• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

second hand

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

second hand - Page 2 Empty second hand

Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:29 pm

First topic message reminder :

second hand - Page 2 Img_3340-11a-780x400
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by vicky anderson Sro Wrz 22, 2021 6:55 pm

vicky wcale nie kręciły sukienki. wołała swoje proste, trochę chłopackie ciuszki w których i tak wyglądała uroczo, halo!
przyjrzała się sukience i westchnęła - no nie wiem, nawet nie wiem czy lubię takie krótkie sukienki - tłumaczyła - mam wrażenie że będzie mi w niej widać cały tyłek - bała się że philip jeszcze będzie chciał seksu, którego mu naobiecywała xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by rosie anderson Sro Wrz 22, 2021 6:58 pm

wygladala uroczo, ale miala potencjal by wygladac seksi! moze jakby pokazala cycki to archie nie musialby sie gapic na inne dziewczyny hehe
- skoro nie wiesz to powinnas sprobowac i chociaz ja przymierzyc - chwycila jej reke i wcisnela jej sukienke. - nie bedzie ci widac calego tylka - obrucila ja i zaczela kierowac w strone przymierzalni.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by vicky anderson Sro Wrz 22, 2021 7:03 pm

może kiedyś pokaże i archie wtedy będzie żałował xd najpierw musi się bardziej otworzyć na pokazywanie swoich walorów.
poszła niechętnie do przymierzalni. chwilę trwało zanim ją włożyła na siebie, a kiedy to zrobiła wyszła powoli żeby zaprezentować się siostrze - czuje że mnie opina - pokazała na klatkę piersiową. pewnie wywaliło jej cycki na wierzch - plus nie mogę w tym chodzić bo jest za obcisła - jęknęła obracając się powoli i prezentując wdzięki.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by rosie anderson Sro Wrz 22, 2021 7:13 pm

bardzo prawdopodobne, ze bedzie zalowal xd
oczy jej sie zaswiecily kiedy zobaczyla siostre w tej sukience. - wygladasz slicznie! - podjarala sie, klaskajac w dlonie. - opina cie we wszystkich wlasciwych miejscach! - powiedziala zachwycona i w podskokach zaraz byla obok niej. - twoj tylek wyglada zjawiskowo! - klepnela ja tam wlasnie.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by vicky anderson Sro Wrz 22, 2021 7:17 pm

miałam plan odpicować ją kiedyś więc może to dobra dramka nawet xd
bała się, że rosie podjara się na tyle że będzie kazała jej w tej sukience wracać na chatę i nie odda jej starych ciuchów - we właściwych? - dotknęła się po cyckach - czuję jakby ta sukienka robiła mi mammografię - jęknęła i aż podskoczyła kiedy ją klepnęła - rosie! - skarciła ją trochę wzrokiem, a potem przejrzała się w lustrze. stwierdziła, że nawet nie wygląda tak źle - myślisz, że mogłabym w czymś takim spodobać się komuś? - tak, summer ruchała dla eksperymentów, a vicky zaczęła rozmyślać nad chłopakami. jakże nostalgicznie.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by rosie anderson Sro Wrz 22, 2021 7:28 pm

mozliwe, ze tak xd
nie oddanie jej starych ciuchow to byl dobry pomysl, na ktory rosie niestety nie wpadala! moze podejmie taka strategie jesli nie bedzie chciala kupywac sukienek. wtedy vicky nie bedzie miala wyboru. - we wlasciwych - potwierdzila i spojrzala z szerokim usmiechem na twarzy prosto na jej cycki. - nie moglam sie powstrzymac - zachichotala. - oniesmielisz wszystkich facetow na imprezie! - zacieszala na sama mysl. tak, juz zdecydowala, ze vicky musi isc w tym stroju. - nikt nie bedzie w stanie ci sie oprzec! - objela ja, przygladajac sie ich odbiciu w lustrze.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by vicky anderson Sro Wrz 22, 2021 7:33 pm

vicky za to na to wpadła i na szczęście nie podzieliła się tym z siostrą!
- wiem, że nie mogłaś - spojrzała na rosie - poczułam to na moim tyłku - wytknęła język i zasmiała się - nie chce onieśmielać - przygryzła dolną wargę i przechyliła głowę na bok patrząc na swoje odbicie - może tylko trochę chce się spodobać przyznała zaraz, a potem spojrzała poważnie na rosie i połozyła dłonie na jej ramionach - myślisz, że jestem ładna? - bo ona nie była pewna xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by rosie anderson Sro Wrz 22, 2021 7:37 pm

