hyde park

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    hyde park - Page 4 Empty hyde park

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:45 am

    First topic message reminder :

    hyde park - Page 4 Tylko-suchego-hyde-park-london-burzy-d%C5%82ugie-lata-88664971
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 7:40 pm

    - nie wiem czy nie wezmę dziekanki - wystrzeliła nagle z pomysłem, który wpadł jej do głowy w ostatnich chwilach kiedy to rozmyślała na temat tego, czy woli lukrecję czy jednak pianki. pianki wygrały. przynajmniej dla niej - i tak jakoś nie mam ochoty chodzić na zajęcia - dodała szybko marszcząc brwi i na chwilę przystanęła - będziesz musiał sie przyzwyczaić w takim razie do mojej nieobecności na zajęciach i nie, jedz sobie jedz - machnęła ręką i ruszyła znów dalej przed siebie.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by ben wonder Wto Sty 04, 2022 7:52 pm

    może sobie z tiffany piątkę przybić. jeszcze niech dołączy do sekty julio to w ogóle będą bliźniaczkami.
    - gabby, wiem, że ostatnio nie czujesz sie najlepiej, ale nie możesz pozwolić, zeby to cię zahamowało. nie możesz się poddać. on właśnie tego by chciał. a ja wiem, że jesteś silniejsza niż to - zaczął ją przekonywać, oczywiście cały czas dorównując jej kroku i wcale nie jedząc żelek, bo za bardzo się przejął słowami gabby.
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 7:56 pm

    mogła do niej na spokojnie dołączyć i dać sobie zrobić pranie mózgu, może by się jej to przydało do czegoś xd
    - och ben - pokręciła głową zrezygnowana - nie jestem wcale silna. nie radzę sobie - przyznała mu się, ale chyba nie bardzo chciał o tym słuchać że sobie nie radzi. nikt nie chciał tego słuchać, nawet jej rodzice - naprawdę nie chce mi się chodzić na zajęcia. to, że jestem tutaj, chyba o czymś świadczy, nie sądzisz? - zapytała spoglądając na te swoje żelki - czerwone są najlepsze - wskazała na paczkę palcem - oj ben ben... - westchnęła bezradnie.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by ben wonder Wto Sty 04, 2022 8:11 pm

    - gabby - zatrzymał się. - jesteś silniejsza niż myślisz tylko nie dopuszczasz tej mysli do siebie. wiem, bo ja to widzę - popatrzył na nią poważnie. - wiem, że trudno jest zebrać się w sobie i wrócić, tym bardziej teraz po tej dłuższej przerwie. co powiesz na małe kroczki? w czwartek mamy razem wykład z metod mikroskopowych i makroskopowych badań źródłoznawczych. pójdziemy na niego razem. będę twoim motywatorem! wspieraczem! będę tak długo pukać do twoich drzwi aż w końcu na niego pójdziemy! - zaczął wymyślać.
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 8:17 pm

    zmarszczyła nos kiedy do niej mówił i uciekła od niego wzrokiem, rozglądając się gdziekolwiek byleby na niego nie patrzeć. kiedy już się jej znudziło gapienie się na drzewa, znów na niego spojrzała - nieprawda - rzuciła na temat swojej własnej wewnętrznej siły i motywacji - zastanowię się co do wykładu, okej? a jeżeli mi się nadal nie będzie chciało, wrócę po prostu do swojego mieszkania, zostawię akademik. tak będzie chyba lepiej - poklepała go po ramieniu - to urocze, że się tak starasz - uśmiechnęła się nawet.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by ben wonder Wto Sty 04, 2022 8:28 pm

    - to może być dobry pomysł. tam na pewno będzie spokojniej... chociaż wtedy nie będę mógł do ciebie dotrzeć w dwie sekundy jeśli będziesz mnie potrzebowała - zastanawiał się która opcja będzie dla niej lepsza. - oczywiście, że tak. wiesz jaka jesteś dla mnie ważna - odwzajemnił jej uśmiech, ale szerzej niż ona. - żelka? - podsunął jej paczkę skoro humor jej się poprawił.
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 8:38 pm

