schody

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    schody - Page 8 Empty schody

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:34 pm

    First topic message reminder :

    schody - Page 8 Tumblr_nwg8hhNwt01uezgjto1_500
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by alexander pearce Nie Cze 05, 2022 12:31 am

    haha w sumie!
    mogła być niewinna i grzeczna ale on i tak ja sprawdzi. albo będzie obserwował. w końcu popelnk błąd, jak każdy xd
    - słucham? - aż zamrugał że zdziwienia na te słowa - jaka historię? - domyślał się o co chodziło ale niewiele osób o tym wiedziało. a na pewno nie maisie... tak się mu zdawało.
    maisie fogarty

    maisie fogarty

    leicester
    charakteryzacja sceniczna
    my little blueberry heart
    23

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by maisie fogarty Nie Cze 05, 2022 12:39 am

    teraz maisie będzie się pilnować. szczególnie pod czujnym okiem maryjki!
    - och, wie pan... - mówiła nadal niewinnie i założyła włosy za ucho - nie chciałabym, żeby znowu miał pan problemy u szefa i musiał pan nas znowu opuścić, to tyle - rozłożyła ręce. mówiła szczerze, bo poprzednio też wcale nie chciała, żeby odesłali alexandra. to była odwrotność tego co chciała xd chciała tylko zakończyć jego niestosowną relację ashley i być na jej miejscu.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by alexander pearce Nie Cze 05, 2022 12:46 am

    niech się modli to maryjki żeby ją wzięła pod swoją opiekę. może mialaby większe branie u andy'ego gdyby zobaczył taka statuę u niej xd
    umiarkowanie wierzyl w jej intencje. uśmiechnął się tylko jak skończyła mówić - nie musisz się tym martwić - zapewnił ja, ale nie oddał zdjęć - zaopiekuje się tym - wskazał w stronę korytarza - muszę jednak wrócic do swojego gabinetu - wyjaśnił i faktycznie wrócił tam i zostawił maisie, ups!
    maisie fogarty

    maisie fogarty

    leicester
    charakteryzacja sceniczna
    my little blueberry heart
    23

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by maisie fogarty Nie Cze 05, 2022 12:52 am

    wróciła zestresowana do akademika, a tam zastała maryjkę, więc uznała to za znak z niebios xd
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by ivy rallakis Wto Lip 26, 2022 9:01 pm

    rozwalila sie na schodach ze swoim diy candy jedzeniem. zdrowo I pozywnie xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by ming li-hurd Wto Lip 26, 2022 9:05 pm

    zawsze muszę sprawdzać czy to schody w mieście czy na uczelni xd ming załatwiała jakieś biurokratyczne sprawy w związku ze swoją kontynuacją nauki w anglii i widok ivy i cukierków poprawił jej humor po walce z biurokracją.
    - co jedziesz? - dosiadła się do niej radośnie i już chciała podjadać.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by ivy rallakis Wto Lip 26, 2022 9:08 pm

    hahah xd
    - nie jade nigdzie, teraz mam przerwe na lunch - poinformowala ja. - dzisiaj w menu sa hamburgery, frytki I cola - poinformowala ja widzac, ze sie zainteresowalo. te slodycze byly takie male, ze nawet jedna osoba by nie odczula satysfakcji, ale ivy byla gotowa sie podzielic.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by ming li-hurd Wto Lip 26, 2022 9:15 pm

    pokiwała głową zupełnie nie rozumiejąc, że znowu coś przekręciła. najważniejsze, że cały czas się ze wszystkimi dogadywała. nachyliła się, żeby przyjrzeć się jej jedzeniu.
    - to są hamogery i frutki? - pokazała na to co prezentowała ivy. - nie wyglądują jak w makdonlado - już miała mindfuck, że nie wie jak wygląda jedzenie w anglii. nie było jej kilka tygodni i wszystko się zmieniło.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by ivy rallakis Wto Lip 26, 2022 9:21 pm

    - tak, hamburgery I frytki - pokazala po kolei na packi, ktore probowala ugniesc w odpowiedni ksztalt. nie wygladalo zbyt apetycznie I pewnie nawet przed nie umyla rak, ups. - bo to nie jest McDonald, to specjalne hamburgery - zasmiala sie. - hamburgery ivy - powiedziala jakby to ona stworzyla patent na te slodycze.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by ming li-hurd Wto Lip 26, 2022 9:25 pm

