harrods

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    harrods - Page 2 Empty harrods

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 12:33 pm

    First topic message reminder :

    harrods - Page 2 Tumblr_n6gc28OTSa1rpb7fho1_500
    gilbert casiraghi

    gilbert casiraghi

    monako
    prawo, reżyseria i psychologia
    książęcy bękart
    34

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gilbert casiraghi Nie Gru 07, 2014 2:24 pm

    - chcesz jechać ze mną do monako? - spytał, bo myślał, że właśnie to sugerowała. taak, lysette na pewno chciała wbijać na niezręczne święta z księciem albertem, jego żoną i córką, kochanką i bękartem. xd liska co chwilę ma jakieś plany rzucania gilberta w cudze ramiona, a on ciągle się nie daje. nie wiadomo czemu. pewnie dlatego, że są na siebie skazani już do końca życia. xd to byłoby smutne! - i tak nie masz z nią za dużo kontaktu, co? - wymyślił. nie chciał bronić lei, nie przy lisce, ale jednocześnie zastanawiał się, czy harry mu naprawdę ją kradnie... pf, kto tu komu kogo kradnie, gilbert był wierny swojej lysette!
    lysette quickley

    lysette quickley

    manchester
    inżynieria biomedyczna
    bijacz
    29

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by lysette quickley Nie Gru 07, 2014 2:28 pm

    zagryzła wargę. - niee, myślałam raczej, żebyśmy je spędzili tylko we dwójkę. - uśmiechnęła się lekko. - ale zapomniałam, że masz swoje obowiązki. to nic. jedź do monaco, ja raczej spasuję. - wolala tego uniknąć. głównie baśki, ojca pijaka i jego rodzeństwa, które bylo poniżej jej poziomu a wydawało się im wszystko, ze są najwybitniejszymi jednostkami z całego świata. zmarszczyła nos, bo uznała to za atak na jej osobę. - nie. - odparła tylko i zebrało się jej na wymioty, dlatego go przeprosiła i poszła w końcu wyrzygać to co tutaj zjadła do kibelka.
    gilbert casiraghi

    gilbert casiraghi

    monako
    prawo, reżyseria i psychologia
    książęcy bękart
    34

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by gilbert casiraghi Nie Gru 07, 2014 2:33 pm

    nie tłumaczył jej się, że też chętnie by spędził święta we dwójkę, bo wiadomo, że wolał paradować przy ojcu, gdy ten wygłasza świąteczne życzenia do narodu. poczekał na nią pod kibelkiem i wrócili do domu.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by emma carden Nie Gru 28, 2014 8:52 pm

    dobra, jeszcze nią nie grałam! emma nie pomagała wcale w odbudowie miasta tylko wyruszyła na poświąteczne wyprzedaże, żeby nagrać houl zakupowy na swój kanał, dlatego grzebała teraz wśród jakichś swetrów czy coś.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by eleanor carden Nie Gru 28, 2014 8:55 pm

    ciągnęła za sobą siostrę, która łaziła za nią z jakimiś ciuchami bo to też było dla niej ważne. niedługo odbywał się pokaz mody na którym występowała jako pierwsza. musiała lepiej wyglądać od wszystkich. wybrała siostrze jakiś fajny sweter - masz, ten będzie ci pasował - zaproponowała.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by emma carden Nie Gru 28, 2014 8:58 pm

    - nie podoba mi się - mruknęła, bo oczywiście miały odmienny styl. eleanor zawsze chciała ją ubierać w jakieś ultrakobiecie rzeczy, kiedy ona wolała się ubierać luźniej i w ogóle. no ale zaraz westchnęła, bo przypomniała sobie, co siostrzyczka przeżyła w bunkrze, dlatego zaraz złapała ją za rękę i kiwnęła głową. - masz rację, jest śliczny. - uśmiechnęła się słodko, żeby zrobić jej przyjemność i kupi pewnie to, żeby oddać biednym, albo po prostu wyrzucić na śmieci. w końcu ma kasy jak lodu z jutuba, no i od rodziców. - jak się czujesz? - pytała ją o to pięć sekund, bo bała się, że eleanor ma depresję i będzie potrzebowała lekarza od głowy.
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by eleanor carden Nie Gru 28, 2014 9:03 pm

