boisko

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    boisko - Page 8 Empty boisko

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:40 pm

    First topic message reminder :

    boisko - Page 8 Bs19
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by rudy berube Pią Lip 17, 2015 6:36 pm

    rudy nie popijał żadnego piwka, chociaż umierał na kaca. moralnego tym bardziej!
    - głupia gra. - stwierdził, kiedy kopnął piłkę z całej siły prosto w bramkę. w końcu polo było o wiele lepsze heheh. a w ogóle musiał się wyżyć na wszystkim, nawet na bogu ducha winnym sporcie.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by sebastian echer Pią Lip 17, 2015 6:44 pm

    dlaczego moralnego? dlaczego ja nic nie wiem? ;x
    - skoro jest głupia, to dlaczego chciałeś kopać piłkę? - zapytał. rudy go tutaj w końcu zaprosił! seba nie był zafascynowany polo. fascynował go tylko alkohol, cycki, jaranie i granie w gry!
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by rudy berube Pią Lip 17, 2015 6:46 pm

    bo nie ogarniasz.
    - a masz jakieś inne pomysły na wyżycie się? - odpowiedział pytaniem na pytanie. miał nadzieję, że może seba coś wymyśli. chociaż jemu tylko używki w głowie, a rudy'emu sport. no i cycki. to mieli wspólne. jak matt i leo.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by sebastian echer Pią Lip 17, 2015 6:50 pm

    weź mi powiedz!
    cycki forever! - nie wiem, możemy pograć na konsoli - wzruszył ramionami i kopnął piłkę trafiając w sam środek bramki - gol - zachichotał kończąc piwko, bo to na pewno nie było jego pierwsze dzisiaj - a z jakiego powodu chcesz się wyżywać? - zapytał w końcu bo stwierdził, że chyba musi być jakiś powód ;x
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by rudy berube Pią Lip 17, 2015 6:55 pm

    bo się upił (a on tak ogólnie nie pije) i przespał się ze swoim największym wrogiem.
    - to nie to samo. konsola nigdy nie da ci tego samego wrażenia, co prawdziwy sport. - stwierdził od razu. mogli pójść na kompromis i zagrać na wii. - aaa bo mnie wkurzają ludzie. - wzruszył ramionami i pobiegł po piłkę, żeby zaraz też ją kopnąć, ale odbiła się od słupka.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by sebastian echer Pią Lip 17, 2015 6:58 pm

    czyli z kim? z gio?
    - jesteś marudny - stwierdził wrzucając puszkę do kosza. przynajmniej nie śmiecił! ;x - wkurzają? - zakpił sobie - to żadna nowość, wiecznie jesteś na nich wkurzony, tylko dlaczego teraz chcesz się nagle wyżywać - podsumował wzruszając ramionami. seba taki bystry.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by rudy berube Pią Lip 17, 2015 7:01 pm

    tak. widzisz, coś ogarniasz.
    - a ty co, chcesz się zwierzać i zaplatać sobie nawzajem warkoczyki? - prychnął. jakby go z jakiegoś głupiego powodu ludzie wkurzali, to pewnie by mu od razu powiedział, a nie robił z tego tajemnicę. oczywiście, że chciał się wyżywac, bo zawsze miał problemy z agresją, szczególnie po alkoholu, a teraz nawet na trzeźwo, a raczej na kacu, wszystko wychodziło na wierzch.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by sebastian echer Pią Lip 17, 2015 7:11 pm

    brawo ja!
    - tak - roześmiał się - zrobimy jeszcze poncz i obejrzymy komedię romantyczną - roześmiał się. a powinien się mu zwierzać! seba pocieszał elsę, to mógł i rudiego! pewnie od swojej byłej nauczył się być psychoterapeutą ;x - więc chcesz tylko w ciszy się wyżyć tak? - klapnął tyłkiem na boisku.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by rudy berube Pią Lip 17, 2015 7:12 pm

    spojrzał na zegarek.
    - i tak muszę iść. - oznajmił, bo wieczorny jogging nie zrobi się sam. poszedł!
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by leonard mayhew Sob Sie 15, 2015 4:16 pm

    miał fatalny humor i kopał piłkę do bramki ech.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by essie becket Sob Sie 15, 2015 4:19 pm

    essie wciąż chodziła wkurzona po wczorajszej kłótni z casprem. mało spała i w ogóle była nie w humorze. przechodziła tędy, bo była na spacerze licząc na to, że po nim uda się jej zasnąć.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by leonard mayhew Sob Sie 15, 2015 4:21 pm

    on też odreagowywał kłótnię z caprem. biedna piłka ;x pewnie na koniec ja rozedrze w łapach jak kapitan ameryka zrobił to w drugich avengersach tylko z bryłą drewna xd widząc essie aż sie w nim zagotowało bo to wszystko przez nią. dlatego ruszył w jej kierunku i od razu zaczął krzyczeć - jak mogłaś!?!?!?!?!?!?!?!
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by essie becket Sob Sie 15, 2015 4:25 pm

    nie da się ukryć, że essie zdawała sobie sprawę, że nie będzie mogła się wiecznie przed leo ukrywać i trochę się bała spotkania z nim. dobrze, że to jej nie rozerwie ;x przystanęła i spojrzała na niego zmęczonymi oczami. - powiedziałam mu po prostu to co myślę, leo. - odpowiedziała spokojnie bo nakrzyczała się wczoraj i już nie miała na to ochoty.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by leonard mayhew Sob Sie 15, 2015 4:33 pm

    leo prędzej czy później by ją dopadł, aczkolwiek nie rozerwał. nie bił dziewczyn, nie był damskim bokserem halo! - to cudownie, może go jeszcze zamknij w klatce w swoim domu żeby przebywał z tobą dwadzieścia cztery na dwadzieścia cztery - on za to krzyczal, nie potrafił utrzymać emocji na wodzy.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by essie becket Sob Sie 15, 2015 4:38 pm

