• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

wiadukt

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

wiadukt - Page 7 Empty wiadukt

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:37 am

First topic message reminder :

wiadukt - Page 7 Neidpath_viaduct_%281%29
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by arthur windsor Wto Sie 31, 2021 10:24 pm

przygladal jej sie gdy przygotowywala jego porcje. spojrzal na proszek, po czym przeniosl wzrok na charlotte, tak jakby chcial sie przekonac czy na serio ma od niej pozwolenie by to zrobic. chwile sie wahal, ale zaraz wciagnal to co mial na dloni. - kiedy zadziala? - zmarszczyl nos.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by charlotte windsor Wto Sie 31, 2021 10:29 pm

no tak, istniała szansa, że walnie go w dłoń rozsypując proszek i zacznie na niego krzyczec, że powinien być bardziej asertywny i zachowywać się zgodnie z królewską etykietą xd uznała jednak, że obserwowanie louisa na haju będzie zabawniejsze.
- za chwilę poczujesz. - odparła. istniała też szansa, że nic nie poczuje skoro zawsze był trochę odjechany. odwróciła się i wysypała sobie większą porcję na dłoń, co zaraz wciągnęła.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by arthur windsor Wto Sie 31, 2021 10:35 pm

troche sie spodziewal, ze tak wlasnie sie stanie, ale jednak nie zaczela na niego krzyczec. calkiem mozliwe, ze to nawet lekko mu poprawilo humor bo teraz przynajmniej moze udawac, ze charlotte sie przejela tym, ze jest smutny i dlatego go poczestowala swoimi narkotykami. - czego moge sie spodziewac? - zapytal przygladajac sie swoim dlonia. moze myslal, ze bedzie mial jakies halucynacje.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by charlotte windsor Wto Sie 31, 2021 10:39 pm

jak mu się spodoba to częściej będzie miał przy niej ataki, żeby mu dawała dragi xd
- cięzko powiedzieć, każdy reaguje inaczej, a twój mózg też jest inny... - przyglądała mu się chwilę. - ale jak już zaczniesz coś czuć to opowiedz mi wszystko ze szczegółami. - poprosiła, bo uznała to za dobry eksperyment naukowy.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by arthur windsor Wto Sie 31, 2021 10:42 pm

nie wiem czy ogarnie ze moze ja tak wykorzystac xd
pokiwal glowa, probujac zapamietac, ze musi jej wszystko opowiedziec. nagle bez slowa wstal i ruszyl w kierunku wody. - nie mam na imie jezus - powiedzial do hectora, ktory probowal go przekonac, ze tez potrafi chodzic po wodzie.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by charlotte windsor Wto Sie 31, 2021 10:51 pm

charlotte za to obserwowała go, krzyżując ręce. ona już wciągała tyle, że nie reagowała w szczególny sposób na standardową dawkę. zamiast tego mogła sobie popatrzeć na swojego brata-wariata. teraz zastanawiała się ile z jego zachowania to jego standardowe wariactwo, a ile to działanie narkotyków.
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by arthur windsor Wto Sie 31, 2021 10:58 pm

zaczal sie drapac po ramionach i udach bo wydawalo mu sie, ze wszystko go swedzi. zaczal zciagac z siebie koszule. jego ubrania mu zaczely przeszkadzac. to jednak nie pomoglo i skora nadal go swedziala wiec posluchal hectora. zaczal wchodzic do wody tak, ze sie w koncu caly w niej zanurzyl. chwile go nie bylo widac, ale zaraz wyplynal. z twarza nadal w wodzie. moze bawil sie w syrenke. albo sie utopil.
charlotte windsor

charlotte windsor

londyn
historia sztuki
royal mess
25

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by charlotte windsor Wto Sie 31, 2021 11:03 pm

charlotte nie reagowała, bo ciągle uważała jego zachowanie za naukowy eksperyment. ale jak zniknął i wypłynął z twarzą pod wodą to ochroniarze wkroczyli do akcji i go wyciągnęli, a charlotte uciekła stamtąd, udając, że nigdy jej tam nie było. jesli ktoś zapyta to powie, że brat zmyślał i wcale nie dała mu żadnych dragów, bo i tak uwierzą jej grzecznej i przykładnej, a nie jemu!
arthur windsor

