• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

zakątek

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

zakątek - Page 12 Empty zakątek

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:38 am

First topic message reminder :

zakątek - Page 12 Giphy
nate berube

nate berube

st. albans
zarządzanie
dobry chłopak, ale chujek
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by nate berube Wto Paź 19, 2021 9:49 pm

przejął swój list i cieszył się, że udało im się znaleźć ten skarb. rozmawiał o tym na terapii i myślał, że to będzie świetne i oczyszczające i motywujące, żeby sprawdzić co mały nate przewidywał dla przyszłego nate'a. ale powinien był się domyślić, że mały nate miał marzenia o wiele większe niż teraźniejszy nate był w stanie zrealizować. im dłużej czytał te dziecięce gryzmoły tym bardziej rzedła mu mina.
- wiecie co? to był głupi pomysł. - złożył swoją kartkę i schował do kieszeni, zabrał łopatę i psy i uciekł do domu.
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by zoe williams Wto Paź 19, 2021 9:58 pm

przeczytała swoje gryzmoły i pewnie jeszcze pogadały z leilą i zmyły się tak samo jak nejt.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by noah moore Pon Lis 01, 2021 9:15 pm

siedział tu w zakątku i rysował jakieś bzdury.
arnold waddingham

arnold waddingham

reading
wykłada na biologii
almost grown up
28

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by arnold waddingham Pon Lis 01, 2021 9:24 pm

przyszedł tu kupić zioło (od jakiegoś studenta pewnie xd), ale zamiast tego natknął się na dawnego kolegę.
- noah! kopę lat! - zawołał nawet radośnie, bo brakowało mu kumpla i nie rozumiał czemu go olał.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by noah moore Pon Lis 01, 2021 9:27 pm

ojojoj, biedny mały samotny arnold xd nie miał kolegów xd noah nie spodziewał się nikogo w zakątku, bo był tu sam już od jakiegoś dłuższego czasu. uniósł głowę i zobaczył arnolda - proszę proszę, kogo my tutaj mamy, waddingham - zamknął na chwilę swój kajecik z bazgrołami - owszem, kopę lat - przyznał mu rację.
arnold waddingham

arnold waddingham

reading
wykłada na biologii
almost grown up
28

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by arnold waddingham Pon Lis 01, 2021 9:36 pm

źle dobrał sobie wcześniej kolegów to teraz nie miał.
- mam wrażenie, że nie gadaliśmy od... wakacji? mam rację? - zastanowił się. nie wyczuwał jeszcze, że noah traktuje go z chłodnym dystansem. - opowiadaj wszystko co się dzieje w studenckim świecie - poprosił, bo był łasy na ploteczki skoro na imprezy nie miał wstępu.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by noah moore Pon Lis 01, 2021 9:39 pm

a mógł lepiej ogarniać xd
- tak, coś koło tego - westchnął. wcale nie miał ochotę na jakieś pogawędki z nim, skoro stał się wykładowcą. dobrze, że nie na jego wydziale, bo byłby podwójny przypał i udawałby jego najlepszego przyjaciela, którymi nie byli - eee, chyba dobrze? wszystko po staremu - wzruszył ramionami - studenci się wiele nie zmienili, ale co ty tam wiesz panie doktorku - zażartował z niego.
arnold waddingham

arnold waddingham

reading
wykłada na biologii
almost grown up
28

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by arnold waddingham Pon Lis 01, 2021 9:52 pm

gdzie w tym zabawa.
zaśmiał się też trochę niezręcznie i poprawił okulary na nosie.
- właściwe określenie to 'doktorancie', minie jeszcze kilka lat zanim ktokolwiek będzie mógł się do mnie zwracać per 'doktorze' - poprawił go, mądraliński xd chociaż pamiętam jak jedna prowadząca pół zajęć tłumaczyła różnice miedzy doktorem a profesorem, bo ktoś ją nazwał profesorem, a nie była godna tego tytułu heheh. arnold miał to samo! czuł respekt do starych wyjadaczy uniwersyteckich!
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by noah moore Pon Lis 01, 2021 9:56 pm

xdd no nie ma xd
pokręcił głową tylko - naprawdę, będziesz mnie poprawiał teraz? to ma jakiekolwiek znaczenie waddingham? ja się z ciebie śmiałem, a ty nie skumałeś żartu - poklepał go po ramieniu. współczuł mu, skoro nie łapał w lot ironii - coś czuję, że twoi studenci mają z ciebie niezłą polewkę, skoro nawet teraz nie zrozumiałeś o co mi chodziło - zaśmiał się znów - biednyś arnoldzie, biednyś - skwitował tylko.
arnold waddingham

arnold waddingham

reading
wykłada na biologii
almost grown up
28

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by arnold waddingham Pon Lis 01, 2021 10:05 pm

