• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

second hand

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

second hand Empty second hand

Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:29 pm

second hand Img_3340-11a-780x400
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by eve martin Pią Sie 06, 2021 8:34 pm

było promo że za kilogram płaciło się jakieś śmieszne pieniądze więc evie z racji tego, że była po wypłacie napychała koszyk ciuchami i innymi pierdołami!
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by jake griffith Pią Sie 06, 2021 8:37 pm

jedynie pasuje tu jake, więc jake szukając inspiracji do komiksów przyszedł tutaj najwidoczniej z ciekawości. przebierał w ciuchach i zainteresował się jedną z marynarek, to ją przymierzał.
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by eve martin Pią Sie 06, 2021 8:44 pm

twoje bogate postacie ubierają się w seconhandach? wow!!
eve też się spodobała ta marynarka, ale jake niestety był szybszy. postanowiła więc użyć podstępu! - wyglądasz w niej jak wyimaginowany przyjaciel dziecka - stwierdziła poważnie licząc na to, że go zniechęci.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by jake griffith Pią Sie 06, 2021 8:46 pm

on nie jest bogaty, bogaty stał się po wydaniu komiksu........xd
zmarszczył brwi, kiedy dziewczyna do niego podeszła - wiesz, mnie to wcale nie przeszkadza, mogę wyglądać nawet najgorzej na świecie, biorę tą marynarkę - rozłożył bezradnie ręce i ściągnął ją z siebie upewniając się wcześniej, że nigdzie go nie ciśnie. ale na szczęście był szczuplaczkiem. no i może był od niej wyższy, nie wiem nie chce mi się sprawdzać xd
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by eve martin Pią Sie 06, 2021 8:50 pm

czyli jest bogaty już xd
eve wcale się jednak nie poddawała - wielka szkoda - skrzyżowała ręce na wysokości piersi - widzisz tamtego chłopaka? - wskazała na jakiegoś łysego typa - czaił się na tą marynarkę, mówił że to może być ostatnia rzecz jaką kupi sobie na tym świecie, bo jest nieuleczalnie chory, chciał po nią wrócić ale wtedy ty ją chwyciłeś - zaczęła wymyślać niestworzone rzeczy. nawet nie znała tego łysola.
informacyjnie vanessa ma 170 cm wzrostu.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by jake griffith Pią Sie 06, 2021 8:53 pm

teraz tak xd
czyli jest od niej sporo wyższy, ok. no mniejsza z tym xd pacnął się w czoło jak zaczęła mu takie bzdury gadać - nie jestem aż taki naiwny dziewczyno, żeby ci wierzyć w takie bajeczki. bujać to możesz sobie koleżanki ale mnie nie - poszedł prosto do kasy i od razu zapłacił za marynarkę, bezczelnie zakładając ją na siebie przy dziewczynie - następnym razem znajdź sobie lepszego frajera - westchnął i już był gotowy wyjść ale jeszcze zainteresował się spodniami.
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by eve martin Pią Sie 06, 2021 9:00 pm

mógł być nawet dwa razy taki jak ona, a i tak się nie bała! była waleczna i jak ktoś ją wkurzył to rzucała się niezależnie od wzrostu czy wielkości bicka.
kiedy się odwrócił i ruszył do kasy zaczęła iść za nim i go trochę przedrzeźniać, sposób w jaki mówił i się ruszał! jak przystanął po spodnie to prawie na niego wpadła. na szczęście zatrzymała się w porę i chwyciła parę której się przyglądał - hmmm, jakie fajne - zaczęła udawać że się nimi interesuje choć widać było że są na pewno na nią za długie xd
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by jake griffith Pią Sie 06, 2021 9:04 pm

jake spotyka ostatnio same nienormalne osoby xd przyciąga dziwaków najwyraźniej. teraz wrzuci ją do tego samego worka co wrzucił gigi, czyli osób, które nigdy w życiu nie powinny mieć kontaktu z drugim człowiekiem. wywrócił oczami na jej czyny - no fajne. odczepisz się w końcu ode mnie czy będziesz tak za mną łazić aż do domu? - zapytał poprawiając rękawy marynarki - dziwna jesteś - zostawił jej te spodnie i zmienił cel zainteresowania.
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by eve martin Pią Sie 06, 2021 9:12 pm

