korytarz

    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty korytarz

    Pisanie by Gość Czw Lut 09, 2012 5:37 pm

    First topic message reminder :

    Powiedzmy, że Jude była na jakimś kółku, albo w kozie, bo to bardziej prawdopodobne. Schodziła właśnie ze schodów, pisząc jakiegoś smsa. Była uzależniona od smsów!
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Pią Kwi 13, 2012 10:59 pm

    elwood zdegustował się na całusy opheli! - co ty wyprawiasz! - chciał jej zabrać tego kija. w końcu lubił drużynę męską. no i kenny tam też grał.. - ja pieprzę. patrz co narobiła z twoimi zdjęciami... jaka głupia! - pewnie wszystkie tak wyzywał. co za kretyn. za to objął zoe w pasie. przecież kenny nie będzie się tylko tu lizał. on też czegoś od życia chciał. nadepnął na zdjęcie zoe, bo ona z kolei jeździła w damskiej drużynie i przyparł ją do ściany. - hej, mała.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Pią Kwi 13, 2012 11:02 pm

    - ej, nadepnąłeś na mnie, złamasie - mruknęła, ale że miała dobry humor, to nie powiedziała tego jakoś wrednie tylko raczej śmiała się z tego, bo było jej obojętne czy depcze jej zdjecie czy jakiejś innej lafiryndy. - co tam? - zapytała, szczerząc się jak głupia i zaraz przykleiła się do niego swoimi ustami, wsadzając mu język do gardła od razu.
    avatar

    Go??
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Go?? Pią Kwi 13, 2012 11:04 pm

    siedział z dupą na schodach i jarał tylko xd dawno tu nie był to się nie orientował!
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Pią Kwi 13, 2012 11:09 pm

    Oja, ale z Zoe zdzira! Szkoda, że Effie jej nie przyłapała. Chester od razu wszystko by wiedział. xd
    Zerknęła z politowaniem na Elwooda, nie rozumiała dlaczego się tak denerwował. A kiedy zobaczyła jego zazdrosny wzrok i to jak przykleił się do Zoe to pogodnie się roześmiała. Zerkneła na w połowie pełną butelkę wódki, a potem na ludzi otaczających ich. - Chcecie? - Zapytała. - Pod wpływem będzie nam się lepiej wszystko rozwalało. - Ona przynajmniej na fazie lepiej się bawiła!
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Pią Kwi 13, 2012 11:10 pm

    pociągnął ją do jakiegoś składzika, skąd nie wyłazili całą noc, bo nie mieli nastroju na psucie. chyba, że związku zoe. zacznę florkiem xd
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Pią Kwi 13, 2012 11:13 pm

    nawet zapomniałam, że kenny jest w drużynie polo. bo to taki niemęski sport! nie było tu żadnej drużyny rugby, to nie miał pola do popisu.
    - no kurwa! - odpowiedział szybko, bo to była jego ulubiona odpowiedź na wszystko i pociągnął kilka sporych łyków, przez które będzie miał niezły odlot, skoro był już i tak dość najarany. zresztą wyciągnął telefon i całkiem nieświadomie napisał smsa do grace, a zaraz jak gdyby nigdy nic objął ophelkę w pasie, bo nie będzie gorszy, jeżeli elwood się tutaj z zoe tak obmacują. zresztą łapa kenniego od razu wylądowała na tyłku ophelii.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Pią Kwi 13, 2012 11:17 pm

    Ej sory, ale nie chce mi się grać Ofelka - Kenny. xd
    Dlatego też dla podsycenia akcji powiem, że oni też wylądowali w jakimś ustronnym miejscu i pewnie Kenny chciał ją przelecieć, ale Ofelka miała traumę i uciekła od niego bo nie chciała być znów zapłodniona. ;x W ogóle poszła na jakiś nocny spacer najlepiej! Możesz mi dać Willa, dla niej. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 4:48 pm

    stał przy automacie z kawą i uderzał w niego łapskiem, bo ogółem nie wydało mu kasy, a że jest biednym nauczycielem tylko to każdy grosz się liczy! tak poza tym to miał dzisiaj historię z emily i philippe przylazł na ich lekcję właśnie wtedy, kiedy jean pochylał się na nią objaśniając coś w jej zeszycie i gładził ją ukradkiem po ramieniu. i penwie on to dostrzegł, bo taka panienka jak filip zwraca uwagę na wszystkie detale!
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 4:56 pm

    i teraz panienka kroczyła sobie tym korytarzem, prosto do automatu z kawą, ale wcale nie miał zamiaru kupować kawy, bo w tej automacie było za mało cukru, a on pił tylko bardzo słodką. szedł do jeana go opierdolić, czy coś. no dobra, zwrócić mu lekko uwagę, bo miał do niego szacunek, z racji iż jest starszy. - hej jean.. - odchrząknął, już nawet nie wstydził się witać się 'hej', chociaż wcześniej kojarzyło mu się to z gejami.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 4:59 pm

    - co jest, młody? - uśmiechnął się do niego kącikiem i poklepał go po ramieniu. skąd miał wiedzieć, że powinien się z nim zacmokać jak to robią w paryżu. tutaj się powstrzymywali, bo ludzie się dziwacznie na nich gapili. odebrał kawę w końcu i podmuchał na nią, bo był na tyle stary by wiedzieć, że nie wolno od razu tego pić, bo inaczej się poparzy języczek!
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:02 pm

    philippe pewnie jeszcze tego nie wiedział, skoro był młodszy od niego, ale teraz nie pił kawy, to nie ma się o co martwić. popatrzył na niego, unosząc brwi z dezaprobatą - może ty mi powiesz? - zapytał, miało być oschle, ale wyszło pewnie jak zwykle śmiesznie.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:11 pm

