• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

sopwell

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

sopwell - Page 4 Empty sopwell

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:03 am

First topic message reminder :

sopwell - Page 4 Sopwell-nunnery-03-cecelina-banner
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by william woodward Sro Sie 18, 2021 7:55 pm

pewnie, że czuł się dziwnie. cieszył się ale był też przestraszony co dalej, jak będzie teraz wyglądać ich relacja i czy w ogóle będą ją kontynuować. miał mnóstwo dziwnych myśli w głowie - jaki tam zaszczyt, to żaden zaszczyt. na kawalerskim przecież przyłożyłem panu młodemu bo cię obrażał - przyznał się też i westchnął cicho. objął ją ramieniem i do siebie przytulił - ja też za tobą tęskniłem - pocałował ją w czubek głowy.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by olivia casiraghi Sro Sie 18, 2021 8:04 pm

pewnie myślał, że teraz jego namówi na ślub xd ale olivii to nie było w głowie. chciała wszystko ogarnąć zupełnie normalnie. bez fejkowych zaręczyn i związków. uznała że ma w końcu czas he he - widziałam - zasmiała się przypominając sobie podbite oko gabriela - myślał, że tego nie widać, wygladał jak szop pracz - dalej sobie z niego żartowała - to już ustaliliśmy - podniosła głowę i spojrzała na niego niepewnie - bardzo mnie oczerniają w prasie? przestałam to czytać po dwóch dniach - przyznała. liczyła na to, że może on coś czytał xd
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by william woodward Sro Sie 18, 2021 8:08 pm

nie chciał brać z nią ślubu, nie jest idiotą xd nie pchałby się w takie sprawy na razie, kiedy wiedziałby że by mogła uciec jemu też sprzed ołtarza. a to by było bez sensu totalnie - należało mu się za to co o tobie mówił. nie żałuję. jak dobrze, że nie będę musiał go już nigdy więcej widywać - miał nadzieję, że gabriel mu da w końcu spokój po tym co się stało na tym kawalerskim i na ślubie. chciał mieć go z głowy - eh, nie bardzo. nie jest tak źle, gorzej piszą o gabrielu, że cię porzucił dla jakiejś artystki, którą swoją drogą poznałem osobiście kiedyś - westchnął. jaki ten świat mały xd
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by olivia casiraghi Sro Sie 18, 2021 8:25 pm

olivia ma teraz łatkę uciekającej panny młodej, ups xd
- nie obchodzi mnie to co o mnie mówił - wyjaśniła mu ucinając temat - jego słowa nie mają dla mnie znaczenia - gabriel był dla niej chamkiem i zerem. nie chciała go więcej widzieć, a jeśli musiałaby to tylko w obecności swojej świty i prawników - biedna dziewczyna - podsumowała to co powiedział. faktycznie biedna dani, wszyscy to mówią! - miałam więcej szczęścia, chłopak który mi się podoba jest totalnym przeciwieństwie mojego prawie męża - chwyciła od niego wino. tak mówiła o nim.
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by william woodward Sro Sie 18, 2021 8:29 pm

tak było xd
- mnie obchodziło. nie zamierzałem słuchać tego co mówił, z resztą i tak urządził sobie potem orgię z jakimiś prostytutkami. to zwykły palant i chyba już się nie zmieni. zobaczysz, zdradzi tą biedną dziewczynę z pierwszą lepszą która będzie od niej ładniejsza czy bogatsza - westchnął. współczuł dani bardzo, bo wiedział, że gabriel jedyne na co zasługuje to na śmierć w samotności. uśmiechnął się na jej słowa - ah tak? to faktycznie szczęściara z ciebie - zaśmiał się i pocalował ją w dolną wargę.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by olivia casiraghi Sro Sie 18, 2021 8:38 pm

- nie przejmuj się już tym - chwyciła jego twarz w dłonie i patrzyła tak na niego - miałeś rację z tym ślubem, to była kompletna głupota, przepraszam - przyznała mu tak długim czasie rację. nie wiedziała czy tego oczekiwał, ale potrafiła przyznawać się do błędu - to prawda - zaśmiała się i kiedy ja delikatnie pocałował, ona rzuciła się na jego jak szalona dostając aż wypieków na twarzy. pewnie myślała o tym cały czas! to szaleństwo nie trwało jednak długo ponieważ była księżniczką i wiedziała jak się opanować - musimy trochę poczekać aż wszystko ucichnie - wytłumaczyła. nie chciała żeby przez jej żądze narodził się kolejny skandal!
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by william woodward Sro Sie 18, 2021 8:42 pm

