• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

il sole

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

il sole - Page 6 Empty il sole

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:24 am

First topic message reminder :

il sole - Page 6 To-All-The-Boys-Lara-Jean-and-Peter-GIF-1
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by anderson hurd Nie Sie 29, 2021 8:57 pm

dlatego liczył, że będą szli przez kuchnię do wyjścia służbowego xd
- spotkałaś swojego eks? - zaśmiał się. nie mówiła mu co się naprawdę wydarzyło, żeby się z niej nie śmiał, ale anderson wyobrazał sobie własne wersje wydarzeń i też się z niej śmiał. tak czy siak była przegrana. majtki też było jej widać, także wszystko co dzisiaj ruby zrobiła wyszło inaczej niż by chciała xd - boisz się? - wspiął się dość sprawnie na okno, bo miał doświadczenie w takich akcjach. - daj rękę, skoczymy razem na trzy. - wyciągnął rękę do niej.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by ruby fletcher Nie Sie 29, 2021 9:02 pm

teraz bedzie mial nauczke xd poslucha ruby I bedzie planowal na przod.
- nie, gorzej - westchnela. gdyby wiedziala, ze tak wyjdzie to by zostala w domu! a teraz nie dosc, ze jej chlopak okazal sie starym dziadem to jeszcze Anderson sie z niej nabijal I mial okazje ogladac jej majtki. swietnie! - moze troche - przyznala sie I chwycila go za reke, czekajac az zacznie odliczac. teraz nie mogla sie wycofac.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by anderson hurd Nie Sie 29, 2021 9:09 pm

i będzie brał jedzenie tam gdzie tylko się nawinie, bo nie wiadomo czy potem będzie okazja. taką z tego można wyciągnąć lekcję.
- jak się wydostaniemy to musisz mi wszystko opowiedzieć. - postanowił, bo nie po to się fatygował, żeby potem nie znał wszystkich szczegółów, które wydawały się coraz bardziej intrygujące. on tam się dobrze bawił! skoro ruby nie groziło prawdziwe bezpieczeństwo to ta ucieczka była świetną przygodą w ich znajomości. szukał pozytywnych stron. - nie bój się, zrobimy to razem. gotowa? raz, dwa... trzy! - i skoczyli, lądując na trawie. na szczęście nie było tak jak wysoko jak w klubie jak anderson spadł z rusztowania, więc się nie połamali. - w porządku? - wstał pierwszy i wyciągnął rękę, żeby pomóc jej wstać.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by ruby fletcher Nie Sie 29, 2021 9:14 pm

ech ci zieloni I ich obsesja z jedzeniem!
- nie wiem czy chce - przyznala. teraz moze ja szantazowac ze musi mu opowiedziec bo inaczej po nia nastepnym razem nie przyjdzie. oczywiscie nie planowala nastepnych razow, ale nigdy nie wiadomo! Anderson w koncu mogl sie cieszyc, ze robil z ruby cos szalonego! nie za predko to sie znowu stanie. zamknela oczy I zeskoczyla na trzy. - tak, dzieki. nie wiem co bym bez ciebie zrobila - zasmiala sie krotko I obciagnela sukienke, ktora jej sie za bardzo podwinela.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by anderson hurd Nie Sie 29, 2021 9:22 pm

to część ich zbiorowej tożsamości.
- chociaż na tyle zasługuję po tym jak rzucilem wszystko, żeby przybyć cię uratować - zauwazył. co prawda nie odciągnęła go od żadnych ważnych obowiązków... ale i tak się liczy! cieszył się, że robili coś szalonego i w dodatku było to zasługą ruby! nawet jeśli była zdesperowana i był jej ostatnią deską ratunku. jego wzrok na pewno powędrował na jej podwiniętą sukienkę. to i oglądanie jej majtek to była chyba jego nagroda za ten ratunek xd - więc powiedziałabyś, że jesteś mi wdzięczna do końca życia? - zaczął to obracać na swoją korzyść i na jego twarzy już pojawił się głupawy uśmieszek.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by ruby fletcher Nie Sie 29, 2021 9:28 pm

