xoyo club

    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    xoyo club - Page 4 Empty xoyo club

    Pisanie by jo wilson Sro Paź 20, 2021 11:52 pm

    First topic message reminder :

    xoyo club - Page 4 XOYO_exterior
    celeste lore

    celeste lore

    manchester
    analityka kryminalistyczna i sądowa
    boohoo, no one likes you
    23

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by celeste lore Pon Sty 31, 2022 10:15 pm

    celeste przyszła tutaj bo jedna z koleżanek ją tutaj zaprosiła. ale nie bawiła się zbyt dobrze, piła sok pomarańczowy przy barze i się nudziła.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by perry scavo Pon Sty 31, 2022 10:28 pm

    czy ona teraz studiowała w londynie?
    zobaczył jej smutną minkę i od razu się przysunął - może znajdzie się coś na poprawę humoru? - zapytał od razu. wyczuł w jej niezadowolonej minie potencjał na coś więcej xd
    celeste lore

    celeste lore

    manchester
    analityka kryminalistyczna i sądowa
    boohoo, no one likes you
    23

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by celeste lore Pon Sty 31, 2022 10:30 pm

    a i owszem!
    kolejny, który chciał jej poprawiać humor przez seks! wywróciła oczami na jego tekst - słyszałam to już. nie dziękuję, możesz mi dać spokój - nie miała ochoty na nic, prędzej na zaszycie się w domu z butelką wina i swoimi lekami, co ostatnio praktykowała codziennie. coś czuję, że to się źle skończy dla niej.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by perry scavo Pon Sty 31, 2022 10:34 pm

    nie chciał seksu, tylko chciał kupić jej drinka a to dwie diametralnie różne rzeczy. co by sie działo potem to inna sprawa xd
    - słyszałaś już to, że ktoś chce postawić ci drinka? nie dziwie sie - skomplementował ją i zlustrował od góry do dołu! była ładna! pomimo nadąsanej miny!
    celeste lore

    celeste lore

    manchester
    analityka kryminalistyczna i sądowa
    boohoo, no one likes you
    23

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by celeste lore Pon Sty 31, 2022 10:36 pm

    czyli i tak i tak skończyłoby się to w łóżku.
    spojrzała na niego w końcu - nie chcę drinka, mam sok pomarańczowy, wystarczy mi. nie piję alkoholu - skłamała bo też nie chciała skończyć gdzieś martwa w rowie. prędzej skończy martwa w swoim domu ale to nic xd
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by perry scavo Pon Sty 31, 2022 10:45 pm

    tego nie wiesz!
    - zawsze jesteś taka niezadowolona i marudna? to część twojego uroku osobistego? - spotykał się z marudami. zazwyczaj nudził się nimi po dwóch tygodniach, jak poziom marudzenia był już zbyt wysoki żeby temu sprostać.
    celeste lore

    celeste lore

    manchester
    analityka kryminalistyczna i sądowa
    boohoo, no one likes you
    23

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by celeste lore Pon Sty 31, 2022 10:48 pm

    to prawda, nie wiem xd
    akurat trafił bardzo słabo, bo celeste nie miała humoru ani ochoty na podrywy ze strony jakichś przypadkowych ludzi. obecność perrego zaczęła ją męczyć i przeszkadzać do tego stopnia, że już pod stołem klikała ubera, żeby móc stamtąd uciec - nie, zazwyczaj jestem pogodna i radosna, jakie to z resztą ma znaczenie? - zapytała wprost. miała ochotę mu powiedzieć żeby spadał.
    perry scavo

    perry scavo

    palm springs
    -
    i'm so golden
    27

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by perry scavo Pon Sty 31, 2022 10:52 pm

    po co polazła do klubu jak nie miała na to ochoty? xd logiki brak z jej strony!
    mogła sobie klikać co chciała, perry i tak się już skutecznie zniechęcił - już teraz żadnego - odszedł i poszedł wyrywać bardziej radosne dziewczyny i chłopców. po co mu takie zołzy, meh!
    celeste lore

    celeste lore

    manchester
    analityka kryminalistyczna i sądowa
    boohoo, no one likes you
    23