- okej - powiedział gapiąc się prosto w jej wielkie oczyska, w których się można było zagubić. za chwilę uśmiechnął się do niej szeroko - nie przepraszaj, nie masz za co. to nie był twój pomysł tylko twojej mamy, więc dobrze, że skończyło się tak jak się skończyło - przyznał jej racje a za chwilę się na niego rzuciła z pocałunkami, czego się nie spodziewał. odwzajemnił je, a kiedy się odsunęła, miał lekki niedosyt - poczekamy tyle ile potrzeba i tyle ile będziesz potrzebowała - on się na nią naczekał więc może jeszcze trochę poczekać.
olivia casiraghi

olivia casiraghi

monako
ekonomia
no? disney princess
23

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by olivia casiraghi Sro Sie 18, 2021 8:56 pm

biedak będzie żył w czystości do końca życia jak to będzie się działo w tym tempie xd
- dziekuje - uśmiechnęła się i odetchnęła z ulgą że przytaknął jej. bała się, że po wszystkim może się na nią wypiąć w sumie! wypili do końca wino, a potem obiecała że wkrótce się odezwie. next! zacznij!
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 10, 2021 7:28 pm

łaził po ruinach z wykrywaczem metalu szukając skarbów xd
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by ivy rallakis Nie Paź 10, 2021 7:34 pm

ivy wylegiwala sie w wysokiej trawie i patrzyla w niebo. miala na sobie jakas bizuterie wiec kiedy samuel przeszedl obok jego wykrywacz zaczal piszczec a ona szybko odniosla sie do pozycji siedzacej. - co tam masz? - spojrzala na niego z zaciekawieniem.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 10, 2021 7:47 pm

samuel jej nie zauważył i pewnie zeskanował całe jej ciało, więc wykrywacz nieźle piszczał. już myślał, że dokopał się do jakiś skarbów, a to tylko była ivy xd - jeszcze nic nie mam - przyznał - ale jeśli oddasz swoją bransoletkę to już będę coś mieć - zaśmiał się ze swojego żarciku.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by ivy rallakis Nie Paź 10, 2021 7:54 pm

ivy byla nawiekszym skarbem jaki kiedykolwiek moglby znalezc xd powinien sie cieszyc.
spojrzala na swoja bransoletke, po czym wstala i otrzebala sie z piasku. chwycila jego reke i przelozyla bransoletke ze swojego nadgarstka na jego. - juz masz - zasmiala sie. nie przywiazywala sie do swoich rzeczy wiec chetnie sie nimi dzielila. zreszta pewnie znalazla ja gdzies na smietniku bo nie lubila marnowac pieniedzy w sklepie skoro moze takie same skarby znalezc za sklepem. nowe hobby ivy odkryte - dumpster diver xd
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 10, 2021 8:00 pm

skarbem i przekleństwem xd
przed chwilą grałam stefka-tony i stefka też grzebała w śmieciach więc dziś gram podobne klimaty - wow, dzięki! - zaczął się przyglądać bransoletce niczym największemu skarbowi. nie znał się na biżuterii, nie odróżniał czy to coś fancy, czy coś ze śmietnika - jak chcesz to możesz mi pomóc - zaproponował i zdjął latarkę czołową (tak, miał taką na głowie) i założył na ivy - chcesz zostać poszukiwaczem skarbów? - mówił o tym jak o największej przygodzie xd
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by ivy rallakis Nie Paź 10, 2021 8:08 pm

jak mozesz tak o niej mowic xd
heh ivy lubila stefke wiec beda mogly chodzic razem po smietnikach. - nie ma za co - powiedziala z usmiechem. - jasne, ze chce! - ucieszyla sie gdy jej to zaproponowal. lubila przygody wiec szukanie skarbow bylo jak najbardziej czyms czym bylaby zainteresowana! - chce zostac poszukiwaczem skarbow! - potwierdzila, poprawiajac latarke.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 10, 2021 8:14 pm

och well xd
hahaha, pomysł na grę. you are welcome!
podjarał się tym, że tak entuzjastycznie podeszła do jego propozycji. rzadko się to zdarzało bo w większości mieli go za dziwaka, ups - super, chodźmy zatem w tamtym kierunku - zaproponował wręczając jej cały sprzęt do poszukiwania. sam został bez latarki więc chcąc zrobić krok w kierunku w którym wskazał potknął się o kamień i przewrócił, ups.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by ivy rallakis Nie Paź 10, 2021 8:21 pm

ivy lubila dziwiakow wiec innosc samuela jej nie zrazala. im dziwniejsi ludzie tym lepiej sie bawila!
- tak jest! - powiedziala wesolo i ruszyla przed siebie. za daleko jednak nie poszla bo zaraz uslyszala halas za soba. odwrocila sie i oswietlila sama. - moze powinnismy trzymac sie za rece - zaproponowala z rozbawieniem i wyciagnela reke w jego strone.
samuel berenson

samuel berenson

tel awiw
literaturoznawstwo
this is me trying
26

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by samuel berenson Nie Paź 10, 2021 8:25 pm

odnalazł zatem kogoś kto sie nie bedzie z niej śmiał, uff!
- może masz rację - zaśmiał się i podniósł powoli. chwycił jej dłoń i wstał idąc za nią. wyobrażam sobie, ze była ubrana na biało tak jak na awku więc to tak jakby prowadziła go biała zjawa xd - jeszcze trzy kroki prosto i potem w lewo - zarządził - słyszałem, że można tu znaleźć jakieś zabawkowe błyskotki - pochwalił się bo czytał dużo o tym miejscu.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by ivy rallakis Nie Paź 10, 2021 8:43 pm