    - czuję się doskonale - wyszczerzyła się. sama nie wiedziała jak się czuła, być może trochę złagodniała, ale to przez to, że spotykała się z johnem o którego życie wiecznie się bała. podrapała się po policzku, złapała za kilka ciuchów w jej rozmiarze, które się jej podobały. prawdopodobnie wśród ubrań były też modne buty, ona musiała się wyróżniać - a co tam u ciebie, jak to przeżyłaś? - zapytała przytulając się do niej. pocałowała ją w czoło, kochała ją w końcu, mimo że była głupsza xd
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by emma carden Nie Gru 28, 2014 9:09 pm

    głupsza, brzydsza, grubsza... biedna emma, była ewidentnie gorszą z sióstr carden. pewnie nawet matka jej nie kochała. dobrze, że wychowywały się od dzieciaka z eleanor i tamta musiała ją wielbić, bo emma zawsze była dla niej miła. no, może z kilkoma wyjątkami, gdy wybuchała, krzycząc na nią, że to wszystko jej wina, że ma gorsze życie, bo elka taka idealna... smutno. - martwiłam się! o ciebie... mówiłam, że masz przyjechać do londynu! - klepnęła ją w ramię. pewnie elka wtedy wolała leżeć w łóżku i spać, gdy to się stało. albo była na jakiejś imprezie. emma wtedy nagrywała filmiki w swoim mieszkaniu, pewnie nawet założyła szybko fundację razem z rodzicami, żeby pomóc st. albans i teraz byli na równi z aaronem i sereną, jeśli chodzi o bohaterów xd
    eleanor carden

    eleanor carden

    las vegas
    architektura
    I thought you were real
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by eleanor carden Nie Gru 28, 2014 9:13 pm

    - wiem, że się o mnie martwiłaś. ale żyję, nic mi się nie stało. trochę było ciężko, nie powiem. strasznie za tobą tęskniłam młoda - pocałowała ją w nosek. uśmiechnęła się do siostrzyczki, była taka kochana. za nią by wskoczyła w ogień, nie dałaby jej obrażać, nigdy w życiu nie pozwoliłaby jej skrzywdzić. w końcu są bliźniaczkami - kupujemy coś jeszcze czy spadamy do domu? dzisiaj u ciebie zostaję, zrobimy sobie małe pidżama party. może coś nagramy razem, jakiś filmik, co ty na to? - zaproponowała z grzeczności.
    emma carden

    emma carden

    las vegas
    nagrywa filmiki na yt
    ta gorsza siostra
    28

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by emma carden Nie Gru 28, 2014 9:15 pm

    jak słitaśnie! emma przytuliła się do siostry, kupiły co miały, pojechały do niej i pewnie faktycznie coś nagrały, na przykład jak emma robi z eleanor brzydulę.... xd
    lanny king

    lanny king

    st, albans
    dyrektor hotelu
    skubaniec
    35

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by lanny king Nie Sty 25, 2015 8:33 pm

    łaził i szukał błyskotek dla blanki.
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by polly hollywood Nie Sty 25, 2015 8:37 pm

    trafiła mu się polly którą kiedyś poznał w bunkrze o ile pamiętam. no ale ona łaziła i szukała dla siebie jakiejś biżuterii też. wpadła na lanniego i wytrąciła mu coś z ręki - o przepraszam, nie chciałam - pomogła mu się ogarnąć.
    lanny king

    lanny king

    st, albans
    dyrektor hotelu
    skubaniec
    35

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by lanny king Nie Sty 25, 2015 8:41 pm

    nie wiem, czy w bunkrze ale się znali i ostatnio jak się widzieli to ją wyzwał, bo miał żałobę po tym kumplu co nie pamiętam już jak miał na imię. reuben chyba czy jakoś xd no a ona chciała iść na imprezę, idiotka! lanny trzymał akurat jakąś bransoletkę czy coś, a ta się przepychała. - boże! polly! mogłaś się po prostu przywitać a nie jakieś głupie podchody robisz - szybko to podniósł i odłożył na ladę. - przepraszam - powiedział do pani ekspedientki mierzwiąc włosy.
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by polly hollywood Nie Sty 25, 2015 8:50 pm