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by celeste lore Pon Sty 31, 2022 10:53 pm

    to ty zaczęłaś w klubie xd
    celeste pojechała do domu a potem zniknęła na jakiś czas z albans.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Pią Maj 20, 2022 8:22 pm

    lansowała się w londynie z okazji piąteczku i naciągała chłopców na drogie drinki.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by lizzie foster Pią Maj 20, 2022 8:34 pm

    ona robila dokladnie to samo. jacys znajomi, ktorych poznala przez teda zlitowali sie nad nia I zabrali ze soba xd - ladne buty - zaczepila Leah.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Pią Maj 20, 2022 8:39 pm

    zapoznali się dzięki tedowi i wykluczyli go xd
    - prawda? - od razu podniosła nóżkę zgiętą w kolanie, żeby zaprezentować swoje buty i podała nazwę jakiegoś projektanta. oczywiście dostała buty w ramach swojej ciężkiej influencerskiej pracy i teraz tagowała je na mnóstwie zdjęć. - jak podasz hasło "leah5" przy zakupach online to dostaniesz 5% zniżki - zareklamowała xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by lizzie foster Pią Maj 20, 2022 8:47 pm

    nie ich wina, ze byl byt zajety zaczepianiem dzieci w ksiegarni xd
    haha Leah ciezko pracuje nawet po godzinach xd - na pewno skorzystam - podziekowala jej za rabat, ale juz wiedziala, ze nie bylo ja stac na takie luksusy. ale dobrze bylo wiedziec, ze Leah rozdaje takie promocje. moze wspomni cos o tym tedowi kiedy beda zblizaly sie jej urodziny xd
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Pią Maj 20, 2022 8:53 pm

    zdobył tam więcej numerów (jeden) niż zdobyłby przez cały wieczór w klubie xd
    przepracowuje się biedaczka xd
    lizzie nawet ze zniżką nie było stać na buty, ups. za to leah myślała, że jak najbardziej ją stać i że bez zniżki też by je kupiła.
    - tylko nie bierz w tym kolorze co ja, żebyśmy mogły razem wychodzić na miasto - wiadomo, nie mogły mieć takich samych ciuchów xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by lizzie foster Pią Maj 20, 2022 9:00 pm

    kazdy byl w swoim srodowisku xd
    biedna xd
    lizzie celowo nie przyznawala sie do tego, ze nie bylo jej stac na takie rozrzucanie sie. kupowala swoje rzeczy na stronach z uzywana odzieza. tylko w taki sposob mogla zdobyc markowe ciuchy. jeden plus tego byl taki, ze nauczyla sie wypatrywac dobre okazje. - nigdy bym ci tego nie zrobila - zapewnila ja. nie byl to dla niej az taki big deal, ale wiedziala jakie to wazne dla niektorych dziewczyn.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Pią Maj 20, 2022 9:04 pm

    hehe.
    leah dała się nabrać na jej ciuchy wypatrywane na okazjach.  
    - i dlatego cię lubię! - zarzuciła jej rękę na ramię. tak naprawdę to leah wcale jej jakoś szczególnie nie lubiła, ale i tak była lepsza od większości wieśniaczek z st. albans. musiała się trzymać z osobami z wyższych sfer jak już jakieś znalazła. jak bardzo się myliła xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by lizzie foster Pią Maj 20, 2022 9:14 pm

    dobrze, ze nie kupowala fejkow na targu. wtedy dopiero by byl przypal xd
    zasmiala sie I pociagnela ja w strone baru. - konczy mi sie drink, trzeba wypatrzec kogos kto nas zaopatrzy - juz sie rozgladala. dobrze, ze Leah tez naciagala facetow na darmowe drinki. byloby kiepsko gdyby kupowaly sobie nawzajem.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Pią Maj 20, 2022 9:21 pm