- moze znajdziemy cos zabytkowego - zaczela sie jarac mysla, ze naprawde odkryja jakies wartosciowe rzeczy. niestety tak sie nie stalo wiec wrocili do domu z pustymi rekami. maybe next time!
river jones

river jones

st. albans
konserwacja i renowacja dzieł sztuki
new perspective
33

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by river jones Nie Gru 19, 2021 9:22 pm

jakaś kobieta go rozpoznała i zaczęła krzyczeć za nim, że jest mordercą więc uciekł tutaj i schował się paląc papierosa.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by charlotte windsor Nie Gru 19, 2021 9:26 pm

tak się złożyło, że była świadkiem tej scenki, więc poczuła się zaintrygowana i poprosiła polly o pełne informacje, więc ta w końcu przydała się jako jej asystentka i wszystko jej opowiedziała, bo na pewno była na bieżąco z takimi newsami. 
wlazła w ruiny porzucając polly i natkneła się "przypadkiem" na rivera.
- ojej, chyba się zgubiłam - zrobiła bezbronną minkę.
river jones

river jones

st. albans
konserwacja i renowacja dzieł sztuki
new perspective
33

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by river jones Nie Gru 19, 2021 9:33 pm

a polly ostatnio się z nim widziała więc ciekawe jak zareagowała xd pewnie teraz nie będzie chciała się z nim spotkać ups!
usłyszał jej kroki z daleka i był gotów bronić się przed tą oskarżycielką, ale zamiast tego dostrzegł charlotte, którą oczywiście rozpoznał. pewnie było o niej w wiadomościach xd - zgubiłaś? - powtórzył za nią nieco zdziwiony jej postawą.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by charlotte windsor Nie Gru 19, 2021 9:41 pm

haha. to może ochroniarz jej powiedział wszystko jeśli chcecie zachować nutkę tajemnicy xd
było o niej w wiadomościach i river wiadomości oglądał w przeciwieństwie do charlotte xd koniec końców i tak oboje wiedzieli kim są. teraz kiedy podeszła bliżej mogla się przekonać, że jest jeszcze bardziej przystojny niż na zdjęciach z google, które przed chwilą polly lub ochroniarz jej pokazywał na telefonie.
- przed chwilą byłam w środku miasta, a teraz jesteśmy w jakiś ruinach - rozejrzała się i zaśmiała się niewinnie jakby tu była pierwszy razy.
river jones

river jones

st. albans
konserwacja i renowacja dzieł sztuki
new perspective
33

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by river jones Nie Gru 19, 2021 9:46 pm

zdecydujemy z karolą przy następnej grze xd
na pewno oglądał, starał się być w miarę na bieżaco i dostosować do świata w którym przyszło mu zyc i egzystować! nie odszedł do tyłu kiedy podeszła bo też był ciekawy czy wygląda tak samo jak w tv! - jeśli chcesz wrócić do miasta to kieruj się w tamtą stronę - zamachał ręką w którymś kierunku. nie wyczuwał jej intencji jeszcze!
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by charlotte windsor Nie Gru 19, 2021 9:49 pm

charlotte nie wiedziała jeszcze jakie są jej własne intencje. w pierwszej chwili jej instynktem było zapoznać się ze zhańbionym antybohaterem st. albans oskarżonym o morderstwo, a teraz, kiedy okazało się, że w dodatku jest przystojny, zaczęły jej chodzić po głowie niecne myśli.
- kto powiedział, że chcę wrócić? czasem dobrze jest się zgubić - stwierdziła i machnęła w stronę jego papierosa. - poczęstujesz? - tak jakby księżniczki nie było stać na paczkę fajek xd
river jones

river jones

st. albans
konserwacja i renowacja dzieł sztuki
new perspective
33

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by river jones Nie Gru 19, 2021 9:59 pm

ja już nawet wyczuwałam jej intencje więc mysle, że już wiedziała! tylko river nie wiedział, ech! charlotte chyba ciągnęło do takich antybohaterów jednak! lubiła z niegrzecznymi chłopcami spędzać czas!
- to znaczy, że chcesz tu zostać? - zdziwił się, raczej nie uważał że księżniczka będzie chciała być widziana w takim właśnie towarzystwie - mhm - wyciągnął w jej kierunku paczkę fajek - nie wiedziałem, że palisz - zauważył. bo nigdzie w oficjalnych zdjęciach, nagraniach księżniczka charlotte nie była widziana z papierosem.

Sponsored content

sopwell - Page 4 Empty Re: sopwell

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 1:47 pm