panorama miasteczka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    panorama miasteczka - Page 10 Empty panorama miasteczka

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:37 pm

    First topic message reminder :

    panorama miasteczka - Page 10 800pxChC499ciny_panorama_z_zamku1
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by william roosevelt Nie Sie 09, 2015 1:15 pm

    nieprawdopodobna aż ;x
    - eeeej! było fajnie. - jęknął zawiedziony kiedy założyła na siebie bluzkę. - teraz się fajnie nie opalisz, musisz ją ściągnąć. - powiedział poważnie i kiwał głową. nie można go winić za to, że chciał sobie troszkę popatrzeć na nią. - nigdy w życiu! ciebie bym się nie czepiał. - stwierdził i zaraz się zaśmiał. - ej no co ty. wtedy bym tu na ciebie nie wpadł i byłoby niefajnie. - wzruszył ramionami. - a lubię na ciebie wpadać. - zapewnił ją.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by aggie holtzman Nie Sie 09, 2015 1:25 pm

    - oczywiście, że było fajnie - przytaknęła mu - ale nie zawsze można mieć to co się chce - zafalowała brewkami - jeszcze namawiasz mnie do roznegliżowania się, jesteś straszny - pacnęła go w klatę. pewnie chciała go tam pomacać tak na prawdę ;x - zawsze się mnie czepiasz - roześmiała się - za bardzo się opalisz, mieszasz za dużo alkoholu bla bla bla - dalej sie z niego śmiała - taak? lubisz? - położyła się na boku i podparła się na rączce żeby na niego swobodnie patrzeć.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by william roosevelt Nie Sie 09, 2015 1:39 pm

    - jak to nie? - zdziwił się. albo przynajmniej udawał zdziwionego bo on zdecydowanie wiedział, że nie zawsze można mieć to co się chce. a szczególnie jeśli chodzi o cycki dziewczyn.... - będziemy mieli z tego korzyści oboje, to co mam cię nie namawiać. - wzruszył ramionami i się zaśmiał. - to nie prawda... to są tylko... przyjacielskie sugestie? - mruknął bo w sumie nie wiedział jak to nazwać. ale starał się brzmieć mądrze i dojrzale przynajmniej. to już coś. - uwielbiam - kiwał głową.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by aggie holtzman Nie Sie 09, 2015 1:44 pm

    psikus. william pewnie zawsze dostawał to czego chciał. nic dziwnego.... z takim ciałem! aggie za to zawsze musiała się natrudzić i rzadko kiedy miała coś podane na talerzu! - ja będę tylko czerwona jak buraczek więc to ty będziesz miał korzyści - wytknęła mu zaraz - skąd wiesz, że takowych potrzebuję? - przyglądała mu się mrugając oczyskami, a potem faktycznie zdjęła bluzkę bo było jej gorąco ;c zaraz jednak musiała pochylić się nad nim bo tuż za nim miała koszyk wypełniony pysznościami skąd wyjęła zimną wodę i świeże truskawki - więc uwielbiaj - zaraz mu położyła zimną butelkę na brzuchu bo chciała nieco ostudzić jego zapał i zboczenie ;x
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by william roosevelt Nie Sie 09, 2015 1:52 pm

    wcale nie ;x nie było mu tak łatwo jakby się wszystkim wydawało! - może się jednak myliłem... - próbował ją dalej przekonywać bo o wiele fajniej było kiedy aggie nie miała na sobie koszulki! - boo...... one są zawsze potrzebne. - starał się jakoś z tego wszystkiego wybrnąć chociaż łatwo nie było! aggie była dociekliwa i ciężka w takich przypadkach. wyszczerzył się kiedy jednak ściągnęła bluzeczkę. skoro był za nim to musiała być tuż nad nim, więc wtedy ją objął i przycisnął do siebie. - okej, będę. - zaśmiał się, ale kiedy dotknęła go tą zimną butelką to od razu ją puścił. - to było niefajne! - jęknął bo aż się wzdrygnął pewnie przez ten chłód nagły.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by aggie holtzman Nie Sie 09, 2015 1:56 pm

    ale było zdecydowanie łatwiej niż wielu innym! pewnie nie potrafił się skupić bo znów zdjęła bluzkę i mamrotał bez sensu, ech! - hej, hej - dźgnęła go w brzuch - kto powiedział że tak możesz robić? - chodziło jej o dotykanie i przytulanie. nie była może na to gotowa xd - niefajne? na prawdę? - zaczęła wodzić palcem po jego mokrej od wody klacie i śmiała się - mi się bardzo podobało - wyjaśniła dość bezpośrednio.
    william roosevelt

    william roosevelt

    st.albans
    historia sztuki
    fuck off
    40

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by william roosevelt Nie Sie 09, 2015 2:02 pm

    możliwe.... na pewno łatwiej mu się rozmawiało z kobietami xd oczywiście, że nie umiał! nie był jakimś dzikusem obojętnym na jej ponętne kształty.... - ja. - wyszczerzył się. pewnie by jej nie puścił gdyby nie ta woda.... - naprawdę! - pokiwał głową i patrzył jakieś ślaczki mu rysuje. - konkretnie co ci się podobało? kiedy cię przytulałem czy wtedy kiedy mnie znokautowałaś tą buteleczką prosto z jakiejś antarktydy? - zapytał bo nie wiedział!
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by aggie holtzman Nie Sie 09, 2015 2:06 pm