eve była w miarę normalna w przeciwieństwie do gigi! to że zaczepiała innych to tylko z powodu własnych pobudek i tego że zawsze musiała do czegoś dążyć sama i nikt jej nie wspierał ech!
odłożyła te spodnie bo jednak na nic nie były jej potrzebne i na pewno nie kupi ich żeby komuś zrobić na złość. szkoda kasy na coś takiego, ona była praktyczna i oglądała każdego wydanego i zarobionego funta z dwóch stron - muszę cię zmartwić - zrobiła udawaną smutną minkę - ale nie jesteś w moim typie żebym miała iść za tobą do domu - udała że wyciera łezki spod oczu - dziwna? - spojrzała na niego z niedowierzaniem - dziwny to jest on - i wskazała na jakiegoś typa, którego od wejścia obserwowała, a który mierzył jedynie kolorowe boa i przechadzał się w nich po sklepie.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by jake griffith Pią Sie 06, 2021 9:18 pm

w miare normalna xd ale jake nie ogarniał jakim cudem przyciąga samych oszołomów xd zaśmiał się z niej - wybacz, ty też nie jesteś totalnie w moim typie - odpowiedział jej tym samym. spojrzał na gościa od boa - a może lubi takie rzeczy? tego nie wiesz, dziwna dziewczyno ze sklepu, która za mną łazi. nie wiem czy to trochę nie jest stalking - zauważył, odchodząc od niej na parę kroków, bo zobaczył jeszcze coś innego - masz, trzymaj, tu jest coś dla ciebie - rzucił w nią jakimś kapeluszem.
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by eve martin Pią Sie 06, 2021 9:23 pm

może taką miał aurę i musiał się z tym pogodzić!
nie przejęła się faktem, że nie jest w jego typie. z tymi włosami to on dla niej wyglądał na jakiegoś oszołoma, a nie odwrotnie! uniosła brew i z niedowierzaniem patrzyła na niego kiedy odchodził kilka kroków - żeby cię stalkować musiałabym cokolwiek o tobie wiedzieć, imię, ksywka, miejsce zamieszkania - zaczęła wymieniać - wybacz, nie śledziłam cię, nie jestem przygotowana - wzruszyła ramionami. miała refleks więc chwyciła kapelusz i włożyła na głowę - wyglądam bardziej jak gangster czy diwa? - zapytała i wydęła usteczka w ramach żarcików.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by jake griffith Pią Sie 06, 2021 9:28 pm

może!
on się totalnie też nie przejął, że się jej nie spodobał, bo nie było to dla niego najważniejsze w życiu. czasami przecież udawało mu się wyrwać jakąś laskę, nawet udało mu się poderwać ashley, więc tutaj mamy jakiś sukces - może to i dobrze, że mnie nie śledziłaś i że nie znasz mojego imienia ani tym bardziej miejsca zamieszkania - westchnął i spojrzał na nią - jak gangsterska diwa. pasuje ci taka odpowiedź? - zapytał rozbawiony i spojrzał na zegarek - czas chyba na mnie. baw się dobrze - powoli zmierzał do wyjścia.
eve martin

eve martin

znikąd
-
love me like you paid me
25

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by eve martin Pią Sie 06, 2021 9:34 pm

takiej laski jak ashley już nie wyrwie wiec niech sie cieszy chwilami, które z nią ma xd
- nie znam i nie chcę znać - odparła serio bo tak na prawdę nie lubiła się angażować w żadne relacje z ludźmi bo było to dla niej kłopotliwe. najlepiej było ich trzymać na bezpieczny dystans - może być - odwróciła się na pięcie bez pożegnania i ruszyła do kasy. zapłaciła szybko za ciuszki i wyprzedziła jake'a nakładając mu bez słów kapelusz który przed chwilą mierzyła na głowę. machnęła od niechcenia niby na pożegnanie, a potem zniknęła za rogiem w jakiejś uliczce.
zaczynasz!
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by jake griffith Pią Sie 06, 2021 9:36 pm