chyba tak.
westchnela bo nie mogla zaprzeczyc. chociaz pewnie wolalaby gdyby Anderson od razu lecial jej na ratunek, nie oczekujac niczego w zamian xd - umowilam sie z kims kto okazal sie nie byc tym Kim mowil, ze jest - wyrzucila z siebie szybko. Anderson dzisiaj wygrywal xd - do konca zycia to chyba za dlugo - powiedziala z rozbawieniem. gdyby ja o to zapytal zanim sie wydostali to pewnie by sie zgodzila. chyba czula sie dzisiaj szalona na maksa bo zblizyla sie do niego I zarzucila mu rece na szyje, po czym krotko go pocalowala. - to za to zebys wiedzial, ze jestem ci wdzieczna - usmiechnela sie do niego.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by anderson hurd Nie Sie 29, 2021 9:34 pm

- umówiłaś się z jakimś przystojniakiem na tinderze i okazało się, że to jakiś obleśny dziad? - rechotał ze swojego żartu, ale ruby musiała mieć nietęgą minę, więc i on się trochę zawiesił. - o kurde. totalnie tak było! - był bardziej zaskoczony tym, że zgadł niż tym, że ruby wylądowała w takiej sytuacji xd uśmiechnął się już w trakcie pocałunku, co mogła wyczuć. jemu taka nagroda odpowiadała! mimowolnie objął ją w pasie. - akceptuję taką oznakę wdzięczności - stwierdził i spojrzał kątem oka na ścianę restauracji, z której właśnie uciekli. - wiesz, jeśli chciałaś, żebyśmy poszli razem do fancy restauracji to wystarczyło powiedzieć, nie musiałaś wymyślać takiej skomplikowanej intrygi. - dodał z rozbawieniem, ciągle ją obejmując. w sumie anderson by się za dobrze nie bawił w takiej fancy restauracji, wiec chyba i tak załatwiła im lepsze spędzanie czasu xd
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by ruby fletcher Nie Sie 29, 2021 9:40 pm

- to nie jest zabawne - mrunela, wyraznie niezadolona z jego zartu. nie byla zadowolona z tego, ze okazala sie tak glupia! nigdy by nie pomyslala, ze przytrafi sie jej takie cos. domyslala sie, ze taka nagroda mu sie spodoba I dlatego sie na to odwazyla. wcale nie pocalowala go dlatego, ze jej sie podobal przez to, ze ja uratowal. nastawila sie dzisiaj na calowanie to musiala go wykorzystac xd - pomyslalam, ze taka intryga bedzie bardziej w twoim stylu niz popijanie wina w eleganckiej restauracji - powiedziala z rozbawieniem.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by anderson hurd Nie Sie 29, 2021 9:45 pm

- no wiesz... trochę jest - odpowiedział, bo nie mógł się powstrzymać od śmiechu. najwyraźniej nie ogarnął, że może chodzenie ruby na fancy randki to jakiś powód do zazdrości. poza tym, skończyła z nim, więc chyba i tak był tu wygrany? nawet jeśli ruby miała w harmonogramie dnia rozpisane pocałunki nieważne z kim xd - mogę go zobaczyć? przy którym siedzi stoliku? - aż skakał w miejscu z ekscytacji, bo chciał się cofnąć do restauracji i tylko troszeczkę go zobaczyć, żeby móc się potem śmiać z ruby. romantycznie, nie ma co. - to prawda, takie randki są zdecydowanie bardziej w moim stylu. - zaśmiał się. to miał być taki ogólny żarcik o randkowaniu i fancy miejscach, ale chyba znowu nieświadomie mówił coś z czego sam nie zdawał sobie sprawy.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by ruby fletcher Nie Sie 29, 2021 9:49 pm

