    socjologia
    mystery
    28

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by joy lancaster Pon Sie 17, 2015 7:16 pm

    joy chciała organizować weekendową myjnie i zbierać na chore dzieci. po co jej to skoro w ten sposób szybciej zarobi. jak się zaczęły o siebie ocierać to pewnie cały klub szalał i miały morze drinków do końca wieczoru. schlały się niebotycznie i joy nie pamiętała jak wróciła do domu, ups?

    Sponsored content

    shisha club - Page 9 Empty Re: shisha club

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 12:55 pm