    - ale dom jest dla mnie jednak bezpieczniejszą opcją. tam mogę zamknąć się na cztery spusty i nikogo nie wpuszczać, tam nikt na mnie nie patrzy ani nikt mnie nie obserwuje - wytłumaczyła mu - nadal będziesz mógł do mnie przychodzić, ale musimy ustalić sobie jakieś hasło, żebym wiedziała że to ty - ale normalnie szpiegówa z niej! - dobry z ciebie kumpel - wzięła sobie od niego żelka. nazwała go kumplem, bo w sumie to sama nie wiedziała kim dla niej jest i nazwała go dla siebie najbezpieczniejszą wersją ever.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by ben wonder Wto Sty 04, 2022 8:51 pm

    - ale tam będziesz sama - jęknął. to był chyba powód, dla którego chciała tam iść, ale samotność mogła oznaczać zarówno więcej, jak i mniej bezpieczeństwa. martwił się! - jakie hasło? latający arbuz? krasnoludki pachną fiołkami? - wymyślał bez sensu, ale przynajmniej z entuzjazmem. - myślałem, ze jesteśmy kimś więcej niż to - przyznał. trochę zrobiło mu się smutno, że tak go postrzegała. też nie miał pojęcia jak ich sklasyfikować, ale jednak wyżej w hierarchii niż kumpelstwo.
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 8:55 pm

    - owszem, będę tam sama. albo zaadoptuję jakiegoś psiaka ze schroniska! to by było dobre dla mnie i dla tego psiaka, który zapewne czeka na mnie. chciałabym dać mu bezpieczeństwo - pokiwała głową a potem się roześmiała na jego słowa - latający arbuz brzmi wyśmienicie. niech będzie ten latający arbuz! - zgodziła się z nim a potem spoważniała - kim właściwie dla siebie jesteśmy, hm? przyjaciółmi? znajomymi z uczelni? - zapytała w takim razie wprost skoro mieli się właśnie teraz określić. ta rozmowa szła zdecydowanie w dziwnych jak dla niej kierunkach.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by ben wonder Wto Sty 04, 2022 9:10 pm

    - mogę pójść z tobą i pomóc ci wybrać, co ty na to? - też spodobał mu się ten pomysł i planował podpowiedzieć jej, żeby wzięla jakiegoś dużego psa, który będzie mógł ją w razie czego obronić przed złem tego świata. - a więc latający arbuz - zaśmiał się razem z nią. cieszył się z tego, że podobał jej się jego pomysł i z tego, że znowu się śmiała i że w takich chwilach była tą samą gabby co zawsze. - na pewno nie jesteśmy znajomymi z uczelni - odchrząknął - i na pewno jesteśmy przyjaciółmi... ale wiesz... całowaliśmy się parę razy - przypomniał jej. nawet więcej niż parę razy.
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 9:18 pm

    haha, chciał jej dać dużego psa, a dużych psów się panicznie bała! xd jaki byłby przypał jakby kazał jej wziąć jakiegoś doga niemieckiego czy owczarka, uciekłaby tam mu z krzykiem - dobrze, niech będzie. pójdziemy razem do schroniska. pomożesz mi też przenieść moje rzeczy z powrotem do mieszkania ale najpierw pójdę na wykład - była już w odrobinę lepszym humorze niż wcześniej - to kim jesteśmy dla siebie? bo się zgubiłam. przecież ty się z kimś spotykasz, dobrze pamiętam? - zauważyła bo chyba pamiętała o rosie - cholera jasna. czemu to się nagle robi skomplikowane - skrzyżowała ręce na cyckach.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by ben wonder Wto Sty 04, 2022 9:29 pm

