kuchnia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kuchnia - Page 11 Empty kuchnia

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:23 am

    First topic message reminder :

    kuchnia - Page 11 Giphy
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by nico joyce Nie Mar 26, 2023 8:12 pm

    nie jest napisane w regulaminie ile trwa ciążą xd
    to wina teda, który wmawiał jej na każdym kroku że jest wyjątkowa! - rozgadywał jak to cię nie przeleciał - wzruszył ramionami, cięzko było mu przyznać że jest trochę zazdrosny bo to on chciał ją przelecieć - dlatego dostał - uważał, że lore kłamał xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by lizzie foster Nie Mar 26, 2023 8:18 pm

    haha to nie musimy czekac dlugo xd
    mozliwe, ups. przynajmniej zanala swoja wartosc. szkoda, ze to nie dzialalo jesli chodzilo o wybieranie zlych kolesi. - och - zatkalo ja. - mam nadzieje, ze mowisz prawde i wyglada gorzej - mruknela. nie wiedziala, ze moze poczuc sie jeszcze gorzej, ale nico jej to zalatwil.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by nico joyce Nie Mar 26, 2023 8:22 pm

    nikt nas nie zbanuje xd
    nieświadomie sprawił jej przykrość, nie chciał! akurat lizzie lubił i dobrze mu się spędzało z nią czas. wszystko popsuł lore. nie to, że zaciążył inną laskę, skądże xd
    chwile nic nie mówił tylko gapił się gdzies w podłogę - na serio się z nim przespałaś? - myslał, że jest mądrzejsza. philip to przecież chujek xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by lizzie foster Nie Mar 26, 2023 8:26 pm

    nie xd
    - gdybym mogla odwrocic czas to bym to zrobila - jednak seks nie byl warty tego, ze czula sie jak szmata. co nie znaczylo, ze by wybrala nico. jeszcze nie wiedziala co zrobil, ale to ze zaplodnil jakas laske moze mu popsuc reputacje xd
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by nico joyce Nie Mar 26, 2023 8:36 pm

    nico już spalony u każdej laski z tym dzieckiem. dobrze, że winter na razie gabkowi wmawiała takie farmazony hehe.
    - przecież to kretyn - ładnie gadał o kumplu xd był zazdrosny. ale faktem było, że philip był kretynem i nico nie rozumiał jakim cudem lizzie mogła na niego polecieć - chciał cię tylko przelecieć i olać i dokładnie to zrobił - jakby nico był lepszy xd może uważał, że ma lepsze serduszko haha.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by lizzie foster Nie Mar 26, 2023 8:42 pm

    moze uda jej sie z gabkiem to nico bedzie mial spokoj xd
    - dzieki ze mi o tym przypominasz - zaczela sie na niego denerwowac. nie oczekiwala, ze philip sie w niej zakocha czy cos, ale to nie znaczylo, ze mogl ja olal od razu po. troche miala nadzieje, ze beda mogli to powtorzyc.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by nico joyce Nie Mar 26, 2023 8:53 pm

    nawet jeśli to potem dziecko i tak nie bedzie podobne xd
    - teraz jesteś zła na mnie? - wskazał na siebie, był niewinny - przecież ostrzegałem cię przed nim - to jej wina, że nie posłuchała - poza tym ja jestem fajniejszy - próbował przypomnieć lizzie o sobie xd on byl cool.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by lizzie foster Nie Mar 26, 2023 8:56 pm

    ups xd
    - i chcesz jakas nagrode za to? - wkurzalo ja, ze mial racje i to wypominal. nie potwierdzila czy jest fajnieszy. wreczyla mu cole i poszla do siebie.
    nico joyce

    nico joyce

    st. albans
    prawo
    i'm the problem
    25

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by nico joyce Nie Mar 26, 2023 8:58 pm

    wrócił do marcusa narzekać!
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 10:44 pm

    siedziała w kuchni z jakimś chłopakiem, który ściągnął koszulkę i siedział na gołej klacie w zamian za to, że dała mu jeść swoje tofu xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 10:48 pm

    dobry uklad xd
    Marcus wzial jakies tabsy przed impreza, ale zaczely za wczesnie dzialac I sie tu przypaletal. - jak moglas! - wykrzyczal dramatycznie I pokazal na tofu. bardziej sie tym przejal niz gola klata xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 10:51 pm

    wiadomo, tofu symbol ich miłości.
    - mogłaś! moguję robić co chcim! - od razu się nabuzowała, że się czepiał tego, że romansuje z kimś, kto nie jest nim. tak to odczytała!
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 10:54 pm

    wiadomo.
    - dajesz innym to co bylo tylko moje! - dramatyzowal. w tym stanie chodzilo mu o tofu, ale mogl tez miec na mysli jej cialo. ming taka fit na awku, pewnie miala lepsze miesnie od marcusa xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 11:01 pm

    nie zrozumiała, że chodzi o tofu, więc odczytała to tylko jako zazdrość o nią.
    - teraz jest każdemu kto chci! - nazwała samą siebie puszczalską xd przeżywala seksualne przebudzenie.
    ming dużo chodziła na siłownię, żeby popatrzeć na klaty, a przy okazji wyrobiła mięśnie, żeby nie siedzieć bezczynnie jak creeperka xd
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 11:03 pm