arthur windsor

londyn
kompozycja i teoria muzyki
lunatic
22

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by arthur windsor Wto Sie 31, 2021 11:13 pm

jemu sie nic na szczescie nie stalo bo tylko przygladal sie syrenom pod woda! pewnie zobaczyl tam lucka i sie na niego zagapil.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 5:33 pm

stal oparty o barierke i patrzyl na wode. uspokajalo go to.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 5:41 pm

romy miała dziś kolejny paskudny dzień na uczelni, jakieś starsze chamki ją gnębiły! na dodatek ciągle było jej przykro z tego powodu jak traktuje ją ted! dlatego wracała teraz nieco zapłakana i czerwoną buzią rozmyślając jak mogłaby zaimponować swoim kolegom ze studiów! nie zauważyła nawet andy'ego przed sobą, a normalnie pewnie by go z daleka wypatrzyła xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 5:45 pm

andy za to zauwazyl, ze ktos zbliza sie w jego kierunku. wyprostowal sie gdy rozpoznal romy i nawet zrobil kilka krokow w jej strone. - czesc romy - przywital sie, uwaznie przygladajac sie jej zaplakanej twarzy. - co sie stalo? - zmartwil sie.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 5:53 pm

pewnie dalej rozkminiała co może zrobić żeby przekonać wszystkich do siebie. była miła, chciała żeby wszyscy ją lubili! a to, że sie czasami wymądrzała? no cóż, nie każdy jest idealny! w końcu pomyślała, że mogłaby zrobić imprezę integracyjną i z powodu tych przemyśleć nie dostrzegła andy'ego do momentu, do którego nie zaszedł jej drogi - cześć - przywitała się - nic - odpowiedziała szybko przecierając policzki rękawkami swetra - coś wpadło mi do oka - wymyśliła na szybkości.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 5:57 pm

gdyby sie nie przywital to pewnie by przeszla obok niego. zwykle byla bardziej spostrzegawcza wiec od razu bylo po niej widac, ze cos ja trapi. inaczej moze i by jej uwierzyl, ze cos rzeczywiscie wpadlo jej do oka. - przeciez widze, ze cos sie stalo - nie dal sie zbyc.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 6:05 pm

to byłaby najkrótsza gra ever gdyby przeszła obok niego xd
miętosiła rękawy swetra patrząc na spokojnie płynącą wodę, która ją uspokajała i trochę odpychała te niefajne myśli - myślą, że jestem nadęta, zadufaną w sobie małolatą - mruknęła cicho pod nosem, trochę do niego, a trochę do siebie.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 6:13 pm

haha na trzy zdania xd
- kto tak mysli? - zapytal spokojnie i objal ja ramieniem. czego zaraz pozalowal bo ostatnio jak probowal tak pocieszac jej siostre to skonczylo sie ciekawie. teraz jednak bylo juz za pozno zeby sie od niej odsunac bo nie chcial jej czasem zrobic przykrosci.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 6:34 pm

ekspresowa ekspresówka!
pewnie zrobiło jej się milej kiedy ją objął. była czerwona od płaczu więc bardziej zaczerwienić się nie mogła już na szczęście - studenci z mojego roku i starsi - mruknęła i przytuliła się mocniej skoro już ją objął i mogła z tego skorzystać - nie wiem dlaczego, zaproponowałam tylko parę zmian związanych z zajęciami i nazwali mnie przemądrzałą zołzą - tłumaczyła mu na spokojnie. pewnie wkopała ich w kartkówki xd
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 6:42 pm

pomisial ja po ramieniu gdy bardziej sie w niego wtulila. - nie jestes przemadrzala zolza - zapewnil jej. nawet swiety andy by sie wkurzyl gdyby go wkopala w dodatkowa prace wiec nic dziwnego, ze jej nie lubili xd
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 6:49 pm

