hard rock cafe

    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pią Mar 09, 2012 4:42 pm

    First topic message reminder :

    Siedziała przy barze, a on pewnie gdzieś całkiem niedaleko. Miała na sobie obcisłe skórzane spodnie , a na górze bokserka z jakimś hard rockowym zespołem. Na nóżkach jasne błyszczały trampki. Nie była grupie. Nawet tak nie wyglądała. Wyciągnęła paczkę dobrych cygaretek i szukała zapalniczki. Przysunęła się wtedy do niego.
    - Cześć, masz może zapalniczkę? - uśmiechnęła się pięknie.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 2:19 pm

    tu przyszedł i czekał na Zoe. Musi mu to jakoś powiedzieć, musi się dowiedzieć .
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Nie Kwi 15, 2012 2:27 pm

    o nie, post mi się skasował :c
    i ona mu tego przecież nie powie, chociaż może... ale najpierw ewentualnie może mu powiedzieć, że ich związek nie ma sensu, bo teraz była na takim etapie myślenia. wszystko przez bunny, która uznała, ze chester nie był jej wart, kiedy myślała, że zoe już z nim nie jest. przyszła ładnie ubrana, jak na ostatnie dni, kiedy chodziła w jakiś powyciąganych za dużych ciuchach, bo miała wyjebane. całe życie jej się sypało, a może to jeszcze nie było wszystko. - cześć, chester - przywitała go niewyraźnym uśmiechem i cmoknęła w kącik ust, przez chwilę zaciągając się lekko jego zapachem, bo pachniał jak zwykle nieziemsko!
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 1:44 pm

    Zmartwił go jej widok, a najbardziej pewnie to, że nie odbierała od niego telefonu. Tak, zróbmy dramę. Myślał sobie zbyt wiele , a jego wybujała wyobraźnia dawała o sobie znać. Zerknął na nią i nieco przeciągnął pocałunek.
    - cześć skarbie. - złapał ją czule za dłoń i ścisnął na znak, że już jest przy niej. - coś się stało? Coś niewyraźnie wyglądasz.. - zmartwił się. Palił pewnie jakiegoś dobrego papierosa, a na stoliku czekała już chłodna whiskey.
    Czy ona ma wgle wyrzuty sumienia?
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 4:54 pm

    chyba nie xd
    splotła ich palce razem, kiedy tak złapał ją za dłoń, może jednak będzie się powstrzymywała przed facetami i zostanie z nim... bo przecież, nie licząc spinek z effie był taki kochany i idealny! bo ten bałagan wcale jej nie przeszkadzał. już wolała faceta bałaganiarza, niż pedanta. tak to się mówi? bo tak jakoś dziwnie wygląda.. cmoknęła go jeszcze w usta, bo się za nim jednak stęskniła. - niee, nic się nie dzieje - uśmiechnęła się, chociaż wcale nie miała ochoty, ale była dobrą aktorką, więc jej uśmiech był jak najbardziej naturalny. - wydaje ci się - dodała i usiadła na przeciwko niego. chociaż wolałaby obok, ale siedział przy takim stoliku, dwuosobowym, że nie mogła siedzieć koło niego. spojrzała na tą whiskey i sama sobie coś tam zamówiła, może nawet to samo, chociaż nie przepadała za takim alkoholem. - co u ciebie, kochanie? - zapytała, chociaż wypowiadając to słowo, trochę jej się głos załamał. westchnęła i pewnie papierosy leżały na stoliku, zaczęła się nimi bawić, a potem spytała czy może się poczęstować, bo nie jeżeli były drogie, to może żałował dla niej. w sumie należało jej się, żeby żałował jej tych fajek xd
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 4:59 pm

    siedział przy stoliczku obok i ogółem obserwował zoe. wyglądała nieźle. w ogóle nie zwrócił uwagi na faceta i tylko się na nią napalał. oby się nie zakochał w niej z tego wszystkiego!
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 5:04 pm

    udawała, że go nie widzi, chociaż wzrok miała dobry (chociaż to) i doskonale widziała jego wzrok, pewnie jej się przypomniał seks na zlewie, bo tego drugiego nie pamiętała i uśmiechnęła się do siebie, tak żeby chester nie widział. w ogóle gdzie ten chester, raz jest raz go nie ma :c
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 5:09 pm

    srać na chestera. elwood oblizał usta widząc jej wzrok na sobie. kiedy ich oczy się spotkały kiwnął głową w stronę kibli, żeby może tam poszli! no co.. skoro tu była i on też, mogliby ruchać się też tutaj. coś czuł, że zoe była bardziej niezaspokojona od niego i kenniego razem wziętych! ach ta zoe xd
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 5:29 pm

    biedny chester :c w ogóle wszystko psujesz, miała wyjść na kochającą i wierną dziewczynę! a jak zniknie w kiblu na jakieś piętnaście minut to chester raczej zacznie się zastanawiać, jeszcze pomyśli, że tyle sra i z nią zerwie, bo co to za dziewczyna co w ogóle sra............ przeprosiła swojego chłopaka i poszła do toalet, zerkając porozumiewawczo w stronę elwooda! była trochę zła na siebie, że nie potrafi się powstrzymać, ale nie mogła no. była cały czas niewyżyta, poza tym i tak już nie mogło być gorzej. mhmxd
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 5:31 pm