    - a ja to kochalem! - wyznal milosc tofu, ale mogla zrozumiec jakby pierwszy raz jej to powiedzial na glos. albo, ze podobalo mu sie, ze byla puszczalaska xd roznie mozna bylo intepretowac xd
    haha przyjemne z pozytecznym polaczyla xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 11:11 pm

    byli małżeństwem, a pierwszy raz usłyszała od niego wyznanie miłości kilka miesięcy po rozstaniu, kiedy tak naprawdę wyznawał miłość tofu xd zatkało ją, gdy dotarło do niej znaczenie jego słów, a raczej jej interpretacja. skutecznie odwróciło to jej uwagę od klaty.
    - to dlaczemu to podrzuciłeś?! - jego wina, wiadomo.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 11:14 pm

    moze sie w koncu dogadaja xd przez przypadek xd
    - bo wolalas to dac komus innemu - w sumie tu moglo chodzic I o jej osobe I o tofu. podszedl energicznie do kolesia jakby mial zamiar mu przywalic. nie doszlo do rekoczynow tylko zabral mu talerz z jedzeniem.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 11:17 pm

    przez nieporozumienie się rozstali, to i przez nieporozumienie mogą się pogodzić xd to ich język miłości xd
    - ti ni chciłeś braść! - oskarżyła go, że wszystko stało się dlatego, że się nią znudził. mogłyby się zgadać z leilą w swoich domysłach. wstrzymała oddech, myśląc, że zaraz dojdzie do pierwszej angielskiej bójki chłopaków o jej serce, ale jednak się zawiodła xd - ni możnisz braść co ni jest twoi! - złapała talerz z drugiej strony i zaczęła się z nim siłować.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 11:22 pm

    haha tak xd
    - chcialem, ale ty nie chcialas bo wolalas dawac innym! - oskarzyl ja. gdyby wiedzial, ze chciala zeby sie o nia bil to chetnie by przywalil kazdemu kolesiowi, ktory na nia patrzy. - biore to co moje! - silowal sie z nia az talerz polecial. kiedy byla tak blisko zapomnial o jedzieniu. chwycil ja I pocalowal pod wplywem emocji.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 11:28 pm

    - ło conglai mej gejgło bieren! - zaczęła na niego krzyczeć po chińsku, bo nie miała pojęcia, o czym on teraz mówi, ona była niewinna. - tylko potim! - dodała, żeby było jasne, że teraz daje xd nakręciła się w złości, ale marcus miał zdolność do rozpływania jej swoimi słowami. nie potrzebowała wiele, żeby jej zaimponować xd ale to, że nazwał ją swoją i znów pocałował, sprawiło, że od razu uległa jego bliskości i oddała pocałunek.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 11:37 pm

    - bralas innych! - wylapal tylko jedno slowo I przekrecil na swoje xd - mialas wcale! - nie chcial z nia zrywac, ale byl zmuszony xd mogl sie spodziewac, ze mu przywali, ale pozytywnie zareagowala. przyciagnal ja do siebie I mocno przytulil, kontynuujac pocalunek. na trzezwo nie chcial sie przyznac, ze bardzo za nia teskni.
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 11:41 pm

    - ti brałeś! - wywlekała sprawy sprzed nie wiadomo jak długiego czasu, skoro miał czelność ją oskarżać. marcus bohater tragiczny xd wtuliła się w niego i przez chwilę tak się całowali, aż ziomek bez koszulki odchrzaknął i spytał, czy to znaczy, że ma sobie pojść xd wtedy ming oprzytomniała. - jestiśmy rozchodzeni! - trzepnęła marcusa w ramię.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 11:44 pm

    - chcialem brac tylko ciebie! - jej wina, ze ja zdradzil xd myslal, ze byla pierwsza wiec nie mogl wyjsc na losera, ktory jest jej przydupasem I pozwala jej spac z innymi. bylo przyjemnie, ale niestety koles to przerwal. - to znaczy, ze chcesz isc do ciebie? - zrozumial, ze sie rozgrzala I miala ochote na seks xd
    ming li-hurd

    ming li-hurd

    chongqing
    programowanie
    mała chinka czikulinka
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by ming li-hurd Sob Cze 10, 2023 11:53 pm

    - nawet ja wim, że chcić to znacza co innemu niż robnić! - wykorzystywała swoje umiejętności językowe przeciw niemu. to prawda, rozgrzała się i w mgnieniu oka porzuciłaby każdą klatę dla marcusa, ale miała teraz mętlik w głowie. popatrzyła na niego przeciągle. - powidz jeszczu raz, że kocha - poprosiła.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by marcus hurd Sob Cze 10, 2023 11:57 pm

    otworzyl usta jakby chcial ponownie wyznac jej uczucia. patrzyl na nia wystraczajaco dlugo zeby pojawily sie watpliwosci. - nie moge - speszyl sie. szybko uciekl do znajomych. ciekawe czy jutro bedzie pamietal ta interakcje xd

    Sponsored content

    kuchnia - Page 11 Empty Re: kuchnia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 10:47 am