stare tory

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stare tory - Page 5 Empty stare tory

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:47 pm

    First topic message reminder :

    stare tory - Page 5 0001
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by james byron Sob Mar 07, 2015 10:20 pm

    - jak chcesz.... - james jak zwykle nie wytrzymał nerwowo dopił piwo i poszedł, nie przejmując się, że w skrzyneczce zostało jeszcze trochę. kto teraz!
    pandora horowitz

    pandora horowitz

    z szafy
    rzeźba
    ćpunka-wariatka
    30

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by pandora horowitz Sob Mar 07, 2015 10:31 pm

    została, bo nie miała siły targać skrzynki, a nie mogła pozwolić, żeby piwo się zmarnowało. zacznęę.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by evelyn baker Sro Cze 24, 2015 7:50 pm

    evelyn nie miała co robić, to przyszła sobie tutaj. paliła papierosa za papierosem, słuchała relaksującej muzyki, czerpała radość z przyjemnego spaceru.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by alphonse berube Sro Cze 24, 2015 7:56 pm

    alfons pewnie z nią zerwał bo paliła! xd śpieszył się na jakieś spotkanie biznesowe bo wiadomo po godzinach pracy też załatwiało się interesy. chciał wyprzedzić evelyn której nie poznał i ją szturchnał przypadkiem - przepraszam - jęknął, pewnie nawet jej nie poznał.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by evelyn baker Sro Cze 24, 2015 8:01 pm

    fajnie, że miał spotkanie na jakimś zadupiu, skoro to są stare tory! wytrącił ją z równowagi psychicznej, papierosa też już nie miała. miała za to na niego krzyczeć, żeby uważał jak chodzi, że gdzie ma oczy i chciała mu wygrażać, ale wszędzie pozna swojego byłego chłopaka. wzięła od razu gumę do ust, tak się nauczyła przy nim, że popatrz jaka grzeczna - alfie? gdzie ty się tak spieszysz, hej - złapała go za ramię.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by alphonse berube Sro Cze 24, 2015 8:06 pm

    pewnie tędy prowadził jakiś skrót. ogólnie to byłam przekonana, że to jakaś ulica. nie wiem jakim cudem stare tory były ulokowane w kategorii miasto serio xd tak, nie ogarniam. on też jej od razu nie poznał, dopiero po głosie - a cześć evelyn - zaśmiał się nerwowo zerkając na zegarek - praca sprawia że wszędzie się śpieszę - wyjaśnił - w przeciwieństwie do ciebie - bo dziewczyna wyglądała jakby nigdzie się nie spieszyła i się relaksowała.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by evelyn baker Sro Cze 24, 2015 8:10 pm

    tak, ulica, bardzo ulica. alfie po prostu musiał zabłądzić, dlatego tędy szedł. nie wiedział jak wyjść, teraz evelyn będzie musiała mu pomagać. posłała mu przyjazny uśmiech - no tak, ty zawsze wszędzie się spieszyłeś. nigdy nie mogłeś usiedzieć w miejscu, ciągle potrzebowałeś czegoś nowego - powiedziała melancholijnie - ciebie też miło widzieć, ale co tutaj robisz? - zapytała zainteresowana - ja się nie muszę spieszyć, dzisiaj mam wolne - schowała słuchawki do torebki.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by alphonse berube Sro Cze 24, 2015 8:21 pm

    nie wziął kompasu to zabłądził, co zrobisz! - cóż mogę poradzić - uśmiechnął się szarmancko - taki już mój urok, nie potrafię usiedzieć w miejscu - przyznał jej rację i zaśmiał się - idę, błądzę nie wiem - zerknąl na komórkę i westchnął - widać, że masz wolne - zlustrował ją wzrokiem - zazdroszczę - bo on to nie miał wolnego od długiego, dluuugiego czasu. zostanie pracoholiko-alkoholikiem, to moje postanowienie.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by evelyn baker Sro Cze 24, 2015 8:26 pm

    ambitne postanowienie, nie ma co. zaśmiała się z niego. był jak zwykle małym dzieckiem, które potrzebowało od czasu do czasu jej pomocy. wzięła go za rękę i zaczęła z nim powoli iść - nie bój się, ze mną się nie zgubisz. pomogę ci stąd wyjść. a potem będziesz mógł sobie gdzie tylko chcesz. na spotkanie czy nie na spotkanie - machnęła dłonią - powinieneś wyluzować. jesteś strasznie spięty alfie - dźgnęła go w ramię.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by alphonse berube Sro Cze 24, 2015 8:49 pm

    wyprowadziła go z labiryntu i poszli na drinka bo odwołali mu spotkanie ;x
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lip 06, 2015 6:02 pm

    gdzieś tu biegał.trzeba dbać o formę, nie?
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lip 06, 2015 6:06 pm

    wow. widzę, że kreatywność dzisiaj na najwyższym poziomie! ona szła naokoło do domu, bo podarły jej się rajstopki i nie mogła pozwolić, żeby ktoś ją w takim nieładzie zobaczył. paliła papierosa, zła na cały świat.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lip 06, 2015 6:11 pm

    bo już późno jest a mi pozmieniali rozkłady jazdy, po za tym nie mogłam spać w nocy a teraz sobie wygodnie leżę i oglądam tbbt to mi się trochę spac chce xd ale alojzy ją wyczaił. alojzy wyczai ją wszędzie. aż przystanął żeby zmierzyć ją wzrokiem.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lip 06, 2015 6:14 pm

    mi się okropnie chce spać, ale ostatnio cały czas jestem taka nieżywa. alojzy spryciarz, pewnie ma radar na astrid, żeby zawsze ją wyczaić, tym bardziej w żenujących sytuacjach. pewnie nawet nie zauważy tych podartych rajstop, a ona się przejmuje, że hańba i wstyd. tak jakby nie miała w życiorysie większej hańby.
    - i co się patrzysz? podoba ci się widok? - warknęła na niego jak tylko go zobaczyła.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lip 06, 2015 6:25 pm

    roześmiał się głośno na jej słowa. - chyba śnisz astrid. z dnia na dzień upewniasz mnie w przekonaniu, że twój upadek jest ostateczny i nieodwracalny. - powiedział z rozbawieniem bo cieszyły go porażki innych. a chyba w szczególności jej.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lip 06, 2015 6:26 pm

