the groove

    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty the groove

    Pisanie by Gość Wto Mar 13, 2012 6:53 pm

    First topic message reminder :

    więc allyson była zła na leo że ślinił się do lexie kiedy ona była w pobliżu także postanowiła sobie przyjść tutaj i nie przejmować się niczym a co więcej poderwać jakiegoś sympatycznego chłopaka i zrobić miłości swojego życia okropnie na złość, chociaż nie do końca wierzyła, że to coś da. siedziała przy barze i zamawiała drugiego drinka, super słodkiego i kolorowego!
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 7:36 pm

    Miałam ci dać Clyde'a, ale stwierdziłam że jakby ją przeleciał to mógłby jej zrobić kolejne dziecko. A sperma Dextera była tak zaćpana, że pewnie już nie był w stanie robić dzieci. Więc Dex też przyszedł tutaj na podryw. Zresztą jak co noc, bo on nic nie robił, nie licząc wydawania pieniędzy. Siedział przy barze i pił wódkę z lodem co by wyglądać bardziej męsko. Pewnie szepnął coś do barmana kiedy Rose tutaj weszła, nic dziwnego, nie dało jej się nie zauważyć.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 7:40 pm

    teraz pewnie była mądrzejsza, chociaż wcale na to nie wygląda. kiedy zmęczona z parkietu poszła do baru uśmiechnęła się i poprosiła o jakiegoś kolorowego drinka bo nie mogła przyjść do domu na czworaka... chociaz chętnie by to zrobiła. zmarszczyła nosek po coś ją zaswędziało i siadła obok dextera bo było to jedyne wolne miejsce. z resztą nawet gdyby nie był jedyny i tak pewnie umiejscowiłaby się obok niego.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 7:44 pm

    Bo Dexter był super ciachem i każda laska na niego leciała!!! ;d Ej gram, pije piwo i czytam notatki, jestem super! Ucieszył się kiedy usiadła obok niego, bo przez ostatnie dziesięć minut mijały go same grube pasztety, z którymi nawet za pieniądze nie poszedłby na randkę, a tym bardziej nie uprawiał seksu. Zerknął momentalnie na nią i uśmiechnął się na widok kolorowego drinka, który podawał jej barman. - Mogę Ci postawić następnego? - Zapytał po chwili.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 7:49 pm

    to na pewno wszystko zapamiętasz. widzisz... ale przynajmniej prawo europejskie skusiło cię do sięgnięcia po piwo... ;d Ona na pewno nie była gruba chociaż była po ciąży ale pewnie pilnowała się z jedzeniem bardziej niż modelki żeby wyglądać szybko po ciąży idealnie jak zawsze. nie chciała być gruba! to by wszystko zepsulo jeszcze bardziej. - chętnie. - powiedziała usmiechając się do niego uroczo. bo czasem i tak potrafiła i nie robiła awantur.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 7:58 pm

    Ej jestem zajebista i zapamiętam, nie takie przekręty się robiło. Kiedyś wróciłam z imprezy nieźle wstawiona i się uczyłam do rana, a potem wzięła prysznic i poszłam na egzamin, który zdałam na 5! xd
    Nie mogła mu zrobić awantury, był super miły i na dodatek kulturalnie się do niej zwrócił. Uśmiechnął się słysząc jej zgodę. - Dexter, tak w ogóle. - Przedstawił się i oczekiwał, że dzięki temu pozna jej imię.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:02 pm

    ojaa xd to rzeczywiście jesteś zdolniacha. xd
    - miło mi cie poznać dexter. - powiedziała z zadziornym uśmiechem ale nie przedstawiła mu się bo wolała, żeby nie poznawał jej imienia. lepiej jej było kiedy była nieznana. - dobrze się bawisz? - zapytała od razu żeby zapomniał o tym że nie zna jej imienia.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:07 pm

    Chamka z niej, że nie chciała mu zdradzić swojego imienia! Od razu to zauważył, no ale cóż nie miał zamiaru być nachalny i dopytywać się, jeszcze wynikłoby coś nieprzyjemnego, a teraz było całkiem miło! - Teraz tak. - Uśmiechnął momentalnie. Bo wcześniej bawił się średnio, on lubi mieć kobiety przy sobie, haha. - A ty? Jak się bawiłaś na parkiecie? Widziałem jak tańczyłaś. Nie znalazłaś nikogo interesującego? - Zapytał i upił trochę wódy.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:12 pm

    No cóż, jakoś to przetrwa na pewno! - Czy ja wiem. - uśmiechnęła się lekko. - Nie było źle, ale niekoniecznie przypadli mi do gustu faceci wokół mnie. - dodała z rozbawieniem i napiła się trochę swojego drinka. poprawiła swoje różowe włosy i przyglądała się chwilę barmanowi który chyba bardziej zajmował jej uwagę niż dexter ale żeby sie nie obraził zaraz na niego spojrzała z uśmiechem ponownie.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:16 pm

    Barman nie był wcale taki przystojny i nie miał jednego zęba! xd Zaśmiał się słysząc jej słowa. - Na przykład ten Ci się nie podobał? - Wskazał na gościa który gibał się na środku parkietu jak John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy". - Albo ten? - A potem wskazał na jakiegoś napakowanego koksa i znów się zaśmiał. Sorki, ale on był najlepszym towarem w tym klubie!
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:23 pm

    a może to właśnie typ rose! facet bez zęba na przodzie?! z pewnością najlepszym dlatego rose się dosiadła i pozwoliła mu ze sobą rozmawiać. tak wiem, to bardzo łaskawe z jej strony. - ja myślę, że travolta podbił moje serce. patrze na niego z tęsknotą i chciałabym w niedługiej przyszłości brać z nim ślub... - powiedziała z ironią w głosie i potarła skroń palcem wskazującym. - ty też musiałeś znaleźć tutaj kilka odpowiednich panienek dla siebie, co? - uniosła kącik ust w lekko złośliwym uśmiechu przyglądając się grubszym aczkolwiek bardzo skąpo ubranym dziewczynom.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:38 pm