- smiej sie z mojego nieszczescia - powiedziala dramatycznie. tylko dla andersona to sie wydawalo zabawne! ruby tylko chciala znalezc swoja bratnia dusze, a wyszlo jak wyszlo. w dodatku zaczela sie zastanawiac czy rzeczywiscie jest za sztywna skoro tak swietnie dogadywala sie z dziadkiem! - wolalabym zebys go nie widzial - jeknela niezadowolona. - wiec teraz jestesmy na randce? - zapytala z rozbawieniem bo jej tym razem to nie umknelo.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by anderson hurd Nie Sie 29, 2021 9:54 pm

- dzięki za pozwolenie! - cieszył się, chociaż żadnego pozwolenia nie potrzebował, i tak się będzie z niej śmiać. uwolniła się, więc nie musiała się już tak przejmować! no chyba że facet zaraz wyjdzie w tę uliczkę i ich zauważy. - zwykle kiedy chodzę na randki to moje partnerki nie uciekają przed innymi facetami. - odpowiedział wymijająco, bo sam nie wiedział jak odpowiedzieć na to pytanie! gdyby byli na randce to załapałby się chociaż na jakieś jedzenie xd - jadłaś już? od tego ratowania cię już zgłodniałem. - zabrał więc ruby na randkę jedzenie i dogadywała się z andersonem lepiej niż z tym dziadkiem, ale nie zdawała sobie sprawy z tego, że znalazła już swoją bratnią duszę.
ruby fletcher

ruby fletcher

glasgow
prawo
debby downer
25

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by ruby fletcher Nie Sie 29, 2021 10:01 pm

na szczescie facet nie szukal ruby na ulicy wiec Anderson tylko mogl sie domyslac jak wyglada.
rzeczywiscie bawila sie z Andersonem o wiele lepiej niz sie jej rozmawialo z dziadkiem. pewnie nawet znowu sama go pocalowala na pozegnanie I cieszyla sie jednak, ze wyszlo jak wyszlo!
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by romy luddington Sro Gru 01, 2021 7:26 pm

siedzieli tutaj na rodzinnej kolacji. romy nudziła się i bawiła się widelcem czekając na zamówione jedzenie.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by sophie holtzman Sro Gru 01, 2021 7:28 pm

sophie właśnie była w trakcie opowiadania mamie, że connor chce wrócić do albans i chce otworzyć tutaj biuro architektoniczne i jarała się tym jak mała dziewczynka. zawsze chciała mieć oboje rodziców przy sobie, więc totalnie ignorowała nudzenie się romki - no więc dlatego ja też zamierzam mu pomóc, mówię ci mamo, będzie super - próbowała przekonać carly o cudownym pomyśle connora ale ta nie była przekonana.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by romy luddington Sro Gru 01, 2021 7:34 pm

na pewno nie była przekonana bo pewnie się nie lubili xd już lepsze relacje miała z dylanem! może kręcili gdzieś na boku znowu i ten jej tymczasowy partner to była jakaś przykrywka hehehehe.
tak, romce się nudziło. wolałaby siedzieć w akademiku! pewnie summer jej znowu obiecała wspólne jaranie zioła i nie mogła się doczekać! odłożyła widelec na stolik i nagle oznajmiła - mam chłopaka - zignorowała wszystko co powiedziała sophie xd
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by sophie holtzman Sro Gru 01, 2021 7:36 pm

na pewno się nie lubili, ale ona za to nie lubiła dylana i wolała żeby connor był z carly a nie z ojcem romki. jak romy wypaliła ze swoją rewelacją, sophie się tylko uśmiechnęła - moje gratulacje, ale wracając do tematu - i zaczęła znów trajkotać swoje.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by romy luddington Sro Gru 01, 2021 7:41 pm

każda walczyła o swojego tatusia xd connor był toksyczny xd
- dziękuje - już miała zacząć opowiadać o tym, ale sophie wróciła do tematu więc romy nieco przycichła. zaraz dostali jedzenie i wszyscy zajęli się talerzami. siostra jednak dalej opowiadała więc romka nieco zniecierpliwiona powiedziała - rozumiemy, chcesz pomóc swojemu tacie - pokiwała głową - możemy porozmawiać o czymś innym? - westchnęła.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by sophie holtzman Sro Gru 01, 2021 7:42 pm