    - przepraszam cię lanny, nie chciałam ci przeszkadzać. to ja już lepiej sobie pójdę tam, o tam w tamten kąt - powiedziała machając rękoma - wybierasz coś dla swojej drugiej połówki? - zapytała zaciekawiona, poprawiając swoje piękne farbowane rude włosy xd
    lanny king

    lanny king

    st, albans
    dyrektor hotelu
    skubaniec
    35

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by lanny king Nie Sty 25, 2015 8:56 pm

    potarł mordkę ręką. - ale dramatyzujesz! - jęknął, bo oczywiście dramatyzowała. spojrzał na nią i wzruszył ramionami. - nie wiem, czy jest moją drugą połówką. na pewno dziewczyną. i tak, dla niej coś wybieram. - bo przecież nie dla maxime, która oczywiście znowu w coś się wplątała. w związek z romanem! jak nie duch to morderca, albo dziki irlandczyk. ta to ma gust.
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by polly hollywood Nie Sty 25, 2015 9:00 pm

    - o to fajnie, a ja przyszłam poszukać czegoś sama dla siebie, bo dawno nie kupowałam biżuterii. jak chcesz, mogę ci w czymś pomóc. jaka ona jest? - zapytała. nie wiedziała, że jego dziewczyną była księżniczka, bo się z takowymi nie prowadzała. ona nie jest taylor, która wszędzie się wepchnie jak ta idiotka. stała tak, wybierając mu jakieś najlepsze rzeczy.
    lanny king

    lanny king

    st, albans
    dyrektor hotelu
    skubaniec
    35

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by lanny king Nie Sty 25, 2015 9:08 pm

    zerknął na telefon. - wybrała białe złoto. jaka jest? dystyngowana, seksowna, elegancka... jest księżniczką. nie wiem, co noszą księżniczki. wydaje mi się, że coś delikatnego by do niej pasowało. - pociągnął nosem, bo się ostatnio trochę zaziębił.
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by polly hollywood Nie Sty 25, 2015 9:14 pm

    dobra, to wybrali coś dla księżniczki, a ona dla siebie a potem każde rozeszło się w swoją stronę.
    jillian kingsley

    jillian kingsley

    liverpool
    wzornictwo
    big eyes
    29

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by jillian kingsley Nie Lut 22, 2015 7:40 pm

    niedziela wieczór to dobry moment na zakupy, tym bardziej, że jill dostała cynk, że właśnie dzisiaj rozwieszają nową kolekcję na którą czekała już dobry rok, dlatego podniecona wybierała jakieś urocze pastelowe sweterki i inne dziewczęce sukieneczki, bo lubiła takie rzeczy pewnie.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by alphonse berube Nie Lut 22, 2015 7:44 pm

    alfons też dostał cynka, bo jakaś jego matka koleżanka tutaj pracowała, a on koniecznie chciał kupić coś super bridget. pewnie standardowo seksowną bieliznę, w której będzie przed nim paradować. pewnie właśnie mknął z jakimś koronkowym komplecikiem do kasy, kiedy natknął się na jillian. schował rzeczy za plecy i lekko zawstydzony mruknął - cześć jill.
    jillian kingsley

    jillian kingsley

    liverpool
    wzornictwo
    big eyes
    29

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by jillian kingsley Nie Lut 22, 2015 7:52 pm