    Zamiast zęba ma miejsce na papierosa. xd Roześmiał się generalnie słysząc jej słowa. - No to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś do niego podeszła i podbiła jego serce. Droga wolna. - I oczywiście mówił to z ironią, bo wyłapał, że dziewczyna po prosto stroi sobie żarty! Rozejrzał się momentalnie po klubie i popatrzył na bandę tłuściutkich dziewczyn. - Wiesz co? Ja chyba jednak spasuję z dziewczynami, nie wpisują się w mój typ. - Stwierdził w cwanym uśmieszkiem i wzruszył ramionami.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:42 pm

    No i jakie to ekonomiczne! nie potrzebuje popielniczki xd - Myślę, że zrobiłabym to w momencie kiedy znalazłabym się u jego boku. - uniosła kącik ust bo akurat była dość pewną siebie dziewczyną. - Taaak? a kto jest w twoim typie, dexter? - zapytała mrużąc delikatnie oczy i przysunęła nieznacznie swoją twarz do jego.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:46 pm

    - Możesz się znaleźć u jego boku, mogę Cię nawet odprowadzić do niego jeśli to doda Ci odwagi. - Zaśmiał się, po czym podrapał po policzku i pewnie zamówił sobie znów wódkę z lodem, a dziewczynie drinka, bo tamtego na pewno już wypiła! - Nie wiem kto jest w moim typie. Po prostu widzę dziewczynę i wiem, że to mój typ. Ale to laseczki, na pewno nie są. - Wskazał na te panienki z nadwagą, co to ubrały przykrótkie miniówki i obcisłe bluzki, pf.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 8:50 pm

    i białe kozaczki! tak to na pewno ten typ ;3. dlatego rose stawiała że dexter na pewno na nie leci. kto by nie leciał.......... - nie dziękuję, nie brakuje mi odwagi. - powiedziała uśmiechając się do niego zadziornie. - widzisz i wiesz... jakie to pospolite... myślałam, że stać cię na coś więcej. - powiedziała wzruszając ramionami i uśmiechnęła się złośliwie zza swojej rureczki i parasolki która była w drinku.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 9:03 pm

    Odwrócił się momentalnie w jej stronę i zlustrował ją wzrokiem. - A co? Chciałabyś usłyszeć że mój typ to wysoka blondynka, z biustem rozmiaru c i ponętnymi ustami? - Uniósł prawą brew ku górze i zaśmiał się. - A może wolałabyś usłyszeć, że ty jesteś w moim typie? - U, za to może dostać w twarz. Ale fakt, była w jego typie. Mógłby się z nią kochać całą noc, a potem nawet zrobić jej śniadanie, łaskawca.....
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 9:11 pm

    Uniosła brew i spojrzała na niego już chłodno. chwyciła jego policzki między swoje zgrabne paluszki i zbliżyła jego twarz jeszcze bliżej swojej. - zdziwiłabym się gdybym nie była w twoim typie. - powiedziała mrużąc oczy i przyglądając mu się uważnie. jak w ogóle mógł mówić takie rzeczy kiedy z nią rozmawiał! trzymała go dalej i najchętniej zmiażdżyłaby mu tą śliczną buźkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 9:35 pm

    Wolałby, gdyby go pocałowała, ale cóż nie można mieć wszystkiego. Biedny Dexter, on zawsze musi sobie u lasek nagrabić, nie licząc Alishy, z nią nawet dobrze mu się rozmawiało, choć rozmawiali rzadko. xd - Jesteś bardzo pewna siebie. - Odparł wyrywając swoją buzię z jej dłoni i napił się. Ta dziewczyna była niebezpieczna!
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 9:37 pm

    - Jestem. po prostu mam lustro w domu w przeciwieństwie co do niektórych. - wzruszyła ramionami i już była ponownie potulna jak baranek. Wcale sobie u niej nie nagrabił. po prostu... musi bardziej uważać na słowa które wypowiada. ;d - tu też nie należysz raczej do najbardziej nieśmiałych. - dodała po chwili i upiła drinka.
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 9:43 pm

    Patrzył przez chwilę w swojego drinka, po czym napił się i nawet nie skrzywił, ech to nie dobry znak! - Nigdy nie mówiłem, że jestem nieśmiały. - Odpowiedział z cwanym uśmieszkiem i zerknął na nią. - Więc jesteśmy w czymś do siebie podobni. - Stwierdził. Oboje byli pewni siebie, ach!
    avatar

    Gość
    Gość

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Gość Sro Maj 23, 2012 9:49 pm

    cóż za szalone podobieństwo! - taaak, z pewnością na coś łączy.. - powiedziała unosząc kącik ust i dopijając swojego drinka. - łączy nas pewnie również to, że niespodziewanie znikamy. do zobaczenia dexter... - ucałowała czule jego usta i wtopiła się w tłum chociaz nie wiem czy w jej przypadku to możliwe. ale zaraz jej nie było. pa!

    Sponsored content

    the groove - Page 10 Empty Re: the groove

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:43 am