    - musisz to wszystko komplikować leo? nie chcę, żeby siedział ze mną całymi dniami i nigdzie beze mnie nie wychodził. chodzi mi tylko o to, że więcej czasu spędza z tobą niż ze mną, o to, że kiedy pojechaliśmy na wakacje musiałam ukrywać przed nim telefon, żeby się zainteresował tym co się wokół dzieje, a nie martwił się o ciebie. nie zabroniłam mu się z tobą spotykać, powiedziałam tylko, żeby to wszystko przemyślał. - mruknęła niezadowolona bo nie lubiła jak ktoś się na nią bez powodu darł. a nie uważała, żeby leo powód miał.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by leonard mayhew Sob Sie 15, 2015 4:41 pm

    - fantastycznie - aż jej zaczął klaskać z podziwu bo wcale się z nią nie zgadzał - więc casper dogłębnie to przemyślał i stwierdził że nie możemy się tak często spotykać - burknął - może jeszcze zrób mu grafik ile godzin tygodniowo może ze mną przebywać żebyś nie była o to zazdrosna przypadkiem - przewrócił oczyskami. skrzyżował ręce na wysokości klaty i mruknął - już rozumiem dlaczego zerwaliśmy ze soba - mamrotał pod nosem. jakbyś nie pamiętała to essie jest też eks leo he he he.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by essie becket Sob Sie 15, 2015 4:48 pm

    heh to akurat pamiętam xd
    - jezu ogarnij się człowieku! - warknęła. - nie chodzi mi o żadne grafiki ale spędzacie ze sobą całe tygodnie! i przez większość tego czasu nawet u siebie nocujecie, więc co ty byś zrobił na moim miejscu co? - uniosła się bo już nie mogła tego wytrzymać, że ją tak atakował. - zerwaliśmy ze sobą, bo zachowywałeś się jak dziecko, leo. i najwyraźniej ci to pozostało. - mruknęła
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by leonard mayhew Sob Sie 15, 2015 4:51 pm

    brawo ewka ;x
    aż podskoczył ze stresu kiedy essie też zaczęła się drzeć - byłbym dumny że moja druga połowa ma takiego wspaniałego przyjaciela! - fuknął na nią - zawsze byłem obok niego czy było dobrze czy źle. ciekawe gdzie ty wtedy była? - zmrużył oczy - nagle się pojawiasz i wprowadzasz jakieś nowe zasady kiedy stare były dobre - marudził - zerwaliśmy bo to ty byłaś poważna jak staruszka - burknął.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by essie becket Sob Sie 15, 2015 5:02 pm

    wiedziałam, że będziesz pod wrażeniem.
    - bardzo się cieszę, że ma takiego przyjaciela. ale każda przyjaźń powinna mieć jakieś granice, a nie że ja będąc w związku z casprem czuję się jak piąte koło u wozu! - krzyknęła. trochę ją zgasił tym pytaniem... ale przecież wtedy jeszcze nie byli razem, nie ma sobie nic do zarzucenia. a pewnie i tak ją to będzie gnębić. - nie, leo. nie odmawiam sobie zabawy i wcale się tak nie zachowuję. po prostu uważam, że we wszystkim trzeba mieć umiar, i zawsze są jakieś granice. wy oboje je przekroczyliście. - syknęła.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by leonard mayhew Sob Sie 15, 2015 5:06 pm

    - i ty będziesz te granice niby wyznaczać? jakim prawem? - wskazał na nią. był rozzłoszczony że się tak rządzi! denerwowało go to że nagle pojawiła sie w życiu caspra i zaczęła rozporządzać tym jak ma wyglądać jego życie. nie byli przecież nawet małżeństwem żeby mogła to robić! zmieniała powoli caspra pod swoje dyktando według leo i to mu się nie podobało. zabierała mu przyjaciela swoimi cyckami ech.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by essie becket Sob Sie 15, 2015 5:34 pm

    - nie. zasugerowałam mu, że powinien je sobie wyznaczyć. - odpowiedziała mu i poszła sobie bo ta rozmowa nie miała sensu. next, zacznij może ralfim dla ariany co? ;x
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by leonard mayhew Sob Sie 15, 2015 5:41 pm

    rozerwał tą piłkę faktycznie xd okeeej.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by teddy carlson Wto Sie 25, 2015 3:52 pm

    spędzał czas z siostrzyczkami i grał z nimi tutaj w gume he he, skakał sobie właśnie!
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by marylin larsen Wto Sie 25, 2015 3:53 pm

    marysia spacerowała sobie tutaj w podskokach. może wczoraj poimprezowała to ją jeszcze trzymała faza to się cieszyła ;x
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by teddy carlson Wto Sie 25, 2015 4:04 pm

    on to chyba wyczuwał marysię, bo zaraz ją ujrzał taką rozanieloną i chciał do niej podejść. musiał jednak wcześniej wyskoczyć z tej gumy, ale zamiast tego się zaplątał w nią i przewrócił się. ech, a chciał dobrze!

    Sponsored content

    boisko - Page 8 Empty Re: boisko

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 06, 2024 3:53 pm