xoyo club

    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    xoyo club - Page 6 Empty xoyo club

    Pisanie by jo wilson Sro Paź 20, 2021 10:52 pm

    First topic message reminder :

    xoyo club - Page 6 XOYO_exterior
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by freddie edwards Sro Mar 20, 2024 9:16 pm

    wygral jakies nagrody na zawodach I swietowal ze znajomymi.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Sro Mar 20, 2024 9:22 pm

    wśród tych znajomych była leah, bo posiadali jakieś relacje oprócz seksualnych xd
    - zdecydowałeś już, która dziewczyna będzie twoją nagrodą? - zapytała w żartach. wiadomo, to bardziej wartościowe niż jakieś tam medale!
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by freddie edwards Sro Mar 20, 2024 9:28 pm

    przypadkiem sie zaprzyjaznili xd
    - jeszcze nie. czekam zeby zobaczyc, ktora mnie zachwyci - rozwalil sie wygodnie na Sofie. dzisiaj byl krolem zycia! najchetniej przelecialby dzisiaj wszystkie laski, ktore mu sie podobaly xd mogl isc do gabka na orgie.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Sro Mar 20, 2024 9:37 pm

    musieli się wspierać w małomiasteczkowym życiu xd
    - to oczywiste, która cię zachwyca - wskazała na siebie. w swoich własnych oczach błyszczała złotem bardziej medale xd hahaha, leah może jeszcze podpytać perry'ego, czy nie organizuje konkurencyjnej orgii u siebie xd - ale ja jestem już zaklepana - poinformowała go, bo chciała się pochwalić, że zaczęła sypiać z jakimś celebrytą. biedny dante xd
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by freddie edwards Sro Mar 20, 2024 9:44 pm

    tak xd
    nie odpowiedzial nic bo dzisiaj on zaslugiwal na komplementy xd - tylko mi nie mow, ze masz chlopaka? - spojrzal na nia rozbawiony. nie wyobrazal sobie Leah w zwiazku I co gorsze nie chcial stracic kolezanki. nie moglby sie juz z nia kumplowac xd
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Sro Mar 20, 2024 9:49 pm

    leah uważała, że to ona zawsze, bez względu na okazję, zasługiwała na komplementy.
    - chłopaka? - zmarszczyła czoło, zaskoczona takim pytaniem. - nie, to tylko mój boy toy - zapewniła go. - nie moja wina, że pisze o mnie piosenki i za dużo sobie wyobraża - oczywiście dalej mówiła to po to, żeby się popisywać. dobrze, że nie rzucała żadnym nazwiskiem na prawo i lewo. może podpisała nda xd
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by freddie edwards Sro Mar 20, 2024 9:58 pm

    nie dawala blyszczec innym, ups.
    - to dobrze. inaczej pomyslalbym, ze wrzuca ci cos do drinkow I oszalalas - powinien rozumiec jak to jest kiedy jedna osoba sie podoba najbardziej, ale liczyl na to, ze mu przejdzie. seks z randomowymi dziewczynami nie dawal mu tyle satysfakcji co kiedys I uznal, ze po prostu musi zwiekszyc liste lasek.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Sro Mar 20, 2024 10:04 pm

    wszystkie reflektory zawsze musiały być skierowane na nią! dlatego teraz też gadała o swoich romansach zamiast o kandydatkach dla freddiego.
    - jak to? uważasz, że nie nadaję się do stałego związku? - oburzyła się. miewała jakiś chłopaków, ale lepiej sprawdzała się w rozbijaniu związków niż budowaniu ich xd - tylko dlatego, że ty nie masz uczuć i nie jesteś w stanie się w nic zaangażować, nie oznacza, że inni też nie - pojechała mu przy okazji.
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by freddie edwards Sro Mar 20, 2024 10:10 pm

    nie pogardzilby rada, ale potrafil sam podjac decyzje wiec nie bylo to dla niego az tak istotne.
    - ty? w stalym zwiazku? - zasmial sie. to byla dla niego abstrakcyjna wizja I nie potrafil sobie nawet tego wyobrazic. jej slowa go ugodzily I ta reakcja go poirytowala. - nie uwierze, ze jestes w stanie sie zaangazowac dopoki nie znajdziesz sie w zwiazku I nie przedstawisz mi tego kolesia - nie wierzyl, ze to kiedykolwiek zobaczy.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Sro Mar 20, 2024 10:19 pm

    ale mogła też skakać wokół niego i zachwycać się jego sukcesami jak inni xd
    jego reakcja też ją poirytowała, więc byli kwita.
    - w takim razie szykuj się, że niedługo poznasz bensona - z całym szacunkiem dla bensona boone, biedny dał się wmanewrować w relację z leah. leciała na wąsy jak ash, mogły potem porównywać xd - i ja będę w stabilnym, szczęśliwym związku z facetem, który ma świra na moim punkcie, a ty nadal będziesz musiał każdego wieczoru odpalać te same teksty, żeby poznać nowe dziewczyny - niekoniecznie kręciła ją taka stabilność, ale to na pewno lepsze niż szukanie kogoś nowego na noc, szczególnie w st. albans, gdzie brakowało już kandydatów xd
    freddie edwards

    freddie edwards

    londyn
    trener jiu jitsu
    fight me
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by freddie edwards Sro Mar 20, 2024 10:24 pm

    wiedzial, ze nie moze na nia liczyc w tym zakresie xd
    - juz to widze - mruknal. bedzie musial wygooglowac tego bensona I bedzie sie z niej nabijal, ze leci na wasy. Ashley jej pogratuluje xd - skoro chcesz sie zamienic w taka nudziare to prosze bardzo - prychnal. dla niego to nie brzmialo atrakcyjnie. wolal swoja rutyne wyrywania nowych lasek co noc.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Sro Mar 20, 2024 10:34 pm

    dobrze, że nie oczekiwał od niej zbyt wiele xd
    ale benson raczej nie pisał piosenek o niej, "i found a girl my parents love" xd trzeba będzie obserwować, co następnego wypuści, może znowu wpłyniemy na przyszłość. lepiej by jej pasował ten rudy, co wyśpiewywał imię leah, no ale to nie był jej poziom, aż tak jej nie zależało na celebrytach xd
    - nie będę się nudzić dostając prezenty i na jachcie na balearach - prychnęła na niego i poszła gadać z kimś innym.

    Sponsored content

    xoyo club - Page 6 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:29 pm