    - oooo - kiwała głową jakby rozumiała, ale nadal nic nie rozumiała. tez nie wiem jak sobie wyobrazić to co ivy przygotowała xd - hamogery ivi! - wykrzyknęła radośnie i od razu wyciągnęła telefon. - zrobim reklamówkę! - już szykowała się do robienia zdjęć pod takim kątem, żeby wyglądało to na choć trochę apetyczne. zaraz ivy będzie wysyłac swoje dzieła na eksport do chin. jak się rozpaćkają w transporcie to nikt nie zauwazy.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by ivy rallakis Wto Lip 26, 2022 9:32 pm

    chodzilo mi o takie cos xd nie wiem jak to sie nazywa xd
    schody - Page 8 Maxresdefault
    w kazdym razie dolewala wody do kolejnych proszkow w plastikowych foremkach xd -hamburgery ivy! - wykrzyknela razem z nia I juz pozowala do zdjecia ze swoimi dzielami. poczestowala ja kiedy juz wszystko ulepila, ale jej nie smakowalo wiec poszly na prawdziwe jedzenie.
    drew chapman

    drew chapman

    queenborough
    turystyka
    i'm not going to get lost
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by drew chapman Czw Lut 23, 2023 7:13 pm

    miał jakiś ważny mecz wiec był na specjalnej diecie i zamiast korzystać z usług stołówki to jadł coś swojego z plastikowego pojemnika. był bardzo skupiony bo myślał o sporcie xd
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by jasmine mora Czw Lut 23, 2023 7:14 pm

    schodziła ze schodów machając swoją torebką i specjalnie zamachnęła się tak, żeby przywalić mu w tył głowy, kiedy go mijała.
    - ojej, przepraszam - zaszczebiotała sztucznie, ale widać było po jej minie, że przyniosło jej to satysfakcję.
    drew chapman

    drew chapman

    queenborough
    turystyka
    i'm not going to get lost
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by drew chapman Czw Lut 23, 2023 7:17 pm

    drew i tak nic nie miał w tej głowie to co za różnica xd
    poczuł uderzenie i położył dłoń na tyle głowy - mogłabyś nosić jakąś ładniejszą torebkę skoro się tak z nią obnosisz - wyśmiał jej gust. nie znał się, ale każdy motyw do mentalnego uderzenia w nią był dobry xd
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by jasmine mora Czw Lut 23, 2023 7:22 pm

    miała pstrokatą torebkę, która była modna, ale mało praktyczna. paradowała po uczelni jak maddie w euforii xd
    - musiałam mocno cię uderzyć, skoro nie dostrzegasz, jak ładna jest ta torebka - prychnęła. miała doświadczenie w ping pongu mentalnych uderzeń z bratem, o ile w ogole można było go tak nazwać.
    drew chapman

    drew chapman

    queenborough
    turystyka
    i'm not going to get lost
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by drew chapman Czw Lut 23, 2023 7:26 pm

    dużo mi się wyświetla tik toków z maddie i cassie xd totalnie pstrokaty styl xd wyobrażam to sobie. pewnie też z takimi ulizanymi włosami chodziła xd
    nigdy nie nazywali się per brat lub siostra, cisnęli sobie bezosobowo albo po imieniu.
    - wygląda jakby jednorożec się zrzygał - skwitował. on nie rozumiał mody bo nosił prawie same sportowe rzeczy. dobrze, ze w tym nieźle się prezentował.
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by jasmine mora Czw Lut 23, 2023 7:34 pm

    najbardziej sobie ją wyobrażam jak emily w paryżu, tam mają dużo kolorów i wzorów naraz xd na tym zatrzymałam, żeby się przyjrzeć, bo nie mogłam rozumem ogarnąć xd
    nie uważali się za rodzinę.
    - z radości - przycisnęła torebkę do swojego boku. - ty zawsze wyglądasz jakby wieloryb cię zjadł, przemielił i wypluł - dodała. drew nie chodził do fryzjera i nakładał na siebie pierwszą lepszą pomiętą koszulkę, którą znajdował rano, a jasmine pindrzyła się dwie godziny przed wyjściem.
    drew chapman