    opanowałaby strach przed dużymi psami i wtedy mogłaby już stawić czoła całemu światu. metoda wstrząsowa!
    - i to mi się podoba! - klasnął w dłonie z entuzjazmem. - będę przy tobie na każdym etapie i jeśli w którymś momencie poczujesz, że to za dużo to daj znać - zaproponował. zmuszał ją do chodzenia na wyklady, a teraz udawał, że to ona decyduje na co jest gotowa, a na co nie xd - coo? nieee, ashley jest tylko moją przyjaciółką - potrząsnął szybko głową, bo to była jego pierwsza myśl. nie pamiętam czy gabby wiedziała o rosie, ale tak naprawdę one dwie spotykały się z nim na takich samych zasadach i podobały mu się tak samo. poza tym teraz benkowi włączył się tryb ruchacza xd - nie komplikujmy tego - zestresował się - nie musimy tego nazywać, prawda? lubię naszą relację taką jaka jest - przyznał. nawet jeśli ostatnio już się nie całowali i gabby była krucha to on nadal uwielbiał spędzać z nią czas.
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 9:34 pm

    czyli chciał ją wziąć metodą szokową xd
    - oczywiście, że tak. tak jak to ustaliliśmy - uśmiechnęła się do niego, ciesząc się, że są na jej zasadach, które on szanował. czy gabby wiedziała o rosie? chyba wiedziała! - ale ja nie mówiłam o niej, tylko o tej blondynce z mojej paczki - bo one były razem w zielonej paczce i czasem pewnie się spotykały razem na imprezach u andersona i louisa - czyli właściwie to stanęliśmy na tym, że jesteśmy przyjaciółmi - oznajmiła mu bo tak naprawdę to już tak było. ben z gabby już się nie spotykali jako coś więcej ale on za to z rosie już tak, więc tak jakby nie działo się już nic czego rosie by na pewno nie chciała xd - to już nie komplikujmy tego w ogóle - nagle się wycofała.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by ben wonder Wto Sty 04, 2022 9:46 pm

    - może. ostatnio mam powodzenie, nie nadążam - zaśmiał się. powiedział trochę żartem, a trochę serio, ostatnio rosła jego pewność siebie i ilość zaliczonych dziewczyn, więc możliwe, że zaliczył kogoś z jej paczki. ben też chodził na te imprezy i kumplował się ze wszystkimi tymi samymi ludźmi, więc jak powiedziała o swojej paczce to myślał, że ma na myśli jakąś inną paczkę, kumpelki z archeologii czy coś. czuł się częścią paczki flynna i reszty! ucieszył się, że nic nie komplikują, bo zrozumiał to po swojemu, poszli coś zjeść i wrócili do st. albans. next.
    gabrielle lewis

    gabrielle lewis

    luksemburg
    archeologia
    old soul trapped in young body
    23

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by gabrielle lewis Wto Sty 04, 2022 9:47 pm

    - ja też już za tobą nie nadążam - sfriendzonowała samą siebie dla bezpieczeństwa jak to twierdziła i zaczęła się powoli pakować bo chciała wrócić do mieszkania, więc zapewne już tam nocowała! zacznę coś.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by vicky anderson Pon Maj 16, 2022 8:09 pm

    po tych jakże traumatycznych wydarzeniach z wczoraj postanowili wyrwać się do londynu, leżeli teraz na kocyku i mieli piknik. tylko zamiast truskawek i szampana wzięli mcdonalda na wynos i vicky napychała buzię frytkami, ze stresu oczywiście!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by archie holtzman Pon Maj 16, 2022 8:12 pm

    archie byl jeszcze bardziej przytulasny I Vicky musiala sie pogodzic z tym, ze przymilal sie do niej w miejscach publicznych. nie chcial tracic ani chwili! - zostaw tez troche dla mnie - rozbawiony chwycil kilka frytek na zapas.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by vicky anderson Pon Maj 16, 2022 8:15 pm

    nie przeszkadzało jej to aż tak bardzo, dopóki nie robił jej siary xd ciekawe czy biegał za nią na przerwach na uniwerku i krzyczał coś typu 'kochanie, zapomniałaś kanapeczek'. tak, to byłaby siara!
    - wybacz, mam wrażenie że wczoraj mój organizm spalił nadmiar kalorii i nadrabiam - jadła jak mały smok. powinny walczyć z leilą albo tiffy w zawodach na najszybsze jedzenie hot dogów. urocze.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by archie holtzman Pon Maj 16, 2022 8:23 pm