    - może obie rzeczy mi się podobały? - uniosła brew i uśmiechnęła się do niego. zdecydowanie obie jej się podobały i to że ją obejmował i to że wzięła nad nim górę i kiedy chciała to ją puścił he he. pochyliła się i dała mu krótkiego buziaka w sam środek ust. zaraz jednak wstała i wrzuciła na siebie ciuszki, a potem chwyciła torebkę i sobie po prostu poszła. zostawiła mu resztę rzeczy i niech się martwi he he he. dobra ja lecę!
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 8:15 pm

    marysia lubiła nocne spacery, wiec siedziała sobie teraz tutaj i patrzyła sobie w gwiazdy bo to całkiem fajne zajęcie!
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 8:18 pm

    szedł sobie tędy po cichaczu i dostrzegł marysię zaraz ;x zaszedł od tylu i przestraszył - buuuuuuuuu - złapał ją za ramiona czy coś.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 8:21 pm

    pisnęła kiedy ją tak przestraszył. co prawda chyba nie ogarniała na tyle świata, żeby sądzić, że to jakiś gwałciciel albo zabójca, ale się przestraszyła. była zbyt dobrym człowiekiem i sądziła, że każdy na świecie jest taki jak ona xd kiedy zobaczyła, że to tedi zrobiła niezadowoloną minkę. - przestraszyłeś mnie. - powiedziała obrażona.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 8:28 pm

    - wiem - pokiwał głową i usiadł obok niej - co tutaj robisz i dlaczego mnie nie zaprosilaś? - zapytał i zaraz szturchął ją łokciem. pewnie zapatrzył się na panoramę, a potem wsadził sobie fajke do buzi i ją odpalił.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 8:32 pm

    - to nie było zabawne. - mruknęła ciągle niezadowolona bo zazwyczaj nikt jej nie straszył i nie była przyzwyczajona do takiej zabawy. - eee... spacerowałam sobie i stwierdziłam, że usiądę i pooglądam gwiazdy. - wzruszyła ramionami. - jak widać nie musiałam cię zapraszać bo sam mnie znalazłeś. - zaśmiała się i położyła wygodnie na trawie.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 8:40 pm

    - z mojej perspektywy było - stwierdził - szczególnie ta część w której aż podskoczyłaś z wrażenia - pokazał jej język - zawsze cię znajdę - stwierdził i chwilę na nią patrzył jak się położyła. zaraz zgasił papierosa i położył się obok - masz rację, z tej perspektywy lepiej się ogląda - zaśmiał się.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 8:47 pm

    - kiedyś też cię tak zaskoczę, zobaczysz. - pogroziła mu i zaśmiała się. już się nie obrażała na niego. szybko jej przechodziło. - oooooh - mruknęła rozczulona i uśmiechnęła się do niego. to było słodkie. na pewno było jej miło! - musisz zdać sobie sprawę z jednej rzeczy... zawsze mam rację. - uśmiechnęła się szeroko. zaraz odwróciła głowę w jego stronę.- a ty co tu robisz, hm? - zapytała.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 8:51 pm

    - nie pozostaje mi nic innego jak tylko liczyć na to zaskoczenie - roześmiał się. jasne że się jej zrobiło miło. teddy był słodziakiem, wiedział jak dziewczynie prawić komplementy! - zazwyczaj masz rację - poprawił ją zaraz - jak to co? przecież cię śledzę, tak jak zawsze - tłumaczył jej ostatnio że stalkerem jest.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 8:55 pm

    - żebyś przypadkiem wtedy ty nie zaczął piszczeć. wiesz, to mało męskie. fajnie by też było jakbyś mi nie rozwalił nosa, próbując mi przywalić. - roześmiała się bo wymyślała już różne scenariusze tego spotkania. tak, nie da się ukryć, że był. - nieeee, raczej zawsze. - powiedziała przekonana o tym i uśmiechnęła się uroczo. - no tak, zapomniałam. - zaśmiała się - wychodzi ci to całkiem nieźle. - przyznała. - zawsze mnie znajdujesz.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 9:06 pm