- nie - powiedziała wprost, ignorując kompletnie swoją siostrę, bo to ona chciała się wypowiedzieć, a romka dla niej nie miała nic ciekawego do powiedzenia najwyraźniej. zaczęła jeść, więc się na chwilę przymknęła, to trochę był spokój.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by romy luddington Sro Gru 01, 2021 7:48 pm

wyprostowała się i przewróciła oczami - nie musisz być taka niemiła - mruknęła nadziewając kawałek blanszowanej marchewki na widelec. wcisnęła ją do buzi i przeżuwała chwilę bez słowa - nie jesteś najważniejsza wiesz? - wytknęła jej to. pewnie sophie cały czas trajkotała i romka dlatego taka znudzona xd
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by sophie holtzman Sro Gru 01, 2021 7:50 pm

- a bo co, to ty jesteś nagle najważniejsza, bo masz chłopaka księcia? - spojrzała na nią i wywróciła oczami - wszyscy o tym wiedzą, nie żyjemy pod kamieniem - mama pewnie za to się cieszyła, a ojczym próbował uspokoić sophie - ciebie też nie muszę słuchać - powiedziała do fagasa mamusi. dzisiaj nie miała w ogóle humoru na spotkania rodzinne. zamknęła się na długo, bo wróciła do jedzenia.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by romy luddington Sro Gru 01, 2021 7:59 pm

spojrzała na jej gwałtowne zachowanie nieco obruszona. nawet jak się czepiała to miała zdecydowanie milszy głos niż starsza siostra. w ogóle nie wyobrażam sobie sophie jako zielonej, dla mnie jest wredna xddddddddddddd - a co, zazdrościsz? - zapytała jak jej wytknęła, że ma chłopaka ksiecia. ona by zazdrościła xd pewnie carly nie reagowała na ich zaczepki bo była przyzwyczajona, a jej facet skakał nad nimi je uspokajał!
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by sophie holtzman Sro Gru 01, 2021 8:02 pm

wiem, że jest wredna, bo mnie zaczęła wkurzać. ale już znalazłam kogoś zamiast niej bo ją wywalę xd
- kogo mam ci zazdrościć, księcia? błagam cię - machnęła na nią ręką i wróciła do jedzenia. jadła tak w milczeniu aż skończyła - dobra, muszę już iść. dziękuję za kolację - zaczęła się zbierać.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by romy luddington Sro Gru 01, 2021 8:18 pm

hahaha to nic złego, że jest wredna tylko trzeba dać jej ujście xd
słysząc jej komentarz prychnęła pod nosem grzebać widelcem w jedzeniu - najwyraźniej tak - sophie nie miała nikogo więc pewnie tak właśnie uznała romka. teraz związki przesłaniały jej oczy xd - baw się dobrze - odparła wymuszając się na miły uśmiech i pomachała jej.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by sophie holtzman Sro Gru 01, 2021 8:20 pm

nie, naprawdę mnie wkurza xd i nie umiem już nią grać.
poszła sobie. zacznę next.
max amsberg

max amsberg

amsterdam
jeździ uberem
i have fun, i don't care
27

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by max amsberg Wto Mar 01, 2022 8:30 pm

zgodził się pójść na randkę w ciemno ustawioną przez archie'go. uznał to za część kary za to, że przespał się z jego siostrą xd musiał przyjąć tę karę na klatę. ale okazało się, że randka wcale nie była niewypałem i rosie była bardzo miłym towarzystwem.
- czy ja cię przypadkiem kiedyś nie podwoziłem? - spytał w połowie kolacji. takie mają relki wpisane xd a że rosie dużo gadała to była dość charakterystyczna i wyróżniała się na tle innych dziewczyn z st. albans.

Sponsored content

il sole - Page 6 Empty Re: il sole

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 2:54 am