    wtedy leah od razu by dostrzegła w niej impostora xd
    obie tak naprawdę miały mniej kasy niż chciały, żeby inni myśleli. dobrze, że rozumiały się pod względem naciągania chłopaków na drinki i nie wzbudzało to wzajemnych podejrzeń xd 
    - dzisiaj jest z czego wybierać - oznajmiła i już pokazywała dyskretnie lizzie dwie grupki przystojniaków.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by lizzie foster Pią Maj 20, 2022 9:27 pm

    ups xd
    moglyby miec bonding, ale Leah wolala udawac bogata I lepsza od innych xd
    - swietnie, mialam dzisiaj w planie sie upic - powiedziala z rozbawieniem, po czym przyjrzala sie grupa, ktore wskazywala. - powinnysmy zaczac od tych mnie przystojnych - zaproponowala. najlepsze lepiej zostawic na koniec. moze impreza sie przedluzy.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by leah gilbert Pią Maj 20, 2022 9:33 pm

    leah nigdy nie będzie miała bondingu przez to, że nie miała tyle kasy ile chciała. co najwyżej miała bonding z freddie'm, że byli tu na wygnaniu xd
    - ja myślę, że powinnyśmy zacząć od tych bardziej przystojnych, bo ci mniej przystojni będą później bardziej zdesperowani i będą kupować więcej drinków - nie wątpiła, że obie grupy będą zachwycone w obecności leah, ale musiała się jednak zabezpieczyć jakby ci bardziej przystojni znaleźli inne towarzyszki.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by lizzie foster Pią Maj 20, 2022 9:35 pm

    zawsze cos xd
    - jak uwazasz - zgodzila sie bo bylo jej to obojetne jesli bedzie dostawala drinki, na ktorych im tak bardzo zalezalo. skoro ustalily plan to poszly go zrealizowac I faktycznie sie upily.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by mira agolli Sob Lut 18, 2023 6:12 pm

    wyciągnęła ash do londynu i dziwnym trafem wylądowały w klubie. na nieszczęście dla wszystkich mira była bardzo nadpobudliwa i energiczna dlatego kiedy poszła po drinki dla siebie i ash wylądowała z jakimś typkiem przy barze i całowali się. ash mogła tylko zazdrościć xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by ashley whittemore Sob Lut 18, 2023 6:16 pm

    haha zazdroscila, tez by sie chciala teraz calowac ze swoim wasem xd
    od kiedy byla w zwiazku wychodzenie na imprezy jej nie satysfakcjonowalo jak kiedys. zaczela sie martwic, ze robi sie nudna xd dala jej chwile, ale nie chcialo sie jej dluzej czekac na drinka. - myslalam, ze to girls night - oparla sie o bar i patrzyla jak sie liza.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by mira agolli Sob Lut 18, 2023 6:20 pm

    ale wąs nie chodził na takie imprezy to nie mogła się nim chwalić xd
    haha, była nudna bo była wierna. mira nie miała chłopaka i nie miała tego problemu. poza tym podrywając kolejnych gości udowadniała sobie swoją wartość po tym jak ludwig ją obniżył!
    oderwała się od faceta i spojrzała na ash. poklepała go po klacie i rzuciła coś w stylu 'zobaczymy się później' - właśnie miałam ogarniać nam drinki - już bajerowała barmana żeby dostać zniżkę i spojrzała na ash kątem oka - wyglądasz na znudzoną - nie jej wina, że już nie mogły się bawić jak dawniej.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by ashley whittemore Sob Lut 18, 2023 6:35 pm

    w takich sytuacjach odczuwala age gap xd
    marudzilaby mniej gdyby wiedziala przez co przechodzi mira. a tak nudzilo jej sie kiedy ta podrywala facetow. - nie jestem znudzona - sklamala bo nie chciala sie przyznac, ze wolalaby sie przytulac na kanapie z aleciem.

    Sponsored content

    xoyo club - Page 4 Empty Re: xoyo club

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 7:50 pm