szkoda!
zasmiala sie i tez wytknela jej jezyk. - tylko troche? w tej sukience na pewno bedziesz sie im podobac bardziej niz tylko troche - zapewnila ja. zasmiala sie slyszac jej pytanie. - halo, mamy te same geny. oczywiscie, ze jestes ladna! - powiedziala jakby to byla najbardziej oczywista rzecz na swiecie.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by vicky anderson Sro Wrz 22, 2021 7:44 pm

patrzyła dalej w swoje odbicie - okej - pokiwała głową - założę ją, ale pod warunkiem że mogę włożyć do tego trampki - spojrzała na rosie - przecież nie wszystko na raz - zaśmiała się. kupiła finalnie tą sukienkę, a potem wybrały coś dla rosie jeszcze! będą się razem lansowały na imprezie. next!
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Wto Lis 02, 2021 7:09 pm

stala przed lustrem i nakladala na siebie najrozniejsze korale i inne naszyjniki.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by peter lawford Wto Lis 02, 2021 7:13 pm

peter przyszedł po nowe ciuchy bo go robota zmusiła a to było jedyne miejsce, w którym mógł kupować rzeczy. stał więc gdzieś w jakiejś alejce i gapił się na to co miał do wyboru.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Wto Lis 02, 2021 7:24 pm

co sie stalo z poprzednim ryjkiem xd byl przystojniejszy hehe
ubrala na siebie pelno bizuterii i dopiero wtedy taka obwieszona zdecydowala sie ruszyc dalej. po drodze chwycila kolorowa koszule w kropki. - to ci bedzie pasowac - podala ja peterowi.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by peter lawford Wto Lis 02, 2021 7:28 pm

nie mogłam go zdzierżyć już xd połowa moich postaci ma już zmienione ryjki, przyzwyczajaj się xd
spojrzał na to co miała w rękach - naprawdę sądzisz, że kolorowa koszula w kropki będzie idealna do pracy jako boy hotelowy? - zaśmiał się - ale czemu w sumie nie, wezmę ją sobie - wrzucił ją sobie do koszyka - a co powiesz na to? - zapytał pokazując jej brzydki sweter.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Wto Lis 02, 2021 7:38 pm

nie wiem czy bede w stanie xd chalamet jest za koslawy i awkward jak na czerwonego xd
- gdybyscie wszyscy byli kolorowi to bylo by weselej - stwierdzila. lubila dziwne wzory i kolory wiec nie widziala w tej koszuli nic zlego. - podoba mi sie - pochwalila jego wybor. - moja babcia kiedys zrobila mi na drutach podobny z misiem jadacym na rowerze - chwycila rekaw swetra by go pomacac.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by peter lawford Wto Lis 02, 2021 7:41 pm

będziesz musiała xd bo często mi się ryjki nudzą.
- naprawdę? mówisz to poważnie? jest okropnie brzydki - powiedział rozbawiony, spoglądając na to co wybrał. odwiesił sweter z powrotem na wieszak i wziął zupełnie coś innego. jakieś spodnie, normalną koszulę, marynarkę. coś co mu będzie pasowało do wyjścia - a co powiesz na ten kapelusz? - zapytał zakładając jej go na głowę.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Wto Lis 02, 2021 7:53 pm

ech, ja sie przywiazuje xd
- piekno jest w oku patrzacego - zauwazyla i zabrala mu sweter, po czym nalozyla go na siebie. najwyrazniej nie przejmowala sie tym kto go nosil przed nia. jej sie podobal! gdy nalozyl jej na glowe kapelusz odwrocila sie do lustra by ocenic swoj fit. - pasuje mi do bransoletki - pomachala reka przed jego twarzac, prezentujac mu swoja bizuterie.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by peter lawford Wto Lis 02, 2021 7:56 pm