romy miała przerobiony materiał na pół roku do przodu i chciała zdobyć jak najwięcej ocen. nic więc dziwnego, że chciała dodatkowe kartkówki!
- na prawdę tak uważasz? - spojrzała na niego z dołu dużymi i nieco zapłakanymi oczyskami. zamrugała kilka razy - mówisz tak tylko dlatego że się znamy - zaczęła sobie zaraz wmawiać coś innego.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 6:56 pm

trzeba bylo sie zapisac na dodatkowe zajecia.
westchnal kiedy mu nie wierzyla. puscil ja, ale tylko dlatego zeby chwycic jej buzke w dlonie. - skoro sie znamy to chyba wiem co mowie - otarl lzy z jej policzkow.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 7:09 pm

zapisała się na te które peggy jej zaakceptowała xd
zapatrzyła się na jego twarz kiedy był tak blisko - chyba tak... - powiedziała cicho wgapiając się w niego, a potem impuls sprawił że chwyciła go w pasie na tyle mocno żeby wylądował z nią przyparty do barierki - jesteś taki kochany! - powiedziała, a on mógł co najwyżej obserwować jej czubek głowy.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 7:15 pm

usmiechnal sie lekko gdy mu sie przygladala by upewnic ja w tym, ze powinna ufac temu co mowi. dla niego byla slodka i urocza, nigdy nie pomyslalby o niej nic zlego. przelknal sline gdy tak do niego przywarla. ta bliskosc byla mila, ale czul sie troche zagubiony, a romy chyba jednak byla za mloda by mogl sobie poswolic na jakiegolwiek grzeszne mysli. - tylko mowie prawde - pogladzil ja po plecach.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 7:30 pm

bo była słodka i urocza, ale też trochę przemądrzała. miała swoje wady!
teraz sobie przypomniał że nie może mieć grzesznych myśli. pewnie miał wyrzuty po annie xd romy wcale nie chciała tak gwałtownie zareagować, ale najwyraźniej nie miała wyczucia - zawsze jesteś taki pocieszający, troskliwy i wspierający - zaczęła wymieniać jego najlepsze cechy i zerknęła na niego, a potem uniosła się na palcach i cmoknęła go przelotnie w usta. najwyraźniej tego potrzebowała w tym całym roztrzęsieniu. skąd miała wiedzieć, ze go kusiła! - dziękuje - odparła w końcu będąc wdzięczną za pocieszanie.
andy harris

andy harris

derby

nie ksiadz
28

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by andy harris Wto Wrz 21, 2021 7:41 pm

kazdy mial!
zdecydowanie mial wyrzuty xd tym bardziej przez to, ze gdyby mogl cofnac czas to na pewno zrobilby to jeszcze raz. najgorzej, ze podobaly mu sie obie siostry, ups. - nie mow tak dobrze bo sie przyzwyczaje - zazartowal, probujac jakos sie rozluznic. zdecydowanie nie pomogala mu swoim zachowaniem - nie ma sprawy - odarnal jej wlosy za ucho, przygladajac sie jej. trudno mu bylo sie teraz powstrzymac by jej nie pocalowac. staral sie, ale nie wyszlo mu to za dobrze wiec jednak to zrobil.
romy luddington

romy luddington

tutejsza
politologia
strawberry lipstick state of mind
21

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by romy luddington Wto Wrz 21, 2021 7:52 pm

andy nie był świętym tylko diabłem skoro chciał się ruchać w konfesjonale xd ech, pisałam już że andy miał nosa do dylanowych genów! - to cała prawda - nie widziała w nim wad. pewnie zobaczy dopiero jak się dowie że ruchał się w kościele z annie xd na razie miała trochę skrzywione podejście do całowania, relacji i tak dalej! bardzo podobał się jej ted, ale całowała andy'ego bo tamten jej nie chciał. zdecydowanie się pogubiła! nie spodziewała się że ją pocałuje dlatego kiedy to zrobił zawiesiła się na chwile nie odwzajemniając tego, ale już po chwili totalnie popłynęła i rozpłynęła się odwzajemniając pocałunek. czuła jak się jej robi gorąco i jedną dłonią zaczęła wachlować bluzeczką tak że widać był jej stanik xd

Sponsored content

wiadukt - Page 7 Empty Re: wiadukt

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 11:17 pm