    az tak nie, tez mial jakis cringe meter, ktory by mu nie pozwolil na takie sceny.
    - mozemy dokupic wiecej - zmienil zdanie skoro byla taka glodna. skoro potrzebowala zajesc stres to nie bedzie jej bronil. ulubione zajecie zielonych, wyscigi na picie I jedzenie.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by vicky anderson Pon Maj 16, 2022 8:28 pm

    chociaż tyle. chociaż bez koszulki mógłby za nią biegać!
    - chciałabym tak jak ty być taka opanowana - zaśmiała się wstając do pozycji siedzącej - twoja siostra tam była, moja siostra tam była, summer tam była - wymieniała wszystkich którzy byli narażeni na ewentualną śmierć!
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by archie holtzman Pon Maj 16, 2022 8:34 pm

    haha gdyby poprosila to by to dla niej zrobil. nic dziwnego, ze windsorzy go nie chcieli skoro mial biegac bez koszulki za prostymi dziewczynami.
    usmiechnal sie lekko I pogladzil ja po policzku. - tez sie balem - zapewnil ja choc nie okazywal tego tak. juz raz go tak zaatakowali wiec mial doswiadczenie.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by vicky anderson Pon Maj 16, 2022 8:40 pm

    z tym awkiem mógł tylko to robić sorry. choć może przyjmą go w swoje łaski jeśli podkabluje florence.
    vicky nie miała jakiś dziwnych akcji na koncie, ta była najdziwniejsza więc na pewno to przeżywała bardziej niż on. choć udawała, ze z tego żartuje. zagapiła się chwilę na niego kiedy ją gładził po policzku - widziałam się już z rosie i czuje się dobrze - oznajmiła - a ty rozmawiałeś z lilibet? - dopytała. dbała o jego rodzinne stosunki, pewnie przypadkiem xd nawet chciała się dopytać o summer, ale ta dalej nie odpisywała.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by archie holtzman Pon Maj 16, 2022 8:45 pm

    moze. albo zamienia go za arthura.
    - to dobrze - powiedzial spokojnie. cieszyl sie, ze wszyscy wysli z tego cali I zdrowi. - tak, z nia tez wszystko w porzadku - przypadkiem czy nie, docenial, ze sie interesowala xd nie chcial zmieniac tematu, ale meczylo go to co robila siostra. - co do lili.. - zaczal. - spedza ostatnio czas z tym twoim poczochranym kolega.. philipem - zalil sie jej xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by vicky anderson Pon Maj 16, 2022 8:52 pm

    vicky nie byłaby z takiej zamiany zadowolona xd
    nie wszyscy, biedni andy! dobrze, że mu morfinę podawali xd
    - to dobrze, że nic jej nie jest - chwyciła szejka i wsadziła słomkę do buzi siorbiąc i słuchając co ma do powiedzenia. jak usłyszała imię tego obdartusa (hehe) to aż się zakrztusiła - z tym philipem? - dopytała wyraźnie zdziwiona. vicky też nie była najlepszą kandydatką dla archiego i lili mogłaby się czepiać.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by archie holtzman Pon Maj 16, 2022 8:59 pm

    on raczej tez nie xd lubil swoje zycie. mogli zabrac lili, ona by sie ucieszyla.
    - wszystko dobrze sie ulozylo - podsumowal. - z tym philipem - zaniepokoil sie jej reakcja. nie mogla wrozyc niczego dobrego, juz na sama mysl sie znowu wkurzal za wybory na lilibet. - a co jest z tym philipem? - zaczal dopytywac.

    Sponsored content

    hyde park - Page 4 Empty Re: hyde park

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » hyde park
      » hyde park
      » park
      » park
      » park

      Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 1:54 pm