- taki chyba los wykładowców, że studenci się z nich trochę śmieją, my też śmialiśmy się z naszych - przestąpił z nogi na nogę. probował być jakoś na tym samym poziomie co noah skoro uważał go za kumpla i wracał wspomnieniami do wspólnego narzekania na wykładowców, zapominając, że noah nadal to robi, a arnold pracuje ze wszystkimi, których obgadywał. - ale wierzę, że będę coraz lepszym wykładowcą i będą dzielić ze mną biologiczne pasje - dodał jeszcze. musiał w to wierzyć, bo inaczej żadne tabletki na lęki by mu nie pomagały.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by noah moore Pon Lis 01, 2021 10:08 pm

- to były stare czasy arnold. poszedłeś na uczelnię jako wykładowca, więc teraz to z ciebie się śmieją z nieudolnego pana doktoranta, który nie łapie podstawowych żartów - westchnął - współczuję ci, naprawdę. musisz bardzo się starać, żeby cię polubili, prawda? ale zapewne też nie wychodzi ci bycie luzakiem - zauważył i zapalił sobie papierosa. przez chwilę obserwował ulatujący do góry dym - są jakieś ładne studentki chociaż? - zapytał.
arnold waddingham

arnold waddingham

reading
wykłada na biologii
almost grown up
28

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by arnold waddingham Pon Lis 01, 2021 10:22 pm

- nie jestem twoim wykładowcą, jestem twoim kumplem, a ty zachowujesz się jakbyśmy się nie znali - odchrząknął. słowa noah potęgowały jego chorobliwe lęki i kompleksy. noah powinien być jedną z tych osób, które go wspierają, a okazał się zdrajcą, ech. - skąd ja mam wiedzieć? jestem wykładowcą i najwyraźniej nie mogę juz rozmawiać ze studentami i studentkami - mruknął niezadowolony i uciekł szukać tego dilera, bo teraz bardzo potrzebował zajarać i wyluzować.
noah moore

noah moore

st albans
ilustracja i komiks
like a father like a son
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by noah moore Pon Lis 01, 2021 10:24 pm

noah był palantem, czego on od niego oczekiwał! poszedł sobie.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by samuel berenson Pon Lis 15, 2021 8:59 pm

siedział tutaj na ławce sam i karmił wiewiórki!
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by gabrielle lewis Pon Lis 15, 2021 9:01 pm

uroczo xd gabby wróciła z tripa jakiegoś i dopiero wczoraj się ogarnęła. teraz przyszła tutaj bo miała ochotę pobyć sama w ciszy ale się jej nie udało, bo siedział już tu samuel więc się zaczęła wycofywać jak tylko go zauważyła.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by samuel berenson Pon Lis 15, 2021 9:10 pm

nie wiem jakie mieli relacje, ale na pewno się znali i samuel na pewno lubił gabby. może czasami trochę wokół niej skakał i to za bardzo przez co mógł się jej wydawać słodko-irytujący he he - gabrielle! - zamachał do niej i zaraz doskoczył - chcesz wspólnie karmić wiewiórki? - wskazał na rude gryzonie xd
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by gabrielle lewis Pon Lis 15, 2021 9:13 pm

pewnie jak to zieloni się lubili! wszyscy faceci, którzy wokół niej się znajdowali byli cholernie słodcy i irytujący, zupełnie jak ona. miała już sobie pójść ale nie zdążyła - cześć samuel - przywitała się z nim z uśmiechem na ustach - gabby - poprawiła go, nie lubiła jak ktoś mówi do niej pełnym imieniem - eee... właściwie to chciałam zostać sama ale no dobrze - zgodziła się na takie spędzanie czasu.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by samuel berenson Pon Lis 15, 2021 9:20 pm