    - już to kiedyś słyszałam. powtarzasz się, skarbie. - wywróciła oczami, dopalając papierosa. alojzy uparcie dalej zaczepiał ją i podkreślał jej upadek, a ją chyba już znudziła w kółko ta sama śpiewka. jej "przyjaciele" mogliby zmienić trochę repertuar.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lip 06, 2015 6:38 pm

    - może i się powtarzam, ale to nigdy się nie nudzi. - powiedział radośnie i wzruszył ramionami. - będzie jeszcze fajniej jak niedługo z tego wszystkiego zaczniesz zajadać swoje smutki i przytyjesz tak, że nikt się za tobą nie obejrzy, chyba, żeby chciał się pośmiać. - dodał. sądził, że tak właśnie będzie.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lip 06, 2015 6:41 pm

    - dorośnij wreszcie. - kopnęła kamień. wyciągnęła kolejnego papierosa, bo ten jeden to było za mało w obliczu konfrontacji z aloise'm. - jakbyś nie zauważył, wszystko wydarzyło się już dawno temu. twoje przewidywania przyszłości chyba trochę się spóźniły, wróżko. znajdź sobie inny obiekt zaczepek. słyszałam, że britney spears ogoliła głowę na łyso. to chyba całkiem niedawno, co? wtedy, kiedy mój ojciec trafił do więzienia. - prychnęła. tak sobie patrzę, że stworzyłam ją w listopadzie, czyli wtedy musiała być akcja z ojcem. trochę czasu już minęło, ale wbrew temu, co mówiła, wcale się z tym nie pogodziła.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lip 06, 2015 6:45 pm

    - dorosłem, i świetnie się bawię, w przeciwieństwie do ciebie. - wzruszył ramionami. jemu się wydawało, że astrid to nigdy się nie pogodzi z tym, że wszystko straciła. fałszywi bo fałszywi, ale znajomi byli. i miała z kim przesiadywać, a teraz nikt jej nie chciał znać. - niee, dzięki. chyba jesteś do tego stworzona. - wyszczerzył się i zaczął rozciągać. - lepiej też zastanów się nad jakimiś ćwiczeniami, bo ci dupa już trochę urosła... - przyjrzał się uważnie jej tyłkowi.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lip 06, 2015 6:48 pm

    oczywiście, że astrid nigdy się nie pogodzi z tym, że wszystko straciła, ale do końca swoich dni będzie udawać przed wszystkimi, że a) wcale nic nie straciła, b) świetnie jej się żyje. w sumie astrid powinna zainwestować w znajomków, bo nawet taylor swift i księżniczka blanca ją opuściły przez kasowanie postaci, ech. - widzisz? znowu się powtarzasz. nie możesz mnie obrazić, bo nie umiesz wymyślić nic oryginalnego. - złapała się pod boczki. - poza tym wiem, że moja figura jest nieskazitelna. - dodała jeszcze, bo nigdy nie tykała tego świństwa z internet&tacos ani żadnego innego niezdrowego jedzenia. poza tym była taaaka drobniutka!
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lip 06, 2015 6:52 pm

    biedaczka. a mimo wszystko to większość ludzi, którzy ją kiedyś znało wiedzieli, że nigdy się z tym nie pogodzi. dziwna sprawa. wzruszył ramionami. - i co z tego? - zapytał obojętnie. - i tak jestem w o wiele lepszej pozycji niż ty astrid, nie oszukujmy się. - stwierdził radośnie, bo lubił kiedy ludzie mają gorzej od niego.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lip 06, 2015 6:55 pm

    wszyscy z elity to wiedzieli, bo tak naprawdę w głębi duszy mieli świadomość, że oni też by się z tym nie pogodzili! dlatego tak bardzo jej dokuczali. bo cieszyli się, że to nie oni są na jej miejscu.
    - chciałeś się tylko tym pochwalić? okej, pochwaliłeś się i spływaj. - machnęła ręką, jakby odganiała natrętną muchę, bo tak właśnie się czuła. - nie licz na to, że będę mdleć z zazdrości. - zadarła nosek.
    aloise amsberg

    aloise amsberg

    amsterdam
    polityka zagraniczna
    rojals
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by aloise amsberg Pon Lip 06, 2015 6:59 pm

    - a powinnaś- zaśmiał się i pobiegł dalej. next! finn elsa zacznij
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by astrid bachmann Pon Lip 06, 2015 7:00 pm

    pewnie zemdlała z zazdrości xd no dobra, nie, poszła do siebie.
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by elsa ayers Czw Lip 30, 2015 3:38 pm

    wczoraj z morgan nie zabalowała tak bardzo jak ostatnio, ale jednak zamiast obudzić się w domu to właśnie budziła się tutaj.... jak to możliwe to nie wiem... ale stało się xd

    Sponsored content

    stare tory - Page 5 Empty Re: stare tory

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 03, 2024 12:17 am