o następna xd jestem jedyna co się nie przywiązuje do postaci ani do ryjków? xd
- w takim razie koniecznie go weź - uśmiechnął się do niej i stanął za nią - wyglądamy razem całkiem nieźle jak widać - zażartował. on pewnie był też ubrany w cały świat i to były jedyne jego czyste ciuchy które posiadał. dlatego przyszedł po jakieś nowe. zrobił parę poważnych min do lustra a potem się roześmiał - przydałyby ci się jeszcze takie szerokie bufiaste spodnie - zauważył.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Wto Lis 02, 2021 8:07 pm

chyba tak xd
- wezme - zapewnila go. juz miala w planie ubranie ubranie go na konkurs najbrzydszego swiatecznego swetra. doczepi jakas czapeczke swietego mikolaja i inne duperele i bedzie idealnie. haha peter xd po co prac ciuchy skoro moze kupic nowe! - jeszcze takich nie widzialam, ale jak jakies zauwazysz to mozesz je dla mnie zaklepac - okrecila sie by pokazac mu sie w calej okazalosci.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by peter lawford Wto Lis 02, 2021 8:10 pm

nie no dobra, do niektórych się postaci się przywiązałam, ale nigdy do ich ryjków xd
- ślicznie wyglądasz - pochwalił ją i puścił do niej oczko - szukamy w takim razie dla ciebie tych szerokich obrzydliwych spodni, kto znajdzie najbrzydsze na świecie ten wygrywa kolację w pizzerii - zaproponował taki układ. nie był przecież bogaty, więc to było jedyne co mógł jej zaproponować. ale ivy nie była zbyt skomplikowana chyba, prawda?
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Wto Lis 02, 2021 8:25 pm

hehe my do ryjkow jednak tez xd
- wiem - odpowiedziala przygladajac sie swojemu odbiciu. odwrocila sie tak zeby poparzec na swoj tylek i podciagnela troche sweter, ktory go zaslanial. - w takim razie przygotuj sie, ze ty stawiasz - ruszyla przed siebie by zabrac sie za szukanie spodni. ivy zadowolilaby sie nawet mrozona pizza. wiele do szczescia nie potrzebowala!
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by peter lawford Wto Lis 02, 2021 8:31 pm

ech xd w tej sprawie nigdy się nie porozumiemy xd więc sie przyzwyczajajcie xd
spojrzał również na jej tyłek, który dobrze wyglądał zawsze, ale po prostu jemu ivy się i tak i tak podobała, nawet jeżeli miała na sobie brzydki powyciągany sweter. zaczął buszować wśród spodni - a może ty będziesz stawiała? zobaczymy! - powiedział do niej i szukał odpowiedniego kroju dla ivy. trochę mu to zajęło zanim znalazł jakąś propozycję - mam coś dla ciebie - podszedł do niej i podał jej ciuch.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by ivy rallakis Wto Lis 02, 2021 8:38 pm

ech niedobrze xd
- ja nigdy nie przegrywam - powiedziala pewna siebie. - calkiem niezle - pochwalila go, ale zaraz pokazala mu spodnie, ktora ona wygrzebala. byly podziurawione i poplamione. ogolnie wygladaly troche ohydnie co jej nie zrazalo. zdecydowali kto wygral, a potem poszli na ta umowiona pizze! zaczne jakims randomem teraz!
river jones

river jones

st. albans
konserwacja i renowacja dzieł sztuki
new perspective
33

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by river jones Pon Lis 22, 2021 6:50 pm

szukał jakiejś porządnej skórzanej kurtki, na którą faktycznie było go stać!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by rosie anderson Pon Lis 22, 2021 6:52 pm

taka skorzana kurtke wlasnie znalazla rosie. byla na nia o wiele za duza, ale o to wlasnie chodzilo. miala zamiar ukrywac ciaze przez jakis czas w razie gdyby okazalo sie, ze jest prawdziwa xd przegladala sie w lustrze.
river jones

river jones

st. albans
konserwacja i renowacja dzieł sztuki
new perspective
33

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by river jones Pon Lis 22, 2021 7:01 pm

i pewnie byłaby idealna na rivera! zbieg okoliczności? xd river dostrzegł jakąś dziewczynę (nie poznał jej na razie!) i stanął za nią patrząc w lustro i obserwując ją chwile - przecież jest za duża - zauważył jakże mądrze.

Sponsored content

second hand - Page 2 Empty Re: second hand

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pią Maj 03, 2024 1:56 am