    - weź potrzymaj - wcisnął mu do łapy tą kawę, a sam pogrzebał chwilę w kieszeniach spodni. spojrzał jeszcze na nie i pochylił się do jego ucha. - ej, philippe... nie śmiej się, dobra? - szepnął i zaraz zabrał kawę, by się jednak napić. nie była jakaś przesadnie gorąca, ale trochę go język zapiekł! - kurwa - syknął i jedynie westchnął. - te spodnie nie wyglądają pedalsko? wiesz... są czerwone - mruczał mu do ucha kompletnie nie przejmując się jego jakimiś pretensjami nie wiadomo o co xd
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:25 pm

    pewnie poparzył sobie łapy, tą kawą, bo plastikowy kubek z automatu był trochę do dupy. popatrzył na niego ze zdziwieniem i trochę taką pretensją, bo od razu wiedział, że znów się z niego śmieje. ale z niego wyrodny kuzynek, wiedział przecież, ze wylądował przez to w szpitalu i dalej się z niego śmiał xd - dlaczego? - zapytał. - nie znam się na tym - dodał normalnym tonem. - lepiej ty mi powiedz, co to miało być na twojej lekcji. - mruknął, wkładając ręce do kieszeni spodni i nadal nie wiem, co jean szukał po tych kieszeniach.. chyba, że to była taka prezentacja spodni.. - z emily - dodał tak gwoli ścisłości.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:28 pm

    szukał drobnych, żeby dać mu na loda... ale nie znalazł bo go automat orżnął! albo szukał zdjęć emily. albo telefonu na przykład! albo poprawiał sobie fiuta... jezu. czy to ważne! jean czasami jest dziwny. heloł! uczy historii. - co na mojej lekcji? to ty mi przeszkadziłeś - aha! ciekawe w czym! zmrużył oczy słysząc imię swojej dziewczyny. musze mu statusik zmienić. - z kim? - zapytał wlewając w siebie z nerwów całą tą kawę. no dobra... może pół.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:35 pm

    ważne, bo czekałam na to, co wyjmie i się nie doczekałam! a właśnie mógł wyjąć zdjęcie emily i powiedzieć mu jak bardzo ją kocha czy coś. - z emily - powtórzył głośno, jakby byli co najmniej na jakimś koncercie, w sensie, że tak głośno.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:44 pm

    w ogóle teraz tak patrzyłam na tego posta i da mu na loda dziwnie zabrzmiało xd ech! kiedy tak się wydarł, kiedy właśnie ktoś przechodził złapał go za marynarkę od mundurka i szarpnął w stronę jakiegoś kąta. - kurwa! odjebało ci? co się drzesz? - mruknął po francusku, chociaż pewnie zaraz ktoś się do nich doczepi, że skoro są w anglii to mają mówić po angielsku albo wcale!
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:47 pm

    no dziwnie, ale już nic nie pisałam xd wcale nie miał mundurka, tylko jakąś koszulę, bo był przypałowcem i łamał regulamin. ojaaa. - bo najwidoczniej jesteś głuchy jak mówię normalnie - westchnął, bo wcale jego zamiarem nie było to, by połowa szkoły usłyszała. czasami nad sobą nie panował.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:52 pm

    - to po chuj się o nią pytasz? ostatnio u niej ryczałeś, kurwa. ogarnij się pedale jebany! ona nie jest twoja.. nie jest dla ciebie i nigdy nie będzie. - pchnął go na ścianę. przestawał nad sobą panować, kiedy chodziło o emily. tym bardziej, że była coraz ważniejsza dla niego i chyba faktycznie coraz więcej do niej czuł.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:55 pm

    ojezu, bieedny philippe, roztrzaskany o ścianę
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 5:59 pm

    okej? no dobra. wkurzył się na niego, ale musiał spadać na lekcje.
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 6:00 pm

    ucina mi posty, zjebanstwo. ale nie moglam edytowac a jak napisalam nastepnego to to samo, ale zal.
    ojezu, bieedny philippe, roztrzaskany o ścianę
    avatar

    Go??
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 17, 2012 6:02 pm

    może używasz nieodpowiednich słów i forum się na ciebie gniewa xdddddddddddddddddd
    avatar

    Gość
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Gość Wto Kwi 17, 2012 6:04 pm

    chyba tak :c juz kiedys tak mialam z julką i theo;/ to pewnie było jak się kłócili xd
    więc jeszcze raz. ładnie piszę. - kurczę, sam jesteś pedałem! - warknął na niego, bo on jeszcze nie był takim prawdziwym........ to uważał, że mógł tak sobie mówić. póki może! - i weź się opanuj trochę, bo pójdę do dyrektora - zagroził mu xd
    avatar

    Go??
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 17, 2012 6:06 pm

    no! było tak xd
    avatar

    Go??
    Gość

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Go?? Wto Kwi 17, 2012 6:06 pm

    ale go nie było już to ten.........

    Sponsored content

    korytarz - Page 7 Empty Re: korytarz

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 4:16 am