sala #3

    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    sala #3 - Page 5 Empty sala #3

    Pisanie by patrick bowman Pon Sty 31, 2022 10:20 pm

    First topic message reminder :

    sala #3 - Page 5 Patient-rooms-1


    Ostatnio zmieniony przez patrick bowman dnia Pon Sty 31, 2022 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lis 06, 2023 7:33 pm

    sama sie wpakowala w ten zwiazek wiec teraz musiala akceptowac jego akcje xd
    - nic im nie jest - zapewnila go. - a teraz zachowuj sie zeby szybciej cie stad wypuscili - wyjela telefon z torebki zeby spojrzec na godzine. miala nadzieje, ze zdaza z peggy wrocic na impreze zanim sie skonczy. pierwszy raz chcialy sie bawic I im w tym przeszkodzili xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by anderson hurd Pon Lis 06, 2023 7:38 pm

    ciekawe, czy już zaczęła żałować xd
    - ufff - ulżyło mu i ułożył się wygodniej na poduszce. - spieszysz się gdzieś? - widział, że się niecierpliwi. wiedział, że była na swojej nudnej imprezie (której nawet nie był w stanie nazwać imprezą), ale myślał, że skoro był pokrzywdzony, to wrócą do niego i tam ruby będzie go tulić do snu!
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lis 06, 2023 7:43 pm

    starala sie o tym nie myslec xd
    - tak - otworzyla instagram zeby zobaczyc czy ktos z imprezy dodal cos na story I czy oplacalo jej sie spieszyc. - nie mogliscie wybrac dnia na wycieczke do szpitala kiedy nie jestesmy zajete? - czyli nie powinni wcale sie tu znalezc bo zawsze mialy cos do roboty. nie planowala go tunic do snu dzisiaj.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by anderson hurd Pon Lis 06, 2023 7:48 pm

    hahaha, lepiej niech się skupi na nauce i nie zastanawia nad swoimi wyborami życiowymi.
    - zaraz mnie wypiszą i będziemy w moim wygodnym łóżku - przymilał się i patrzył na nią słodkimi oczami, ale była zbyt zajęta gapieniem się w telefon. - przykro mi, halloween jest tylko raz w roku - zaśmiał się. nie widział problemu w tym, że wyrwał ją z jej wydarzenia. uważał, że to były straszne nudy i przebywanie z nim w szpitalu było ciekawsze. powinna mu dziękować. - od razu mówiłem, żebyście szły z nami - przypomniał jej. wolała puścić chłopaków sama i takie były konsekwencje.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lis 06, 2023 7:53 pm

    haha tak.
    - ty bedziesz grzecznie lezal w swoim lozku, a ja z peggy wracam na impreze - poinformowala go. nie obchodzilo jej co myslal o ich eventcie, najwazniejsze, ze one sie dobrze bawily. - naprawde trzeba was caly czas pilnowac? - westchnela. znala odpowiedz na to pytanie. dzisiaj zaryzykowaly I puscily ich samych I takie byly konsekwencje.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by anderson hurd Pon Lis 06, 2023 7:58 pm

    - idziecie na imprezę?! - wykrzyknął. myślał, że chodzi o jakieś inne wydarzenie, a nie to, na którym były. to, że dostał głupiego jasia przed zabiegiem, nie pomagało mu w łączeniu faktów. - nie trzeba nas w ogóle pilnować! - oznajmił pewnym głosem. - no chyba że masz na myśli to, żeby pójść ze mną do domu zamiast na imprezę to taaak, trzeba nas pilnować - próbował dalej ją złapać na ładne oczy. marty go uczył, jak się robi puppy eyes, ale widać nie mógł doścignąć mistrza.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lis 06, 2023 8:08 pm

    - wracamy na impreze, z ktorej musialysmy sie przez was urwac - doprecyzowala. nie chciala zeby chcieli isc z nimi bo by im narobili wstydu tylko. - mysle, ze w domu bedziesz bezpieczny - nie udalo jej sie nabrac. - to na mnie nie dziala - pomachala palcem pokazujac jego maslane oczy. to byla tylko slabosc peggy xd
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by anderson hurd Pon Lis 06, 2023 8:11 pm

    - to się już na pewno skończyło, ile można gadać o książkach - nie traktował ich imprezy serio. od samego początku mieli inne wizje spędzenia halloween i zgodzili się na osobne wydarzenia. widać nie skończyło się to dobrze dla nikogo. - ale będę z chłopakami, więc możemy znowu coś odwalić - próbował ją przekonać, że są zagrożeniem dla siebie samych. co było prawdą, ale w aktualnym stanie marty i anderson nadawali się co najwyżej do padnięcia i spania do rana. tylko flynn hasał dalej na imprezie, a o niego najbardziej się martwili xd - a co na ciebie działa? - próbował zamachać brewkami, ale nie był sexy w tym momencie po lewatywie i płukaniu żołądka xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lis 06, 2023 8:23 pm

    - tez moglbys sie zajac czyms pozytecznym zamiast pakowania sie w klopoty - poirytowal ja tym komentarzem. ona mogla go krytykowac bo robil durne rzeczy. - watpie, ze bedziecie w stanie cokolwiek robic - przechodzila obok sali martyego I nie wygladal jakby mogl znowu cos odwalic z andersonem. flynn juz dawno uciekl a oni sie martwili xd - w tej chwili nic wiec lepiej oszczedzaj energie - poradzila mu.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by anderson hurd Pon Lis 06, 2023 8:27 pm

    - nie wylądowałem w areszcie, tylko jestem pokrzywdzony - wyjaśnił. dla niego to była różnica i myślał, że ruby wolała odbierać go ze szpitala niż z aresztu. a przecież to drugie też było opcją. - tylko przytulaski - potwierdził. miał na myśli przytulaski z ruby, ale skoro dziewczyny zamierzały ich porzucić, to pozostawały tylko no homo przytulaski z przyjacielem. potrzebowali bliskości, a one się nimi nie przejmowały! - nie możesz być zła, jestem w szpitalu - westchnął jak męczennik.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by ruby fletcher Pon Lis 06, 2023 8:35 pm

    - przezyjesz - poklepala go po nodze. martwila sie o niego kiedy dostala wiadomosc, ze znalazl sie w szpitalu. teraz nie musiala skoro okazalo sie, ze nic takiego mu nie bylo. - no widzisz, wcale mnie nie potrzebujesz - myslala, ze planowal sie przytulac z kolega. nie mogl porzucic martyego dla ruby. - ze swojej winy - przypomniala mu.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by anderson hurd Pon Lis 06, 2023 8:38 pm

    - potrzebuję do przytulasków! - jęczał, ale ruby była nieugięta, więc jak ich wypisali, to tylko odwiozły chłopaków z peggy i wsadziły do łóżek (osobno) i mogły wracać na swoją imprezę.

    Sponsored content

    sala #3 - Page 5 Empty Re: sala #3

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 6:39 pm