poszedł sobie do domu.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by stephanie miranda Nie Wrz 12, 2021 8:30 pm

nie wiem jaki był dzień tygodnia i jaka godzina, ale sklep był otwarty i stefka buszowała tutaj, bo musiała znaleźć nowe kreacje do przeróbki i zaimponowania felixowi. chciała się ładnie prezentować na kolejnej randce! oglądała właśnie jakieś kiczowate kokardy.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Nie Wrz 12, 2021 8:36 pm

ivy polowala na ogrodniczki od lewisa, ale ostatnio nie miala szczescia I nie udawalo sie jej znalezc niczego wartosciowego. chwycila kokarde w panterke I przylozyla ja do twarzy Stephanie. - ta ci pasuje - zasmiala sie.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by stephanie miranda Nie Wrz 12, 2021 8:40 pm

- tak myślisz? - popatrzyła na ivy powaznie, bo nie wiedziała czy ona mówi serio czy nie, a musiała zawsze słuchać rad swoich koleżanek xd także lepiej nie było sobie robić z niej żartów, bo naprawdę wyskoczy w panterce następnym razem. - w takim razie ją kupię - przejęła kokardę, żeby na nią spojrzeć. nie była w jej stylu, ale skoro ivy tak mówiła...
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Nie Wrz 12, 2021 9:31 pm

- tak mysle - pokiwala glowa. ivy nosila to co sie jej podobalo I nie patrzyla na to czy bylo modne czy nie. stefka nie powinna sluchac jej rad xd wedlug niej panterka pasowala do kazdego. przypominala jej o dzikich zwierzetach, ktore widziala na wycieczce do safari.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by stephanie miranda Nie Wrz 12, 2021 9:35 pm

dzień dobry xd
stefka też nie patrzyła na to co jest modne, miala swój własny unikatowy styl, dosłownie, skoro kupowała jakieś szmatki z lumpeksu i potem je przerabiała albo szyła wszystko od zera. wyglądała jak jakiś cyrkowiec xd
- pasuje na randkę? - spytała wprost i przyłożyła kokardę z powrotem do głowy, żeby zaprezentować się ivy z jednej i drugiej strony.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Nie Wrz 12, 2021 9:45 pm

heh xd
przkrzywila glowe, przygladajac sie jej I tej kokardzie. - zalezy gdzie idziesz - odwrocila sie I zaczela grzebac w ciuchach w poszukiwaniu jakiejs ladnej sukienki. - ta jest fajna - chwycila czarna kiecke. takie nadawaly sie na kazda okazje.
stephanie miranda

stephanie miranda

hatfield
szkoła lansu i bansu
am i wild enough for you?
19

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by stephanie miranda Nie Wrz 12, 2021 9:54 pm

- nie wiem jeszcze, to niespodzianka. do tej pory za każdym razem byliśmy na kolacji w londynie. - pochwaliła się, bo uważała, że dwie randki w londynie to powód do dumy. dla niej to było coś niesamowitego! popatrzyła na sukienkę wskazaną przez ivy. - hmm, tak, już to widzę, tu bym przycięła, tu doszyła cekiny. - zaczęła planować i macać sukienkę.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Nie Wrz 12, 2021 10:02 pm

- elegancko - cieszyla sie razem z nia. - swietnie, w takim razie musisz ja wziac! - podala jej sukienke. a potem dokonczyly zakupy I sie rozeszly w swoje strony.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by vicky anderson Sro Wrz 22, 2021 6:43 pm

były na zakupach i rosie próbowała wcisnąć vicky jakąś sukienke!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by rosie anderson Sro Wrz 22, 2021 6:49 pm

chwycila kolejna sukienke. - a ta? - przylozyla ja do vicky. - bedziesz pieknie w niej wygladac, mozesz ja ubrac na nastepna impreze! - probowala ja dalej przekonac. nie rozumiala czemu nie chce nosic sukienek. miala ladne nogi, ktorymi powinna sie chwalic!

Sponsored content

second hand Empty Re: second hand

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 5:16 pm