harrods

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    harrods - Page 6 Empty harrods

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 12:33 pm

    First topic message reminder :

    harrods - Page 6 Tumblr_n6gc28OTSa1rpb7fho1_500
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    harrods - Page 6 Empty Re: harrods

    Pisanie by astrid bachmann Sob Lut 13, 2016 10:06 pm

    - dlaczego kolejna aferka? nie ma żadnej aferki! - skrzyżowała ręce. - nie słyszałaś? nie spotykamy się i nigdy się nie spotykaliśmy. - zadarła nosek. alojzy na pytanie reporterki nie potwierdził swojego związku z astrid, przez co teraz wszyscy trąbili o tym, że nie są razem i oczywiście astrid zrobiła z tego większy problem niż powinna. pewnie dlatego, ze wszyscy się z niej śmiali, że latała za księciem, a była głupią żebraczką. kiedy to nieprawda! miała przecież jego kartę kredytową. za którą nakupowała sukienek, żeby tylko je zniszczyć.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    harrods - Page 6 Empty Re: harrods

    Pisanie by evelyn baker Sob Lut 13, 2016 10:11 pm

    wywróciła oczami. - a co miał powiedzieć? że tak, oczywiście, spotyka się z tobą i że cię kocha, a nawet że już planujecie dzieci? to ty nie wiesz jak to działa? a co, twój były to od razu się przyznawał wszystkim dookoła, że jesteście razem? błagam, astrid, dorośnij. to są faceci. facet nigdy, przenigdy się nikomu pierwszy nie przyzna, a tym bardziej przed sobą, że tak, ma dziewczynę i że jest zajęty. - po swoim monologu napiła się kawy. - jak już przyjmie to do wiadomości, że wypadł z obiegu, wtedy moooże ewentualnie coś gdzieś tam powie. to w końcu książę, haaalo.. - zamachała jej ręką przed twarzą.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    harrods - Page 6 Empty Re: harrods

    Pisanie by astrid bachmann Sob Lut 13, 2016 10:14 pm

    - mi cały czas mówi takie rzeczy. to znaczy mówił. - odchrząknęła. - że tylko ja się liczę i w ogóle och i ach. tylko tak gadał... - prychnęła. evelyn zabrała jej nożyczki, ale miała silne rączki i próbowała podrzeć te sukienki. zaczęła jeszcze myśleć o ewentualnym rozpaleniu ogniska i spaleniu sukienek, to też byłoby efektowne i rozładowałoby jej napięcie. - zawsze tak jest! z brooklynem też tak było. ledwo straciłam pieniądze i już zaczął się mnie wstydzić. aloise wstydzi się mnie od samego początku... - gadała do siebie.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    harrods - Page 6 Empty Re: harrods

    Pisanie by evelyn baker Sob Lut 13, 2016 10:26 pm

    - nie tylko tak gadał. jeżeli facet tak mówi, to naprawdę tak myśli. nie jest inaczej. będzie mówił i robił odwrotnie, ale ty będziesz wiedziała, że tylko ty się liczysz. to samo przechodziłam z alfim. minęło sporo czasu, zanim ten się przyznał, że ze sobą chodzimy. ech, to było kiedyś życie. ciekawe. a teraz to co, od teatru do teatru, od roli do roli, od wykładu do wykładu. chcę zostać kimś sławnym, kimś znaczącym - westchnęła. zabrała jej torby z ciuchami.
    astrid bachmann

    astrid bachmann

    islandia
    matematyka finansowa
    bankrutka
    29

    harrods - Page 6 Empty Re: harrods

    Pisanie by astrid bachmann Sob Lut 13, 2016 10:30 pm

    - hej! teraz rozmawiamy o mnie! jak mogłaś przekręcić tę rozmowę tak, żeby zacząć gadać o sobie? jesteś większą egoistką niż ja! - rozdziawiła buzię i w ogóle się obraziła na evelyn skoro chciała się poużalać nad sobą i nie było jej to dane, ale to o tej egoistce to w sumie trochę zabawnie zabrzmiało, bo kto to mówił... westchnęła też. - chłopcy są beznadziejni, w ogóle nie można na nich liczyć. tylko sukienki mnie rozumieją. - położyła się na ławeczce, żeby przytulić te torby z sukienkami, które zabrała jej evelyn i które przed chwilą z taką wściekłością chciała zniszczyć.
    evelyn baker

    evelyn baker

    chicago
    teatrologia
    twinkle twinkle little star
    31

    harrods - Page 6 Empty Re: harrods

    Pisanie by evelyn baker Sob Lut 13, 2016 10:33 pm

    - ogarnij się, bo wstyd niedługo będzie z tobą przebywać panno bachman. wstawaj, ale już. no wstawaj do cholery. - sama wstała i zaczęła ją ciągnąć do góry, bo znudziło się jej gadanie o astrid. - idziemy się napić. szampana. w najlepszym klubie w tym mieście. ale już! - rozkazała jej. zapewne poszły, zacznę kimś bo ekspresówki.

    Sponsored content

    harrods - Page 6 Empty Re: harrods

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 11:56 pm