    - daj spokój, nie przestraszyłbym sie ciebie - pokiwał głową żeby jeszcze bardziej wzmocnić swoje słowa - nie skrzywdziłbym żadnej dziewczyny, a co dopiero ciebie - popukał ją w głowę bo co ona sobie wyobrażała! - wszczepiłem ci gps w pośladek jak spałaś więc znalezienie ciebie nie jest takie trudne - zażartował.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 9:09 pm

    - jesteś o tym przekonany? potrafię być naprawdę straszna. - zapewniła go z powagą. żeby sobie nie myślał, ze ona to taki uroczy człowieczek, który wiecznie się uśmiecha, ale wszyscy wiedzieli, że właśnie taka jest. - w stresie człowiek robi różne rzeczy. - stwierdziła po chwili rozmyślania. - tak? a kiedy przepraszam bardzo widziałeś jak spałam? - zdziwiła się. - coś mnie tu oszukujesz. - pogroziła mu palcem z rozbawieniem.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 9:15 pm

    - to chyba tylko przed poranna kawą - zaśmiał się bo nie wierzył w to że ktoś tak uroczy jak marylin może być jednocześnie straszny. to dla niego było nie do ogarnięcia w tej roztrzepanej łepetynie! - zawsze jestem zrelaksowany, a nie zestresowany to joga, czyni cuda - żartował sobie dalej śmiejąc się przy tym. jak widać miał wybitnie dobry humor - jak to kiedy? wtedy kiedy zakradłem się to twojego domu i wszczepiłem ci czip w tyłek - zafalował brewkami, a potem włożył kolejną fajkę do buzi i sobie ją zaraz palił.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 9:21 pm

    - no wiesz. - oburzyła się ale zaraz zaśmiała. - wtedy wcale nie straszę. zawsze wyglądam tak ślicznie jak teraz. - zapewniła go, bo najwyraźniej miał jakieś wątpliwości co do tego. - jeszcze zobaczymy. - uśmiechnęła się szeroko i przytuliła do niego, bo lubiła się przytulać. - aaaa... no tak to wszystko wyjaśnia. - powiedziała kiwając lekko głową. - teraz wszystko stało się jasne! - zaśmiała się i obróciła na bok, żeby było jej wygodniej. - przed chwilą zapalałeś.... - powiedziała niezadowolona. - jeszcze ci stanie serce od tego.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 9:27 pm

    - ha - pstryknął palcami - wcale nie powiedziałem że straszysz wyglądem, przekręcasz moje słowa - pokręcił głową. pewnie chodziło mu o charakter, bo jak dla niego z wyglądu to marysia była śliczna i urocza - no właśnie - pstryknął ją w nos - dlatego uważaj jak siadasz, bo inaczej cię nie namierzę - zastrzegł - najwyżej mnie wtedy uratujesz - stwierdził na komentarz o fajkach. lubił palić, nie mógł nic na to poradzić.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 9:31 pm

    - wcale nie przekręcam twoich słów. nie sprecyzowałeś o co ci chodzi, więc założyłam, że właśnie o to. - broniła się. nie mogła mu pozwolić wygrać. już zbyt wiele razy wygrywał w ich słownych potyczkach! - okej, mam to na uwadze. - zaśmiała się. zaraz jednak spojrzała na niego z naburmuszoną miną. - nie jestem jakimś zaciekłym przeciwnikiem palenia, ale praktycznie odpaliłeś jednego od drugiego, teddy. - powiedziała niezadowolona i usiadła. lubiła go i nie chciała, żeby umarł na raka płuc ;x
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by teddy carlson Sob Sie 15, 2015 9:34 pm

    - nie sprecyzowałem bo nie poprosiłaś o to - wytknął jej - poza tym gdybym chciał się czepiać twojego wyglądu i coś by mi się nie podobało to chyba nie spędzałbym z tobą czasu tutaj prawda? - zamrugał oczyskami. a jednak spędzał z nią czas co oznaczało że mu się podobało! wyjął fajkę z ust i przyjrzał się jej - po prostu lubię palić, no co? - zaśmiał się. nie widział w tym nic złego.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by marylin larsen Sob Sie 15, 2015 9:39 pm

    - nie wiem jakie masz plany. - wzruszyła ramionami. - może spędzanie ze mną czasu jest jakąś przykrywką! - dodała przyglądając mu się z rozbawieniem. ale zdecydowanie nie narzekała, że się widują. było przyjemnie. - nic, nieważne. - mruknęła. martwiła się o niego a on tego w ogóle nie doceniał! położyła się i patrzyła w gwiazdy dalej.

    Sponsored content

    panorama miasteczka - Page 10 Empty Re: panorama miasteczka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 7:22 pm