    przynajmniej odciągnął ją od fajek! niech się zoe cieszy. pewnie weszła pierwsza. on obejrzał się na kilka stron i zaraz zniknął za tymi samymi drzwiami. - hej. co to za fagas? - zapytał łapiąc ją za rękę i wciskając się do którejś z kabin. chyba nie było wątpliwości, bo tu się spotkali, dlatego też zaraz rozpiął spodnie i pozwolił im opaść w dół. oczywiście zamknął drzwi do kibelka.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 5:43 pm

    w ogóle nie przeszkadzało jej to, że to był kibel, zresztą pewnie kiedyś po pijaku kochała się w jakiś ekstremalnych miejscach, to dla niej nie taka nowość teraz, ale teraz była całkiem trzeźwa. i to ją wkurwiało trochę, bo przecież elwood był dupkiem, wszyscy to wiedzieli, ale ona nie potrafiła się mu oprzeć. zagryzła wargę, kiedy zadał jej to pytanie i trochę się zdenerwowała, gapiąc na sufit, pewnie lampa ją oślepiła, więc koniec z jej dobrym wzrokiem. - nieważne - uniosła kąciki ust i rzuciła się na niego ze swoimi ustami, wkładając jego dłoń w swoje rajstopki.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 5:48 pm

    - jak chcesz - wzruszył ramionami i uśmiechnął się do niej leniwie. nie pogardził dłonią w jej gatkach. zdjął pospiesznie te rajtuzki z jej tylka i co tam jeszcze miała. zaraz złapał ją za uda i podciągnął sobie wyżej. całował ją w usta, szyję i tak dalej. pewnie raz dwa ją przeleciał próbując dać jej trochę satysfakcji z tego. bo jednak nie był aż takim dupkiem, żeby chcieć tylko swojego zaspokojenia! a później się rozeszli. on w ogóle wyszedł stąd, bo nie chciał spotkać się z pięścią zapewne jej faceta.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 5:51 pm

    ogarnęła się po wszystkim przed lustrem, chociaż kiedy patrzyła na siebie w lustro, stwierdziła, że jest dziwką do kwadratu. pociągnęła usta czerwoną szminką (tak w ramach jakiegoś dziwkarstwa, chociaż może powinna pomalować usta jakimś lepiącym się błyszczykiem w kolorze różu barbie) i poszła dalej udawać, że wszystko jest okej, przed chesterem ;c
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 6:51 pm

    On tylko stał przy drzwiach toalety i wyczekiwał jej. Nie pasowało mu, że najpierw wyszedł z niej facet, a potem ona. Nie dam go tak robić w chuja, o nie. Zaraz popatrzył na nią dziwnym wzrokiem.
    - nie pomyliłaś czasem ? - skrzywił się. Już mu coś nie pasowało, a gdyby tylko złapał tego pedałka to raczej niewiele by z niego zostało.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 7:06 pm

    no, ale ona wyszła dopiero po jakiś trzech minutach, czy ile zajęło jej to ogarnianie się. no, ale możliwe, że w międzyczasie nikt stamtąd nie wychodził. wyszła z tego kibla i o mało nie weszła w chestera. troszkę się zestresowała. - coooo? o czym mówisz? - zapytała, udając aniołka. chociaż czuła, że coś się święci;c
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 7:15 pm

    Dzięki za minusa, dzięki! ;/
    Bardzo możliwe bo nawet tak było;p róbmy dramę, widzę że męczycie się z Zoe w tym związku. Nie będzie mogła już nikogo ta, cudownego wąchać i to na własne życzenie haha.
    - pytam co tam do cholery robiłaś? - spytał stanowczo, nigdzie się nie ruszając. Był zdenerwowany bo do głowy przychodziły mu same złe rzeczy, ale przecież to była prawda.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 7:22 pm

    to nie ja!!!!!!!!!!! pewnie elwood za tego pedałka xd
    pewnie nie mogła się ruszyć, bo tak stał, a raczej był większy od niej i stała taka, dosłownie przyparta do muru. czy jak tam się to mowi, nigdy nie byłam dobra w związkach frazeologicznych. - jak to co, chester? - jęknęła rozpaczliwie.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 7:36 pm

    Podrapał się po wygiętej brwi i zaczesał włosy.
    - Jesteś jakaś dziwna od jakiegoś czasu, chcesz o tym pogadać czy mam sprawdzić monitoring? - stał się stanowczy i już nie odpuści. pewnie nie znała go jeszcze z tej strony.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 7:43 pm

    jeju, on serio z tym monitoringiem!?
    pobladła trochę, pocierając policzki, sądziła, że tak moze nabierze wiekszych rumieńców. boooooże. od początku wiedziała, że jak się właduje w jakiś związek, to będą same problemy z tego! ale jednak coś tam czuła do chestera albo po prostu nie chciała, by to on ją rzucił. ale sama też nie potrafiła. najpierw mu musi wygarnąć effie, bo była przekonana, że się z nią rucha po kątach. - jejku, chester - położyła delikatnie dłoń na jego torsie, myśląc, że go to uspokoi. - czemu dziwna? nie wiem, o co ci chodzi, byłam w toalecie. zrobić siku. - powiedziała ze stoickim spokojem xd
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 7:54 pm