    ale słodziak na avkuuuu. w ogóle tessy avek widziałam i ma paskudny tyłek xd jillian podczas zakupów się wyłączała i tylko widziała te piękności, więc dopiero po chwili skojarzyła, że ktoś przysłania jej wielką lampę, przez co światło jest nie takie, jak być powinno i zrobiła lekko naburmuszoną minkę, żeby zaraz zamieniło się to na lekkie niedowierzanie. - alphonse? rety, hej. - była zdziwiona, bo ostatnio zbyt często na siebie wpadali. nie, żeby jej się to nie podobało, ale przestawała wierzyć, że to przypadek i że być może los chce specjalnie ich ze sobą znowu połączyć. wierzyła w takie rzeczy, chociaż sama się do tego nie przyznawała i udawała, że jest światłą osobą, której takie zabobony nie w głowie. - co tam chowasz? - zapytała rozbawiona gryząc policzek od środka i poprawiła sobie kupę wieszaków na przedramieniu, które pewnie zaraz jej odpadnie.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by alphonse berube Nie Lut 22, 2015 8:09 pm

    fajną ma sylwetkę, ale faktycznie tyłek płaski jak deska xd ale awek i tak mi się podoba, chociaż wolałabym gdyby miała dupę jak j.lo.
    dobrze, że go całkiem nie zignorowała i nie zaczęła opieprzać, bo w sumie doskonale wiedział jaka potrafi być agresywna na zakupach. pewnego razu pobiła się z jakąś inną laską o parę butów na oczach alfonsa i od tamtej pory nic już nie było takie same. pewnie przez tydzień bał się, że jillian go zamorduje we śnie - ja? - zaśmiał się wskazując palcem na swoją jakże skromną osobę - nic takiego, tylko prezent - próbował ją zbyć - czego poszukujesz? - przyjrzał się z zainteresowaniem wieszaczkom z ubraniami, w których przebierała.
    jillian kingsley

    jillian kingsley

    liverpool
    wzornictwo
    big eyes
    29

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by jillian kingsley Nie Lut 22, 2015 8:28 pm

    albo bijąsę xd
    haha! mogło tak być. tym bardziej, że to była ostatnia para idealnych czółenek, które jej się bardzo podobały, a były akurat w jej rozmiarze. całe szczęscie wygrała pojedynek i wróciła do domu ze swoimi butkami. jillian popatrzyła na niego wzrokiem z lekkim politowaniem. - daj spokój, alphonse. co tam masz? bo zacznę podejrzewać, że kupiłeś dla siebie kieckę i zacząłeś dawać występy jako drag queen. - przewróciła oczami. - kompletuję garderobę na wiosnę. nie masz pojęcia, jakie wspaniałe rzeczy będą modne w tym sezonie. po prostu boooskie - podnieciła się i nawet wyminęła go szybko, bo zauważyła jakąś słodziaszną spódniczkę. przy okazji spojrzała co tam chowa i wybuchnęła śmiechem. chociaż wcale jej do śmiechu nie było, bo jednak zabolało, że kupuje bieliznę dla innej dziewczyny, niż ona sama.
    alphonse berube

    alphonse berube

    stoke-on-trent
    -
    fifty shades of alfons
    32

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by alphonse berube Nie Lut 22, 2015 8:38 pm

    single ladies he he.
    uraziła jego męską dume tym stwierdzeniem więc momentalnie się wyprostował - daj spokój, może się nie widywaliśmy jakiś czas, ale aż tak się nie zmieniłem - zaśmiał się wyciągajac zza pleców komplecik bielizny - to dla bridget - wyjaśnił szybko, żeby przypadkiem nie wpadło jej do głowy że kupuje takie zbereźne rzeczy swojej matce! ;o - zapomniałem jak wielką wagę przywiązujesz do garderoby - wspomnial na jej opowieśc o wiosennych ciuchach, które go średnio obchodziły. jak był z jillian to pewnie ciągle go poprawiała w kwestii ciuchów, ale po części to też dzięki niej tak fajnie się teraz ubierał.
    jillian kingsley

    jillian kingsley

    liverpool
    wzornictwo
    big eyes
    29

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by jillian kingsley Nie Lut 22, 2015 8:47 pm

    - to super. pewnie będzie ci się dobrze to z niej zdejmowało. na razie. - odwróciła się na pięcie i poleciała do przymierzalni, a kupiła jeszcze więcej niż powinna, bo musiała sobie poprawić humor po tym całym zdarzeniu z alfonsem.

    Sponsored content

    harrods - Page 2 Empty Re: harrods

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 11:10 pm