może takich facetów przyciągała! tobias nie był słodki i irytujący!
- tak, tak - zestresował się że już go strofowała - gabby - poprawił się szybko i uśmiechnął do niej - gabby, gabby, gabby - powtórzył jeszcze, zupełnie jakby jakiegoś candymana przywoływał - sama? - zmartwił się - dlaczego sama? - dopytał - stało się coś? - teraz st. albans takie niebezpieczne. na zielone dziewczyny tylko niebezpieczeństwa czyhają.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by gabrielle lewis Pon Lis 15, 2021 9:23 pm

jedyny xd
- eeee - nie wiedziała za bardzo co ma powiedzieć kiedy zaczął powtarzać jej imię bez sensu - sam, wystarczy - pomiziała go po ramieniu uspokajająco - sama. bo chciałam sobie pomyśleć, poodpoczywać, pozachwycać się przyrodą. dopiero wróciłam do albans i jakoś tak - wzruszyła ramionami - więc, co z tymi wiewiórkami? - zapytała zaciekawiona.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by samuel berenson Pon Lis 15, 2021 9:26 pm

skoro leciała na benka to sorry xd
może szukał rymu do jej imienia. już ustaliłam, ze beznadziejnie rymował i wyobrażam sobie że miał rym do jej imienia w stylu: 'gabby-wasabi' albo coś.
uśmiechnął się kiedy tak przyjemnie go miziała - jak chcesz to możemy to zrobić, bede siedział obok i nic nie mówił - jasne, jemu nigdy sie jadaczka nie zamykała - eee, no rzucam im orzechy, a one je biorą - odpowiedział zgodnie z prawdą. wiewiórki takie fascynujące.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by gabrielle lewis Pon Lis 15, 2021 9:29 pm

leciała też na flynna xd ale nie wiem co lepsze. otwórz mi w ogóle kartę marcela!
kolejny co zmieniał imienia koleżankom! co ci zieloni mają z imionami dla moich postaci to ja nie wiem - super, możemy tak zrobić - zgodziła się na taki układ. dostała od niego parę orzechów i rzuciła je wiewiórkom, rozkoszując się ich widokiem. słodko wyglądały jak chrupały te orzeszki.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by samuel berenson Pon Lis 15, 2021 9:40 pm

nie ogarniam teraz wiec potem ci otworze. co znowu kombinujesz xd
samuel tylko rymował bo był pisał wiersze przecież! może zawsze w głowie rymował imiona znajomych ale się tym nie chwalił żeby go nie wyśmiali - okej - podał jej orzeszki i patrzył jak karmi. długo jednak nie wytrzymał. zerkał na nią co chwile i patrzył z zainteresowaniem - podcięłaś włosy? - dotknął jej końcówek - wyglądała na krótsze - zaraz zaczął paplać.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by gabrielle lewis Pon Lis 15, 2021 9:44 pm

nic takiego xd
skupiała się na swoim zadaniu, aż samuel nie wytrzymał i musiał się do niej odezwać - och, tak, trochę podcięłam włosy. byłam w trakcie wyjazdu u fryzjera i jakoś tak wyszło - uśmiechnęła się do niego. miło było jej, że w ogóle zauważył, że zrobiła coś z włosami. ale za chwilę pomyślała, że tak mają tylko kumple geje xd - co tam w ogóle u ciebie? - zapytała skoro już wrócił do rozmowy.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by samuel berenson Pon Lis 15, 2021 9:56 pm

aha xd
długo się nie skupiła bo samuel faktycznie nie mógł wytrzymać i jak tylko z kimś przebywał to musiał gadać. nie był kumplem gejem, tylko kumplem bi - ładnie ci w krótszych - skomplementował ją kiwając głową - namawiam wszystkie dziewczyny na lekcje samoobrony po tym co się stało z leilą, tiffany i jo - odpowiedział na pytanie dość nieoczywiście i ponuro. sam chciał je uczyć xd
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by gabrielle lewis Pon Lis 15, 2021 9:58 pm

obiecuję, że będę grzeczna xd ale najpierw otworzysz mi kartę. będzie niespodzianka.
dla niej był już kumplem gejem skoro zauważył jej włosy! nikt normalny nie widział tego, że ścięła czy poprawiła włosy, poza tym, nikt jej ich nie macał ani nie zachwycał się nimi. to było zarezerwowane dla niej zachowanie dla gejów najwyraźniej. ach te stereotypy - dziękuje - pokiwała głową - tak? och - nie chciała rozmawiać na temat dziewczyn bo to sprawiało, że robiła się smutna. nie chciała być smutna.

Sponsored content

zakątek - Page 12 Empty Re: zakątek

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:05 am