    - Nie podoba mi się to, okłamujesz mnie Zoe. - pewnie mówił jak najbardziej poważnie, nic się przed nim nie ukryje. To zbój i chuligan, ale cudownie opatulił się swoimi najlepszymi zaletami.
    - naprawdę czuję, że ktoś tu robi mnie w konia. - a teraz podkręcam atmosferę. uwaga;p wybacz mi. - masz to tył na przód. - wskazał na jakąś częśc jej garderoby, która wczesniej była normalnie ;p
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 8:00 pm

    ech, jak ona mogła być taka nieogarnięta, skoro patrzyła w lustro... booooże, ale z niej sierota do sześcianu. - nie okłamuję, chesteeeeeer - na końcu tego jak mówiła jego imię, powiedział o tej powiedzmy bluzce. chociaż nawet jej nie zdejmowała, ale niech ci będzie xd zasłoniła sobie usta dłonią. i łzy stanęły jej w oczach, sama nie wiedziala czemu! i chyba nie była zdolna niczego z siebie wykrztusić teraz.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 8:21 pm

    Potwierdziła wszystkie jego podejrzenia. Inaczej tak by się nie zachowywała. Roześmiał się nerwowo i zaraz rozwalił jakieś krzesło obok. Zaraz wrócił jednak do jego byłej już dziewczyny. Złapał ją za ramiona i przytwierdził przy ścianie, nie krzywdząc jej bo był delikatny wbrew pozorom. Jednak najgorszy cios miał się właśnie wydarzyć. Popatrzył jej prosto w oczy gniewnym wzrokiem.
    - dziwka. - warknął i ją puścił. Przetarł twarz z niedowierzania. Jak mogła mu coś takiego zrobić...
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 8:29 pm

    zatkala uszy, kiedy rozwalał to krzesło, rzeczywiście nie znała go od takiej strony. a szkoda, może wtedy by tak nie latała do elwooda. bo pewnie lubiła takich niegrzecznych facetów. ech. jakieś parę łez pociekło jej po policzkach, kiedy tak ją nazwał. pewnie nie raz, ktoś ją wyzywał od dziwek, ale to takie osoby, które miała głęboko gdzieś, a chester jednak coś dla niej znaczył. co nie przeszkadzało jej go zdradzać. co za suka. - a effie? myślisz, że niczego się nie domyślałam!?!? - wydarła się na niego, niezłe widowisko tam musieli robić.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 8:36 pm

    Był już odwrócony, kiedy ona zaczęła o Effie.
    - Co Ty pieprzysz!? Nie dotknąłem jej odkąd jesteśmy razem, rozumiesz?! Myślałem, że będziesz tą , z która zostanę na dłużej, a Ty puszczasz się w pieprzonym kiblu!? - był mocno zdenerwowany. Pewnie uderzył pięścią w ścianę i kopnął kilka rzeczy. Wymierzył w nią palcem.
    - naprawdę mi na Tobie zależało . - i zaczesał nerwowo włosy.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 8:44 pm

    i kłamał w tym momencie, bo przytulał ją na jej oczach xd ale tego już nie powiedziała na głos, bo wyszłaby na czepialską. okej, w ogóle nawet tak nie pomyślała, w tym momencie nie myślała o takich głupotach. i nie musiał tak krzyczeć, nie wszyscy musieli słyszeć, że się przed chwilą pieprzyła w kiblu... popatrzyła na niego zdziwiona, dosyć bardzo nawet. bo była tego pewna, że sypiają ze sobą. warga jej zadrżała, a oczy ponownie zaszły łzami, tym razem całym potokiem łez. ale to za chwilę. bo to właśnie ta myśl ją pchnęła do elwooda.. gdyby wywalił wtedy effie z mieszkania nic takiego by się nie stało. - byłam pewna..... - jęknęła, a łzy momentalnie polały się strumieniami z jej oczu - boże, ale ze mnie idiotka - dodała, zasłaniając twarz dłońmi, nie chciała na niego patrzeć teraz. a jego ostatnie słowa jeszcze bardziej ją zabolały.
    avatar

    Gość
    Gość

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Gość Pon Kwi 16, 2012 8:48 pm

    Trzymałam tą postać w celibacie dla niej haha a tu masz. Pójdzie i zrucha Effie Razz
    - To już nic nie zmienia. Nie mam ochoty na Ciebie patrzeć . - powiedział to z bólem. Było mu przykro. Przecież ten związek był całkiem miły. Poszedł po kurtkę , założył ją i wyszedł, wcześniej płacąc oczywiście rachunek.

    Sponsored content

    hard rock cafe - Page 4 Empty Re: hard rock cafe

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 4:47 am