    drew chapman

    queenborough
    turystyka
    i'm not going to get lost
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by drew chapman Czw Lut 23, 2023 7:38 pm

    hehe, pamiętam że pisałaś to w karcie!
    emily w paryżu to dla mnie też bardzo dziwne stroje, abstrakcja jeśli chodzi o modę użytkową xd
    - wieloryb je kryl, a nie ludzi - palnął to bo pewnie przypadkiem włączył mu się jakiś podcast krystyny czubówny jak ćwiczył, i akurat o tym mówiła! więc miał farta, że wytknął jej głupotę. faktycznie drew niezbyt o siebie dbał, ale o włosy trochę. mógł wyglądać jak ostatnia fleja, a jak zdejmował koszulkę to i tak laski leciały.
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by jasmine mora Czw Lut 23, 2023 7:44 pm

    chyba jej karta tworzyła się w trakcie oglądania nowego sezonu xd nie wiem, jak ktokolwiek może chodzić w takich strojach jak w tym serialu i nie być wytykanym na ulicy xd
    - a jednorożce nie istnieją - wywróciła oczami, bo czepiał się szczegółów, a sam przed chwilą gadał o nieistniejącym stworzeniu. nie poczuła się głupsza przez to, że jej to wytknął. jego słowa i tak zawsze odbijały się od jej tarczy anty-drew i nie przyjmowała obrazy do siebie.
    drew chapman

    drew chapman

    queenborough
    turystyka
    i'm not going to get lost
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by drew chapman Czw Lut 23, 2023 7:52 pm

    może chodzą tak w paryżu, kto wie. nie byłam xd
    - twoja torebka daje dowód że istnieją - wskazał widelcem na to cudo mody, którego ogarniał. zjadł ostatniego brokuła z pudełka i wstał. pewnie jasmine była dość wysoka skoro pretendowała do bycia modelką, ale drew był jeszcze wyższy skoro grał w kosza więc górował nad nią - powinnaś czasem spojrzeć w lustro - skomentował na koniec i poszedł. pewnie miał dalej trening, najważniejsze xd
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by jasmine mora Czw Lut 23, 2023 7:54 pm

    wydaje mi się, że to przerysowane przedstawienie mody paryża xd
    - lubię patrzeć w lustro i to, co tam widzę - odszczekała mu i poszła też.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Czw Mar 09, 2023 7:38 pm

    siedzieli z silasem na schodach i jedli z jednego pojemnika przygotowaną przez ciotkę sama sałatkę. kazała mu się dzielić wszystkim z silasem więc tak robił xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by rafe hollywood Czw Mar 09, 2023 7:51 pm

    spieszył się z treningu, bo wieczorem miał iść na urodzinowe drinki z rosie.
    - suńcie się - burknął, bo tamowali mu przejście.
    silas darcy

    silas darcy

    kent
    aktorstwo
    the orphan
    28

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by silas darcy Czw Mar 09, 2023 7:54 pm

    uroczy sam! Silas sie cieszyl bo przynajmniej nie musial jesc swoich nudnych kanapek I troche zaoszczedzi xd
    przezul pospiesznie co mial w buzi kiedy rafe rozkazal im sie posunac. - juz - powiedzial cicho bo sie go bal xd nie chcial znowu dostac wpierdol. przysunal sie blizej sama zeby zrobic rafe miejsce.
    samuel berenson

    samuel berenson

    tel awiw
    literaturoznawstwo
    this is me trying
    26

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by samuel berenson Czw Mar 09, 2023 7:58 pm

    sam też się bał, ale mniej niż silas. już nie raz dostał wpierdol od rafe xd może to go kręciło podświadomie.
    pamiętał, że ma dziś urodziny, nawet telefon mu przypomniał, ale kiedy tak burczał to odruchowo zarzucił rękę na silasa kiedy ten się przysunął - już masz wolne - wskazał na miejsce które zrobił silas - wszystkiego najlepszego - wypsnęło mu się cicho.

    Sponsored content

    schody - Page 8 Empty Re: schody

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:05 am